Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 14:19   #8081
Ajme marmika sori ali cerim se na frizuru
Ja se godinama drzim iste i biram frizure di se nema kaj puno zajebati. Suosjcam
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Old 11.01.2017., 14:22   #8082
Pozdrav cure...
Ima mjesta za jos jednu trudnicu?
Danas sam ravno 8 tjedana....
-Aya- is offline  
Old 11.01.2017., 14:24   #8083
Quote:
mrkyca kaže: Pogledaj post
BebaAno super za pregled!

Marmika-- znaci to mi je uzas nad uzasima. Kad popizdim iza frizera...
Probaj doma oprati kosu za samponpm za dubinsko pranje (imas u mulleru toga) i to u vise navrata.. Da malo ode boja.. Iako ti crveni pigmenti tesko odlaze.


Pepka--dobro dosla

Kuhanje--inace volim kuhati ..meso..ribu..sve Ali sad je ovako,smijem samo na wc i to je to..ak ne zelim u bolnicu


Edit--jos sam htijela nekome odogovorito ali zaboravih

E da, Vanila ---jesi ti pisala da je bilo kap krvi na papiru? Jesi detektirala iz koje rupe
Nije bila niti kap 2x 2 mm. Iz guze nije, ali nakon toga se nije pojavilo. Mozda sam iziritirala od čestih odlazaka na wc jer pijem puno čaja, pa mi je pukla tanka kožica. Odmah nakon sam išla ponovo i nije više bilo ništa, beba luduje kao i inaće pa nisam htjela paniku dizat.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Vanilla-sky is offline  
Old 11.01.2017., 14:25   #8084
Pa da nije toliko otužan odraz u ogledalu, vjerojatno bih se i ja smijala.
Kad sam majmun, tako mi i treba.
Dakle, imala sam takvu kosu da je krava uzdisala dok me je kasapila da tako zdravu, sjajnu i glatku kosu nije skoro vidjela.... do jebenih pola leđa. Netretirana ničim.
Joj kako bi ju išla ubit!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marmika is offline  
Old 11.01.2017., 14:25   #8085
Quote:
-Aya- kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure...
Ima mjesta za jos jednu trudnicu?
Danas sam ravno 8 tjedana....
hejla hejla! welcome! bas lijepo sto se prikljucuju nove trudnice! napokon!! :klap:
nove trudnice samo dajte datume termina pa ce vas ostrilo ubaciti na listu
Malo Sunce is offline  
Old 11.01.2017., 14:27   #8086
Quote:
Malo Sunce kaže: Pogledaj post
callac brzo ce proci prvo tromjesecje pa ce mucnince polako proci i vratiti ti se uzivanje u hrani jesi bila na prvom pregledu?

sovak i vanilla ovo vase fino zvuci.. molim recept
inace nikad nisam bila od volje nesto kuhati, uvijek neke gluposti nabrzinu. ali evo od kad sam doma, bas mi se javila volja i za kuhanjem i za receptima. i jos imam od bake biljeznicu sto mi je prije par godina dala sa receptima i mogu reci ne lose mi ispada sto skuham!
Pa ja ti izdinstam ljubičasti luk na malo maslinovog ulja, narežem gljive i meso, ubacim unutra, zalijem temeljcem ili vodom pa dodam kocku povrtnu od knorra i rižu unutra (moja se kuha 10 min). I kvragu opet našla samo Uncle bens integralnu, a kažu da nije baš nešto. Nekad dodam malo vrhnja za kuhanje, nekad ne, ovisi kako ispadne.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Vanilla-sky is offline  
Old 11.01.2017., 14:32   #8087
Juhuuu dobrodosle nove trudnice

Marmika ufff najgore je kad odrezu previse kose jel km to neki interni dogovor ili sta ne kuzim.
__________________
Ivano <3
BebaAno is offline  
Old 11.01.2017., 14:35   #8088
24.8.termin...uhhhh kako se cini daaaaaaleko
-Aya- is offline  
Old 11.01.2017., 14:36   #8089
Quote:
keka1v kaže: Pogledaj post
hvala curke na dobrodošlici

Meni je termin 22.7 negdi
Terminuso, pa zar nisi ti vec na listi?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
cjepidlaka is offline  
Old 11.01.2017., 14:36   #8090
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
I ja sam ivf. Ima nas jos cini mi se. Kao da je netko jos pisao o tome.
Evo i mene

Quote:
-Aya- kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure...
Ima mjesta za jos jednu trudnicu?
Danas sam ravno 8 tjedana....
Dobrodošla! Neka ti je uredna i školska
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Old 11.01.2017., 14:38   #8091
Hvala curke...nadam se da ce biti okej!
Malo sam prokrvarila u 6.tjednu...ustvari taman na staru godinu (naravno da ce onda kad mi moj gin ne radi)...
Hvala Bogu sve ok...srceko kuca... trpam se duphastonima...stalo je sve...
Jedino su mucnine krenule...
U pon idem na prrlegled...jedva cekam.nadam se da je bebi dobro...
-Aya- is offline  
Old 11.01.2017., 14:39   #8092
Quote:
-Aya- kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure...
Ima mjesta za jos jednu trudnicu?
Danas sam ravno 8 tjedana....
Dobrodosla

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Old 11.01.2017., 14:40   #8093
Dobrodošle nove cure,nek vam trudnoce budu školske!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Old 11.01.2017., 14:41   #8094
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
Terminuso, pa zar nisi ti vec na listi?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
HEhehhe jesam, ali me netko pitao pa sam odgovorila
keka1v is offline  
Old 11.01.2017., 14:49   #8095
Quote:
-Aya- kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure...
Ima mjesta za jos jednu trudnicu?
Danas sam ravno 8 tjedana....
Dobrodošla Uvijek ima mjesta za nove trudnice
Nyameria is offline  
Old 11.01.2017., 15:03   #8096
Kasnije citam, tek sam usla doma nakon potrage za skafanderom i bucama.

