Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2017., 11:56   #681
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Vidis , meni si jako drag ,ali me nekada dobro iznerviras tvojim ponasanjem . Radozano si jako ,ali se dobro cuvas da ne kazes nesta bitno sta bi moglo forumase da na vede na neku njihovu "analizu tebe".
Na koncu dialog se pretvori u monolog . Nisam Dugii . Nisam onaj Bryan. Ja sam ja . Izigravati nekoga gosodina mi nije prioritet niti mi je to u genima .
Molim? Pa kaj se tu ima analizirati kad ja sve jasno velim? Uostalom moguće da me nisi shvatil kaj sam štel reći.Pa mogu ja i drukčije. Mislim da kada tvoja ili bilo čija žena masturbira možda neće ako ju priupitaš dati ti iskren odgovor na to pitanje o kome je mislila dok je to delala. Na to sam ciljal. Iz gospodskih,damskih kako hoćeš razloga. Čisto da slučajno ne bi te povrijedila.To je moje osobno promišljanje koje nije vezano uz tvoje ili bilo čije drugo. Monolog nije opcija ma koliko ja puno pizdarija mogao natrkeljati u kratkom vremenu. Ako se tako ti čini. Zaustavi me uvijek i ja bum stal.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 12:02   #682
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ovako sam i ja govorio par godina unazad . Sta kada nemas izbora ? Ili jos bolje kada ti je izbor uskracen ?
Možda, nekada imam jak dojam da bi moglo tako biti, muškarcima važi pravilo da je bolji bilo koji sex nego nikakav. Žene su pak iz tog razloga, da malo karikiram, izmislile kukičanje, goblene i pretjerano čišćenje kuće. Tako nekako, pa mislim da nikada nećemo moći uskladiti logiku.
Mada mislim da se niti vama taj sex ne piše s velikim S. Ja samo ne vidim razlog zašto se zadovoljiti manjim, zapravo nadomjestkom, kada je svijet uokolo prava šarena kutija iznenađenja.
Meni je to poput davne reklame kada baka kuša industrijske kekse i konstatira da liče na prave.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 12:05   #683
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Molim? Pa kaj se tu ima analizirati kad ja sve jasno velim? Uostalom moguće da me nisi shvatil kaj sam štel reći.Pa mogu ja i drukčije. Mislim da kada tvoja ili bilo čija žena masturbira možda neće ako ju priupitaš dati ti iskren odgovor na to pitanje o kome je mislila dok je to delala. Na to sam ciljal. Iz gospodskih,damskih kako hoćeš razloga. Čisto da slučajno ne bi te povrijedila.To je moje osobno promišljanje koje nije vezano uz tvoje ili bilo čije drugo. Monolog nije opcija ma koliko ja puno pizdarija mogao natrkeljati u kratkom vremenu. Ako se tako ti čini. Zaustavi me uvijek i ja bum stal.
Joj ,mislis li ti zbilja da cu ja za verem seksa pitati zenu/muskarca oh chérie : de mi sada kazi o na sta ti mislis sada i na koga ?
Ludjak koji postavi takvo pitanje bi mogao da bude iznenandjen odgovorom .
Bio to damski ili gosodski odgovor . Naravno da cu ti kazati . Nisam hipokriti .
Odoh sada . Citamo se .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 12:07   #684
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Joj ,mislis li ti zbilja da cu ja za verem seksa pitati zenu/muskarca oh chérie : de mi sada kazi o na sta ti mislis sada i na koga ?
Ludjak koji postavi takvo pitanje bi mogao da bude iznenandjen odgovorom .
Bio to damski ili gosodski odgovor . Naravno da cu ti kazati . Nisam hipokriti .
Odoh sada . Citamo se .
A čuješ ne znam! Ima nas svakakvih ludjaka!
Odoh i ja! Do slijedećih monologa!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 12:09   #685
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
O moguće je vjeruj mi! Samo ti mozak pobjegne. No očito ima ljudi kojima to nije moguće.Meni je. Nakon dugotrajnog seksovanja sa voljenom ženom odjednom nakon nekog vremena su se čudne stvari počele događati u mojoj glavi tijekom snošaja. I ne postoji mogučnost da ja nju tada nisam jednako volio kao i prije toga. Možda je strast opala. Vrag će ga znat. Uglavnom svaka čast onima koji jednakim misaonim intezitetom i čistim fokusom se seksaju sa dugogodišnjim ljubavima.Tako nekaj ja nažalost ne mogu.
