Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2015., 00:59   #21
Mirko,pazi metak,rece Slavko. Pa RH ima 56.000km2 i puk malo veci SADA STVARNO od 4 milje ljudi. Ni 70 coveca po 1km2. Bosnje oces da stisnes na povrsinu 2 Luksemburga. 100 ljudi po 1km2 . Pa ne biva. Budi covek,otvori se.I oni su ljudi,iako nisu krscani.Imaju pravo na svoju srecu i zivotni prostor i komoditet.
Esad Dzudzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:08   #22
WIKI>>Putin je rekao di je granica.
Vama ist RS-većina Hercegovine+Goražde i sjever CG.
Ostalo ide nama

Vama je za OPSTANAK nasusno potrebna BANJALUKA,kao poveznica prometna sever jug. Bez nje,devastacija i dezintegracija su .......
Nama je u Srbiji to daleko.Ta "Turska Hrv",Ocemo da je trampimo.Dajemo Vam i Trebinje sa VODOM za Dubrovnik i zaledje. Da preuzmemo SVE plovne reke .Visina Pozega Brod Modrica Vozuca Brcko.Trampa zap.Bosna za istocni deo koji vene,susi se i raspada.http://www.vecernji.hr/svijet/ostvar...-europe-943366
Esad Dzudzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:09   #23
Quote:
Esad Dzudzo kaže: Pogledaj post
Mirko,pazi metak,rece Slavko. Pa RH ima 56.000km2 i puk malo veci SADA STVARNO od 4 milje ljudi. Ni 70 coveca po 1km2. Bosnje oces da stisnes na povrsinu 2 Luksemburga. 100 ljudi po 1km2 . Pa ne biva. Budi covek,otvori se.I oni su ljudi,iako nisu krscani.Imaju pravo na svoju srecu i zivotni prostor i komoditet.
Ponovit cu nesto sto sam prije rekao:

Taj prostor famoznih 5 kantona ima manju gustocu naseljenosti od Njemacke, i gubi stanovnistvo (dugorocno ide ka ispod 1 milijun, i naravno tu se nece zaustaviti nego ide i dalje nize i nize). Taj podatak govori da imaju previse teritorija.
I Hrvati i Srbi imaju previse, ali i Bosnjaci imaju previse.

Onaj tko ima previse hrane i ne moze sve pojesti, ne moze tvrditi da je gladan, i tvrdnju temeljiti na tome da njegov susjed ima jos vise hrane.

5 bosnjackih kantona vece je od Kosova, a ima manje stanovnika od Kosova i duplo manje rodjenih. O cemu pricamo.
Robbie MO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:10   #24
Stolni Grad Mostar

Hrvati/Bošnjaci uk. rođeni

1999. 557/498 (+59)
2000. 529/593 (-64)
2001. 490/506 (-16)
2002. 553/463 (+90)
2003. 483/445 (+38)
2004. 490/452 (+38)
2005. 509/437 (+72)
2006. 486/410 (+76)
2007. 478/422 (+56)
2008. 560/462 (+98)
2009. 507/475 (+32)
2010. 578/468 (+110)
2011. 541/463 (+78)
2012. 561/475 (+86)
2013. 568/409 (+159)
2014. 601/454 (+147)

