Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2015., 21:04   #81
Quote:
pada_kisa kaže: Pogledaj post
zašto se čita tubina tema? to je kao nesreća.. uzasna je, al ne možeš prestati gledati. ko i njene serije i njena gluma. ne zna se što je gore, al nemoš ne gledat jer ne možeš vjerovat da tak što loše postoji.
Na forumu Kozmetika postalo dosadno?
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 21:32   #82
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
To je duh pada_kisa koji je potreban ovoj temi jer polako gubi draž i taj plamen sa početka

Cansu i Kenan nisu zajedno?! i nemaju decu pa moj život nema smisla

Ko u uopšte spori Tubin uspeh i popularnost pogotovo na ovom forumu ? Niko, ali nama se spori pravo da ne budemo egzaltirani povodom toga...
WTF??
Pa vi stvarno ne znate što bi sa sobom-...
Vidim,ponestaje inspiracije..ovo je mlačno,da mlačnije ne može biti...
O kiši ne bih..Ta nesretna kiša tek je razotkrila nemoć!!!

Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Na forumu Kozmetika postalo dosadno?
Dobro veliš..ovo bi trebalo zaključati,majke mi..jer hejterima ponestaje snage..njihovi ljubimci im ne daju vjetar u leđa..zašto??
Pa nema ih nigdje.
Preporučam toplo,ako želite dobar vjetar u leđa..ili neki crijep u glavu(za bolji protok ideja)..slobodno izađite napolje
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 21:54   #83
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Hajat to nije kod nas mi volimo Onura i drago nam je da su u srećnom braku i jeste morbidno . Mi se baš sprdamo sa tim pogledom na Tubin život i delo sa tom izvrnutom percepcijom gde je ona u vezi sa Enginom-Muratom i stidi se Onura koji joj krade slavu ako to nije za sprdnju ja ne znam šta je... A morbidu i okultizam ostavljamo drugima. Pozdrav
ja vasu temu ne citam.tako da se ovo nije odnosilo na vas.
iskreno ezel mi je draga serija kao i asi
al asi mi je dijagnoza.
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 22:46   #84
Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
više nešto ovako.
https://www.youtube.com/watch?v=vEAJUtmEw7s

al ne sumnjam da je tebi ta stvar savršeno legla. i da si jedva dočekala da nas upoznaš sa svojim muzičkim ukusom.

bio je to lakmus papir. koji je ispao pozitiva. savršeno sve jasno. čim ispred tube ne dolaze superlativi odmah ad hominemi.
mislim, vi sami za sebe govorite.
ne poštujete druge forumaše, pa ni tu vašu tubu dok je svojim pričama pretvarate u najgoru drolju, ono ima djecu s jedinim, udala se za drugog, a švalera se s trećim. bože me slobodi takvih fanova.
pada_kisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 23:20   #85
Oluja, tsunamija, snijega, kiše kao i insinuacija, pretpostavki što je pisac mislio a ne napisao i bla, bla ………. svega toga će biti i dalje.
Stoga mislim da je najbolja opcija ignore.
U ovaj današnji kišni dan svi oni koji nisu imali obaveza mogli su skoknuti preko do *Radionice naivne umjetnosti* gdje se izrađuju slike te pritužbe dati tamo.

Čitajući ovo ovdje još ću poželjeti da na Tubinoj temi gledam slike Onurčeka ak niš drugo bar ću se smijati a znamo tko se smije, duže će živjeti.
Uffff, ak je to istina ja neću ni odapeti.
tuba11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 00:31   #86
Quote:
Cansu OnlyQueen kaže: Pogledaj post
Red - šta gubimo ovde vreme, ajmo na naš topik da nastavimo našu "teoriju zavere".
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Što me radisel teraš meni baš fino ovde
Red Coat ne teram ja tebe nigdje. Ja sam samo vama (tebi i Cansu) poželio sretan put, pošto sam mislio da češ da kreneš sa frendicom koja te je pozvala da idete.
Mene baš boli k*ljeno dali češ ti (a i ostale tvoje frendice) ostati tu ili ne. Mislim da si uopšte pridodajete previše važnosti i živite u nekim iluzijama da ste neki bitan faktor. Da ne pišete gluposti na Tubinoj temi, nebi (barem mi koji tamo pišemo) ni znali za vas.

Quote:
Cansu OnlyQueen kaže: Pogledaj post
Pošto imam nameru da pišem na ovoj temi postavila bih neka pitanja i dala neke konstruktivne predloge .