Promijeniš nekada začine za roštilj? Extravagantno se ošišaš? Pokušaš pustiti bradu? Odeš na neuobičajeno ljetovanje na Kornate, bez struje? Putuješ (i) vlakom? Pogledaš film žanra koji uopće ne cijeniš inače?
Ako ne, trebao bi, moglo bi te iznenaditi!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 12:11   #686
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Možda, nekada imam jak dojam da bi moglo tako biti, muškarcima važi pravilo da je bolji bilo koji sex nego nikakav. Žene su pak iz tog razloga, da malo karikiram, izmislile kukičanje, goblene i pretjerano čišćenje kuće. Tako nekako, pa mislim da nikada nećemo moći uskladiti logiku.
Mada mislim da se niti vama taj sex ne piše s velikim S. Ja samo ne vidim razlog zašto se zadovoljiti manjim, zapravo nadomjestkom, kada je svijet uokolo prava šarena kutija iznenađenja.
Meni je to poput davne reklame kada baka kuša industrijske kekse i konstatira da liče na prave.
U sridu ! Ulijenimo se jednostavno . E sada , imas muskaraca/zena koji zbilja imaju visoke kriterije i nikada nece htijeti smanjiti te kriterije . Pa makar ostali suhi danima .
Nekada su zene nalazile izlaz u ovom tipu hobija . Danas smo ravnopravni i imamo izbora . Ne vidim zbilja zasto bi zena smanjivala svoje kriterije .
Ali sve ovo nas vodi direkt u zid . Koliko su muskarci sposobni podnijeti ovu ravnospravsnost i do koje mijere ?
Nije tema ,malo sam zabrazdio .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 12:14   #687
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Promijeniš nekada začine za roštilj? Extravagantno se ošišaš? Pokušaš pustiti bradu? Odeš na neuobičajeno ljetovanje na Kornate, bez struje? Putuješ (i) vlakom? Pogledaš film žanra koji uopće ne cijeniš inače?
Ako ne, trebao bi, moglo bi te iznenaditi!
Sve ovo kaj si nabrojala doslovce je odrađeno! Glava je takva. Moram ić ča nažalost iako se volim spikat u ovom društvu! Nikada mi nije dosadno uz ovu ekipu od danas. Pa-pa!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 12:52   #688
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Možda, nekada imam jak dojam da bi moglo tako biti, muškarcima važi pravilo da je bolji bilo koji sex nego nikakav. Žene su pak iz tog razloga, da malo karikiram, izmislile kukičanje, goblene i pretjerano čišćenje kuće. Tako nekako, pa mislim da nikada nećemo moći uskladiti logiku.
Mada mislim da se niti vama taj sex ne piše s velikim S. Ja samo ne vidim razlog zašto se zadovoljiti manjim, zapravo nadomjestkom, kada je svijet uokolo prava šarena kutija iznenađenja.
Meni je to poput davne reklame kada baka kuša industrijske kekse i konstatira da liče na prave.
Eh, ne bih rekla da i kod žena nema kategorizacije na dvije osnovne varijante - one koje zbog psihološkog momenta uzimaju sve što dođe pod ruku iz određenih razloga (nesigurnost, traume, emocionalna invalidnost.... pa se ispunjenje traži kroz kvantitetu a ne kvalitetu) i dostojanstvene i duhovno profinjene koje rade selekciju i uzimaju samo ono što odgovara njihovoj percepciji materijala poželjnog za intimni kontakt.
Razlika između kandidata istih fizičkih predispozicija a drastično različitih duhovno - intelektualnih je velika, i zbog toga su vjerojatno žene ove druge kategorije uvijek manje promiskuitetne od one prve.
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 13:12   #689
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
U sridu ! Ulijenimo se jednostavno . E sada , imas muskaraca/zena koji zbilja imaju viskoke kriterije i nikada nece htijeti smanjiti te kriterije . Pa makar ostali suhi danima .
Nekada su zene nalazile izlaz u ovom tipu hobija . Danas smo ravnopravni i imamo izbora . Ne vidim zbilja zasto bi zena smanjivala svoje kriterije .
Ali sve ovo nas vodi direkt u zid . Koliko su muskarci sposobni podnijeti ovu ravnospravsnost i do koje mijere ?
Nije tema ,malo sam zabrazdio .
