Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2010., 23:13   #41
Glumica i pjevačica Thalia je također dobila tu čast da bude MA


Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 18:27   #42
Moze li mi netko poslat link na pm, da mogu i ja pogledati o cemu se tu radi...unaprijed hvala!
__________________
One day we'll meet again.... http://www.youtube.com/watch?v=q0mT4...eature=related ... I miss you...♥
Nella*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 18:29   #43
Youtube 'Mujeres asesinas Mexico'
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 18:44   #44
Quote:
Nella*** kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko poslat link na pm, da mogu i ja pogledati o cemu se tu radi...unaprijed hvala!
Idi na youtube, i napiši mujeres asesinas mexico capitulos completos i vidjet ćeš ima baš cijele epizode, pa nemoraš tražiti više dijelova.
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 18:05   #45
Jesam...hvala Vam na pomoci...moram priznati zanimljivo je cini se da gledam i to.
__________________
One day we'll meet again.... http://www.youtube.com/watch?v=q0mT4...eature=related ... I miss you...♥
Nella*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 13:39   #46
I Dulce Maria je potvređena za MA3

http://www.youtube.com/watch?v=Lji1pp3TuNQ
kj1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 01:03   #47
ja zelim vidjeti gaby spanic kao mujer asesina, a bilo je spomena da ce ona biti u trećoj sezoni kao eva protectora
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 01:04   #48
ma nek neka tv kupi ovo.... dosta nam je više sapunicaa
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 01:06   #49
eeee odkad ja to govorim, da ovo treba za neki kasnovečernji termin meni je predobra serija
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 01:08   #50
umjesto Seinfilda i Bračnih voda i još masu serija koje se oi 100ti put prikazuju
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 01:12   #51
Ja bio volio vidjeti Silviu N. kao ženu ubojicu, malo za promjenu
Nek skrene pažnju na drugačije uloge.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 10:02   #52
ja bi Alexu Damian
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 23:56   #53
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
Jeste, to je to. U argentinskoj verziji Margarita nije verski fanatik nego poremećena, odvratna kučketina. Oličenje pravog zla, a i ostatak te porodice nije ništa bolji. Ja nemam frku od zmija, pa mi to nije bio toliki problem koliko ona surovost, maltretiranje, prebijanje, silovanje... A sve se dešava u nekoj pustari gde nema žive duše, osim one susetke, u totalnoj bedi i siromaštvu, pravi osećaj nemoći, depresija totalna... Ja sam tek iz drugog pokušaja uspela odgledati do kraja.
Točno tako znam meksičku verziju, samo sudeći po tvom opisu, argentinska je još 10 puta brutalnija. Užas. Bolje da ni ne gledam Ali zaista, ako su to sve priče po istinitim događajima, naprosto nemreš vjerovati kakvih umova sve ima i što su u stanju napraviti. Baš gledaš i pitaš se - pa šta vam je pobogu skrivila
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:07   #54
Užasna je. Ja sam išla gledati i muka mi je sad. Prestrašno. Hororčina. Mislim, odlično napravljeno, ali ne za svačiji želudac.

Baš su po istinitim događajima?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:12   #55
Tako sam čuo, a i piše na entradama meksičke verzije. Sad jesu li to napravili da bi serija dobila na 'udarnosti' ili je zaista tako, ne znam. Ali ako je, ovu bi babetinu trebalo dan za danom rezati po komadić. Koju si gledala, meksičku ili argentinsku?
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:15   #56
Argentinsku, meksičku nisam. Prestrašna je. 'Asi que quieres gritar? - Pues ahora vas a gritar!' i onda ju siluje babin muž, u kokošinjcu. Prestrašno. A o kraju da ne govorim. Strava.

I tu je pisalo na kraju kako je baba kao završila, ali sam mislila da je to baš zbog toga da bi dobilo na 'udarnosti', jer ako je po istinitom događaju, nemam riječi.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:20   #57
Quote:
ad®ian kaže: Pogledaj post
Tako sam čuo, a i piše na entradama meksičke verzije. Sad jesu li to napravili da bi serija dobila na 'udarnosti' ili je zaista tako, ne znam.
Serija je rađena prema knjizi Marise Grinstein, koja je napisana prema istinitim događajima. Što znači - jest.

Meni je jedna od žešćih epizoda bila "Perla, anfitriona" u trećoj sezoni argentinske verzije (moguće da Meksikanci još nisu obradili).

Ženska dugo trpi sranja od svog muža i na kraju ga sreže u komadiće i skuha. I mirno zove njegove prijatelje na večeru.

http://www.youtube.com/watch?v=PmoKztyVW4g

Premorbidno.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:21   #58
Quote:
ad®ian kaže: Pogledaj post
Točno tako znam meksičku verziju, samo sudeći po tvom opisu, argentinska je još 10 puta brutalnija. Užas. Bolje da ni ne gledam Ali zaista, ako su to sve priče po istinitim događajima, naprosto nemreš vjerovati kakvih umova sve ima i što su u stanju napraviti. Baš gledaš i pitaš se - pa šta vam je pobogu skrivila
Nešto vrlo slično se desilo u Engleskoj pre par godina, sećam se da sam čitala u novinama. Užas kakvih poremećenih ljudi ima.

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Užasna je. Ja sam išla gledati i muka mi je sad. Prestrašno. Hororčina. Mislim, odlično napravljeno, ali ne za svačiji želudac.

Baš su po istinitim događajima?
E, to, još nekako ispada i najgore što je gluma dosta dobra, onda izgleda još realnije i jezivije. Inače je ovo dosta atipična epizoda, u većini priča može se osetiti makar neko razumevanje za žene ubice i nekako se čak i saosećati sa njima, ovo je hardcore brutalnost do kraja, a bez povoda.

Serija je snimana po knjizi Argentinke Marise Grinstein, koja je beležila istinite događaje, mada su često menjani neki detalji zbog boljeg TV efekta. Koliko sam čitala, ovaj slučaj je u stvarnosti bio još i gori jer su se svi iživljavali na njoj, čak i mlađi sin koji je u seriji dobar, posle ujeda zmije je satima bila u agoniji dok je nisu ugušili itd.
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:21   #59
gledala, ajme majko... mislila sam gledati i mehičku pa usporediti, ali nema šanse da opet nešto ovakvo gledam...
__________________
...
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:24   #60
Mene se ta epizoda najviše dojmila, pretpostavljam zbog odlične glume. Stvarno ne pamtim kad sam zadnji put gledao nešto slično i da su me totalno obuzele emocije, od tuge, žalosti, do bijesa.
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.