Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2015., 13:25   #1
Internet firma, kako i gdje?!

Pozdrav, otvorila sam sličan topic na još jednom mjestu, pa nek ga admini brišu di misle da mu nije mjesto, jer niti sama nisam sigurna. Hvala

Imam ideju za poslovanje na internetu, dakle dobivala bih prihode izvana i onda bih morala određenu sumu uplaćivati isto tako obrtnicima vani i u hrv.
Kako niti sama nisam sigurna kakvi bi bili prihodi, a nekak se moram legalizirati, razmišljala sam o ovom novom jdoo, e sad kak sam ja nezaposlena, jel bi to bolje bilo otvoriti na mene ili na mamu koja je zaposlena.

Ja mogu dobiti poticaje za samozapošljavanje, ali kak ne znam kakvi bi uopće prihodi bili nisam sigurna da bi se to isplatilo.

Hvala
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 08:01   #2
Moze mama otvoriti i ne placati doprinose i onda ce to biti firma bez zaposlenih. Ti onda ne bi smjela raditi u firmi niti si isplacivati dobit, nego si to tvoja mama radi na svoj racun.
technorocker1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.