Prvo pitanje je zašto je naziv teme ovakav ? Šta je kamen iz naslova ove naše parabole pisanje na offu ili Xavkin post o nagradi? "Ko TEBE " ko je TEBE vi ili Tuba?! Dakle "napad" na nagradu koju je dobila Tuba je kamen na TEBE?! Forumaš koji je otvorio temu je nadam se svestan da on i Tuba nisu ista ličnost a pogotovo ne mitska ličnost TEBE pola Tuba pola on . Ako neko nađe post gde ja napadam Tubu dam mu bambija. Šta više ja sam je uglavnom branila i dalje ću ali priznajem sprdala sam se fanovima koji su okružili Xavi i počeli da pišu kilometarske postove o njihovoj ljuvavi prema Tubi i sjajno se zabavila lepo reče neko besplatna studentska zabava
Drugo pitanje zašto je tema ovde? Zašto smaramo druge ljude zašto podižemo ovu priču na taj nivo?
Kone je smetalo pisanje na offu neka dođe tamo i neka napiše šta misli ili da se tema prebaci na off . To što je tema ovde meni samo dodaje na patetici koje ionako ima previše.
Ako je tema namenjena rešavanju neke rasprave koja je korist proterivanja ljudi?! Ovo ne može biti još jedna stranica o Tubi jer već ima jedna , gde niko ne može da napiše išta osim hvalospeva sad bi da imate dve?!
Predlog je da se tema preimenuje u npr" Tuba za i protiv" ili "Tubini fanovi sekta ili slučajna skupina" Pa da pišemo lepo ko ljudi. Drugi je predlog da je premestimo na off niko nije dužan da čita gluposti na ovom pdf mada ovo jeste sapunica
Nadam se da će se uvažiti makar nešto radi boljeg kvaliteta teme...
Quote:
tuba11 kaže: Pogledaj post
Red Coat ti očito nisi pročitala uvodni dio a da ne govorim kako postove treba malo pažljivije čitati ako želiš na njih dati svoj osvrt jer inače postaju smiješni odgovori.
Cansu, iako ti je tuba11 lepo napisala, ti očito ne čitaš (sad ili nečeš, ili ne možeš, ili ne znaš ) jer kad bi PROČITALA PRVI - UVODNI post nebi postavljala ova bezpredmetna pitanja .

Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Čemu posebna tema ,još jednom da pitam možda mi neko i odgovori?!
Ajde molim te, pročitaj gornji post !!! lakše čemo dalje komunicirati pošto češ valjda shvatiti zašto smo uopšte tu
__________________
(najljepša žena koju sam ikada vidio u mom životu) "Hayatımda gördüğüm en güzel kadın"

Zadnje uređivanje radisel : 22.11.2015. at 00:49.
radisel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 00:45   #87
Quote:
pada_kisa kaže: Pogledaj post
... savršeno sve jasno. čim ispred tube ne dolaze superlativi odmah ad hominemi. mislim, vi sami za sebe govorite.
ne poštujete druge forumaše, pa ni tu vašu tubu dok je svojim pričama pretvarate u najgoru drolju, ono ima djecu s jedinim, udala se za drugog, a švalera se s trećim. bože me slobodi takvih fanova.
bravo!!!! :klap:, , :klap:. Koja je to stručna ekspertiza! Kako li si nas uspjela u tako kratkom vremenu provaliti i uči u naše najskrivenije tajne . Mi skoro 5 godina to krijemo ( ko zmija noge) a evo , došao "majstor" i odmah nas prozreo . Nema šta, morat čemo da pokupimo krpice i sa foruma. ccc, koji smo mi nesretnici .

__________________
(najljepša žena koju sam ikada vidio u mom životu) "Hayatımda gördüğüm en güzel kadın"
radisel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 01:01   #88
Quote:
radisel kaže: Pogledaj post
[
Cansu, iako ti je tuba11 lepo napisala, ti očito ne čitaš (sad ili nečeš, ili ne možeš, ili ne znaš :confu sed::n e zna: ) jer kad bi PROČITALA PRVI - UVODNI post nebi postavljala ova bezpredmetna pitanja :rol leyes:.


E, rekla sam sebi da više neću gubiti vreme svraćajući ovde, ali moram iz humano-ljudskih razloga još samo ovo da napišem.
Pa, da li je moguće da ti meni govoriš kako ne umem da čitam, a prvi se obraćaš meni i u kvotu pišeš moj nick, a citiraš zapravo Red...
__________________
Eyşan&Ezel Forever ❤
Cansu OnlyQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 01:41   #89
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
WTF??

