Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2010., 19:09   #61
Prije cu otvoriti neki topic ako vidim da je zadnji upis
od Nik- a, za koji vec znam, da napise , uvijek nesto interesantno ili potpuno nepoznatog .
Ako je zadnji netko , gdje vec znam da "puca nisko " i druge provocira, preskacem.
__________________
Da ist mehr Hunger nach Liebe und Wertschätzung auf der Welt, als nach Brot. - Mutter Teresa
emofree KJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 20:05   #62
meni bude neugodno kad čitam svoje neke teme
__________________
Sometimes you can't make it on your own...
lamija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 21:28   #63
ja otvaram i komentiram sve i svašta na forumu, no nisam ni neću otvoriti raspravu o tome biste li rodili dijete koje je plod silovanja
minory is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 21:57   #64
Je, uvijek mi je neugodno kad čitam Vjenčanja. Ili RiD.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 22:11   #65
Vjerojatno si empatična pa se instant zamisliš na mjestu te osobe. To rade ljudi koji su empatični. Ja ne mogu gledati scene na tv-u brutalnih ubojstava iako znam da su to samo boja, kamere, glumci.
ŽabaKrastačaKre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 11:47   #66
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post

Što je iza toga?
moć empatije, visoka emocionalna inteligencija. to je pozitvno
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 12:50   #67
zapravo na forumu mogu procitati skoro sve, ali zato telka
kad vidim kako se netko blamira, sramoti i sl., mene bude sram i za njih..znam okrenuti program cak, ili prekrijem oci

ne znam zasto..ali bas mi ih bude zao i ne mogu gledati kako se sramote
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:36   #68
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Čitam neke topike na ovom pdf-u i osjećam nelagodu kad počnem, i iako nisam proživjela te neke stvari koje čitam, osjetim nelagodu i neki.. sram, ne znam što, i ne nastavljam dalje.

Što je iza toga?

Konkretno onaj jedan topik gdje neka osoba priča kako ju je zadovoljio pas.
Ok, vjerujem da se to desilo nekim ljudima i da im to predstavlja neku traumu ili što već, ali, iako ne osuđujem te ljude, niti mislim da su odvratni ili nešto slično, ja se ne mogu prisiliti da do kraja pročitam taj topik.
Ili topik o nekoj tamo koja se trljala uz neko dijete, o nekima koji zlostavljaju životinje...itd.
Zašto je tome tako?

Zašto me uznemiravaju stvari koje nisam proživjela?

(kao kad se sramim kad gledam Red carpet, pa vidim kako se netko ponižava, a svi u tome uživaju... mene bude sram pa okrenem program. Ozbiljno. Zašto je tome tako?)
Pa 95% pisanja po forumumima je laž i trolanje tako da ne vjeruj baš 100% da su ljudi to za što se predstavljaju i da su im sve priče baš istinite...
__________________
666+999=zlo i naopako

Zadnje uređivanje Lesli Eldridž : 22.09.2010. at 18:00.
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:38   #69
Quote:
carolinaaa kaže: Pogledaj post
Meni je neugodan skoro cijeli LJES a od psihologije samo Seksualno iskustvo sa životinjom
Jest vala onaj ljes je katastrofa, ali većina ljudi tamo laže. Sve star fuckeri, a slabo ko da je koke vidio ili da je probano baš sve to su napisali. Gledaju prljave filmove...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:39   #70
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
P 95% pisanja po forumumima je laž i trolanje tako da ne vjeruj baš 100% da su ljudi to za što se predstavljaju i da su im sve priče baš istinite...
Postotak ljudi koji vjeruju dotičnima nije velik Bar se nadam
__________________
*
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 19:37   #71
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
zapravo na forumu mogu procitati skoro sve, ali zato telka
kad vidim kako se netko blamira, sramoti i sl., mene bude sram i za njih..znam okrenuti program cak, ili prekrijem oci

ne znam zasto..ali bas mi ih bude zao i ne mogu gledati kako se sramote
Potpis. Htz primjerice.
Su.incotenible. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 19:50   #72
Quote:
lamija kaže: Pogledaj post
meni bude neugodno kad čitam svoje neke teme
i meni...zato ih bolje ne tražim...pogotovo one starije neke.. katastrofa...al dobro, to je isto ko kad sam čitala svoj stari dnevnik iz srednje iskidala ga na sitne komadiće, da ne gledam te gluposti prestrašno..

Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Pa 95% pisanja po forumumima je laž i trolanje tako da ne vjeruj baš 100% da su ljudi to za što se predstavljaju i da su im sve priče baš istinite...
95% po cijelom forumu? aj daj..malo pretjerano.. na LJES-u možda, al na znanosti, psihologiji, štajaznam..nebi rekla.

ili sam ja tolko naivna da vjerujem sve i svašta

Quote:
Su.incotenible. kaže: Pogledaj post
Potpis. Htz primjerice.
još gore od toga one emisije u kojima neko ide nekog zaprosit.. pa je tako neki matori došo pred kuću nekoj bivšoj, kamere sve snimaju, ide ju on zaprosit, a ona ga ladno odjebe.. joj, meni bilo grozno gledat tak šta
a HTZ i ta sranaj su mi više smiješna..ono- gle budale, misli da zna pjevat.. osim ako postane ozbiljno, pa ne prihvaćaju NE kao odgovor i počnu se raspravljat
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:43   #73
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
95% po cijelom forumu? aj daj..malo pretjerano.. na LJES-u možda, al na znanosti, psihologiji, štajaznam..nebi rekla.

ili sam ja tolko naivna da vjerujem sve i svašta
Ma to uopće nije bitno. Može netko biti i trol na ovom pdf-u, ali postoje ljudi kojima su se sve te stvari stvarno desile.

Ljudi imaju tendenciju misliti kako se neke (njima) nezamislive stvari i opačine zapravo ne događaju, ili, oni koji imaju neke probleme, da su oni jedini koji su imali te neke misli ili jedini kojima se desilo nešto što smatraju strašnim.
A od postanka svijeta do danas, vjerujem da nema te misli, čina, događaja koji netko već nije mislio, učinio, proživio. Više ne možemo biti originalni.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:45   #74
Joj, znam o kojem osjećaju govorite i grooozan je
Na ovom forumu jedan jedini topic koji mi je istinski bilo neugodno čitati i to toliko da sam potiho ispuštala čudne psovke i hvatala se za glavu u stilu fejspalma bila je poprilično stara tema jedne bivše modice

Uz njezinu temu takvu reakciju mi još samo može izazvati slučajan susret s mojim starijim postovima. Recimo iz 2006.

Dobro, ajde, mislim da sam i čitajući Šupendare par puta osjećala neugodu, ali ne toliko
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:47   #75
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Joj, znam o kojem osjećaju govorite i grooozan je
Na ovom forumu jedan jedini topic koji mi je istinski bilo neugodno čitati i to toliko da sam potiho ispuštala čudne psovke i hvatala se za glavu u stilu fejspalma bila je poprilično stara tema jedne bivše modice
Mislim da možebitno znam od koje, ali neću trčati pred rudo.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 23:31   #76
MMS-topik?

Come to think of it, i meni je nešto oko trzalo dok sam ga čitala.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 07:29   #77
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ma to uopće nije bitno. Može netko biti i trol na ovom pdf-u, ali postoje ljudi kojima su se sve te stvari stvarno desile.

Ljudi imaju tendenciju misliti kako se neke (njima) nezamislive stvari i opačine zapravo ne događaju, ili, oni koji imaju neke probleme, da su oni jedini koji su imali te neke misli ili jedini kojima se desilo nešto što smatraju strašnim.
A od postanka svijeta do danas, vjerujem da nema te misli, čina, događaja koji netko već nije mislio, učinio, proživio. Više ne možemo biti originalni.
istina.. neki ljudi ne vjeruju u ništa dok ne vide svojim očima.. pa kad pričam šta sam pročitala na forumu da se nekom desilo, ispada da ja lažem ili da sam tolko naivna da vjerujem u sve što drugi slažu..
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 10:25   #78
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
MMS-topik?
Brikim da da.


Quote:
Come to think of it, i meni je nešto oko trzalo dok sam ga čitala.
Meni se trzao škarnicl na glavi.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 11:29   #79

Ako je to onaj MMS s Alternative, onda to nisam niti čitala,
no ja ciljam na jedan drugi topic gdje je bilo i mmsa i smsa i svašta nešto

Nije bitno, draga je curka, pa neka ostane među nama
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 11:44   #80
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post

Ako je to onaj MMS s Alternative, onda to nisam niti čitala,
no ja ciljam na jedan drugi topic gdje je bilo i mmsa i smsa i svašta nešto

Nije bitno, draga je curka, pa neka ostane među nama
I mi ciljamo na taj drugi.

Mislim, tko još čita Alternativu?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.