Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2011., 22:23   #41
Kako on ima lijepe, tople oci... i lijepe ruke
Ispocetka mi se cinio malo trapav, ali sto dalje gledam seriju, navikla se da on tako malo "cudno" hoda" pa sam mislila da mu bolje stoji kraca kosa
(to je uticaj cudne frizure mog i dalje, numero uno, turskog glumca) a sad mi je takav kakav jeste, tamam.
Samo kad se sjetim kad sam glasajuci u nekoj glupavoj net anketi pomislila - a pa vidi ga, gdje su njega nasli takvog cupavog, bezveze lik, a-a...
Mea culpa
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 22:48   #42
Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
Kako on ima lijepe, tople oci... i lijepe ruke
Ispocetka mi se cinio malo trapav, ali sto dalje gledam seriju, navikla se da on tako malo "cudno" hoda" pa sam mislila da mu bolje stoji kraca kosa
(to je uticaj cudne frizure mog i dalje, numero uno, turskog glumca) a sad mi je takav kakav jeste, tamam.
Rekoh davno...nije lik u kojeg se zaljubis na prvi pogled i daleko je od fizickog savrsenstva, ali polako i sigurno uzima

Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
Samo kad se sjetim kad sam glasajuci u nekoj glupavoj net anketi pomislila - a pa vidi ga, gdje su njega nasli takvog cupavog, bezveze lik, a-a...Mea culpa

Sad si me podsjetila na mog muza...kako ja to gledam vec godinu dana i stalno Fatmagul...Fatmagul...uslo muzu u usi...i ja nekad komentirala mu neku scenu i vidis njega pita pa kaj je Fg cura (kao ne zna nakon n mjeseci)...ja vrlo vazno pa naravno da je cura zbog koga si ti mislio da ja gledam seriju nego zbog cure...a cujes njega...a lasasti?!...a ja upssssssssss...provaljena
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 23:29   #43
Helouu

Moje prvo javljanje na ovoj temi .. započeću sa slikicama

[SLIKA OBRISANA]




Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
Kako on ima lijepe, tople oci... i lijepe ruke :
Evet...ima prekrasne ruke ... i ja sam to primjetila...a o okicama da ne govorim . Također sam pomislila da bi mu puno bolje stajala kratka kosa , međutim razuvjerila sam se kada sam vidjela par fotkica. Meni je jako smiješan kad trći ..ali opet jako simpatičan. Klepetusa je to odlično rekla: "nije lik u kojeg se zaljubis na prvi pogled i daleko je od fizickog savrsenstva, ali polako i sigurno uzima"..baš tako canim.

Ninely....numero uno

Iyi geceler

__________________
#SpanishGP

Zadnje uređivanje Tratincica83 : 17.10.2011. at 23:35.
Tratincica83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 14:56   #44
Otkacen do kraja...vidi se po hlacama

klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 10:02   #45
Jutro

može li još koja slikica Enigina hiihih ...predpostavljam da može ..bujrum:



[SLIKA OBRISANA]

__________________
#SpanishGP
Tratincica83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 11:54   #46
Quote:
Tratincica83 kaže: Pogledaj post
Jutro
može li još koja slikica Engina hiihih ...predpostavljam da može ..bujrum:
naravno da moze...

Jucer izasao clanak o Enginu...
http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yaz...urek-diye-biri

Govori o tome kako je dobar glumac...kako drzi svoj privatni zivot za sebe...
...kako izbjegava eksponiranje...kako ga ne zanima slava nego samo gluma
...bas zato ga i ja toliko volim


klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 01:57   #47
A bas mi tako i deluje,kao neki fini decko sto ne voli da se gura ni eksponira,ne zanimaju ga slava i skandali,ono gleda svoja posla,voli glumu i ocigledno mu to jako dobro ide Jedna slikica starih drugara

dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:18   #48
Quote:
dolcevita026 kaže: Pogledaj post
A bas mi tako i deluje,kao neki fini decko sto ne voli da se gura ni eksponira,ne zanimaju ga slava i skandali,ono gleda svoja posla,voli glumu i ocigledno mu to jako dobro ide Jedna slikica starih drugara

http://www.onceokuloncesi.com/imageh...2be2591b08.jpg
Pasu si oni i po izgledu i godinama, ali ona je previse vrcakava za njega...on mi se cini potpuno stabilan momak
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 19:36   #49
a zaista se ne zna puno o njegovom prvatnom zivotu ili ja nisam dobro upratila, hm, nesto tipa neke zenske, neke seme i dileme?

