Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 20:43   #41
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Pa ja se zapravo cudim nasoj moderaturi koja i nakon ovakvog razotkrivanja razloga nastanka teme jos nije zatvorila istu i banirala redikulozne trolere. Dapace...
Na stranu da je tema otvorena antologijski ocajno i primitivno te potpuno besmislena na tezama na kojima je uvodno zapoceta a cijeli uvodni post je za jednu rafalnu kartonazu...
Tip je slavio Sanadera i pisao mu pangerike do besvjesti...

Samo to je dovoljno da se wanna be "hrvatskoj desnici" čovjek potrga u facu kada prvo sebi tepaju da su deničari,a onda Dujmovića svrstavaju u ikone desnice...

Ono,slaviti Sanadera...buahahaha...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 20:45   #42
Umjesto da ta odvratna spodoba guli robiju što širi fašizam i ustaštvo koji su zabranjeni našim zakonima, on dobije emisiju na hrt-u to je moguće samo kod nas. Evo čitam ovaj članak gdje izražava duboko žaljenje što je hitler poražen u ratu, kretenčina, što reći.

Još kaže da je milanović zadužio hrvatsku za 100 miljardi, pazi ti budale Ja sam preinteligentan da nasjednem na ta sranja, ali ima tu forumaša koji stvarno vjeruju da nas je milanović zadužio toliko.
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:41   #43
u najgoroj staljinističkoj diktaturi nije zabilježen slučaj da jedna spodoba ujedno piše u dva glavna novinarska lista i ujedno na državnoj televiziji!


I to bljuzgotione kakve svijet nije vidio!

Kakva država takvo i novinarstvo!

Tko preživi HDZ-ovu strahovladu pričati će!
zho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:51   #44
Još jedan desničar kojeg je devedesetih uhvatila talasemija minor pa to obilato nadoknađuje 20 godina poslije. Trkeljajući naravno, ne radeći nešto korisno
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 15:17   #45
Prije nekih petnaestak godina sam ga čuo kako se buni, u razgovoru sa nekim valjda u svojoj emisiji, što postoji Trg žrtava fašizma. Kaže: "a zašto ne postoji trg žrtava komunizma"
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 17:18   #46
Quote:
zho kaže: Pogledaj post
http://www.udruga-gavran.hr/index.ph...umne&Itemid=59

Najveća budaletina ever na prostorima ne Balkana nego puno puno šire.

Piše godinama i godinama bezbrojne kolumne u Večernjem listu, piše bezbrojne kolumne u Slobodnoj Dalmaciji i ima emisiju na HRT-u. i opet nije uspio odvesti na sud ni jednog jedinog antifašistu!

Križić u ruci, jebote... Jel ga zaljepil cijanofiksom?
Koji neoustaški pacijent...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 17:26   #47
Quote:
zho kaže: Pogledaj post
u najgoroj staljinističkoj diktaturi nije zabilježen slučaj da jedna spodoba ujedno piše u dva glavna novinarska lista i ujedno na državnoj televiziji!


I to bljuzgotione kakve svijet nije vidio!

Kakva država takvo i novinarstvo!

Tko preživi HDZ-ovu strahovladu pričati će!
Bitno da desničari non-stop trube kak su nam svi mediji ne lijevi, nego komunistički...

Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Prije nekih petnaestak godina sam ga čuo kako se buni, u razgovoru sa nekim valjda u svojoj emisiji, što postoji Trg žrtava fašizma. Kaže: "a zašto ne postoji trg žrtava komunizma"
Trebat će nam i Trg žrtava novinarskih nebuloza.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 18:27   #48
Kad sam ga vidio na HRTu,odma sam se nasmijao jer HDZ radi isto što i SDP. Preuzimanje državne televizije je osnova svakoga tko je na vlasti. Zato treba ukinuti HRT pretplatu no naši ljudi žele čuti samo ono što žele a druga strana je samo ljubomorna što ona nije preuzela HRT. Kulturni marksizam je unatoč HDZu i dalje prisutan jer je kod nas desničar svatko tko osuđuje komunizam,pa to nije dovoljno. Televiziju gotovo da i ne gledam i kad zavirim malo,vidim reportaže o zamljama trećeg sviejta,kako je to nešto super kultura.Desnica kod nas ne ide u dubinu (osim par pojedinaca tipa Popov) već staje na komunizmu a negativnu selekciju su zadržali zbog izostanka lustracije koja nikada neće biti provedena. Znam da je za ljevičare i to ekstrem unatoč tome što su ih bivši komunisti preveslali ko malu djecu privatizacijom i još žele da im se financira privatni biznis. Najbolja emisija je bila Noćna Mora kad su gostovali Mladen Schwartz i Predrag Raos,samo za hardcore lijeve i desne.

