Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2012., 19:47   #621
Nenad Bakić ugasio Vjesnik.

http://www.vecernji.hr/vijesti/vjesn...-clanak-400880
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 11:29   #622
Bakiću, vrati se na blog, vidiš da nam dionice propadaju. Nema novog posta od nedjelje!
Jel to bitno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 13:40   #623
A što se desilo pa se više ne piše.......distribucija završena..........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 18:43   #624
Bakić u svojoj "Barceloni" drži oko 90 milijuna kuna

http://www.poslovnipuls.com/2012/05/...nice-portfelj/
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 19:18   #625
Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
Bakić u svojoj "Barceloni" drži oko 90 milijuna kuna

http://www.poslovnipuls.com/2012/05/...nice-portfelj/
Oni su zbrajali i oduzimali, a mogli su njegov portfelj riješiti jednim klikom:

http://mojedionice.com/trg/IzvDionic...=2&idDCar=4340

Muku mu ljutu novinarsku, još bi znali i za skrbničke račune...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 20:27   #626
nemoj tako, walter, ovako ispada da su i nešto radili
dante-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 10:11   #627
Je li se oglasio onaj čelavi sindikalist iz Kutine ovih dana i objasio ovakvo izvješće?
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:25   #628
Zvuči kao humor, ali "problem" je baš u tome što izvješće nije loše. Tako da ni sami navlakači ne znaju što raditi, da li reći da je izvješće, s obzirom na okolnosti, odlično i dokaz da je Petrokemija napravila turnaround i od gubitaša postala zdrava tvrtka koja čak i u lošim okolnostima posluje s "pozitivnom nulom", ili izvješće proglasiti katastrofom i dokazom da će Petrokemija u stečaj pod trenutnom upravom. Ali što u slučaju da navlakači izaberu ovo pod B), a za 3-4 mjeseca stanje bude kao u proteklih mjesec dana, ni riječi o privatizaciji? Tad bi trebali reći "znate ono kad smo pisali da je izvješće katastrofa? Šalili smo se, izvješće je super, Jagušt je super, a s Klausom nema straha da će ova tvrka u budućnosti znatno povećat dobit i prihode!".
Jumai is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 10:35   #629
Pala cijena PTKM i razbježali se dežurni hejteri.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 14:04   #630
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Pala cijena PTKM i razbježali se dežurni hejteri.
Dabogda mi sve dionice pale s 200 na 280...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 14:24   #631
Moj prvi post je bio osvrt na prijetnju da će Bakić prestati pisati svoj blog, što sam objavio kod njega pa mi je obrisao (ovdje):
Quote:
Prazna prijetnja Nenade. Nema šanse da ukineš ovaj blog jer je on trenutno najjači trendseter i pokretač burze... bez sumnje si najveći otvoreni autoritet burze. I naravno, slijede te. Ja isto. Ali budimo objektivni nije to zbog tih tvrtki već zbog toga što imaš snagu utjecati na tržište. Zamislimo da prestaneš pisati i javljati se u medijima. Što bi se desilo sa dionicama Barcelone?
Evo što se dešava kad Bakić prestane pisati. Tješim se da on daaaleko više gubi.
Jel to bitno is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 18:26   #632
Cijenim ga, ali sramota što briše neke stvari koje ne bi trebale biti brisane.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 10:39   #633
Što nam radi lažni guru.......nitko se ne javlja od sljedbe..........valjda zadovoljno broje pare od navlakuše PTKM-Čačić-Bakić
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 14:04   #634
Došlo i tvojih 5-minuta.

Sve je nevažno osim privatizacije.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 14:50   #635
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Došlo i tvojih 5-minuta.

Sve je nevažno osim privatizacije.
samo da ne bude par godina......
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 23:12   #636
Na Barceloni se moglo zaradit, ali moglo se i na Dinamu da ga je Bakić kupovao.
__________________
Investitor na najboljem financijskom tržištu na svijetu - Forexu :)
Alfa-Forex is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 08:07   #637
Moglo se i na Kaštelanskim zaraditi ali samo ako si na vrijeme prodao, tko nije na vrijeme prodao tome sad trnu zubi od minusa.......

Slično će biti i sa Bakićevim uzdanicama, koje je uspio prenapuhati, vidim od tada prilično su izdušile, a obzirom na stanje našeg gospodarstva i rješenja Vlade u smislu financijske represije, malo će ih preživjeti a kamoli donositi prinos na burzi........

Kad čujem vijesti koje dolaze iz naših ( u stranom vlasništvu ) najboljih kompanija onda mogu misliti kakvo je stanje u Đuri, Petrici i njima sličnima......

Btw onaj moj tekst od prije dvije i pol godine o crobexu između 1800-2300 vidim još uvijek drži.......čak štoviše ne samo da crobex ne raste sukladno prognozama Lažnog Gurua nego je pao ispod granice od 1800.......a oporavak se ne nazire....
U međuvremenu je potrošen i efekat dolaska nove vlasti i kao i efekti irrational exuberance-a po tom pitanju..
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 15:15   #638
pa dobro ljudi-štovatelji lika i djela druga Bakića.......što ima novo.......tko je kirv za ovu čmrljionu na zse.........nakon stotina tisuća posjeta blogu sad odjednom ni mukajeta........jel živ guru, čime se bavi?
dajte nešto napišite..........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 22:48   #639
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Moglo se i na Kaštelanskim zaraditi ali samo ako si na vrijeme prodao, tko nije na vrijeme prodao tome sad trnu zubi od minusa.......
Ako ćemo iskreno ista je situacija na 80% HRV dionica, sve su one 2006-2007 bile takva balončina da je za to ne povjerovati. Netko je jamio, a netko se zajebao. Lako je biti general poslije bitke.
Uglavnom, i dalje predmjevam da se na nekima i dan danas može zaraditi (ofkorz, kroz netko vrijeme).
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 08:45   #640
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Ako ćemo iskreno ista je situacija na 80% HRV dionica, sve su one 2006-2007 bile takva balončina da je za to ne povjerovati. Netko je jamio, a netko se zajebao. Lako je biti general poslije bitke.
Uglavnom, i dalje predmjevam da se na nekima i dan danas može zaraditi (ofkorz, kroz netko vrijeme).
sve je to ok....ali.....

meni se čini da sam ja bio general prije bitke a naš lažni guru je bio kaplar prije bitke......a poslije ga unaprijedilo......zbog boljih veza u stožeru

evo otvoreno pozivam guru da ovdje ili na blogu napiše kako vidi zse u slijedeće dvije godine, a ne da ljudima priča lovačke o karlu marxu i kako je pročitao par odličnih knjiga, ok lijepo je to da ulaže u znanje i za to ga pohvaljujemo, ali nas ipak zanima kapital u praksi a ne teoriji.....
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.