Da ne zaboravim. Netko je jucer pitao. Bodi benkica (one na preklop) kratkih rukava ima u orchestri
mima29 is offline  
Old 11.01.2017., 15:16   #8097
Malo Sunce evo recept http://www.coolinarika.com/recept/pi...20de-luxe8221/


Sent from my iPhone using Tapatalk
sovak is offline  
Old 11.01.2017., 15:16   #8098
Quote:
Nigritella kaže: Pogledaj post
Hvala cure, al nisam izdrzala. Zacrnilo mi se pred ocima i stigla sam do wca i sve izaslo van.
Prije trudnoce sam to bez problema obavila.. Ocito se maloj ne svidja to.
Žao mi je da nisi uspjela izdržat, probaj drugi put limun ocijedit unutra, ja sam tako napravila i onda mi nije bilo problem popit.

Quote:
keka1v kaže: Pogledaj post

Još uvijek me muče mučnine (možda malo manje ujutro)..nekako mi je najgore što nakon svakog obroka krene takva nesnošljiva žgaravica, podrigivanje...i nema pravila..kaj got da pojedem...

Eto tolko zasad od mene...mašem vam svima
Baš koma kad te sve to muči, valjda će ti ubrzo proć.

Quote:
callac kaže: Pogledaj post
Aplikacija na mobitelu kaže danas 7+3
Mukica se javlja sve ranije i traje sve dulje, u početku bi se znalo lagano smirivati iza 18h, pa za tjedan dana produljilo na 20h, jučer mi mrvu bolje bilo tek iza 22h... Hrana mi sve lošije sjeda, a time je i moja inspiracija što jesti danima sve manja i manja. Zavidim vama koji jedu što im se skuha, meni mama daleko, svekrva radi, muž radi (ali ni ne kuha), sestra i šogorica, pogađate- rade! U stanu mi ko da je atomska bomba pala, prašine, psećih dlaka, prljavog suđa, još više prljavog veša. A meni naređeno MIRUJ! HA! Sad ću lagano u šetnju s pasom pa do DM-a po wc papir i pokušati pronaći neki sapun bez mirisa, ne mogu ni ruke oprati da mi se život ne zgadi. A onda laganini pranje suđa, smišljanje ručka pa ću mirovati, hahaha.
Tako je i meni bilo, želudac reagirao na svakakve mirise, a osjetila sam sve živo, ali da te utješim proći će u drugom tromjesečju.
Ne brini se zbog stana ni suđa ni robe, samo miruj i čuvaj bebicu, sve ostalo će lako doć na red.

Quote:
callac kaže: Pogledaj post
Ja sam na pregledu bila već tri puta od pozitivne bete. Kod mene je IVF trudnoća, vraćene 2 morule, obje se primile i sada nosim blizance. 4.tj uzv potvrdio dva ploda, u 5.tj oba srca kucaju, 6.tj kapljica smećkastog iscjetka, otišla na hitnu u Petrovu i tamo me zadržali preko noći, ujutro opet uzv, oba srca kucaju, ispod jednog ploda manji hematom, skinuli me s utrogestana i stavili na duphaston 4x1, mirovanje doma, za tri tjedna kontrola (sada će biti dva tjedna).
Dobrodošla, napokon da nisam jedina sa twinsima!
I ja sam IVF i imala sam hematom, prošao je tek u 13 tjednu, ali sam bila na utrogestanima, nisu mi mijenjali tablete.

Quote:
-Aya- kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure...
Ima mjesta za jos jednu trudnicu?
Danas sam ravno 8 tjedana....
Dobrodošla, uvijek je mjesta za nove trudnice!!!

Aprill će biti sretna s toliko novih trudnica!

Marmika, tako mene sveki htjela poslati svojoj pred koju godinu. Neka hvala, bolje ću sama nego nekoj tetkici. A kad idem kod svoje uvijek joj prije pošaljem sliku ili donesem sa sobom tako da ne bude nesporazuma.

Pace sretno!!!
__________________
Mladost imamo da bismo činili gluposti, a starost da bismo za tim glupostima žalili.
dancica23 is offline  
Old 11.01.2017., 15:18   #8099
Quote:
Marmika kaže: Pogledaj post
Moj kada popije vise od jednog piva ili ga čopi viroza dobije izgon u dnevnu. Ladno. Jer se doslovno davi i rokce i bori za goli život. Horor!



Ja ne znam sto su to bh kontrakcije. Ili ih ne znam prepoznati ili ih nikada ni u prvoj trudnoći nisam imala...



Sent from my iPhone using Tapatalk
Potpisujem i za muza i za Bh...kad mislim da osjetim jednu kontrakciju,bude od punog mjehura ili beba izvodi gluposti u stomaku..valjda cu znati prepoznati kad krenu pravi trudovi..

Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
Bebacica imala tulum po noci....
Fak.....svaki put kad ima tulum sam i ja pozvana

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
Hihi,kad budu pubertetlije nece nista zeljeti s nama pa cemo se sjecati ovih tuluma sa zaljenjem😉

Nove cure dobrodosle i sretno do kraja!


Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
MalaAM is offline  
Old 11.01.2017., 15:20   #8100
Napokon necu biti zadnja na listi ☺

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.