Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2015., 18:25   #181
Zasto trolas i citiras ovog covjeka ?
__________________
Bolje živit 1 minutu časno nego 100 godina kao fukara.
casioedifice is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 20:18   #182
To sam ja kada sam igro dotu a sad igram lol hjhojhojoho
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 22:00   #183
Ja mogu igrati CS:GO i L4D2 svaki dan cijeli dan,ali isto tako mogu i jednostavno napisati quit u konzoli i to je to.
Ali isto tako kad su mi roditelji kada sam bio manji oduzeli kabal on monitora nisam znao šta ću od sebe.
Ne zbog igara nego što sam i imao par prijatelja sa kojim sam uvijek igrao.
Evo savjeta jednog.
Ako imaš spor internet down. speed (meni je 250kb/s)
Jednostavno deinstaliraj igru i bit će ti mrsko skidati opet i nećeš imati želju za igranjem bar 2 dana.
A ako pomisliš "Pa stavit cu da se skida kada odem spavati" pomisli koliko ćeš samo struje potrošiti dok to skineš.
Pozdrav!
Nermin2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 23:28   #184
ajme

meni je zivot ono sto se dogadja u pauzama od premadea

cak i lazem ljudima da sam bolesna ili imam dogovor vec i onda odem smurfat. svi znaju da imam los imunitet

takodjer se znam scimat irl kad prolazim kraj grmlja, da mi netko ne izleti

ako mi prodje jedan dan da ne igram, hvata me nervoza. i onda konacno dodjem na rift i dok se loada gejm mastam o tome kak last hitam minione..........
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 23:13   #185
LJudi dota je bilo...ajmo svi bacit kompove kroz prozor
Volimzivotne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 00:13   #186
Ma svi smo ovisni o nečem, netko o jutarnjoj kavi, netko o facebooku, netko o seksu...dijapazon je raskošan. Čini mi se da se ni ne možemo posve osloboditi svih naših ovisnosti al bitno je da nam one ne ograničavaju život i komunikaciju s drugima.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 00:24   #187
Quote:
SmokeyTaboo kaže: Pogledaj post
meni je zivot ono sto se dogadja u pauzama od premadea

takodjer se znam scimat irl kad prolazim kraj grmlja, da mi netko ne izleti

ako mi prodje jedan dan da ne igram, hvata me nervoza. i onda konacno dodjem na rift i dok se loada gejm mastam o tome kak last hitam minione..........
O kakvoj se igri radi?
Ja sam negdje oko 12e godine bila full u tom kompjuterskom svijetu. Igrice su bile samo kao nešto dodatno za istraživanje mogućnosti hardwarea ili pak za zabavu tu i tamo. Bila sam ovisna o grafičkim karticama Kasnije su me tek same igrice zainteresirale. No to je bio adolescentski period. Kasnije, ovisno o igrici, za razbibrigu bih tu i tamo odigrala, više radi priče, soundtracka, grafike.
Quote:
Volimzivotne kaže: Pogledaj post
LJudi dota je bilo...ajmo svi bacit kompove kroz prozor
do(s)ta; dota2
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Ma svi smo ovisni o nečem, netko o jutarnjoj kavi, netko o facebooku, netko o seksu...dijapazon je raskošan. Čini mi se da se ni ne možemo posve osloboditi svih naših ovisnosti al bitno je da nam one ne ograničavaju život i komunikaciju s drugima.
Istina.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 01:07   #188
(I) život i komunikacija s drugima, svojevrsna su ovisnost. Jedina razlika prilikom upražnjavanja bilo koje ovisnosti te "pozitivnom ili negativnom" karakteru manje ili šire fokusiranosti na model prakticiranja, ponaosob je osjet "zadovoljstva" ili ne. Život kao kapsula ispunjena ovako ili onako "zadovoljnim" sobom. Netko tko određenim prakticiranjem "pati" od xyz.. ako promjeni, okrene, dozira ili izostavi prakticiranje.. može shvatiti da je riješio uzrok ili model "patnje".. kao njemu potrebne ovisnosti, održanosti, repetitivnosti, prepoznatosti, svojstvenosti.... Tupo, nezainteresirano čitanje knjige, dok ti se (iako možda i ne.. možda samo najbolji način svojstvenosti) igra igrica ili xyz.. samo zato što je potrebno ne zapostavljati čitanje.. ne "čini se" baš "logično". "Exuberance is beauty".
__________________
Amnesia may well be the highest sacrament in the great gray ritual of existence.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 06:25   #189
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
O kakvoj se igri radi?
Quote:
SmokeyTaboo kaže: Pogledaj post
rift
P2W WoW klon sa vise grinda i losijom izvedbom. Od iste kompanije koja drzi ono azijsko smece Archeage. Pun ekipe koja mjeri ljude prema tome koliko imaju vremena za igrati igrice (ako nemas bar 6 sati dnevno za rejdanje i skupocjenu pixel opremu onda si niskoristi i prljavi casual).
Jedina dobra stvar u Riftu je housing sistem, igra unutar igre koja je meni bolja od svega ostalog.
Osobno, ako mi se igra pretpotopni tab target MMO, lansiram LotRO jer mi je Tolkien drazi od generic fantazija.
ESKat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 13:18   #190
Quote:
ESKat kaže: Pogledaj post
P2W WoW klon sa vise grinda i losijom izvedbom. Od iste kompanije koja drzi ono azijsko smece Archeage. Pun ekipe koja mjeri ljude prema tome koliko imaju vremena za igrati igrice (ako nemas bar 6 sati dnevno za rejdanje i skupocjenu pixel opremu onda si niskoristi i prljavi casual).
Jedina dobra stvar u Riftu je housing sistem, igra unutar igre koja je meni bolja od svega ostalog.
Osobno, ako mi se igra pretpotopni tab target MMO, lansiram LotRO jer mi je Tolkien drazi od generic fantazija.
Aha, to su online tip igara. Nemam pojma o tome. Osim da primjećujem u okolini, medijima, itd. da je vrlo zarazno, lako postati ovisan o tome. Šteta što klinci ne postanu "ovisni" o nečem poput istraživanja robotike i sl.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 13:40   #191
Ja sam ovisan o racing igrama, moram svugdje dobit zlatnu medalju i biti prvi inače nije dobro.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 13:46   #192
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
...inače nije dobro.
Jel se onda pretvaraš u Mr. Hyde-a?
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 13:48   #193
Onda psujem ko luđak, a inače ne radim to
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 13:57   #194
Quote:
ESKat kaže: Pogledaj post
P2W WoW klon sa vise grinda i losijom izvedbom. Od iste kompanije koja drzi ono azijsko smece Archeage. Pun ekipe koja mjeri ljude prema tome koliko imaju vremena za igrati igrice (ako nemas bar 6 sati dnevno za rejdanje i skupocjenu pixel opremu onda si niskoristi i prljavi casual).
Jedina dobra stvar u Riftu je housing sistem, igra unutar igre koja je meni bolja od svega ostalog.
Osobno, ako mi se igra pretpotopni tab target MMO, lansiram LotRO jer mi je Tolkien drazi od generic fantazija.
sta pricas ti? XD

