Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2012., 11:23   #1
Pasión prohibida / Zabranjena strast (2013)



Quote:
Pasión Prohibida (Forbidden Passion) is an upcoming Spanish-language telenovela to be produced by United States-based television network Telemundo Studios, Miami. Telemundo will air the serial during 2013 season.[1][2] As with most of its other telenovelas, the network will broadcast English subtitles as closed captions on CC3. It's a remake of Turkish telenovela Aşk-ı Memnu.
Quote:
Mariana is driven by hatred against Deborah, her mother, whom she blames for the death of her father. Mariana marries Juan Pablo, an older, wealthy widower, whom Deborah has set her eyes on, seeking his fortune. Despite Juan Pablo’s kindness and love towards her, in reality, Mariana does not genuinely love him. When Mariana discovers a hidden truth and realizes her vengeance is unfounded, she tries to find happiness alongside Juan Pablo. However, Mariana never imagined that she would find the passion and true love she was seeking in Bruno, her husband’s nephew. For his part, Bruno has an internal struggle because of the passion he feels for Mariana and the loyalty he owes to Juan Pablo, a man whom he considers his adoptive father. Ultimately, Mariana and Bruno will live a love that is passionate but forbidden and which will turn Mariana into a victim of her own game.
“Pasión Prohibida” is a Telemundo Studios production.

Up Front 2012 - Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=d4C4Y...&feature=share

__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 11:49   #2
Ovo je remake "Strasti orijenta" jel?
Odlično, jako mi se sviđa i mislim da ću gledati , trailer je miljama ispred onoga "El rostro de la venganza", ono mi je grozota iako su glumci super. Ja inače nevolim te krimi nešto posebno, više volim laganice, a ovo je prava obiteljska drama! Kad kreće? Čudi me štvo telemundo više nije u 16:9, sad je još manji format
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 11:54   #3
Taman gledala trailer, ovo se ne moze usporediti s Ask-i memnu ,koja ocajna gluma ccc .. I odmah prikazali i kraj
__________________
Yo no me doy por vencido, yo quiero un mundo contigo !!
leytonforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 11:56   #4
Quote:
Alejandro^^ kaže: Pogledaj post
Ovo je remake "Strasti orijenta" jel?
Odlično, jako mi se sviđa i mislim da ću gledati , trailer je miljama ispred onoga "El rostro de la venganza", ono mi je grozota iako su glumci super. Ja inače nevolim te krimi nešto posebno, više volim laganice, a ovo je prava obiteljska drama! Kad kreće? Čudi me štvo telemundo više nije u 16:9, sad je još manji format

Da,to je remake SO.
Meni se isto svida,ali bilo bi bolje da nisu mijenjali radnju,orginalna je bolja.
Kreće najvjerojatnije krajem godine ili početkom 2013. Ja mislim da će ići,ako se realizira,nakon RD (Rosa Diamante) koja počinje u sedmom mjesecu.

Samo mi se u ovoj seriji na svidaju glumci,nikad ih prije nisam vidio. Sve osim Landete. Izgledaju mi kao početnici i nisu baš uvjerljivi,trebali bi naći bolju postavu.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 12:09   #5
trailer je patetičan i prikazali su kraj serije
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 12:40   #6
A Telemundo original production? What?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 13:02   #7
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
A Telemundo original production? What?
e to je i meni zapelo za uho hahaha
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 13:07   #8
trailer je super, filmski
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 13:08   #9
Ne verujem ni da ce biti ovo dvoje glavni. Ovaj jos snima RP, ova tek krece sa Rosom.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 13:10   #10
ovo sam pronašao na wikipediji - očito da su ovi glumci iz trailera glumili samo u pilotu

Main castActor Character
Ana Layevska Mariana
Katie Barberi Deborah
Daniel Lugo Juan Pablo
Jencarlos Canela Bruno

http://en.wikipedia.org/wiki/Pasión_Prohibida
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 13:29   #11
moj bože ovo je gore nego što sam mislila, tipično mehikanski....
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 13:34   #12
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
A Telemundo original production? What?
Takoder sam to vidio i počeo se ceriti.

Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Ne verujem ni da ce biti ovo dvoje glavni. Ovaj jos snima RP, ova tek krece sa Rosom.
Tko zna,serija se još nije ni počela snimati,samo je pilot snimljen.
A i ako bude izabrana,tek će se početi snimati krajem godine.
Ovaj muški mozes ostati,a Carla ja mislim neće,jer neće odmah nakon Rose snimat drugu,svatko treba malu stanku.

Quote:
M.Williams kaže: Pogledaj post
ovo sam pronašao na wikipediji - očito da su ovi glumci iz trailera glumili samo u pilotu

Main castActor Character
Ana Layevska Mariana
Katie Barberi Deborah
Daniel Lugo Juan Pablo
Jencarlos Canela Bruno

http://en.wikipedia.org/wiki/Pasión_Prohibida
Ma to se neko pokušao našaliti,sigurno nije tako. Jencarlos i Layevska?
Uopće ne odgovaraju. Layevska nikako ne bi mogla glumiti Bihter.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 13:46   #13
Quote:
Layevska nikako ne bi mogla glumiti Bihter.
nije layevska loša glumica, solidna je al ne odgovara fizički....ja bi jedino lorenu rojas mogla vidjeti u toj ulozi jest malo prestara, al ...
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 13:52   #14
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
nije layevska loša glumica, solidna je al ne odgovara fizički....ja bi jedino lorenu rojas mogla vidjeti u toj ulozi jest malo prestara, al ...
Nisam ja to rekao. Ona je meni odlična,pogotovo u EFDE,ali mi nikako ne paše za ulogu Bihter.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 14:54   #15
Ovo možda ne bude loše

Ipak će to biti na meksič. način
__________________
napustila forum ... :w
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 15:08   #16
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
A Telemundo original production? What?
E da, to sam i ja čuo Reko ono
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 16:56   #17
Pa trailer je onak, niš wow, nije me se dojmio nešto previše Ali može proći

Koliko sam shvatio Landeta je žrtva svih obiteljskih prevara ili...? Znači ne može biti negativac, valjda

Super mi je scena kad ova ženska trči u vjenčanici po stepenicama i začuje se pucanj

Al prek neta neću gledati, budem prvih nekoliko epki čist da vidim kakva je serija. Ionak ću pratiti ERDLV
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 17:20   #18
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Ne verujem ni da ce biti ovo dvoje glavni. Ovaj jos snima RP, ova tek krece sa Rosom.
Već su završila snimanja pa Gonzalo možda i bude protagonist
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 17:20   #19
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Pa trailer je onak, niš wow, nije me se dojmio nešto previše Ali može proći

Koliko sam shvatio Landeta je žrtva svih obiteljskih prevara ili...? Znači ne može biti negativac, valjda

Super mi je scena kad ova ženska trči u vjenčanici po stepenicama i začuje se pucanj

Al prek neta neću gledati, budem prvih nekoliko epki čist da vidim kakva je serija. Ionak ću pratiti ERDLV
majke ti mile kako ti ono može bit super, zadnja scena mariana ko da je prošla po vrtu prošetat...ay allah ne može se uspoređivati sa ovim http://www.youtube.com/watch?v=WR3qvdP6wvs
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 17:23   #20
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
majke ti mile kako ti ono može bit super, zadnja scena mariana ko da je prošla po vrtu prošetat...ay allah ne može se uspoređivati sa ovim http://www.youtube.com/watch?v=WR3qvdP6wvs
Zašto to meni ne bi smjela biti cool scena? Pa ja ne pratim Turke, nit ih ikad namjeravam, tak da mi je svejedno ovo kaj si napisala
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.