I na novoj temi.
Dudu tvrdi da ćemo do 2020. preći 700 rođenih u SG Mostaru, druga strana nije više ni bitna u tom slučaju, bilo bi dobro da ostanu na nekih 300-ak rođenih zbog ukupne populacije tada vjerojatno 2. grada u BiH (Banja Luka će biti u drugoj državi) i glavnog grada hrvatskog entiteta.
__________________
Make America Great Again!
veruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:15   #25
I otkad to svi narodi na Balkanu ili Europi moraju imati teritorij (drzavu ili federalnu jedinicu) iste gustoce naseljenosti?
Robbie MO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:16   #26
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Je li bošnjačkoj dijaspori jasno da se Turcima živo fućka za Bošnjake i da samo gledaju kako se uvaliti u svoje bivše kolonije ? To mi izgleda kao kad smo se nekad kao djeca govorili: moj tata pretuče tvog tatu jer je jači.
Nije.
Njihovi političari su na razini Muje i Hase iz viceva. Naši su loši, ali njihovi su puuuno gori, pa
Quote:
Esad Dzudzo kaže: Pogledaj post
Mirko,pazi metak,rece Slavko. Pa RH ima 56.000km2 i puk malo veci SADA STVARNO od 4 milje ljudi. Ni 70 coveca po 1km2. Bosnje oces da stisnes na povrsinu 2 Luksemburga. 100 ljudi po 1km2 . Pa ne biva. Budi covek,otvori se.I oni su ljudi,iako nisu krscani.Imaju pravo na svoju srecu i zivotni prostor i komoditet.
S obzirom na iseljavanja, pola Luxemburga će im biti previše... Saraj-Bosna...
Quote:
Esad Dzudzo kaže: Pogledaj post
Vama je za OPSTANAK nasusno potrebna BANJALUKA,kao poveznica prometna sever jug. Bez nje,devastacija i dezintegracija su .......
Nama je u Srbiji to daleko.Ta "Turska Hrv",Ocemo da je trampimo.Dajemo Vam i Trebinje sa VODOM za Dubrovnik i zaledje. Da preuzmemo SVE plovne reke .Visina Pozega Brod Modrica Vozuca Brcko.Trampa zap.Bosna za istocni deo koji vene,susi se i raspada.http://www.vecernji.hr/svijet/ostvar...-europe-943366
Gle, nema Slavonije za vas...
Rekao sam ti već koja je granica.
Slušaj "čiku" Putina
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:17   #27
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Gle, to je već snimljeno unaprijed; https://www.facebook.com/hercegbosna...51746845292488

@Yuki, a tebe takvi padovi usrećuju ?
iz 2 dijela dok se bihac ne odvoji

predobro
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:17   #28
Mirko,krasnopis ti je kitnjast,ali nekooperativan. Sa takvim tvrdim,rovovskim stavovima licis na Mazino liniju iz 1915.Znas koliko je ljudi nastradalo na Mazino liniji ? Moras popustiti. Ako kanis pobjediti,nesmes izgubiti (popustanje je deo strategije i taktike koji vode ka pobedi).

Unilateralne zelje vode u fikciju ponor i propast. Ipak je u BiH partiji pokera ili saha,tvoja ekipa hendikepirana. Kuzis ?
Esad Dzudzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:18   #29
Quote:
Yukisumto kaže: Pogledaj post
Sve te opCine skupa imaju manje stanovnika od dva Sarajevska nebodera. Ko ce vas zajebavati nego Hrvatska putovnica? Usisava vas EU munjevitom brzinom. Te opcine su puste. Zivi poneki sjedi Hrvat koji cega smrt i to je to.
Ma da. Svi Hrvati će iselit
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:19   #30
Quote:
Heero kaže: Pogledaj post
iz 2 dijela dok se bihac ne odvoji
predobro
Turska Hrvatska je naša.
Njima je i okolica Sarajeva previše
Quote:
Esad Dzudzo kaže: Pogledaj post
Mirko,krasnopis ti je kitnjast,ali nekooperativan. Sa takvim tvrdim,rovovskim stavovima licis na Mazino liniju iz 1915.Znas koliko je ljudi nastradalo na Mazino liniji ? Moras popustiti. Ako kanis pobjediti,nesmes izgubiti (popustanje je deo strategije i taktike koji vode ka pobedi).
Unilateralne zelje vode u fikciju ponor i propast. Ipak je u BiH partiji pokera ili saha,tvoja ekipa hendikepirana. Kuzis ?
Ne surađuješ s lokalnim klošarima, već s velikim silama
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:23   #31
Teorija da Bosnjaci imaju premalo teritorija u situaciji kad cine vecinu na nikad vecem prostoru (dobici u USK su veci od gubitaka u Istocnoj Bosni), kad njihovih 5 kantona ima manju gustocu naseljenosti od Njemacke, veci su od Kosova uz manje stanovnika, ocistili su svoj teritorij od pola milijuna krscana, i jos gube stanovnistvo, je cisti nacizam, teorija lebensrauma.
Robbie MO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:24   #32
Quote:
Esad Dzudzo kaže: Pogledaj post
Mirko,krasnopis ti je kitnjast,ali nekooperativan. Sa takvim tvrdim,rovovskim stavovima licis na Mazino liniju iz 1915.Znas koliko je ljudi nastradalo na Mazino liniji ? Moras popustiti. Ako kanis pobjediti,nesmes izgubiti (popustanje je deo strategije i taktike koji vode ka pobedi).

