Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2017., 23:06   #401
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Upravo to.Al rješenje ne mora bit samo odlazak u novi brak,završetak postojećeg.Rješenje može bit i samo izlet u "tuđi vrt" da tako kažem.Uz stanovti rizik razumije se
Naravno.
Vidiš kako je razigrana, vjerujem da bi uživala.
I poslije toga bi bila još bolja doma.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:06   #402
Quote:
Charlie-Harper kaže: Pogledaj post
Imas 4 banke i nesto, dvoje djece vec odrasle sve si sredila u zivotu, pa vrijeme je za malo ludosti. Dok si jos dobra, jos jedno desetak godina ces bit izazovna. Iskoristi to.
my thoughts exactly mislim si,sad mi je zadnji voz da probam kak je imat ljubavnika hehe
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:10   #403
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
my thoughts exactly mislim si,sad mi je zadnji voz da probam kak je imat ljubavnika hehe
Ljubavnik, jebac tako sve jedno glavno da si ti zadovoljna, namirena

Koji ti je kuki, jednom se zivi. Kad ti zivot daje, uzmi. Nece ti nista biti
Charlie-Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:48   #404
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
my thoughts exactly mislim si,sad mi je zadnji voz da probam kak je imat ljubavnika hehe
Bez ljutnje, ali ti meni djeluješ užasno neiživljeno i nekako polupismeno pa se pitam na kakvu te jeftinu napaljevinu pridobio taj pilić (potencijalni ljubavnik).
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:59   #405
Fascinantno mi je kako ljudi žive četiri desetljeća pod nekim moralnim kišobranom (očito lažnim), i onda im nakon četiri banke treba sve to dopizditi kao da ima rok trajanja, odbaciti supruga, postati drolja jer hej, vrijeme prolazi i imaš još par godina i onda si mrtva.
I to s frajerom pijetlom koji udanoj ženi s djecom priča o nekakvoj djeci i to nju obara s nogu.

Sumrak pameti.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:02   #406
Ko prvo, lik se zeza. Stob se reklo, trola. Ko drugo, nije drolja ako da muhte.
Trece, ni prva ni zadnja...

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:04   #407
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Tocno ,da imaju u krevetu supermana ne bih mislile na sve nabrojano . Ipak bih se upitao koliko su muskarci dobri loveri . Zaboravio si nadodati da moli Boga da sto prije svrsi .
:klap:
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:12   #408
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Pa zar je moguće da sam ti toliko antipatičan, niti da me pogladiš po glavi..?
Što ti ne voliš misionarsku pozu, zašto, meni je baš super..? Ne tražim frustracije samo si nastupila užasno ljutito pa se pitam što te zasvrbilo? Ne znam po čemu je moja savjet da ne vara muža plitak, a tvoj da se pojebe sa mlađim jebivjetrom pored muža koji ju voli i djece nešto posebno pametan savjet. De ti to malo objasni...



Na koga me ona asocira, ček bila je jedna tema ovdje na 500 stranica o autorici koje se također htjela kresnuti pa nikako...
Ne vole mladi pastusi starije koke, samo poneki...
Pa valjda pričamo o situaciji tog jednog jedinstvenog, mlađahnog koji je poželio stariju koku?

Npr. moj šef koji je pun love, relativno i dobro izgleda, tj. kada sam ga upoznala je bio jebeno dobar frajer, u tom periodu je oženio ni manje niti više ženu 14 godina stariju od sebe. Ona je bila udana i imala je muža i dvoje djece i njemu je rodila treće.

Ondak ju je ostavio nakon određenog perioda suživota i našao novu, ali gle, ta je bila tek 5 godina starija...dakle prešao je na mlađe komade ...i na kraju se skrasio sa ženom 4 godine starijom od sebe...usput može imati hrpetinu zgodnih, mlađih žena, sad da li šta kreše sa strane, nemam pojma, ali ženi starije od sebe, to je definitivno kod njega i potvrđeno...

