Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2017., 12:26   #621
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Mislim da postoje različiti slučajevi i da ne postoji samo jedna poanta u ovakvim situacijama. Možda i postoje slučajevi u kojima su djeca bila neokrznuta, ali ne znam puno takvih.
Meni nitko nije pričao protiv tate, sama sam vremenom zaključila kakva je osoba kad se samo, kraj troje male djece doma, za penisom povodio i odvodio. I te kako je to utjecalo na nas iako mama nije nikad pred nama ništa ružno o njemu govorila. A da ne govorim o mom stavu prema muškarcima koji me dugo pratio i mojim ranim stravičnim vezama. A tek o braku moje sestre, bolje da šutim.

Nighttrain kaže da to ne utječe na djecu, ha, ha...Jel misliš da nije utjecalo na moj odnos s ocem to što uopće npr. ljeto nije provodio s nama nego s ljubavnicama po nekim hotelima? U vrijeme dok nam se mama skupa s bakom trudila oko troje djece? Nije utjecalo, da baš. Djeca traže vrijeme, ljubavnica isto.
A pa naravno da se ti posevis s drugim frajerom kad odes na neki put radi tog tvog oca.
Samo me zanima osjecas li isti prijezir prema sebi kao prema tom svom starom koji je jedini razlog zasto si varala svoje frajere.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 12:27   #622
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
"Nije li bolje dospjeti u ruke ubojice negoli u snove pohotne žene." - tako je govorio Zaratrustra
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
i dobro je govorio.
A još da je ta u srednjim pedesetima - ma rasturila bi ga ta ko zvečku jadnog.
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 12:28   #623
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
A pa naravno da se ti posevis s drugim frajerom kad odes na neki put radi tog tvog oca.
Samo me zanima osjecas li isti prijezir prema sebi kao prema tom svom starom koji je jedini razlog zasto si varala svoje frajere.
Nisam varala svoje frajere dragi moj. Više sam pronalazile slične slučajeve svom ocu.
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 13:32   #624
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Roditelji se mogu rastati i ako nitko ne vara nikoga.

Odnos u kojemu se roditelji svađaju, vrijeđaju, jedan je podređen drugome, može se nabrajati do preksutra, također itekako utječe na djecu i njihove buduće partnerske odnose i štošta drugo.

Poanta je u tome da strana koja se osjeća "oštećenom" ne sere djeci po drugom roditelju, ali to su rijetke bajke.
Ovdje se ne radi o osjećaju.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 13:45   #625
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Ovdje se ne radi o osjećaju.
O čemu god se radilo ili ne radilo, ako je netko dobar roditelj, a zajebao je na partnersko-bračnom polju, ako druga strana vadi prljavi veš pred djecom, najviše šteti djeci.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 14:00   #626
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
O čemu god se radilo ili ne radilo, ako je netko dobar roditelj, a zajebao je na partnersko-bračnom polju, ako druga strana vadi prljavi veš pred djecom, najviše šteti djeci.
Najviše šteti djeci roditelj koji je varao (jer ne poštuje drugog roditelja).
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 14:10   #627
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Najviše šteti djeci roditelj koji je varao (jer ne poštuje drugog roditelja).
Tja, postoje razne vrste nepoštovanja. Ako majka oca pred djecom naziva budalom ili otac majku glupačom, npr., pretpostavljam da na djecu utječe gore nego da se roditelji rastanu u miru iz ovog ili onog razloga.
Tko god bio kriv, samo kažem da kad se sranje već dogodi, djecu treba poštedit daljnjih pizdarija.
A osobno sam vidjela kakve to divote mogu biti i kako djeca postaju krasno oružje osvete, no to svi znaju, samo za pravednički gnjev se uvijek nađe opravdanje.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 14:14   #628
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
haha.
ma ne dam ja svog dedu ni za tri ovakva mladića.

nek se samo zeka, treba se zezati u životu. i naravno, vježbati u teretani. ili trčati, whatever.
Belica, to znači da je dedekpoentirao napokon?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 14:21   #629
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Tja, postoje razne vrste nepoštovanja. Ako majka oca pred djecom naziva budalom ili otac majku glupačom, npr., pretpostavljam da na djecu utječe gore nego da se roditelji rastanu u miru iz ovog ili onog razloga.
To nema veze s pričom
Ne pričamo o mogućim lošim ponašanjima u braku.
Pričamo o preljubu kao jednom od loših ponašanja i njegovom utjecaju na djecu.

Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Tko god bio kriv, samo kažem da kad se sranje već dogodi, djecu treba poštedit daljnjih pizdarija.
A osobno sam vidjela kakve to divote mogu biti i kako djeca postaju krasno oružje osvete, no to svi znaju, samo za pravednički gnjev se uvijek nađe opravdanje.
Djeca trebaju biti pošteđena u onoj mjeri u kojoj to situacija dopušta.

Čemu širiš temu?
Djeca kao oružje nije tema.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 14:29   #630
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
To nema veze s pričom
Ne pričamo o mogućim lošim ponašanjima u braku.
Pričamo o preljubu kao jednom od loših ponašanja i njegovom utjecaju na djecu.



Djeca trebaju biti pošteđena u onoj mjeri u kojoj to situacija dopušta.

Čemu širiš temu?
Djeca kao oružje nije tema.
Slažem se, nije tema
Na to hoće li se pokretačica teme pojebat s dečecom ili neće se nisam ni referirala jer me zabole, njoj je to sve skupa zabavno, a ne djeluje mi glupavo, pa valjda zna što radi.
Temu nisam ja proširila, nego reagirala na prošireni dio, pa neću dalje u širinu.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 14:49   #631
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
znam,tema je stara otkad je i svijeta.no meni je nova,pa molim pomoć.
dakle...s mužem sam 20god,volim ga,imamo dvoje prekrasne djece,i život mi je otprilike savršen.no dogodio se on.dogodilo se spontano.zbog posla smo u kontaktu preko god dana i eto zaljubili smo se.već pri prvom susretu je nastala kemija,a nakon bezbroj fb prepiski....no,stopirala sam to na vrijeme i sad ga izbjegavam gdje god mogu.nisam prešla granicu,pa je sve još ostalo na platonskoj razini.osim jednog žnjaranja,sexa nije bilo...mada smo oboje gladni jedno drugog.budući prilika čini lopova,svjesna sam toga da mi se ukaže prilika(a vjerojatno hoće zbog prirode posla)ne bih mogla reći ne.lik je totalno poseban,prezgodan,prepametan,prezabavan i zaljubljen u mene(mada se i sama čudim tome.mislim nisam loša,al ono,može imat koju hoće).muža bi prevarila s možda 2 osobe na planeti.s christian bale-om i s njim.
svaki konstruktivan komentar je dobrodošao
Konstruktivan komentar nemam, samo moje misljenje... Sada si u jednom krugu pakla, a ako se odlucis za korak dalje- ucices u drugi. Sada ti je sanjarenje, taj kick zaljubljenosti divan i bolan u isto vrijeme, no ako odlucis imati seks sa njim- niko ne zna sta ce se tocno desiti. Da li ce to prerasti u nesto vise, da li ti je zanimljiv samo zato sto je zabranjen, da li si ti njemu zanimljiva samo zato sto si zabranjena... sve je moguce kada se karte otvore.
Mozes li stvarno biti sigurna da je on iskren u tome sto ti pise i prica? Da se nece povuci u zadnjem trenu i reci- e, nije bas ja da to hocu, ja nisam to mislio bas tako... Jedno je sto ljudi pricaju, a drugo sto ljudi rade.
Kao i tvoja ljubav prema muzu. Ocigledno je da ne klapa bas sve tako bajno kao sto ti predstavljas..da li je to ljubav ili navika... fali ti nesto sto ti on ne moze dati, poslije dvadeset godina je sve vec vidjeno,ne?
Mislim da je bitno da malo skines ruzicaste naocare i pogledas svoj divni zivot i vidis sta je to sto te zulja, mimo tog mladjeg tipa. I da vidis da li mislis da bi mogla izaci iz te price glat, onako bez obzira kako ce se prica odigrati. Da li ces moci jos nesto vise slagati(mislim, lazes vec sada, jer su ti misli daleko)
Sve povlaci puno vece poslijedice nego sto covjek vidi u pocetku, ne na okolinu, vise na tebe. Emocije i racio ne idu cesto ruku pod ruku.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 20:19   #632
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
P.S. Zar ne možeš naći neki alternativni put osim klasičnog preljubništva?
pa razmišljala sam o ulasku povremeno u paralelni svemir di će bit sve happily ever after s ovim drugim...i tako se prešaltavat iz jednog u drugi
Quote:
Na to hoće li se pokretačica teme pojebat s dečecom ili neće se nisam ni referirala jer me zabole
pa šta radiš na mojoj temi?
Quote:
"Nije li bolje dospjeti u ruke ubojice negoli u snove pohotne žene." - tako je govorio Zaratrustra
a kolko je dobro ući u snove pohotnog 30godišnjaka?
Quote:
Da... dugi sretni brak je završio. Odbila ga ne odbila, problem će ostati. Nema više dugog sretnog braka.
da podnesem papire za razvod sutra ili da pričekam idući tjedan?
Quote:
milencica kaže: Pogledaj post
Citam razne savjete i ideje za autoricu posta
Pa da je i ja priupitam, kakav je muz, da napise koju i o njemu. Cini mi se dobar i kvalitetan materijal pa ako ostane sam, mozda bi se nasla kakva dobra zenska dusa da ga utjesi
Time bi i njoj bilo lakse, pa eto ako moze,,,,
jel se ti to nudiš da uletiš? ne bi požalila,vjeruj mi..detalje oko dogovora možemo nastavit u inbox

