Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2017., 16:53   #521
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
jel to ti veliš da ispada da sam chicken? ilti nemam muda to napraviti ?
da, nemaš muda donijeti ikakvu odluku i stati iza nje

Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
kužim ja kaj hoćeš reć..lako je govorit ak ti se nije desilo..no oduvijek sam nekako znala da mi to ne bi bio neki smak svijeta i da bi u tom slučaju došla toj ,hipotetskoj,babi i zatukla ju dobro te rekla da mi sjaše s moje imovine i nek si nađe svoj q jer ovaj je zauzet..tako nekako
al dobro ,ja sam malo nesvakidašnje žensko.malo udarena u glavu..ak već niste primjetili
onda ne bi imala ništa protiv da tvoj muž natambura tvog, možebitno, fakera i otjera ga od svoje p jer je zauzeta?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 17:08   #522
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
jesi (gušteri, chemtrailsi itd.)
ah, ti vjerojatno misliš u smislu - luda sam i otkačena, zategnuta i poželjna.
otprilike..vjerojatno mi je zato dotični rekao da je sa mnom uvijek zeka peka..biće mu dosadile ove ozbiljne šuše tipa povjerenje,iskrenost,bla bla zbljuv.
zato ih valjda 90% muževi varaju il ne mogu zadržat q dulje od par fukova,jer stalno nekaj filozofiraju,a u sebi su u debelom strahu da ne budu prevarene(strah bdw privlači ono čega se bojiš-malo šprehe s alternative hehe).
žene drage unesite malo zajebancije u vaše ozbiljne živote ..a i malo teretanica koji put nije na odmet.dobra je za celkać
evo da i ja malo udijelim koji savjet...
a možda mi je bolje da se vratim ipak na shape-shifters podforum
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 17:13   #523
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Meni bi smetala neiskrenost, laž, znala bi da on nije čovjek kojem mogu vjerovati. Puno bi lakše podnijela da mi to kaže ukoliko je zaljubljen u drugu, pa da zajedno prođemo kroz tu situaciju. Smatram takve laži nepoštovanjem svog partnera i bilo bi mi teško nastaviti brak s nekim za koga znam da me ne poštuje.
pa hebote ak ti odmah kaže znači odlučio ju je ne pohebat u startu
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 18:47   #524
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Ne, ne mislim to što si ti napisala. Ja ne kužim dal ti čitaš iste postove kao ja . Mislim da je čudno da napiše da joj ne bi smetalo da je muž prevari, ali bi ipak zatukla dotičnu ljubavnicu i zapišala dobro svoj teren.

Kaj je po tebi borba za opstanak braka zatuči ljubavnicu ?
Ih, ja to "zatuči" nisam shvatila doslovno kao ti nego pomesti je sa scene.
Zašto bi bilo loše nekome tko ti se upleo u brak - pogotovo ako dotična osoba zna da je ušla u vezu sa oženjenim muškarcem, a zapravo isto tko ako i ne zna - reći - e gle gospođo, uplela si se u našu zajednicu do koje je meni veoma stalo, kupi se i ostavi nas na muiru, jer ja ću napraviti sve što je u mojoj moći da ona opstane.
Naravno, pod uvjetom da ti je doista stalo i da imaš razloga nastojati je sačuvati.
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 19:26   #525
Zanimljivo je kako razlicito gledamo
Na situaciju, najcesce ovisno o vlastitim
Iskustvima i traumama....
Lazane potpis na svaki post, kapa dolje za
Nacin na koji razmisljas
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 19:40   #526
Volim ove opise žena koje su se spremne i potuć s ljubavnicom ako treba samo da joj se ukaže na to da nema tu kaj tražiti a muž dotle tulavo stoji sa strane ko onaj fliperaš iz Tommyja; deaf, blind and dumb kid.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 19:42   #527
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Volim ove opise žena koje su se spremne i potuć s ljubavnicom ako treba samo da joj se ukaže na to da nema tu kaj tražiti a muž dotle tulavo stoji sa strane ko onaj fliperaš iz Tommyja; deaf, blind and dumb kid.
Tulav tulavo stoji
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 19:48   #528
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je kako razlicito gledamo
Na situaciju, najcesce ovisno o vlastitim
Iskustvima i traumama....
Lazane potpis na svaki post, kapa dolje za
Nacin na koji razmisljas
Necu izigravati nekoga skromnog , zahvaliti cu se na komplimentu od srca .
Lako je meni pisati kada sam sve to prezivio na svojoj kozi .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 19:51   #529
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Volim ove opise žena koje su se spremne i potuć s ljubavnicom ako treba samo da joj se ukaže na to da nema tu kaj tražiti a muž dotle tulavo stoji sa strane ko onaj fliperaš iz Tommyja; deaf, blind and dumb kid.
E baš u tome je kvaka
Onda je potjeraš od nevinog mužeka i nevini mužek brzo nađe novu koju opet zatučeš (ili joj pristojno objasniš da se vi jako volite) jer ti je stalo do braka
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 19:54   #530
Evo ga autorice na kaj si ljude natjerala! Opravdavaju zbog tebe čak i nasilje nad preljubnicima! Vrijeme je za teretanu i neki tečaj slobodne borbe!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 19:55   #531
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je kako razlicito gledamo
Na situaciju, najcesce ovisno o vlastitim
Iskustvima i traumama....

A gle, to ti ponajviše ovisi o tome jesi li loreal dama (jer ja to zaslužujem) ili si real-racio tip, svijesna da se sranja u životu događaju po principu - ne uvijek drugima.
Jesi borac ili princeza na zrnu graška.
Posjeduješ li moć procjene kada vrijedi biti loreal dama a kada progutati i sranja i ponos i upotrijebiti racio i realno sagledati mogućnosti "nakon".