Ništa veliko u povijesti međuljudskih odnosa nije se desilo preko noći. Ali su se dobre, prokušane, stvari ipak ustalile. Postale standard i najzadrtijim, najisključivijim. Jednostavno ne treba tjerati mak na konac, ne kukurikati puno prije zore, samo zbog toga da budeš prvi pjetao u selu.
Tako je i s ravnopravnošću, pa i feminizmom, s mišlju kako je to nezaustavljivo, neumitno, treba biti umjeren i bez inatljivog stava. I trljanja nosa ikome.
Muškarci zapravo nisu tako komplicirani i isključivi, osim kada su u grupi. Ili baš glupi. Svakodnevo i posvuda, čak i sa simpatijama, prihvaćate promjene i shvaćate što više nije primjereno, pa niti moguće. Možda još važnije, i koja pitanja višen ije, niti krektno, a bogme niti korisno, postavljati svojim ženama. Jer zapravo ne želite čuti odgovor. Može zvučati licemjerno, ali je zapravo posve ljudski ovaj princip. Obraćati pažnju samo na ono što nam je doista, realno, važno. Biti zaokupljen sadašnjosti svog života i biti time makar pretežno zadovojan.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 13:22   #690
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Tako je i s ravnopravnošću, pa i feminizmom, s mišlju kako je to nezaustavljivo, neumitno, treba biti umjeren i bez inatljivog stava. I trljanja nosa ikome.
Neke stvari koje su opće prihvatljive, ne moraju automatski značiti da su i meni. I obrnuto. Negdje je ta ravnopravnost veća, negdje manja. Thx God.. različiti smo! Uvažavam drukčije stavove, promišljanja, iako ih ne slijedim.i ona poznata krilatica feminiskinja : "Ženi treba muškarac, kao ribi bicikl" u mom svijetu je neodrživa .
Bandori is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 13:25   #691
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Eh, ne bih rekla da i kod žena nema kategorizacije na dvije osnovne varijante - one koje zbog psihološkog momenta uzimaju sve što dođe pod ruku iz određenih razloga (nesigurnost, traume, emocionalna invalidnost.... pa se ispunjenje traži kroz kvantitetu a ne kvalitetu) i dostojanstvene i duhovno profinjene koje rade selekciju i uzimaju samo ono što odgovara njihovoj percepciji materijala poželjnog za intimni kontakt.
Razlika između kandidata istih fizičkih predispozicija a drastično različitih duhovno - intelektualnih je velika, i zbog toga su vjerojatno žene ove druge kategorije uvijek manje promiskuitetne od one prve.
Da, slažem se, ne treba pretjerivati s teorijama rodnih razlika. Možda su tek nijanse, čak i samo dojam stvoren zbog muškog dužeg jezika oko toga, u pitanju.
S ovim drugim se samo jako uvjetno slažem. Makar utvaram neku intelektualnost, a imajući čak i neke objektivne potvrde oko toga, ali ne povezujem promiskuitet nužno s "uzimanjem svega što mi se pruža". Što bi Pjesnik rekao. Više sa samosvješću i izbirljivošću, kolikogod to kontradiktorno zvučalo. Jer nisam vidovita naprosto, a razum i naučeno me zorno na to podsjećaju.
Statistički recimo, ona/onaj, koji je izbirljiv, a nema krute moralne norme, ima više šansi smjestiti se na kraju krivulje, nego oko sredine. Mislim.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 13:35   #692
Quote:
Bandori kaže: Pogledaj post
Neke stvari koje su opće prihvatljive, ne moraju automatski značiti da su i meni. I obrnuto. Negdje je ta ravnopravnost veća, negdje manja. Thx God.. različiti smo! Uvažavam drukčije stavove, promišljanja, iako ih ne slijedim.i ona poznata krilatica feminiskinja : "Ženi treba muškarac, kao ribi bicikl" u mom svijetu je neodrživa .
Naravno da je to žešća, militantna, glupost!
Ravnopravnosti treba točno onoliko koliko je uključenima potrebno i ugodno. Dodouše ja baš nisam pristalica teorija o (pre)velikom exkluzivitetu, od sebe na dalje, a u smislu "što me briga što drugi žele, trebaju ili misle". Nego samo ja znam exkluzivnu istinu.
Idealnim u MŽ, pa i inače, svakom odnosu, držim dosta labave granice za organizaciju svog, konkretnog života. Logično, sa nekim sličnim sebi. Ali nisam za ignoriranje ikakvih, općecivilizacijskih granica i tekovina pod krinkom exkluziviteta.