a vidim da ste postali neozbiljni,pa odlazim na BlackGoo temu na alternativi.pusa svima koji su sudjelovali..
možda se javim oko raspleta događaja hehe
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!

Zadnje uređivanje gradojev : 09.01.2017. at 20:35.
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 20:43   #633
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
@HHmischko slažem se...pašu joj leptirići..i čini mi se da je ono što slijedi neupitno..
Prema upisima..očito ne želi rez..
Što reći..neka pokuša...ali nakon toga bojim se ostatka slijeda događaja...

Imam slično iskustvo njenom..iako sam ja u ključnom trenutku potegla ručnu do kraja...
Znači u trenutku kada je trebalo eskalirati..ja to nisam dopustila...i sada ponosno stojim na nogama bez počinjenog iskoraka na zabranjeni teritorij..

Ne vrijedi nikakvih proljetnih leptirića..koji će u svakom slučaju nestati sa dolaskom zime..

Zapravo ona je sebe poprilično "pustila sa lanca".. ja to sebi nikada nisam dopustala u ovoj količini..

Sada mi još više vrijedi svaki trenutak sa mojim dragim..svaki osmjeh..dodir i riječ..
Čak me boli pomisao..što sam ikada pomislila na drugog...a ne još da sam to sprovela do kraja u djelo..

Evo autorice..pročitaj koje grizodušje pere mene zbog nekadašnjih misli...a sada zamisli što bi bilo da sam išla do kraja..
Ja ne smijem..