Zadnje uređivanje Detektor : 17.03.2017. at 18:46.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 20:18   #49
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Bitno da desničari non-stop trube kak su nam svi mediji ne lijevi, nego komunistički...
Desnica je za njih preblaga desnica, puno su oni gori od onog što govore i pišu, vjeruj mi.

Na kraju se svodi na to da je netko njih jadne nedužne proglasio fašistima samo zato što cijeli srpski narod smatraju zločinačkim i što crnce i muslimane smatraju kriminalcima i neradnicima. Njih lijeve progresivne udruge pogrdno nazivaju raznim imenima, a zapravo su te udruge fašističke jer je tako reko churchill prije 50 godina.
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:57   #50
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Desnica je za njih preblaga desnica, puno su oni gori od onog što govore i pišu, vjeruj mi.

Na kraju se svodi na to da je netko njih jadne nedužne proglasio fašistima samo zato što cijeli srpski narod smatraju zločinačkim i što crnce i muslimane smatraju kriminalcima i neradnicima. Njih lijeve progresivne udruge pogrdno nazivaju raznim imenima, a zapravo su te udruge fašističke jer je tako reko churchill prije 50 godina.
Ma znam ja dobro o kome se radi, bez brige, zato se i služim eufemizmom - desničari.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 21:58   #51
Tihomiru Dujmoviću zabranjeno daljnje pisanje u Slobodnoj Dalmaciji!
http://narod.hr/hrvatska/tihomiru-du...dnoj-dalmaciji
-----------

Bilo je i vrijeme. Još kada bi mu ukinuli sramotnu emisiju na HRT.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 23:53   #52
čuj ovo, zabranjeno mu je zbilja kreativan način da se kaže da je popušio otkaz.

meni je isto zabranjeno da pišem na narod.hr i zabranjeno mi je da vodim dnevnik na hrt-u.
-Nabat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:10   #53
Quote:
-Nabat- kaže: Pogledaj post
čuj ovo, zabranjeno mu je zbilja kreativan način da se kaže da je popušio otkaz.

meni je isto zabranjeno da pišem na narod.hr i zabranjeno mi je da vodim dnevnik na hrt-u.

O, on ti je to lijepo objasnio Bujanecu kao urotu udbaša, srboljuba i jugonostalgičara koji nisu spremni suočiti se sa istinom.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:15   #54
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Tihomiru Dujmoviću zabranjeno daljnje pisanje u Slobodnoj Dalmaciji!
http://narod.hr/hrvatska/tihomiru-du...dnoj-dalmaciji
-----------

Bilo je i vrijeme. Još kada bi mu ukinuli sramotnu emisiju na HRT.
Krivo rezoniraš. Više volim otvoreno znati što takav čovjek misli kada mu se da prostor, nego kad su mu zapušena usta. A nije da će poklonika njegove ideologija od sada biti manje.

Njemu, Bujancu i sličnima treba dati prostor kako bi ih se lakše marginaliziralo i ismijalo.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:27   #55
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Krivo rezoniraš. Više volim otvoreno znati što takav čovjek misli kada mu se da prostor, nego kad su mu zapušena usta. A nije da će poklonika njegove ideologija od sada biti manje.

Njemu, Bujancu i sličnima treba dati prostor kako bi ih se lakše marginaliziralo i ismijalo.
Da, posebice kad imaš narod koji rezonira: "piše u nouni ili je rečeno na radiju i televiziji, to je onda sigurno istina".

Pogledaj samo, na istoj stranici, komentare "vjernih" čitatelja.

Sreća bog, postoji "ignore" opcija. Izdavač ga ignorira a on nek laje koliko hoće, pa makar i na ulici. Jebe se novinu za ideologiju ako ista ne prodaje oglase, njoj trebaju čitatelji/kupci a u Slobodnoj je netko skužio kako se i dalje više čita Ante Tomić nego li Dujmović pa je korisnije Dujmovićevu stranicu pretvoriti u oglasni prostor sa 50% popusta.
__________________
Uvijek uz dlaku!

Zadnje uređivanje fgzcvijetic : 30.03.2017. at 11:40.
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 14:49   #56
Promocija nove knjige novinara i publicista Tihomira Dujmovića ‘Hrvatske novinarske tragedije‘.
Knjiga donosi poimenične sudbine svih novinara iz razdoblja NDH: 38 ubijenih, 101 je dobio doživotnu zabranu pisanja, 131 je pobjegao van,45 je promijenilo profesiju i samo 27 od 330 novinara je dobio pravo pisanja 1945 godine.



Jel se možda pripomenuo i ovog detalja, možda tu traži svoje uzore?

Hrvatski narod
Urednik Mile Budak 22. lipnja 1939. : „Tjednik Hrvatski narod nije i ne će biti antisemitsko glasilo”
Malo kasnije: 20. travnja 1941. "Protiv Židova treba poduzeti najstrože mjere."