Primjerice, nemam baš ništa protiv da partneri urlaju jedan na drugoga, ili se vrijeđaju, ako su oboje suglasni i stvarno mogu birati. Ali svaki pokušaj fizičkog obračuna držim recimo nečim preko te granice. Ikako i pod bilo kojim izgovorom. Granični kamen ukopan dvostruko dublje koliko i viri iznad!
To bi za primjer morala biti civilizacijska granica i znak nedvojbenog napretka. I tako slične.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 13:41   #693
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Naravno da je to žešća, militantna, glupost!
Ravnopravnosti treba točno onoliko koliko je uključenima potrebno i ugodno. Dodouše ja baš nisam pristalica teorija o (pre)velikom exkluzivitetu, od sebe na dalje, a u smislu "što me briga što drugi žele, trebaju ili misle". Nego samo ja znam exkluzivnu istinu.
Idealnim u MŽ, pa i inače, svakom odnosu, držim dosta labave granice za organizaciju svog, konkretnog života. Logično, sa nekim sličnim sebi. Ali nisam za ignoriranje ikakvih, općecivilizacijskih granica i tekovina pod krinkom exkluziviteta.
Primjerice, nemam baš ništa protiv da partneri urlaju jedan na drugoga, ili se vrijeđaju, ako su oboje suglasni i stvarno mogu birati. Ali svaki pokušaj fizičkog obračuna držim recimo nečim preko te granice. Ikako i pod bilo kojim izgovorom. Granični kamen ukopan dvostruko dublje koliko i viri iznad!
To bi za primjer morala biti civilizacijska granica i znak nedvojbenog napretka. I tako slične.
Slažem se! Zato si i biramo partnera.. nema više ugovaranja i moranja!
Bandori is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 14:25   #694
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ništa veliko u povijesti međuljudskih odnosa nije se desilo preko noći. Ali su se dobre, prokušane, stvari ipak ustalile. Postale standard i najzadrtijim, najisključivijim. Jednostavno ne treba tjerati mak na konac, ne kukurikati puno prije zore, samo zbog toga da budeš prvi pjetao u selu.
Tako je i s ravnopravnošću, pa i feminizmom, s mišlju kako je to nezaustavljivo, neumitno, treba biti umjeren i bez inatljivog stava. I trljanja nosa ikome.
Muškarci zapravo nisu tako komplicirani i isključivi, osim kada su u grupi. Ili baš glupi. Svakodnevo i posvuda, čak i sa simpatijama, prihvaćate promjene i shvaćate što više nije primjereno, pa niti moguće. Možda još važnije, i koja pitanja višen ije, niti krektno, a bogme niti korisno, postavljati svojim ženama. Jer zapravo ne želite čuti odgovor. Može zvučati licemjerno, ali je zapravo posve ljudski ovaj princip. Obraćati pažnju samo na ono što nam je doista, realno, važno. Biti zaokupljen sadašnjosti svog života i biti time makar pretežno zadovojan.
Naravno da ne . Trbalo je godina "borbe" koja jos nije prestala u nekim podrucjima i nekim dijelovima globa .
Muskarac je mnogo pragamticniji u svome razmisljanju od zene . Kao sta je mnogo osjetiljivi od zene u pojedinim domenima .
Jako cesto zena vidi u muskarcu nekoga "koje kriv za nesta" bez da zna na jednostavan nacin objesniti o kojem tipu krivnje se radi . Muskarac to jasno osjeca a zena na to ne zna staviti rijeci . Kao svako bice muskarac je voden strahom . Strahom da ce izgubiti nekoga do koga mu je stalo . Strahom da je podbacio i da nije na nivou zeninih ocekivanja . Ne gledajuci svijet ocima zena logicno je da neke stvari niti zeli cuti niti vidjeti .
Za razliku od zene , on se mnogo preispituje . Znjuci takodjer da zena ne zeli cuti neke stvari izbjegava dati odgovore na neka pitanja .
Primjera radi . Zena u pedesetim , deblja se ,dobiva celulit na nogama . Ganja sve vrste gimnastika i nista ne pomaze . Svakodnevno ce mu probijati glavu pitanjem : Je su li mi se poboljsale noge ? Imam li manje celulita ? Ne nalazis da su danas tanje ? .
On u svojoj glavi vidi da nema promijena ,ali ju ne zeli povrediti i abstenira se komentara . Ona digne nos povredjena posto nije dobila potvrdu po koju je dosla a to je : Da draga tvoje noge su prefektne .
Muskarac je topli kruh . Mekan ,vruc , ukusan ,topi se u ustima . Ne trazi mnogo daje sta moze i zna .