Unilateralne zelje vode u fikciju ponor i propast. Ipak je u BiH partiji pokera ili saha,tvoja ekipa hendikepirana. Kuzis ?
Hoces reci da Srbi trebaju Bosnjacima vratiti Istocnu Bosnu?
Robbie MO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:26   #33
Quote:
Esad Dzudzo kaže: Pogledaj post
Mirko,krasnopis ti je kitnjast,ali nekooperativan. Sa takvim tvrdim,rovovskim stavovima licis na Mazino liniju iz 1915.Znas koliko je ljudi nastradalo na Mazino liniji ? Moras popustiti. Ako kanis pobjediti,nesmes izgubiti (popustanje je deo strategije i taktike koji vode ka pobedi).

Unilateralne zelje vode u fikciju ponor i propast. Ipak je u BiH partiji pokera ili saha,tvoja ekipa hendikepirana. Kuzis ?
sa kime ti pricas?
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:29   #34
Trebaju,po pravdi,ali pravde nema,posto i njih nema nesto zapadnije. Ko je sta jamio,jamio je. Stvarno treba biti umeren.Ja sam uvek za dogovor.Nije vredno nista 1 dan rata i razaranja. U potpisu mom je deo RATNOHUSKACKE PROPAGANDE. Ako pogledas insert videces da su SVI SPIKERI imali ISTI TEKST, Razlika je samo u imenu naroda Srbi/Hrvati/muslimani.
Esad Dzudzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:31   #35
Quote:
Esad Dzudzo kaže: Pogledaj post
Trebaju,po pravdi,ali pravde nema,posto i njih nema nesto zapadnije. Ko je sta jamio,jamio je. Stvarno treba biti umeren.Ja sam uvek za dogovor.Nije vredno nista 1 dan rata i razaranja. U potpisu mom je deo RATNOHUSKACKE PROPAGANDE. Ako pogledas insert videces da su SVI SPIKERI imali ISTI TEKST, Razlika je samo u imenu naroda Srbi/Hrvati/muslimani.
Da li trebaju Bosnjaci vratiti Vogoscu, Ilidzu, Ilijas, Sanski Most, Kljuc i Petrovac Srbima?
Robbie MO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:36   #36
NE. To je DAVNO PROSLO VREME. Jer je rat bio zlocinacki.Prema svima.Muslim.su objektivno najvise na.ebali. Bili najslabiji.Srbe huskali sa TVa o Crnim Legijama,zlim mundzosima i ujkma.
Esad Dzudzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 02:47   #37
Inace, ovolika prica drine i ovog "turskog vojnika" neobicno mnogo otkriva o bosnjackoj dijaspori u zapadnoj i sjevernoj Europi. To samo govori koliko su gore pod utjecajem ovih gore azijskih i africkih muslimana, posebno kroz dzamije i sklapanja brakova.