od slikica, barem, glava ne boli





Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 23:48   #50
Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
a zaista se ne zna puno o njegovom prvatnom zivotu ili ja nisam dobro upratila, hm, nesto tipa neke zenske, neke seme i dileme?
Ma stvarno je misteriozan

Bila je neka prica o nekoj macki prosle godine cini mi se, ali je on rekao da između njih nema nista...pa je bio s nekom mackom na nekom vjenjcanju, ali je rekao da mu je to samo prijateljica kao pratnja i mislim da nisu uspjeli iskopati identitet...

Lako za cure, to je njegova stvar, ali zao mi je samo sto barem nema vise njegovih izjava o serijama u kojima glumi jer ono malo sto sam vidjela bilo je super...prica tecno, izjave na mjestu i naravno da je beskrajno sarmantan
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 02:38   #51
Jel zna neko od kada je ova anketa?Engin oduvao sve ostale sa liste,cak i Murata,koji je drugi,ima duplo vise glasova od njega,nisam znala da je toliko popularan,svaka cast:klap:

http://tvarsivi.com/player.php?y=304...9+23%3A06%3A00
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 19:28   #52
[QUOTE=dolcevita026;36379142]Jel zna neko od kada je ova anketa?Engin oduvao sve ostale sa liste,cak i Murata,koji je drugi,ima duplo vise glasova od njega,nisam znala da je toliko popularan,svaka cast:klap:

dolci, pise, gore, 19.6. 2011. jeste, engin je pomeo konkurenciju u ovoj anketi, odlicno glumi i ima dobru seriju, a numero uno je dobro da je ikako zavrsio na drugoj poziciji jer je fulio sa serijom dibidus (sorry za mali off)
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 20:55   #53
Hahaha hijao gde su meni oci,tnx NinleyMislim kad ga pogledas ovako sav mio,fin,povucen,bas sam prijatno iznenadjena da Turci to cene i da je sve ove nabudzene frajere i manekene ostavio iza sebe A broj 2. uskoro vise nikom nece biti konkurencija(srce me boli kad to kazem,ali to je gorka istina)
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 22:53   #54

dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 23:50   #55
Drage moje dame...samo da se zna...Engin nije samo u ovoj anketi no.1...gotovo cijelu godinu je na vrhu

Sutra navecer Kanal D radi nekakav event za prikupljanje prihoda stradalima u potresu...sudjelovati ce na telefonima glumci predstavnici puno njihovih serija...kazu da ce ispred FGSN ekipe biti Beren & Engin
Kako znam da on ne voli nastupe takve vrste bas me zanima tko ga je uspio nagovoriti...no zivi bili pa vidjeli
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:07   #56
Mozda se odazvao jer je u humanitarne svrhe...divno sto oboje idu,bice valjda i koja slika
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:19   #57
Quote:
dolcevita026 kaže: Pogledaj post
Mozda se odazvao jer je u humanitarne svrhe...divno sto oboje idu,bice valjda i koja slika
gledaj na www.yildiz.tv online , po našem računanju vremena,to je 21.30, Kanal D
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:23   #58
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
Drage moje dame...samo da se zna...Engin nije samo u ovoj anketi no.1...gotovo cijelu godinu je na vrhu

Sutra navecer Kanal D radi nekakav event za prikupljanje prihoda stradalima u potresu...sudjelovati ce na telefonima glumci predstavnici puno njihovih serija...kazu da ce ispred FGSN ekipe biti Beren & Engin
Kako znam da on ne voli nastupe takve vrste bas me zanima tko ga je uspio nagovoriti...no zivi bili pa vidjeli
Samo se nečovjek može ne odazvati na ovako nešto
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:41   #59
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Samo se nečovjek može ne odazvati na ovako nešto
Istina...
No steta je da se morao desiti potres da bi ga dovukli na tv...
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 01:27   #60
Quote:
dolcevita026 kaže: Pogledaj post
A broj 2. uskoro vise nikom nece biti konkurencija(srce me boli kad to kazem,ali to je gorka istina)
Nemoj tako Dolci...bio prvi ili ne bio prvi ostat ce komad sa svojim carima tamam? Uvijek ispred Kive ili Catagaya npr...za mene barem...
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.