Ili primjer moje drage susjede, nažalost sada već pokojne koja je tamo negdje u četrdeset devetoj dovela nekog klinca iz Njemačke gdje je radila da ga upozna sa mojom šogoricom koja je bila slobodna. Klinac je bio naime naših godina, tj. nekih dvadeset i više godina mlađi od nje...ali mali nije htio šogu, nego nju...oženili su se i živjeli 15 godina zajedno. Ostavio je radi mlađe, ali ta je bila opet starija od njega desetak godina...tako da nije rijetkost za neke ljude, a fala Bogu danas i žene izgledaju puno bolje u određenim godinama i od muškaraca svojih godina...tak da...to što ti želiš i pališ se na klinke, ne znači da je to većina. Malo su se vremena promijenila, samo ti nekako kaskaš
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:15   #409
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Bez ljutnje, ali ti meni djeluješ užasno neiživljeno i nekako polupismeno pa se pitam na kakvu te jeftinu napaljevinu pridobio taj pilić (potencijalni ljubavnik).
osjetim li ja to dozu ljubomore?ono,zvučiš kao neka ,već podosta vremena,nedohebana pismena djeva ..no offence
a ukoliko je ovo tražilo odgovor..pa nije se, s obzirom na svoje kvalitete baš trebao previše truditi oko uleta..mislim,ako je to bilo pitanje
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:26   #410
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Bez ljutnje, ali ti meni djeluješ užasno neiživljeno i nekako polupismeno pa se pitam na kakvu te jeftinu napaljevinu pridobio taj pilić (potencijalni ljubavnik).
Zakaj ti djeluje neiživljeno?
Što ti djeluje kao iživljeno?
U čemu čitaš razliku između neiživljenih i iživljenih žena?
Ti si u kojoj kategoriji?

A zašto misliš da bi se ljutila na to što si joj napisala da je polupismena? Pa zar nije lijepo kada su ljudi iskreni ? Realno je ti nisi htjela povrijediti tim riječima, nego joj pomoći da shvati da mora malo poraditi na pismenosti, a ondak kada nauči pisati, bolje će shvaćati stvari oko sebe i sigurno joj se više neće moći dogoditi situacija da se napali onak bezveze...na nekog klinca.

Ili tu polupismenost poistovjećuješ sa njezinim intelektualnim kapacitetima, a onda nečiju intelektualnu razinu povezuješ uz mogućnost ili nemogućnost napaljivanje na druge ljude? Smatraš da su oni sa manjkom intelektualnih kapaciteta skloniji napaljivanju?
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:30   #411
Ovo je neka zajebancija. Autor teme ima "muški mozak, bogami i muški nick.
Trolanje ili ne... ovo je jako bedno provođenje blagdana, autore odi se lečit
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:30   #412
Sve super jbt, dajte joj jos i jos poticaja neke se samo poebe sa njime, a dok dodje do rastave i dok budu nakraju mala djeca ispastala to nikome ne pada na pamet, svaka vam cast
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:31   #413
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Fascinantno mi je kako ljudi žive četiri desetljeća pod nekim moralnim kišobranom (očito lažnim), i onda im nakon četiri banke treba sve to dopizditi kao da ima rok trajanja, odbaciti supruga, postati drolja jer hej, vrijeme prolazi i imaš još par godina i onda si mrtva.
I to s frajerom pijetlom koji udanoj ženi s djecom priča o nekakvoj djeci i to nju obara s nogu.
Sumrak pameti.
evo kad se ne čitaju postovi s razumijevanjem
kao prvo kakav moralni fkn kišobran?udah se za love of my life i sve do neki dan je bilo sve peachy.
rok trajanja ima sve na ovoj planeti,ako nisi primijetila.
i s kakvom fkn djecom me oborio s nogu?? oborio me on tako hebeno zgodan i pametan,s iq-em million
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:38   #414
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Ovo je neka zajebancija. Autor teme ima "muški mozak, bogami i muški nick.
Trolanje ili ne... ovo je jako bedno provođenje blagdana, autore odi se lečit
sad neću moć zaspat dok ne saznam jel to trebao biti kompliment ili??
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:41   #415
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
osjetim li ja to dozu ljubomore?ono,zvučiš kao neka ,već podosta vremena,nedohebana pismena djeva ..no offence
a ukoliko je ovo tražilo odgovor..pa nije se, s obzirom na svoje kvalitete baš trebao previše truditi oko uleta..mislim,ako je to bilo pitanje
Manje turskih sapunica, više Petrice Kerempuha. "Barunice wannabe Castelli".
U stvari, evo ti jedan konstruktivan savjet: čitaj lektiru sa svojom djecom. Usput ćeš poraditi na pismenosti i osvježiti obiteljske odnose.

Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Zakaj ti djeluje neiživljeno?
Što ti djeluje kao iživljeno?
U čemu čitaš razliku između neiživljenih i iživljenih žena?
Ti si u kojoj kategoriji?


Nebitno.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:44   #416
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
i s kakvom fkn djecom me oborio s nogu?? oborio me on tako hebeno zgodan i pametan,s iq-em million
Kad gledaš iz žablje perspektive i obična 100-ka izgleda kao milijun.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:46   #417
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
a čuj .nakon 20let skakanja po istom q čovjek valjda malo i uđe u neku rutinu..nemrem se lagat da ne..a ne znam da li sam spomenula da je bilo i razgovora o tome da bi imao sa mnom djecu,da nije situacija kakva je...možda imamo nešto karmički..tko će ga znati
Do ovog posta sam te donekle dozivljavala (usprkos onom 'prezgodan je, prepametan i prezabavan' - btw, ne postoje takvi kad skines ruzicaste naocare ) ali ovdje si pretjerala.

