Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2008., 17:52   #461
Furnir se odlijepio. Opasnost ?

pozdrav svima.

Na vecem dijelu spavaceg namjestaja (krevet, regali) doslo je od odvajanja i/ili deformisanja furnira. Ispod toga je mediapan ili iverica, nisam dovoljno strucan da odlucim, pa vam saljem i sliku.
Na drugim threadovima sam citao da su ljepila u iverici/mediapanu stetna za zdravlke, pa me sad interesuje da li to znaci, da kad se furnir odlijepi, te ostavi ivericu/mediapan otvorenu, da li moram mjenjati sav taj namjestaj ako zelim ostati zdrav ?



hvala,

dz.
dzn is offline  
Old 07.05.2008., 19:45   #462
joj,mogao bi o tome pisati malo duze,uglavnom nemas problema,sve te gluposti su navikane,kako obicno i biva od velikih firmi kako bi unistili male,bez panike,samo uzivaj
malimate007 is offline  
Old 08.05.2008., 10:25   #463
Da, i ja sam mišljenja da "nas dvoje" nećemo spavati na istom madracu Ja se od svoga neću nikako odvajati...
pikica_24 is offline  
Old 08.05.2008., 12:35   #464
Bernarda - Corona Magic Touch madraci

Čini mi se da je ovo novi model. Još ga ni proizvođač nema na svojem web-u Ima li netko iskustva s njim? Vidim da je na zadnjem Velesajmu osvojio nagradu kao najbolji, a u žiriju je bio Ivica Grbac koji bi nešto trebao znati o madracima (osim ako nije bila kakva janjetina poslije ).

Trenutno imam Hespo Exclusive s džepičastim jezrama i jako je dobar madrac, naročito s obzirom na cijenu. Ali se s vremenom počeo raspadati (11 godina). Htio bi kupiti madrac koji nema opruge zbog navodnog zračenja pod utjecajem zemljinog EM polja. Gledao sam Hespo Viscostar, Perfecta Galaxy i Premium, Optimo (također) Corona. Ovaj zadnji mi se čini i možda najudobniji. Ali i Bernarda Corona je dobar, jaaaako dobar, ali ima te opruge . . . . A kad legneš na iste te opruge - milina.

Jesam li ja bez veze zabrinut zbog tog zračenja? Ima li tko pametniji od mene?
Mican is offline  
Old 08.05.2008., 13:02   #465
madraci mit ili muda pod bubrege :(

.. nakon isprobanih dosta madraca, dolazim do zaključka da je to sve prodavanje magle, 7 zona, 100 zona, svemirski, bestežinski, sa zaštitom od podzemnih voda- babaroga, dajte molim vas, po onome što vas uvjeravaju prodavači čudno da smo uopće živi do sada, madrac treba biti jednostavan, povoljne cijena ionako bi ga trebali mjenjati svakih 7 do 10 god, ne kupuje se madrac za cijeli život, uštedite lovu i pamet u glavu, dobar madrac je onaj koji je tvrđi a površinski udoban.......
swimer is offline  
Old 08.05.2008., 14:04   #466
Quote:
swimer kaže: Pogledaj post
.. nakon isprobanih dosta madraca, dolazim do zaključka da je to sve prodavanje magle, 7 zona, 100 zona, svemirski, bestežinski, sa zaštitom od podzemnih voda- babaroga, dajte molim vas, po onome što vas uvjeravaju prodavači čudno da smo uopće živi do sada, madrac treba biti jednostavan, povoljne cijena ionako bi ga trebali mjenjati svakih 7 do 10 god, ne kupuje se madrac za cijeli život, uštedite lovu i pamet u glavu, dobar madrac je onaj koji je tvrđi a površinski udoban.......
Varaš se ako misliš da je onaj za 700 kn jednako dobar ko onaj za 1500. Najbolji je onaj na kojemu se ti osjećaš ugodno i udobno, bez obzira na sve priče.
pikica_24 is offline  
Old 08.05.2008., 16:20   #467
Quote:
swimer kaže: Pogledaj post
.. nakon isprobanih dosta madraca, dolazim do zaključka da je to sve prodavanje magle, 7 zona, 100 zona, svemirski, bestežinski, sa zaštitom od podzemnih voda- babaroga, dajte molim vas, po onome što vas uvjeravaju prodavači čudno da smo uopće živi do sada, madrac treba biti jednostavan, povoljne cijena ionako bi ga trebali mjenjati svakih 7 do 10 god, ne kupuje se madrac za cijeli život, uštedite lovu i pamet u glavu, dobar madrac je onaj koji je tvrđi a površinski udoban.......
Čini mi se da nisi daleko od istine
Mican is offline  
Old 09.05.2008., 11:11   #468
Quote:
pikica_24 kaže: Pogledaj post
Varaš se ako misliš da je onaj za 700 kn jednako dobar ko onaj za 1500. Najbolji je onaj na kojemu se ti osjećaš ugodno i udobno, bez obzira na sve priče.
...nigdje u postu nisam napisao da treba kupiti najeftiniji madrac u pevecu...
swimer is offline  
Old 10.05.2008., 19:30   #469
ja imam madrac od latexa i u sredini mu je kokos, fantastičan je, prirodan i tvrd,kupljen u italiji prije 10 godina i ko novi je, a djetetu smo kupili hespo drugi po cijeni u dućanu od neke hladne pjene, naravno bez opruga i taj je još bolji od našeg, baš ti tijelo uživa kad legneš, tako da mislim da se u madrac isplati uložiti i da je hespo super
fani f is offline  
Old 12.05.2008., 13:08   #470
E ja imam ortosan. Puno je deblji od ortoflexa, ima nekakvu pet zonsku jezgru, tako su mi rekli u trgovini a i jako je ugodan za spavanje.
MOŽE SE REĆI DA JE MADRAC SA FULL OPREMOM!!!
tanja No.1 is offline  
Old 12.05.2008., 13:26   #471
A zna li netko gdje se ti oriolik madraci mogu isprobati u Zagrebu? Naime, upravo krećem u proces odabira i kupovine i ne znam ni sama što da odaberem, a ovi su po vašim komentarima dobri i imaju ok cijenu?
natalija is offline  
Old 15.05.2008., 00:03   #472
ima li netko iskustva s galaxy madracem od perfecte? Meni se onako na brzaka učinio odličan osjećaj leći na onu visco pjenu, imam takav jastuk i ne bi se više odvojila od njega pa mi se čini da bi i takav madrac bio dobar izbor.
Majra is offline  
Old 15.05.2008., 23:06   #473
Quote:
natalija kaže: Pogledaj post
A zna li netko gdje se ti oriolik madraci mogu isprobati u Zagrebu? Naime, upravo krećem u proces odabira i kupovine i ne znam ni sama što da odaberem, a ovi su po vašim komentarima dobri i imaju ok cijenu?