@Johabi (može ti )...samo pisi kao do sada..iz srca..duše i iskustva...
Tamo gdje treba doprijeti će...dobro sjeme uvijek pronađe plodno tlo.
u jebote - ti si sad svetica i žena od formata, a ostale neke fufe i radodajke... imaš visoko mišljenje o sebi - pitanje je ima li tvoj muž isto?
__________________
--ja vas vidim, uvijek--
anđeo čuvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 21:23   #634
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
pa razmišljala sam o ulasku povremeno u paralelni svemir di će bit sve happily ever after s ovim drugim...i tako se prešaltavat iz jednog u drugi
Alternativni put je trebao isključivati preljubništvo
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 22:51   #635
Quote:
anđeo čuvar kaže: Pogledaj post
u jebote - ti si sad svetica i žena od formata, a ostale neke fufe i radodajke... imaš visoko mišljenje o sebi - pitanje je ima li tvoj muž isto?
Ne nisam...daleko od toga..
Ako čitaš s razumjevanje...jasno vidiš da sam osoba kao i svaka druga..sa svojim grijesima..a i savjesti...koja je eto i proradila na vrijeme..kao i razum..

Da..ponosna sam..jer ne dam dalje..i ne dam razrušiti postojeće...iako sam u određenom trenutku pustala da se misli razvežu..ništa dalje toga nisam..

Napisala sam svoje iskustvo..koje nije prekoračilo nikakvu granicu u fizičko..drugo nemam...a i misli su me bile rasturile...
Tako da..samo ženi dajem savjet..jer kaže da joj je stalo do braka..

Imaš nekih problema sa tim?
Podjeli sa nama svoje iskustvo..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 23:04   #636
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Alternativni put je trebao isključivati preljubništvo
ma gle,ja sam mislila paralelac u stilu njega sam prvog srela,ljubav na prvi pogled,dvoje krasne dječice,voli samo mene do kraja života...i tak
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 23:55   #637
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
ma gle,ja sam mislila paralelac u stilu njega sam prvog srela,ljubav na prvi pogled,dvoje krasne dječice,voli samo mene do kraja života...i tak
jbg, ja tu ne vidim paralelu

Ali, da, zajebavam
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 00:29   #638
Quote:
anđeo čuvar kaže: Pogledaj post
u jebote - ti si sad svetica i žena od formata, a ostale neke fufe i radodajke... imaš visoko mišljenje o sebi - pitanje je ima li tvoj muž isto?

Ne vidim razloga ovakvome tonu.
Čemu foumašicu koja nam ja iznjela svoju životnu situaciju sotonizirati umjesto joj reći - hvala.

Inače, interesantno je to kako smo svi skloni ženu koja proživi jedno takvo iskustvo osuditi, vidjeti samo nepovoljnu, lošu stranu čina, a istovremeno ne sagledati i onu drugu - u kojoj je ona odlučila ipak preći preko svojih potreba, odreći ih se i sačuvati svoju obitelj.
Nije li to - ta odluka i spoznaja da obitelj stavlja iznad svega vrijedna i pohvale i divljenja jer je uspjela razumom nadvladati emocije, odreći se nekih svojih potreba koje nije mogla zadovoljiti u braku.
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 00:45   #639
Quote:
anđeo čuvar kaže: Pogledaj post
u jebote - ti si sad svetica i žena od formata, a ostale neke fufe i radodajke... imaš visoko mišljenje o sebi - pitanje je ima li tvoj muž isto?
Slakica je samo opisala svoje životno iskustvo vezano za temu, što je autorica i tražila. Iznijela je važan i intiman dio sebe što je prekrasno.
Pitanje je zašto te je baš to iskustvo toliko zasmetalo da joj se na pristojan post obraćaš na takav način?
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 09:09   #640
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
...

da podnesem papire za razvod sutra ili da pričekam idući tjedan?
Ne moraš odmah... nek ti se još sve krčka u glavi
Ili mi želiš reći, da je zaista i dalje sve ok u braku dok spavaš s mužem, a želiš drugog?Toliko da već unaprijed znaš da se nećeš moći dugo odupirati? Prije godinu dana si propustila priliku da ubiješ tog malog crvića u svojoj glavi, i samim tim dobio je na važnosti.
Kažem opet: odbila ga ili ne ..tvoj život se promijenio.
Bandori is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.