Zar ti nije jasno da ce ti on reci sve sto zelis cuti dok ne stigne do koitusa, kao i promptno zaboraviti izreceno nakon istog?

Karmicki, da.

Disclaimer: Vidim tema se jako zahuktala i sigurno razvila nakon ovog posta, ali ja nisam mogla dalje citati, sorry.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:55   #418
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Manje turskih sapunica, više Petrice Kerempuha. "Barunice wannabe Castelli". ofl:
U stvari, evo ti jedan konstruktivan savjet: čitaj lektiru sa svojom djecom. Usput ćeš poraditi na pismenosti i osvježiti obiteljske odnose.





Nebitno.
DA i ja mislim da je nebitno da li je netko više ili manje pismen barem što se tiče teme...jer o pismenosti i predavanju oko toga što bi i kako bi dotična trebala pisati trenutno ovdje nije riječ. ILI?

Strašno mi zapravo smeta kada netko nekoga upozorava da je nepismen. Zapravo iritira iz prostog razloga jer ovdje ljudi pišu o nekom svom problemu, tema i diskusija se vodi oko desete stvari, a ti upikneš nešto što nema veze s vezom,barem nema veze sa samom temom, ali valjda na način da ženi spustiš...ono, pa daj se nauči pisati, pa onda kad i ako to savladaš dozvolit ćemo ti da odeš na viši nivo

Ja bih tebi poželjela da se koncentriraš kada nešto čitaš, jer očigledno ti je koncentracija slaba, jer ovdje se ne priča o pismenosti, nego o nečem posve drugom...pa ti predlažem da kreneš od početka teme...samo čitaj polako, da shvatiš o čemu je riječ
Fulala si cijeli fudbal, sa očitom namjerom da joj spustiš
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:56   #419
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Kad gledaš iz žablje perspektive i obična 100-ka izgleda kao milijun.
ah ok..neke žemske svoju neugodnu vanjštinu hoće nadomjestiti nekom intelektualnom superiornošću?ako i to privlači qce ,onda podržavam
al hebiga neka viša prometna (ili tako nešto)baš i nije neka superiornost
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 01:11   #420
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
ah ok..neke žemske svoju neugodnu vanjštinu hoće nadomjestiti nekom intelektualnom superiornošću?ako i to privlači qce ,onda podržavam
al hebiga neka viša prometna (ili tako nešto)baš i nije neka superiornost
Ma ne radi se o nikakvoj vanjštini...nego se radi o tome da te želi uvrijediti iz razloga jer te smatra glupom. A glupa si zato što si si dala dozvoliti pomisao da se neki puno mlađi tip zainteresirao za tebe.

Kao, ono...nema šanse...on bi samo ševio. Može biti da je to istina, ali vjeruj mi da taj baš i ne bi trčao oko tebe dvije godine, a da mu još nisi dala...sada ili je frajer pacijent, pa voli trčati ili mu se ipak jako sviđaš...

No, nije problem u tome. Problem je u posve drugoj stvari.

Naime i da se kresneš sa njime i da uletiš u jedan takav odnos, posljedice mogu biti stvarno loše. Uglavnom su loše. Rijetko su dobre.

Koliko si jaka da podneseš mogućnost da se u tipa opako zaljubiš i da te on nakon određenog vremena ostavi, nikada nećeš znati dok to ne probaš.
I da...nije da se radi samo o tvom životu, nego i o životima tvoje djece i muža.

Uvijek postoji više opcija. Jedna je da se u to ne upuštaš i pokušaš samo sebe naprosto spriječiti da uletiš u odnos koji puno manje obećava nego što daje.

Druga je da uletiš u isto, sa nadom da ćeš to uspjeti kontrolirati, ali vjeruj mi da većina žena to rijetko ili gotovo nikada ne uspije. Mali je postotak žena koje mogu kontrolirati svoje emocije, ali dobro tu i tamo se nađe neki rijedak primjerak.

Treća je da ostaneš na ovom nivou na kojem si sada...da si malo maštaš i guštaš, ali da ne odeš taj jedan korak dalje.

No, opet iz onoga što iščitavam čini mi se da si ti spremna za taj korak dalje. Stoga ti jedino mogu poželjeti svu sreću. Vjeruj mi da će ti trebati.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.