Uopće ne komentiram na sličnim temama izjave tipa - da me muž/žena prevari ostavila bih ga odmah/smireno bih razgovarala.
To su osobna mišljenja temeljena na spoznaji osobnog karaktera, ali utemeljena na predpostavci a ne doživljenoj situaciji.
I ja sebe smatram veoma realnom i prizemnom osobom, ali da mi se dogodi "situacija" - pojma nemam šta bih i kako u prvom momentu. Znam što bih "dan nakon", i znam da bih pokušala sagledati sve aspekte "prije i poslije", ali kako bih postupila "poslije" - ne znam. Iako mislim da znam. No, svijesna sam da ne mogu biti sigurna.
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 20:03   #532
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Volim ove opise žena koje su se spremne i potuć s ljubavnicom ako treba samo da joj se ukaže na to da nema tu kaj tražiti a muž dotle tulavo stoji sa strane ko onaj fliperaš iz Tommyja; deaf, blind and dumb kid.
Pa neće se sve potući.
One žgoljave i nesrčane neće jer će sigurno popušiti batine.
I zamisli sad - em joj je flundra seksnula muža, em je i nju prebila ko zadnjeg bedaka.
To, potuči se, mogu samo jake i snažne dame koje mogu ruku na stolu protivniku izvrnuti, sasječi ga grdim pogledom i poštenim vritnjakom v rit.

JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 20:12   #533
Isusebože, tukle bi se s ljubavnicom. A mefki stoji sa strane i gleda ko će ga osvojit kao trofej.

Osušili bi mi se jajnici od te antierocke potencijalne situacije
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 20:14   #534
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Posjeduješ li moć procjene kada vrijedi biti loreal dama a kada progutati i sranja i ponos i upotrijebiti racio i realno sagledati mogućnosti "nakon".


I ja sebe smatram veoma realnom i prizemnom osobom, ali da mi se dogodi "situacija" - pojma nemam šta bih i kako u prvom momentu. Znam što bih "dan nakon", i znam da bih pokušala sagledati sve aspekte "prije i poslije", ali kako bih postupila "poslije" - ne znam. Iako mislim da znam. No, svijesna sam da ne mogu biti sigurna.
Potpis na svaku rijec . Mislim da "nakon" i kada racio proradi je najgore . Licno mi je dolazilo da zabijem glavu u pijesak i da ju vise ne izvadim iz pjeska .
A moras ju izvaditi nema ti drugo .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 20:17   #535
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Potpis na svaku rijec . Mislim da "nakon" i kada racio proradi je najgore . Licno mi je dolazilo da zabijem glavu u pijesak i da ju vise ne izvadim iz pjeska .
A moras ju izvaditi nema ti drugo .
Podigneš ponos. Pružiš ruku. Odeš dalje sam u suton. Čini mi se dost romantično i logično u jednom takvom hipotetskom trenutku. Nema smisla potezat za hladnim ili toplim orudjima.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 20:17   #536
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Isusebože, tukle bi se s ljubavnicom. A mefki stoji sa strane i gleda ko će ga osvojit kao trofej.

Osušili bi mi se jajnici od te antierocke potencijalne situacije
Baš
Nema mi gluplje izjave od "za ljubav (lol) se treba boriti".
Pas mater.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 20:28   #537
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Potpis na svaku rijec . Mislim da "nakon" i kada racio proradi je najgore . Licno mi je dolazilo da zabijem glavu u pijesak i da ju vise ne izvadim iz pjeska .
A moras ju izvaditi nema ti drugo .
Da lako je pametovati na temelju predpostavljenih situacija, nešto je sasvim drugo istu proživljavati.
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 20:32   #538
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Podigneš ponos. Pružiš ruku. Odeš dalje sam u suton. Čini mi se dost romantično i logično u jednom takvom hipotetskom trenutku. Nema smisla potezat za hladnim ili toplim orudjima.
Po meni ne . Nema svrhe i beskorisno je totalno . Svako ce reagirati kako misli da je za njega najbolje i najlakse . U sustini sve ovo se svodi na nas ego koji ce proraditi punom parom u tim trenucima .
Ako ga uspijes obuzdati i upaliti razum kao sta kaze Johabi , stvari ce se slegnuti na njihovo mijesto relativno brzo .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 20:35   #539
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Podigneš ponos. Pružiš ruku. Odeš dalje sam u suton. Čini mi se dost romantično i logično u jednom takvom hipotetskom trenutku. Nema smisla potezat za hladnim ili toplim orudjima.
A ne znam...znam tri braka koji su podizali ponos i otišli dalje udvoje.
Iskreno, ne znam kako funkcioniraju u četiri zida - ali traju.
Možda bi funkcionirali i bolje da nije okoline kojoj je teže zaboraviti nego njima samima.
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 20:37   #540
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Da lako je pametovati na temelju predpostavljenih situacija, nešto je sasvim drugo istu proživljavati.
Tocno tako . Takodjer je lako piskarati kada se sve slegne smiri dodje na svoje mijesto .
Vidis , da sam ogorcen , moga bih tvrdoglavo pokusati da nasu zacetnicu ubjedim da ne napravi korak ,sta bi bilo jako glupo od strane mene .
Razlog zbog kojega bih ju odgovori je ono naknadno . Ali nece razumijeti . Jako je tesko shvatiti neke stvari dok ih sam ne dozivis .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.