Cinjenica da Turska i Arapi dominiraju njihovim temema, sto nama izgleda smijesno i neobicno, zapravo reflektira u kakvoj oni okolini zive tamo u zapadnoj Europi, znaci da Bosnjaci u dijaspori bivaju kulturno, vjerski i zenidbom asimilirani u mnogo brojnije azijske muslimanske narode. Pa 100 Arapa je njih uspjelo u po BiH asimilirati i pretvoriti 100 000 Bosnjaka u 100 000 vehabija, a kamoli da to nece tamo gdje Arapi i Turci dominiraju u dzamijama.

Druga generacija Bosnjaka bira izmedju dvije opcije:
-Udaja za Turke/Arape i gubitak identiteta na taj nacin
-udaja za krscane, tako da dobijaju unucad koja ce imati istu vjeru kao i šukundjedovi

Zadnje uređivanje Robbie MO : 18.05.2015. at 03:15.
Robbie MO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 02:55   #38
Quote:
Robbie MO kaže: Pogledaj post
Inace, ovolika prica drine i ovog "turskog vojnika" neobicno mnogo otkriva o bosnjackoj dijaspori u zapadnoj i sjevernoj Europi. To samo govori koliko su gore pod utjecajem ovih gore azijskih i africkih muslimana, posebno kroz dzamije i sklapanja brakova.

Cinjenica da Turska i Arapi dominiraju njihovim temema, sto nama izgleda smijesno i neobicno, samo je posljedica cinjenice da Bosnjaci u dijaspori bivaju kulturno, vjerski i zenidbom asimilirani u mnogo brojnije azijske muslimanske narode.

Druga generacija Bosnjaka bira izmedju dvije opcije:
-Udaja za Turke/Arape i gubitak identiteta na taj nacin
-udaja za krscane, tako da dobijaju unucad koja ce imati istu vjeru kao i šukundjedovi
ja neznam puno mjesanaca u hrvatskoj evo u vodicama i jednom okolnom mjestu znam 2,jedan zivi blizu mene caca mu je musliman al on u bosni rodbinu nije u zivotu vidio caca mu je jugosloven bio a on je neki SDP hrvat ovaj drugi ima srednje ime ahmed i to nitko u skoli nije znao,tek na upisima u srednjoj ja mu gledo svjedozbu radi ocjena i to i skuzio mu ime a isao sa njime od petog nitko u selu mu nije znao da mu je caca musliman,heheh mene u skoli zajebavali ti si bosanac a ne hrvat a njega za dalmatinca popusili!!

uglavnom stide se izrec cacino ime i musliman uopce
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 03:05   #39
Quote:
Heero kaže: Pogledaj post
ja neznam puno mjesanaca u hrvatskoj evo u vodicama i jednom okolnom mjestu znam 2,jedan zivi blizu mene caca mu je musliman al on u bosni rodbinu nije u zivotu vidio caca mu je jugosloven bio a on je neki SDP hrvat ovaj drugi ima srednje ime ahmed i to nitko u skoli nije znao,tek na upisima u srednjoj ja mu gledo svjedozbu radi ocjena i to i skuzio mu ime a isao sa njime od petog nitko u selu mu nije znao da mu je caca musliman,heheh mene u skoli zajebavali ti si bosanac a ne hrvat a njega za dalmatinca popusili!!

uglavnom stide se izrec cacino ime i musliman uopce
Mene je jedan Musliman u Zagrebu optuzio da mi "smeta sve hrvatsko", kada sam maknuo jednom neku zastavu u kafiću jer mi je sprjecavala dotok sunčanih zraka, a htio sam se sunčati.


Zagreb je asimilatorski centar bez premca.
Robbie MO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 08:35   #40
Očekujem pojačano ludovanje islamskih trolova u idućim danima i tjednima kako se rezultati popisa približavaju. Iskreno, pribojavam se da mnogi ne završe na aparatima. Koji će to šokovi biti, pogotovo za ove sarajevske Bosance koji misle da je cijela BIH ko njihova avlija.
dudu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:12.