Ili, da budemo malo konkretniji:

Nedvojbenu lojalnost “novom europskom poretku” ustaški novinari su već
u srpnju 1941. godine iskazali na primanju koje im je upriličeno kod poglavnika
Pavelića. Novinarska adresa Paveliću završava riječima: “Poglavniče!
Hrvatski su novinari sada i od sada uvijek Za Dom - spremni!”
, na što Pavelić
kaže: “Molim vas i siguran sam u vašu najodlučniju, vašu najspremniju i najzdušniju suradnju na velikom dijelu izgradnje Hrvatske Države, na izgradnji
novog duha u novo vrijeme, u novom poretku.”Ovom prigodom kod
poglavnika su bila zastupana sva uredništva zagrebačkih listova sa svojim
ravnateljima i glavnim urednicima.


I još:

Nakon proglašenja NDH direktive za novinstvo upućivao je Hrvatski
državni novinski ured koji će se po naredbi predsjedništva vlade od 15. svibnja
1941. godine, preimenovati u Hrvatsku izvještajnu službu ili skraćeno
HIS.5 Vrlo skoro će se prema Zakonskoj odredbi o državnoj vladi Nezavisne
Države Hrvatske od 24. lipnja 1941. godine, odrediti kako državna promidžba
(propaganda) naročito spada u nadležnost predsjedništva vlade, dok će
ingerencije nadzora nad “tiskopisima i slikopisima” biti definirane i unutar
ministarstva unutarnjih poslova.6 Kada je donesena Zakonska odredba
o podjeli ministarstava na odjele i o djelokrugu odjela od 9. kolovoza 1941.
godine, pri predsjedništvu vlade će djelovati “Državni izvještajni i promičbeni
ured, u koji spada: obća državna izvještajna služba i promičba, suradnja
s ministarstvom unutarnjih poslova kod osnivanja i nadzora svih tiskopisa u
granicama zakona o porabi tiska te nadzora slikopisa .”7 Shodno tome,
kada se donosi Zakonska odredba o Državnom izvještajnom i promičbenom
uredu od 24. siječnja 1942. godine, u odredbi stoji: “Kod predsjedničtva
vlade postoji kao posebna državna ustanova Državni izvještajni i promičbeni
ured.”8 Zakonskom odredbom o Državnom izvještajnom i promičbenom
uredu u cijelosti je definiran njegov djelokrug djelatnosti, od kojih su ključne
bile davanje direktiva novinstvu, nadziranje rada i djelovanja novinstva,
suradnja s ministarstvom unutarnjih poslova i Ustaškom nadzornom službom
po pitanjima cenzuriranja časopisa i novina, te “da daje pravac svekolikoj
promičbenoj djelatnosti, što je vrše pojedine javne ili privatne ustanove
u državi i da daje pobude za uredjenje tiska, novinstva, krugovala, slikopisa,
nakladnog i oglasnog posla putem zakona.”9 Na temelju § 55. zakonske
odredbe o državnoj vladi Nezavisne Države Hrvatske od 9. listopada
1942. broj CCLXXVIII-2402-Z-1942 i odredbe poglavnika o osnutku glavnih
ravnateljstava u Ministarstvu narodne prosvjete od 20. listopada 1942.
broj 34868-II-706-1942., donosi se naredba od 29. listopada 1942. godine o
ukidanju Državnog izvještajnog i promičbenog ureda, kojeg u cijelosti preuzima
Glavno ravnateljstvo za promičbu pri Ministarstvu narodne prosvjete.




Ukratko: Tihomire ti si pizda od čovjeka, smutljiva, nekorektna, ljigava pizda.

P.S.
Ban sam zaslužio pa... mod ajde ožeži ali, to se drugačijim jezikom ne može vjerodostojno opisati
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 19:36   #57
http://www.slobodnadalmacija.hr/misl...5/rat-za-jezik

Ipak dalje piše za SD.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2019., 21:30   #58
Zna li ko di je sad ovaj redikul
IllegalArgument is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 14:42   #59
Quote:
IllegalArgument kaže: Pogledaj post
Zna li ko di je sad ovaj redikul
Eno nedavno je napao novinara ferlina da se nije pridružio Jeličiću u plitkom vrijeđanju Milana borjana
kalinin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2022., 14:05   #60
Quote:
kalinin kaže: Pogledaj post
Eno nedavno je napao novinara ferlina da se nije pridružio Jeličiću u plitkom vrijeđanju Milana borjana
Meni je senzacionalno kako je taj čovjek presvukao odijelo i odrekao se KPJ!
A bio je ponosni član! I u zahtjevu se hvalio da mu je majka članica KPJ od 1958., a on da je aktivni član SSOJa hahahahahahahahaha


https://www.portalnovosti.com/drug-dujmovic
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.