Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2016., 12:59   #21
Dan svima . Eto jedne koja je ovu seriju gledala Live i cak bila dio Teama koji je prevodio istu. Kako kazu, o ukusima se ne raspravlja, ali ima nas podosta koje smo bile veliki fanovi iste i preporucam gledanje. Kao i sve tur. serije i ova ima oscilacija i scenaristickih nebuloza, ali je u svakom slucaju zivotna . Glavni par je meden a o Macitu da ni ne pricamo

Napomena: Macit nije zarucen, "napuhana" mu je samo prijateljica iz djetinjstva koju kako se vidi ni ne dozivljava bas previse. Zelje doticne i roditelja su jedno a stvarnost drugo
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 13:02   #22
cek jesu oni u vezi? meni se ucinilo da jesu,
mislim znam da nisu zaruceni, to ona očekuje ali sta nije bilo govora o tome kako su skupa i to
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 15:10   #23
I meni se cini da su u vezi,nebi on svaki dan bio kod nje doma i trpio ju, ali nakon ,otmice, neznam vise,da je u vezi,nebi se ponio onako prema Neriman na jahti Ili je i on frajer koji ne misli o zeninoj casti!?Samo sam shvatila da ga Pelin zeli i da je opsjednuta s njim,kao Nerimanin,decko, njom,.Bili bi savrsen par!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 15:24   #24
pa da upravo to, a i nebi ona kao prijateljica očekivala od njega prsten i zaruke...a sad me bas zanima za koga je to kupovao?
hmm hmm
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 15:38   #25
Tzv. veza je samo u Pelininoj glavi kao i zelja roditelja, ali ako ste dobro pratile ep.1 , Macit izricito kaze svoj majci da su oni samo prijatelji iz djetinjstva . Dakle, Macit Pelin ne dozvljava kao djevojku a kamoli potencijalnu zarucnicu
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 15:58   #26
sjecam se te scene, al ne mogu se otet dojmu da sigurno ima nesto između njih ili je bilo...pa makar za jednu noc zbog cega si je ona zabrijala da su u vezi
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 16:10   #27
baby-deluxx yok, ma koja crna jedna noc. Zemska si zabrijala da je ON njen a ima i milu majcicu koja ju svesrdo podupire u njenim snovima kao i ostatk obje familije. Oba oca sanjaju o spajanju obiteljskih bogatstava brakom mile djecice
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 16:26   #28
aaa znaci nesto slicno ko Emir i Hande iz Ferihe
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 23:33   #29
@vesna12345 gdje ima serija s prijevodom?
Meni su gl glumci super, mladi i zgodni! 👏
Ali život ženama tamo nije nimalo lak, ako i malo slici na seriju.
__________________
You know you love me xoxo
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 10:31   #30
Quote:
mala angie kaže: Pogledaj post
@vesna12345 gdje ima serija s prijevodom?
Meni su gl glumci super, mladi i zgodni! 👏
Ali život ženama tamo nije nimalo lak, ako i malo slici na seriju.
Pogledaj u PP
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 12:51   #31
svidjelo mi je jucer kad je stric od Neriman rekao da ako ona bude htela otic iz te čahure ds ce joj pomoc

nego, kako mi jucer digla tlak ona mater od Asli, kaze ona njoj dijete drago ne razumijem zasto tako mlada zuris u brak, pa zar smo te zato skolovani da se tako odes od kuce?
pa ti si ju na to natjerala u ime obiteljske časti, hebla te ona
kako mi je to diglo tlak, pogotovo jer je napomenula da se cura skoluje što bi znacilo da je jednom dana vrlo lako mogla otic iz tog zatucanog kvarta u neki urbaniji dio Stambula di nikog nebi bilo briga sto je ''oštećena''....ali ne
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:00   #32
Samo mi nije jasno kako tata od Neriman moze kcerki zabraniti da se vida za stricem?Ipak joj je jedina rodbina od strane mame Vlastitu rodbinu prakticni ne poznaje
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 12:33   #33
Zanimljiv je prvi tjedan emitiranja, mislim da se moze ubit vrijeme uz ovu seriju definitivno, nadam se da nece razvuc radnju u nedogled ko inace sta Turci rade. Naravno zivcirat ce nas 80% vremena njihovi obicaji i ta pitanja casti i glupi mentalitet, ali tak je to kod njih nazalost.
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 14:34   #34
ja sinoć zaspala, što je bilo?
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 21:21   #35
Nitko ne komentira Macitinovu ponudu Neriman,dobit ce narukvicu ako dode kod njega na jahtu.Mali je stvarno gad!Ili se zaljubio u nju ili zeli joj se osvetiti zbog Sivasa jer je otisla s njim!?
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 13:12   #36
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Nitko ne komentira Macitinovu ponudu Neriman,dobit ce narukvicu ako dode kod njega na jahtu.Mali je stvarno gad!Ili se zaljubio u nju ili zeli joj se osvetiti zbog Sivasa jer je otisla s njim!?
mislim da je ovo drugo, jer on je prvo dosao njoj bez ikakvih smicalica da joj vrati narukvicu i onda se desilo ono sta se desilo, to ga razljutilo i sad se oce naslađivat

