Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2006., 11:46   #81
nadam se da ce uskoro poceti nove epizode...Zapravo mi je cudno kako vec nisu poceli? Nece valjda cekati da se izvrti cijela repriza pa tek onda nove?
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 13:02   #82
IDIOTSKA ČAROLIJA

Meni je ta serija tako očajno loša da se stvarno zapitam za koji je to uzrast i za koji stupanj inteligencije
I još u najavi kažu : obožavana serija, ja baš ne vidim da je obožavana, toliko svi pljuju po njoj, a serija je tako .ebeno jadna da to i zaslužuje, gledaju je one babe koje po cijele dane nemaju pametnijeg posla nego gledati te sve žive trakavice. Loš scenario, retardirana gluma, dijalozi tako plitki da te mogu anestezirat, opit, pa da se srušiš u nesvjest dok to gledaš.

Ako ovo čita itko sa Hrta ja predlažem da nas više ne trujete s ovim prvoklasnim sranjima jer ćemo dobit sepsu. Predlažem da se ova idiotna čarolija ukine iz elitnog termina i stavi u rano jutarni termin gdje joj je i mjesto. A U ELITNI TERMIN STAVITE : 1)KINESKU PLAŽU 2) OZ 3)ALO ALO JER TE SERIJE SU PUN K. KVALITETNE I ZASLUŽUJU TAJ PRIME TERMIN, PA ŠTA ONDA ŠTO JE REPRIZA!

Da ne ispadne da samo kritiziram SVAKA ČAST ONOME TKO JE ODLUČIO DA SE REPRIZIRAJU KINESKA PLAŽA, OZ, I ALO ALO jer taj čovjek očito ljude cijeni, a ne misli da su retardirani i ne servira im ove idiotarije (čarolija)
no_name2233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 22:08   #83
Alo, Alo
__________________
"From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more--to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible."
iLoveYouJay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 12:56   #84
Incestisimo
Lipi_Macan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 17:01   #85
jedina sapunica koju gledam. samo ne mogu se sjetiti glavnih likova od svih 8 sezona. uvijek mi jedna fali.
 
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 22:48   #86
ja sam gledala sve sezone čarolije, serija je dobra, ljeti se inače odmaram pa volim malo isprati mozak tako nekom sapunicom.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 10:24   #87
evo ovako.mogu reć dako god da je napisa ovaj scenarij je lud jer ga pise već8 god al dobro recimo da joj je te godine bilo dosadno,al nemora zato i nam bit dosadno a dobro gledam je sta ću mozda ipak za razliku od drugih ima carobnu karizmu.
 
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 14:03   #88
hebemu ova serija ide svako ljeto od kako sam krenula u školu, a imam već tri banke... fak!
__________________
sig je nebitan. iskuliraću.
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 15:43   #89
Čarolija na RTL Televiziji

Od petka, 27.10.2006. na RTL Televiziji.

Barbara je mlada žena u usponu koja želi karijeru u medicinskoj profesiji, ali se ujedno ne želi odreći ljubavi koju joj pruža obiteljski i privatni život.
"Čarolija" je još jedna uspješnica autorice Marie Venturi koja je TV serijama poput "Una storia spezzata" i "Storia di Chiara" očarala ljubitelje ovog televizijskog formata. Uzbudljiva drama, koja propituje moralne vrijednosti, jedna je od najuspješnijih talijanskih dramskih serija uopće.

Epizoda: 52
Godina: 1998.
Trajanje: 60 min.
Redatelj: Gianni Lepre
Autor: Maria Venturi
Uloge: Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini, Paola Pitagora, Delia Boccardo, Orso Maria Guerini, Daniela Poggi

Izvor: TV studio portal
The Dragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 21:32   #90
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 21:33   #91
a jebate, sada će RTL reprizirati seriju koja je bila na HRT - u. Ma stvarno idiotski...
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 21:35   #92
RTL se još jednom potvrdio kao najlošija tv postaja u Hrvatskoj....
maloumni kreteni
vrtlog is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 21:41   #93
Quote:
The Dragon kaže:
Uzbudljiva....
Mislim da riječ "uzbudljiva" i "Čarolija" ne idu jedno uz drugo.
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 09:10   #94
Quote:
vrtlog kaže:
RTL se još jednom potvrdio kao najlošija tv postaja u Hrvatskoj....
maloumni kreteni
Da, a nova tv ima takooooo kvalitetne sapuniceeeeeeeee!
splicanka4zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 10:00   #95
a jesu na rtlu inovativni u pm
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 13:53   #96


...RTL bi fakat, ali fakat podhitno trebal' na jedan DOBAR psihijatrijski pregled...ili lobotomiju. Mislim, pa kaj oni nas stvarno smatraju mulcima i prodaju nam fore koje su prodavali Mađarima, Rumunjima i ne znam kome ne? Još malo pak budu i Dnevnik od HTV reprizirali...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 14:20   #97
Mda, darga nacijo, samo za vas, Dnevnik od 14.5. 1998.
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 14:38   #98
Quote:
Constantine kaže:
a jebate, sada će RTL reprizirati seriju koja je bila na HRT - u.
a... taman kad smo pomislili da ne moze biti gore od bjesomucnog repriziranja serija koje su isle na rtl-u.

[okej, csi jos moze proci. ]

ali ovo je pre.



ja samo cekam dan kad ce santa barbara ponovno osvanuti na nasim malim ekranima.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 14:41   #99
kao da nije dovoljno da u zadnje vrijeme i svaki film koji se pojavi na hrt/nova/rtl-u za 2 dana bude na ftv/obn/rtrs-u.

mene zanima jel se to uvozi na veliko za balkan: paket srot serija, paket srot filmova, paket srot ovoga, paket srot onoga...
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 16:58   #100
pa u principu da.
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.