Preporučam toplo,ako želite dobar vjetar u leđa..ili neki crijep u glavu(za bolji protok ideja)..slobodno izađite napolje
(Vide li ti oči Tena šta napisa...Preterala si)

Za moju glavicu pre cigla crep bi se slomio o nju

Ju radisel kakav je to rečnik, šta bi rekla Tuba da te čuje

A mi bi čuli za vas

Evo čitam ga i opet mi nije jasno ,realno imamo off gde su blaža pravila meni ne treba prostor gde ću da napišem boli me k mogu da se izražavam i bez toga...Dakle očigledno je vama potrebna tema gde možete olajavati forumaše i iznositi prepiske sa druge teme bez da vas neko kazni. Čim vam je naša prepiska bitna izgleda da smo faktor. Jer da je nisam ovde videla nikada reč ne bih napisala ...a sada već nemam nameru da se mrdnem sa teme punih mesec dana :klap:

E kad smo kod Medenog meseca imam guilty pleasure http://https://www.youtube.com/watch?v=-P_8lvd6Emo lepo što me podsetiste na njih
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 08:36   #90
Quote:
pada_kisa kaže: Pogledaj post
više nešto ovako.
https://www.youtube.com/watch?v=vEAJUtmEw7s

al ne sumnjam da je tebi ta stvar savršeno legla. i da si jedva dočekala da nas upoznaš sa svojim muzičkim ukusom.

bio je to lakmus papir. koji je ispao pozitiva. savršeno sve jasno. čim ispred tube ne dolaze superlativi odmah ad hominemi.
mislim, vi sami za sebe govorite.
ne poštujete druge forumaše, pa ni tu vašu tubu dok je svojim pričama pretvarate u najgoru drolju, ono ima djecu s jedinim, udala se za drugog, a švalera se s trećim. bože me slobodi takvih fanova.
u beogradu sneg

vidim da imamo sličan muzički ukus

draga nisi u pravu, švalera joj nameštaju Enginovi fanovi, to je sasvim druga škola mišljenja.


jel ima danas ovde neki ivent ili da idem da se sankam?
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 10:12   #91
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
(Vide li ti oči Tena šta napisa...Preterala si)

Za moju glavicu pre cigla crep bi se slomio o nju

Ju radisel kakav je to rečnik, šta bi rekla Tuba da te čuje

A mi bi čuli za vas

Evo čitam ga i opet mi nije jasno ,realno imamo off gde su blaža pravila meni ne treba prostor gde ću da napišem boli me k mogu da se izražavam i bez toga...Dakle očigledno je vama potrebna tema gde možete olajavati ]forumaše i iznositi prepiske sa druge teme bez da vas neko kazni. Čim vam je naša prepiska bitna izgleda da smo faktor Jer da je nisam ovde videla nikada reč ne bih napisala ...a sada već nemam nameru da se mrdnem sa teme punih mesec dana :klap:
E kad smo kod Medenog meseca imam guilty pleasure http://https://www.youtube.com/watch?v=-P_8lvd6Emo lepo što me podsetiste na njih
Nisu ni tvoje prijateljice kažnjene što su u dogovoru došle na temu s primarnim ciljem da sugovornike isprovociraju i izazovu emotivne reakcije što je inače kažnjivo.
 
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 10:21   #92
Emotivne reakcije.
Kaznjavati ljude zato sto necije pisanje izaziva 'emocionalne reakcije'.
Za to ima rijesenja, grune ss jedan apaurin prije foruma i da vidis, ravno bu sve do vardara.
Il si mantrajte tuba blista, tuba pjeva, lakukukukukuku. Ostali su hejteri i dobit ce ljubomornu kvrgu.
#prayfortubasfan

Adreas, ne znam ko pakuje te price, ne provjeravam istinitos infosa, al puno puta sam procitala to ovdje na f. Pa mi je zato i postala antipaticna, nastranu to sto po meni lose glumi, nije ni prva ni zadnja, al ak je samo pola istina od toga sto joj se u vezi svalera pise onda joj fakat fale daske u tintari.
pada_kisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 10:50   #93
Quote:
pada_kisa kaže: Pogledaj post
Emotivne reakcije.
Kaznjavati ljude zato sto necije pisanje izaziva 'emocionalne reakcije'.
Napisao mod...nisam ja izmislila....smij mu se koliko god želiš što se mene tiče

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=8249
 
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 10:59   #94
Quote:
pada_kisa kaže: Pogledaj post
Za to ima rijesenja, grune ss jedan apaurin prije foruma i da vidis, ravno bu sve do vardara.
Il si mantrajte tuba blista, tuba pjeva, lakukukukukuku. Ostali su hejteri i dobit ce ljubomornu kvrgu.
#prayfortubasfan
ili makar nešto gorko i kratko džin npr volim i pomaže da vam kažem