@kikakm, pricam o LoLu tj. SUMMONERS RIFTU
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 17:11   #195
Quote:
SmokeyTaboo kaže: Pogledaj post
sta pricas ti? XD

@kikakm, pricam o LoLu tj. SUMMONERS RIFTU
Postoji igra koja se zove Rift. To je jedino sto si napisala, rift. LoL nije jedina igra na netu, znas. Uostalom populacija tamo je samo nesto malo gora od ove druge, jednaki preseratori u biti
ESKat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 01:02   #196
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Ma svi smo ovisni o nečem, netko o jutarnjoj kavi, netko o facebooku, netko o seksu...dijapazon je raskošan. Čini mi se da se ni ne možemo posve osloboditi svih naših ovisnosti al bitno je da nam one ne ograničavaju život i komunikaciju s drugima.
Brkas pojmove. Ovo nisu ovisnosti nego navike. Mislim, ima sigurno ljudi ovisnih o svemu tome sta si nabrojala, ali to su onda rijetki ekstremi, a ne "svi" .

Quote:
SmokeyTaboo kaže: Pogledaj post
sta pricas ti? XD
Poceo se gubiti od previse igrica.

Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
O kakvoj se igri radi?
Ja sam negdje oko 12e godine bila full u tom kompjuterskom svijetu. Igrice su bile samo kao nešto dodatno za istraživanje mogućnosti hardwarea ili pak za zabavu tu i tamo. Bila sam ovisna o grafičkim karticama Kasnije su me tek same igrice zainteresirale. No to je bio adolescentski period. Kasnije, ovisno o igrici, za razbibrigu bih tu i tamo odigrala, više radi priče, soundtracka, grafike.
Prvi put cujem da je netko ovisan o grafickim karticama

Ja sam jedno vrijeme isto dosta zaglibio u taj virtualni svijet igrica.
Prvo kada je izasao San Andreas sam igrao 10-12h svaki dan i prosao igricu valjda desetak puta. Onda se prebacio na Samp (multiplayer-ista igrica) na preporuku frenda. To smo igrali danonocno par mjeseci, na kraju sam postao admin na jednom od najpoznatijih cro servera. Tamo se mogla vidjeti statistika odigranih sati i to je bilo apsurdno puno.
Sva sreca da mi je u tom trenutku dosadilo, iako nisam ni tada bio bas toliko hardcore ovisan, u smislu da bih zbog toga zanemarivao skolu ili imao krize kad ne igram i te brije.
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 10:31   #197
ja sam jedno vrijeme bila ovisna o Diablu

inace, cini mi se da ovdje pojedinci brkaju navike i ovisnosti.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 14:29   #198
Quote:
ESKat kaže: Pogledaj post
LoL nije jedina igra na netu, znas.
THE LEAGUE IS THE BEGINNING AND THE END AND EVERYTHING IN BETWEEN

Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
inace, cini mi se da ovdje pojedinci brkaju navike i ovisnosti.
ae. ovisnost je kad si s ljudima i nemres se fokusirat na razgovor jer mastas o tome kak ce jebeno bit kad dodjes doma i udjes u gejm

cak znam prepricavat ljudima ANEGDOTE IZ IGRE. oni ne kuze nist vecinom. ja ispricam tak da se mogu sama smijat tome.
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 15:21   #199
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Prvi put cujem da je netko ovisan o grafickim karticama
Krivu riječ sam koristila. Grafičke kartice kao interes, hobi, zanimacija.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.