Zadnje uređivanje lazan : 10.01.2017. at 14:58.
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 14:36   #695
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Muskarac je topli kruh . Mekan ,vruc , ukusan ,topi se u ustima . Ne trazi mnogo daje sta moze i zna .

awwww<3
Bandori is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 16:38   #696
Cool

[QUOTE=gradojev;61877217]...šta ako bi nam se desila beba( a ab ne bi bila opcija)?ili slično[/QUOTE]

Daj me prosvijetli ... kakoti se moze desitida ostanes trudna?!
Da imas 18 i blesava si i neodgovorna ...
Koliko sam ja naucila, trudna mozes ostati ako se sevis bez kontracepcije ...


Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
... bilo i razgovora o tome da bi imao sa mnom djecu,da nije situacija kakva je...možda imamo nešto karmički..tko će ga znati
Koliko ti ono godina imas ... 12 i pol? ... ?!Karmicki?!?...
Tebi je tvoj muz prvi i jedini ( do sad ) frajer?
Nikad ti nitko nije prije bljuznul nis takvo...?
Decki, cure ... Molim vas recite joj da li je lakse nekog nagovoriti na sex slatkorjecivoscu ...
Kako netko moze razmisljati o konkretnim stvarima tipa djeca ... A da niti je bio u pravoj vezi s doticnom osobom?! Sex i/ili hvatanje s nekim dok si u vezi/braku nije stvaran odnos s tom osobom... Ne poznajes se na isti nacin, nisi bio u obicnim zivotnim situacijama...

Ti bi zapravo:
- ostala u braku ... i poskrivecki se vidala s ovim drugim... pardon, ne samo vidala ...
- rastala se i otisla zivjeti s ovim drugim
- nesto trece

Da, ja bih si zamislila idilu: on, ti i tvoja djeca ... Da li on isto tako vidi idilu?
Kaj je na to rekao? Mislim, valjda si s njim razgovarala o tim stvarima: kad vec zelite skupa djecu...hoce tvoja djeca zivjeti s vama...znas, te prozaicne stvari...

Ne kuzim: zasto ti treba tudi blagoslov da se posevis s tim tipom... Frka te je da je njemu samo to? A tebi je veeeelika strast i ljubav? I frka te da ti muz ne sazna? S muzem bi ostala ako te ovaj drugi nece, nego se samo hoce poseviti s tobom? A da te hoce, onda bi ostavila muza? ...
__________________
I'm a cynical idealist
Kad hodam ne zastajkujem i zemlju ne dodirujem
Forum.hr nije život nego njegov surogat
Sophsy is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 17:32   #697
Na ljes-u ima trenutno jedna tema koja se zove nešto kao Otišao sam malo predaleko. Na toj temi se može vidjeti na kakav način muškarac može razmišljati i biti istovremeno slatkorječiv i obećavati brda i doline.

Mislim da ne treba vrijeđati autoricu, nego joj pomoći da se spusti malo na zemlju i sagleda stvari malo zrelije i obuhvatnije. Evo ako pročita tu temu možda skuži da muškarci stvarno svašta nogu imati u glavi iako obećavaju i brigu za djecu i dizanje kredita za žensku.
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 18:54   #698
Upavo tako Lutkina kuća
Čisti..bistri primjer iz prve ruke...koje je (gadosti) spreman muskarac napraviti...da umoči..a neki čak ni to..

I koliko ti je autorice ovo ludilo dalo zamaha...da vjeruješ baš svemu što dečko kaže..
Zašto misliš da će on slobodan kao ptica..sa 30 godina..baš jedinu tebe poželjeti za majku svoje buduće djece?
A udana si...i već imaš svoje..
Zar mislis da će on sebi sve te probleme natovariti na grbu...dok je i dalje slobodan kao ptica..radi sexa..
Ne vjerujem...privlačno mu je zabranjeno i iskusnije voće...

Ništa ružno o tebi ne mislim..samo ti ovo pišem u nadi da ćeš progledati i osvjestiti se barem malo dok ima šanse..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:02   #699
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Čisti..bistri primjer iz prve ruke...koje je (gadosti) spreman muskarac napraviti...da umoči..a neki čak ni to..
Voljela bih vjerovati da je onaj tip više neka iznimka, nego pravilo, jer mi nije jasno da muškarci ne mogu na iskren način doći do p, nego moraju izmišljati podle i gnjusne laži. Ali, da, to je utopija.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:05   #700
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Voljela bih vjerovati da je onaj tip više neka iznimka, nego pravilo, jer mi nije jasno da muškarci ne mogu na iskren način doći do p, nego moraju izmišljati podle i gnjusne laži. Ali, da, to je utopija.
Isto tako vrijedi i obrnuto
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.