Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2011., 00:29   #21
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Lucero bi najpametnije bilo da ovo zaobiđe u širokom luku. Nek pusti neku drugu glumicu da trpi "Jaime Camil kerefeke show". Lucero to stvarno nije potrebno.

Živa istina...Po prvi put da se Vi i ja složimo
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 12:25   #22
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Lucero bi najpametnije bilo da ovo zaobiđe u širokom luku. Nek pusti neku drugu glumicu da trpi "Jaime Camil kerefeke show". Lucero to stvarno nije potrebno.
mislim da Lucero neće ni prihvatiti
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 15:12   #23
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
mislim da Lucero neće ni prihvatiti
I ja mislim.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 15:53   #24
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Naravno Jaime je odličannnn kao glumac a još kao komičan glumac...super je bio u la fea mas bella, naravno da ga je opet zvala..
Cure slazem s vama Jaime je odlican kao glumac
i komicne uloge mu bas pristaju

I meni je bio super u La fea mas bella
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 20:29   #25
Meni je Jaime Camil baš ostario, osijedio je izgleda mi starije od Lucero koja je zapravo starija od njega 4 godine. Kad se samo sjetim kako je bio prezgodan u MDET.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 20:33   #26
http://masquetelenovelas.blogspot.co....html?spref=tw

Marcelo ima puno projekata na vratima, baš me zanima što će na kraju izabrati!!! iako ga ne bih opet htjela gledati kao negativca!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 00:25   #27
Ja navijam da Marcelo dobije ulogu ovde.Razlozi:


1.Da ga plavušaxxxxxx može gledati i uživati u njemu
2.Da on bude zadovoljan
3.Da ja budem zadovoljan pošto ovo sigurno preskačem, pa ga neću ni videti tu....
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 13:14   #28
Quote:
Sapunicar kaže: Pogledaj post
Ja navijam da Marcelo dobije ulogu ovde.Razlozi:


1.Da ga plavušaxxxxxx može gledati i uživati u njemu
2.Da on bude zadovoljan
3.Da ja budem zadovoljan pošto ovo sigurno preskačem, pa ga neću ni videti tu....
awwww ovim postom si mi uljepšao dan
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 15:30   #29
Drago mi je....
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 15:44   #30
Evo jedan članak u kojem piše da je Lucero bila na probama prije 2 dana tako da još nije otpisana

http://masquetelenovelas.blogspot.co...-los.html#more


Telenovela počinje s , eitiranjem početko godine u terminu od 20.00 h

Zadnje uređivanje iPodtouch : 24.09.2011. at 15:51.
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 15:59   #31
@iPodtouch hvala na linku Čitam razno razne komentare i skoro nitko je ne želi vidjeti u ovoj ulozi, možda bi bilo najpametnije da odbije. ali sve mi se čini da će prihvatiti.

Ja baš ne volim komične telenovele, nisu po mom guštu međutim ako će Lucero na kraju ipak prihvatiti ulogu, ja ću obavezno gledati samo zbog nje bez obzira kakva bila serija.

A o Rosy Ocampo nemam baš neko mišljenje, ni jednu njenu seriju nisam pogledala otpočetka do kraja, a ono kaj sam vidjela, LFMB mi je bila koma dok su mi Camaleonosi bili ok.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 16:14   #32
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
@iPodtouch hvala na linku Čitam razno razne komentare i skoro nitko je ne želi vidjeti u ovoj ulozi, možda bi bilo najpametnije da odbije. ali sve mi se čini da će prihvatiti.
De nada Čitam i ja svakakve komentare, nitko je ne želi vidjeti u toj ulozi (komentari su da je prestara za tu ulogu, da se neće naći u njoj itd.), ali ja se ipak nadam da hoće. Mogla bi nas iznenaditi, kao i Rosy

Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Ja baš ne volim komične telenovele, nisu po mom guštu međutim ako će Lucero na kraju ipak prihvatiti ulogu, ja ću obavezno gledati samo zbog nje bez obzira kakva bila serija.
Ni ja ih ne preferiram, posebno ne kod Meksikanaca poznavajući njihov smisao za humor. LFMB sam gledao dok je bila sinkronizirana na hrvatski i tada sam većinom umirao od smijeha zbog naših retardiranih glasova tako da ne znam sa sigurnošću reći kakva je serija zaista bila.
U Meksiku je imao ogroman uspjeh, iz termina u 16 h premještena je u 20 h pa vjerujem da bi mnogi s Televise htjeli da Lu pristane glumiti, privukla bi puno gledatelja i napokon bi imali telenovelu u prime-timeu koja bi imala gledanost koja i priliči tom terminu

Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
A o Rosy Ocampo nemam baš neko mišljenje, ni jednu njenu seriju nisam pogledala otpočetka do kraja, a ono kaj sam vidjela, LFMB mi je bila koma dok su mi Camaleonosi bili ok.
Mene je Rosy s Camaleones zadužila zauvijek , rekao sam da ću gledati svaku njenu seriju koju napravi. Samo se nadam da neće imati 200+ epizoda
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 16:21   #33
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
De nada Čitam i ja svakakve komentare, nitko je ne želi vidjeti u toj ulozi (komentari su da je prestara za tu ulogu, da se neće naći u njoj itd.), ali ja se ipak nadam da hoće. Mogla bi nas iznenaditi, kao i Rosy
Ja bih ju zapravo voljela vidjeti u komičnoj ulozi, mislim da bi se mogla dobro snaći, uloge su joj dosta raznolike, nisu na isti kalup i zbog toga mi je najdraža glumica.

Quote:
U Meksiku je imao ogroman uspjeh, iz termina u 16 h premještena je u 20 h pa vjerujem da bi mnogi s Televise htjeli da Lu pristane glumiti, privukla bi puno gledatelja i napokon bi imali telenovelu u prime-timeu koja bi imala gledanost koja i priliči tom terminu
S tim se slažem, serija bi sigurno bila gledana jer je ona u glavnoj ulozi i mislim da bi mogla doći kod, baš zbog nje neka bi televizija sigurno otkupila tu seriju.

Quote:
Samo se nadam da neće imati 200+ epizoda
I ja se nadam.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 12:23   #34
navodno je Mariana Seoane definitivno potvrđena kao gl negativka!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 14:10   #35
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
navodno je Mariana Seoane definitivno potvrđena kao gl negativka!!
Ta ionak nije za nikaj drugo
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 14:11   #36
Meni je drago, ona mi je odlična za uloge negativki
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 16:15   #37
da, Mariana je odlična kao negativka
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 16:32   #38
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Meni je drago, ona mi je odlična za uloge negativki
Da. odlična je bila u tormenti en el paraiso kao zla Maura.
Ja sam voljela seriju la fea mas bella...meni je bila jako smiješna..i znala sam se smijati od srca.

Fernando mi je bio zgodan, a leti super...sviđalo mi se i to što je stalno neki poznati glumac glumio par epizoda...i to neki put samog sebe...

Samo da ne bude puno epizoda...to ni ja ne volim.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 16:06   #39
U članku s Univisiona 22.09. piše da je Lucero već započela sa snimanjem

Lucero arrancó grabaciones de la telenovela "En Los Tacones De Eva"
Quote:
Lucero arrancó grabaciones de la telenovela "En Los Tacones De Eva"
Notimex | Fecha: 09/22/2011

Lucero ya comenzó con las grabaciones de la nueva versión de la telenovela En Los Tacones De Eva, a la par de su participación en el reality La Voz México. La actriz compartirá el papel estelar con el actor Jaime Camil.

En esta historia basada en la historia colombiana que lleva el mismo nombre, realizada en 2006 y protagonizada por Mónica Lopera y Jorge Enrique Abello, Camil aparecerá vestido de mujer.

El melodrama, producido por Rosy Ocampo, también contará con la participación de Mariana Seoane y Paty Navidad. En breve se dará a conocer al resto del elenco.

“Los tacones de Eva” aborda la historia de un hombre machista que se enamora, pero tras haber desilusionado a la mujer que ama decide jugar su última carta para descifrar quién lo culpó de un fraude empresarial, y así se convierte en Eva.

Aunque las grabaciones ya comenzaron, se espera que salga al aire hasta el próximo año, en un horario aún por definir, mientras tanto la actriz y cantante Lucero actualmente alterna sus horarios para ser “coach” en La voz… México.
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 23:44   #40
Drago mi je zbog Luce, nadam se da će serija biti uspješna
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.