u zagrebu-savska 66, croatiadrvo, bivša slovenijales, ona okrugla građevina
KAMA SUTRA is offline  
Old 01.06.2008., 23:00   #474
Ima li netko Hespov Viscostar? Dvoumim se između njega i Vitazon Prestigea...neznam jesu li bolje te bačvaste opruge ili visko pjena...
Frost is offline  
Old 02.06.2008., 23:29   #475
Medivit madraci

Ima li netko iskustva s Medivit madracima?

Bio sam na jednoj prezentaciji i cini mi se madrac sasvim OK, odlicno drzi tijelo, nema ulegnuca i sl. Kazu da su unutra vlakna od prirodnog kaucuka, mada na njihovim stranicama pise da su to poliuretanska vlakna (nije li PU umjetni materijal??). Akcijska cijena ovog madraca je cca 2600 kn!

Zanimaju me prakticna iskustva s tim madracima.
Koja je okvirna cijena drugih madraca madraca tog ili slicnog tipa?
LittleBlack is offline  
Old 08.06.2008., 20:20   #476
hespo?

ovako... prije dva tjedna dobili smo spavaću od hespa (slike u temi iznad), s madracem exkluziv... To sve nešto škripi, šuška, lupka i udara prilikom... khm...
jel to normalno dok se ne razradi ili što?
amadeusvk is offline  
Old 08.06.2008., 21:36   #477
ja ne mogu vjerovat kak su prokleti madraci poskupili hespov od lateksa koji sam gledala prije ne više od pola godine bio je tad oko 3500, a sad je 4600 nadam se da će bit dobar, mamicu mu
Andariel is offline  
Old 15.06.2008., 22:02   #478
Olla,Drustvo...
Treba mi jogi 190 × 90 za kcer od 12 godina.
Dosad sam kupovala najobicnije jogije,a sad bi ipak neki mozda malo bolji.
Mislila sam uzet od Latexa ili PU pjene ali sam cula da za djecu nisu bas najbolji zbog njihovog razvijanja i da navodno moze doci do iskrivljenja kicme jer se udube. ....A sad ko ce znat...Pa da bi najbolji bili sa depičastom jezgrom.(ima i njih dosta skupih..Cak i previse)
Ako ko ima kakvih iskustava........pomoglo bi....Nisan procitala cijeli Topic al san ga otprilike prelistala i neki hvale Oriolik jogije.Nisu me se bas dojmili(na netu sam ih nasla,mozda su uzivo drugaciji) i nemaju tu đepičastu jezgru a i navlaka im se nemoze skidat i prat koliko sam uspjela vidit.Bila sam u Perfecte i za oko mi je zapela Stela a kako je svi hvalite mozda i nju uzmem al eto nzn kakva je za dijete. (djeca obicno vole da su sto meksi..ali ja bas i nebi)Stela je mozda ipak malo pretvrda...Sve mi se to cini nekako preskupo...oko 2 000 kn za tu dimenziju.A jedan Hespov sta san gledala kosta i dosta vise.
murtila is offline  
Old 21.06.2008., 01:24   #479
Gdje ste????....
Pa na čemu vam djeca spavaju?Zar nitko nije kupio djetetu madrac od latexa ili
PU pjene ili đepičastih opruga pa da mi može pomoć sa svojim iskustvima......
Stvarno neznam a pogotovo za ove od latexa ili pjene,kakvi su i koliko pogodni za moj curetak
murtila is offline  
Old 23.06.2008., 16:20   #480
Quote:
Mican kaže: Pogledaj post
Htio bi kupiti madrac koji nema opruge zbog navodnog zračenja pod utjecajem zemljinog EM polja.
Zaboravi na ''zračenje''. Sve jebeno ''zrači'' iliti titra, emitira valove, al to s tobom, životom i spavanjem nema.nikakve.veze. Točka.
Neroslava is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.