Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2013., 15:14   #41
Maria Isabella, nema na čemu.

Malo je puno u sjeni. Neću ga uspoređivati s Kenanom i Halitom što se glume tiče, njih dvoje su mi dosta koplja ispred svih ostalih, ali Mehmet bi se komotno moglo svrstati u ovo ostalo društvo, solidno glumi, a o izgledu da ne govorimo. Velim, baš mi je čudno da nakon Sile nije dobio nijednu zapaženiju ulogu, a u 2012. koliko vidim nije imao ni jedan jedini projekt.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 15:20   #42
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Malo je puno u sjeni. Neću ga uspoređivati s Kenanom i Halitom što se glume tiče, njih dvoje su mi dosta koplja ispred svih ostalih, ali Mehmet bi se komotno moglo svrstati u ovo ostalo društvo, solidno glumi, a o izgledu da ne govorimo. Velim, baš mi je čudno da nakon Sile nije dobio nijednu zapaženiju ulogu, a u 2012. koliko vidim nije imao ni jedan jedini projekt.
A slušaj, turska kinematografija ima puno kvalitetnih glumaca, a očito su svi trenutno traženiji od njega

Možda sve to ima veze što nakon Sile nije uspio snimiti neku bolju seriju, a time i gledaniju, pa ga zato i ne zovu, iako nužno ne mora on biti krivac...

Još je on relativno mlad, i neiskusan u usporedbi sa ostalima , ali to nužno ne znači da je i lošiji

E sad si me baš zaintrigirala, idem malo istraživati o njemu


Evo na ovoj stranici ima zanimljivosti o njemu, pisano je na engleskom, a ima i dvije lijepe slike
http://www.viki.com/channels/5237-mehmet-akif-alakurt

Zadnje uređivanje marimar : 03.01.2013. at 15:26.
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 15:28   #43
Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
A slušaj, turska kinematografija ima puno kvalitetnih glumaca, a očito su svi trenutno traženiji od njega

Možda sve to ima veze što nakon Sile nije uspio snimiti neku bolju seriju, a time i gledaniju, pa ga zato i ne zovu, iako nužno ne mora on biti krivac...

Još je on relativno mlad, i neiskusan u usporedbi sa ostalima , ali to nužno ne znači da je i lošiji

E sad si me baš zaintrigirala, idem malo istraživati o njemu

Evo na ovoj stranici ima zanimljivosti o njemu, pisano je na engleskom, a ima i dvije lijepe slike
http://www.viki.com/channels/5237-mehmet-akif-alakurt
Moguće, iako, nije mi jasno zašto sav tako divan nije tražen.

Možda on sam ne želi. Kad je sav tako povučen, doslovno se po par rečenica može naći o njemu. Ovu stranicu sam linkala u prvom postu.

U Sili je stvarno i po meni je fenomenalno iznio svoj lik, sa sinkroniziranjem glasa su oni zaribali, baš šteta što se nakon toga nije uvukao u neki dobar projekt. Cansu ima nos za dobre stvari.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 15:39   #44
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ovu stranicu sam linkala u prvom postu.

U Sili je stvarno i po meni je fenomenalno iznio svoj lik, sa sinkroniziranjem glasa su oni zaribali, baš šteta što se nakon toga nije uvukao u neki dobar projekt. Cansu ima nos za dobre stvari.
Vidi stvarno, sad sam tek vidjela link stranice budući da nisam ni ulazila u njega Mea culpa

Dobro si rekla, Cansu ima nos za dobre stvari, a on očito ne Ili ono najgore, možda ni nema izbora, možda je to jedino što mu se nudi

Vidim da je snimio tri sezone serije Adaneli i to od 2008-2010. Čini mi se da je ona bila gledana inače ne bi imala toliko epizoda
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 15:45   #45
Quote:
marimar kaže: Pogledaj post
Vidi stvarno, sad sam tek vidjela link stranice budući da nisam ni ulazila u njega Mea culpa

Dobro si rekla, Cansu ima nos za dobre stvari, a on očito ne Ili ono najgore, možda ni nema izbora, možda je to jedino što mu se nudi

Vidim da je snimio tri sezone serije Adaneli i to od 2008-2010. Čini mi se da je ona bila gledana inače ne bi imala toliko epizoda


Baš to, meni više vuče na to da je to jedino što mu se nudi i baš taj dio mi nije jasan.