Pada_kisa dođi uvek viš kako nam je lepa tema

Pošto je Tuba blizanac u horoskopu , plaši li vas mogućnost da uživa u SM igricama?! Možda ima i bič nikad se ne zna
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 11:10   #95
Quote:
pada_kisa kaže: Pogledaj post

Adreas, ne znam ko pakuje te price, ne provjeravam istinitos infosa, al puno puta sam procitala to ovdje na f. Pa mi je zato i postala antipaticna, nastranu to sto po meni lose glumi, nije ni prva ni zadnja, al ak je samo pola istina od toga sto joj se u vezi svalera pise onda joj fakat fale daske u tintari.
Ne znam ni ja ko pakuje jedino su mi jasni ti psihološki mehanizmi. Ništa strašno. Strašno je Tubinom mužu i biće deci kad jednom sednu na Internet.

Ja je volim, jako, a što se glume tiče znam kad nije baš nešto a kad je baš dobra. Ponekad mi je nestvarna.

Red postali smo poznati, osvanusmo na forumskom trešu https://www.forum.hr/showthread.php?p...1#post56285441, prate nas dokoniji od nas tako da...ne smemo izneveriti fanove.

Zadnje uređivanje Andreas Sam : 22.11.2015. at 11:37.
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 11:14   #96
Šmrc, šmrc i ja sam jako emotivno rastrešena, uvrijeđena i povrijeđena.

Od sinoć kada mi stigla dojava da sam opet svrstana među budale.

A što ću, svoj među svojima.


Da nema ovog ovdje prostora ne bih saznala da moja prva turska ljubaf Keno nije bio u vezi sa Cansu.
Ma ne ovom ovdje.
Onom tamo.

Znala sam ja da će on da se zakelji tamo gdje ima i s prednje a bome i sa stražnje strane.

Na žalost onih koji još uvijek misle da je vrijeme stalo a Ezel i Ejšen ostali zatečeni tamo gore negdje u onom avionu.

Isto tako vrijeme nije stalo u Antakiyi a još manje u Rimu.
tuba11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 11:22   #97
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Dakle očigledno je vama potrebna tema gde možete olajavati forumaše i iznositi prepiske sa druge teme bez da vas neko kazni.
Draga, vjeruj ja nemam tu potrebu.

Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Jer da je nisam ovde videla nikada reč ne bih napisala ...a sada već nemam nameru da se mrdnem sa teme punih mesec dana

Bande, bande
tuba11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 11:23   #98
Tuba11 neće više reću ću joj... kvari mi koncepciju i nastup na ovome topicu. Izvini , 'oćeš se ti izviniti meni što si mi pretila tj priželjkivala crep u glavu ?!

Da li bi te makar malo potreslo da mi je crep rascopao glavu ? Poslednje reči bi mi bile Tuba Tuba 11 Tuba Tena... op:

Neka čitaju ovo i jeste za čitanje i smeh zabavljamo mase

Trollovanje kao poslednji način borbe ne isključujem to je tačno

Edit: jbg pomešala sam Tubu i Tenu
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 11:38   #99
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Tuba11 neće više reću ću joj... kvari mi koncepciju i nastup na ovome topicu. Izvini , 'oćeš se ti izviniti meni što si mi pretila tj priželjkivala crep u glavu ?!

Da li bi te makar malo potreslo da mi je crep rascopao glavu ? Poslednje reči bi mi bile Tuba Tuba 11 Tuba Tena... op:

Neka čitaju ovo i jeste za čitanje i smeh zabavljamo mase

Trollovanje kao poslednji način borbe ne isključujem to je tačno

Edit: jbg pomešala sam Tubu i Tenu
Ma yok ne bih ti ja crijep u glavu jer kod nas snježne radosti pa bi ti radije koju grudu onako čisto iz satisfakcije a i znaš da ti neću nikako ostati dužna jer to nije u mom opisu karaktera.

Nagazit ću ja onu tvoju SEREnajku pa makar mi to zadnje bilo.

Da pobrkala si tena, tuba jer to su ti dvije različite osobe čak i geografski prilično daleko.
tuba11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 11:48   #100
Kod mene nema snega mogu da uzmem kesten jes mali ali kad se nacilja ...

Imate obe u niku 11 i smenjujuće Tube pa sam se zbunila...

Ako nagazi je, nije ona mala ume se braniti ,tu sam ako pređeš granicu , fala nebesima ima i neka vlas' na ovom forumu da sve to kontroliše
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.