ona mater od Sinašija je premutava, kako ne moze skuzit da joj sa kcerkom nestko nije u redu...bitno da ona cvijeće zaljeva
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 14:10   #37
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
mislim da je ovo drugo, jer on je prvo dosao njoj bez ikakvih smicalica da joj vrati narukvicu i onda se desilo ono sta se desilo, to ga razljutilo i sad se oce naslađivat

ona mater od Sinašija je premutava, kako ne moze skuzit da joj sa kcerkom nestko nije u redu...bitno da ona cvijeće zaljeva
Mislim da je prerano da dobijemo sve odma servirano na pladnju, ipak moraju razvuc radnju koliko epizoda vec treba. Ma cijela ta mahala je premutavo sve do jednog, osim one male simpa Fahrije, ta je jedina cista u glavi zasad . Glavnog su napizdili Sinasi i Dzihan sa svojim glupim ponasanjem i sad ce ih izgleda sve ic prcat, a mogo je lijepo vratit narukvicu curi kad je dosla k njemu i bok ali ne
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 14:13   #38
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
mislim da je ovo drugo, jer on je prvo dosao njoj bez ikakvih smicalica da joj vrati narukvicu i onda se desilo ono sta se desilo, to ga razljutilo i sad se oce naslađivat

ona mater od Sinašija je premutava, kako ne moze skuzit da joj sa kcerkom nestko nije u redu...bitno da ona cvijeće zaljeva

A i Neriman je kriva,mogla ga je poslusati,i sad bi imala svoju narukvicu,ali bas me zanima sto je Macite izmislio Ali mislim da se i zaljubio,i zbog toga se ljuti,jer nije ocekivao da Neriman ima nekoga.

A mater od Sinasa planira i ovu drugu kcerku udati,bas me zanima za koga,a kakti pati za Aslin....a glavno da se brine o cvijecu Stara je dosadna

A Sivas i Dzihan....odvratni su.... Steta sto je Dzihan brat od Fahrije!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 17:11   #39
Serijica meni trenutno zanimljivija od Tuđeg života.
Iako prepuna "tradicionalnih sranja" koji me of kors živciraju, nekako sam i oguglala pa mogu s odmakom nepotrebne agresije prema tome , gledati .

Meni je "tradicionalni agresivac" zgodniji od "modernog bogatunčića" u jorgovan sakoićima.

Da sam tursko žensko i jedan i drugi su isto opasni za moje "ja" i moju slobodu, ali pitanje je što je lakše prebroditi, ovo tradicionlano sranje bez love, ili ono isto takvo sranje koje će postati agresivno kad tad, s lovom.

Jedina varijanta je da mala Neriman dobije nasljedstvo i svima njima pokaže vrata.

Ali ovo je turska serija i toga se ja neću nagledati.. nego muka i muka, i laži i laži, i šuti, i gledaj i trpi, trpi, pa pusti muške da divljaju i rade kaj hoće.

Ostali likovi isto zanimljivi iako predvidljivi, uglavnom - gledam.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 13:29   #40
Slazem se....serija je zanimljiva od Tudeg zivota!Ali Sivas mi nikako ne sjeda,previse je grubijan,steta sto ide na faks,kad je staromodan. Ali zato Macit meden je
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.