Da, imaš pravo, samo, ja prvi put čujem za tu seriju, sad sam je malo guglala, nemam pojma o čemu se radi, vidim da dosta za pištoljem poteže. Evo ga u toj seriji, ova s njegove desne strane je Selin, sad me samo zanima jel mu i dalje sadašnja ili nosi epitet bivša.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 15:50   #46
Ta Selin je toliko antipaticno stvorenje da nemam reci A on je predivan
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 15:54   #47
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post

Da, imaš pravo, samo, ja prvi put čujem za tu seriju, sad sam je malo guglala, nemam pojma o čemu se radi, vidim da dosta za pištoljem poteže. Evo ga u toj seriji, ova s njegove desne strane je Selin, sad me samo zanima jel mu i dalje sadašnja ili nosi epitet bivša.
Pa i ja prvi put čujem za tu seriju Hvala na slici, zanimljivo društvo Mislim da mu je bivša. Navodno su bili zajedno od 2008-2010. Tako barem stoji na ovoj stranici: http://www.whosdatedwho.com/tpx_3218...-akif-alakurt/
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 21:04   #48
joj kako je divan divan divan. tko zna bi li pao na hrvaticu?
voljela bi znati kakav mu je sklop u glavi,ako je neki primitivan da prestanem sliniti

inac na njemu,rukeeeeeeeeeeee, i lice,kljucne kosti,oci,usne mmmmm,tako je muzevan.
i mislila sam da je zgoljaviji,sad kad vidim da je radio kao model onda nije ni cudno,no manje bitno,lako bi ga ja ugojila,samo da je moooooooooooj.
jel pise gdje izlazi?
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 23:35   #49
Dakle, ode i Selin.

Malo je mršav, moram priznati. Kuži mu se po licu najviše. I tko mu je osmislio look u toj seriji Reis, 10 godina su mu na leđa nabacili.

Ove sa seta Sile su mi super.

Çok je sladak s djecom.



A i s njom je sladak.



Ove fotke su mi super jer, ako se ne varam, snimljene su u kući u kojoj se snimala i Sila.

__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 23:50   #50


u dobar na slikama ja mu se već 3 dana divim, ne mogu prestat.
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 01:17   #51
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post


u dobar na slikama ja mu se već 3 dana divim, ne mogu prestat.
divim mu se vec mjesec dana i ne prestajem
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Dakle, ode i Selin.
daleko joj lepa kuca

Zadnje uređivanje čoko loko : 04.01.2013. at 01:26.
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 02:21   #52
Evo tek sad stize svratiti ovdje i ostaviti koji prikladan smajlic :klo pa:

Ima savrsene ruke,a ja sam slaba na njih
http://www.yasamoykusu.com/images/pe...asamoykusu.jpg
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 02:25   #53
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
divim mu se vec mjesec dana i ne prestajem :
I ja,od kad najavise seriju nicemu se drugo i ne divim doli njemu
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 08:28   #54
Još jedna obožavateljica Mehmeta

Nezz kako su on i Kivo narasli ko neboderi u moru niskih turaka , svi su ko metar i žilet...

__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 09:24   #55
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post

Malo je mršav, moram priznati. Kuži mu se po licu najviše.
Ako u ostalih 70 plus epizoda Sile bude trčao po četiri kata stepenica onog bedema kao u ovim prvima, nije čudo što je malo suhonjav.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 09:41   #56
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
divim mu se vec mjesec dana i ne prestajem
A ja mu se divim vec 6 godina Šta da radim?

Inace čovjek se vise bavi modelingom, pa vjerovatno ne stiže sve.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 13:14   #57
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
A ja mu se divim vec 6 godina Šta da radim?

Inace čovjek se vise bavi modelingom, pa vjerovatno ne stiže sve.
sto 6 godina?

pa daj malo vise info,gdje zalazi npr

meni se svidja ovaj look u Sili koji ima,neobrijan i sa siskama,vidjela sam ga obrijanog i nije mi toliko napet onda jer mi baca vise na klinju

i daleko mi je bolji od frenda.ne znam samo jel ce mu buduca morati biti netko iz javnog zivota i njihove vjere,ima negdje nesto o tom?

fali mu koji dek gore,vidi se da vjezba no jos malo mesa ne bi bilo naodmet obzirom koliko nas bi ga rado
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 15:07   #58
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
pa daj malo vise info,gdje zalazi npr
kuća poso,kuća poso
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
i daleko mi je bolji od frenda
nemoj tako bona... obojica su princevi turske
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 15:10   #59
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Ako u ostalih 70 plus epizoda Sile bude trčao po četiri kata stepenica onog bedema kao u ovim prvima, nije čudo što je malo suhonjav.


Zaboravih naglasiti da mislim da mu ta mršavost stoji. Samo da mu daju malo bolje hlače u seriji, one su mu baš široke, a pritom ne mislim na dimije. Gledala sam ga sad malo u Adenali, tamo ima par kila gore i çok je seksi, baš çok, çok.

Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Inace čovjek se vise bavi modelingom, pa vjerovatno ne stiže sve.
A bavi se modelingom i dalje?

Ja bih sad tako htjela da snimi još jednu seriju, grozna sam.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 15:24   #60
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
kuća poso,kuća poso
a jel? a dje mu je bona kuca? zivi sam?

Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
nemoj tako bona... obojica su princevi turske
frend mu je plav,nesto sam skicnila gumus i nije bio los onako,al kad volim tamno,eto jedan meni jedan vama

znaci trenutno nema projekte nikakve?
ovaj, kako doci do njega?ja bi bila njegov projekt
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.