Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 12:11   #2281
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
Ja već neko vrijeme tražim Isijavanje, pa me zanima zna li netko gdje bi se knjiga mogla nabaviti?
Ja sam svoju uzela u Beogradu, izdanje Vulkana.
A Vidovitost sam slučajno našla, naše izdanje. Tako da sam imam i jednu i drugu. Triba pratiti po forumima i stranicama za prodaju.
Majadl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:29   #2282
Da li je itko zainteresiran za novi film "Ono" tj. "It" prema romanu Stephena Kinga. Navodno je remake filma iz 1997. godine. Osobno sam i pogledao film i pročitao knjigu, film mi se veoma dojmio, a knjiga još i više. Za one koji su pročitali, znati će zašto remake izlazi 20 godina nakon prvog djela
__________________
Welcome to Silent Hill.
snico is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:26   #2283
Quote:
snico kaže: Pogledaj post
Da li je itko zainteresiran za novi film "Ono" tj. "It" prema romanu Stephena Kinga. Navodno je remake filma iz 1997. godine. Osobno sam i pogledao film i pročitao knjigu, film mi se veoma dojmio, a knjiga još i više. Za one koji su pročitali, znati će zašto remake izlazi 20 godina nakon prvog djela
Osim što ono nije film već mini-serija i nije izašla 1997 nego 1990-te. I nije remake već malo preciznija ekranizacija, serija je izbacila pun kufer toga, a komad toga će izbaciti i film, kao i što će i modernizirati hrpu stvari.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:38   #2284
Osim što će film biti vrlo vjerna ekranizacija za razliku od užasne mini serije. I napokon ćemo dobiti pravog Pennywisea iz knjige, krvoločnog i niti malo zabavnog. Ništa protiv Tima Currya koji je bio fantastičan, ali to nije pravi Pennywise. Modernizirat će jedino razdoblje u kojem se događa. U knjizi klinci su u 50-ima, odrasli u 80-ima, a sad će biti klinci u 80-ima, a odrasli danas. Nemam ništa protiv toga, sve ostalo je Fukunaga scenarij. Iako su ga odjebali, preuzeli su veći dio njegovog scenarija što je i sam potvrdio. King je isto pročitao i rekao da je ovo vrlo vjerodostojna ekranizacija. Napokon. Sve što sam vidjela, sve te silne tv spotove, trailere, došla sam do zaključka da je to to. Stvarno izgleda vjerno.
Bilješka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:54   #2285
Quote:
Bilješka20 kaže: Pogledaj post
Osim što će film biti vrlo vjerna ekranizacija za razliku od užasne mini serije. I napokon ćemo dobiti pravog Pennywisea iz knjige, krvoločnog i niti malo zabavnog. Ništa protiv Tima Currya koji je bio fantastičan, ali to nije pravi Pennywise. Modernizirat će jedino razdoblje u kojem se događa. U knjizi klinci su u 50-ima, odrasli u 80-ima, a sad će biti klinci u 80-ima, a odrasli danas. Nemam ništa protiv toga, sve ostalo je Fukunaga scenarij. Iako su ga odjebali, preuzeli su veći dio njegovog scenarija što je i sam potvrdio. King je isto pročitao i rekao da je ovo vrlo vjerodostojna ekranizacija. Napokon. Sve što sam vidjela, sve te silne tv spotove, trailere, došla sam do zaključka da je to to. Stvarno izgleda vjerno.
Modernizirat će čudovišta koje klinci viđaju jer su ona iz knjige - zastarijela. Već je objavljeno da neće biti ni redaljke u kanalizaciji, neće biti ni Dillingerove bande, kao ni požara u Black Spotu. A već je i iz trailera vidljivo da će biti hrpa scena koje uopće ne postoje u knjizi. King hvali i novi The Dark Tower tako da što se toga tiče...
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:03   #2286
Meni It ulijeva puno vise nade da bi mogla biti dobra ekranizacija, dok za Dark Tower nemam bas neka ocekivanja. Ne samo kao Kingova ekranizacija vec mi opcenito djeluje kao osrednji holivudski filmic.
Steta, mogla je to ispasit recimo dobra serija da je se primio netko kao HBO.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:38   #2287
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Modernizirat će čudovišta koje klinci viđaju jer su ona iz knjige - zastarijela. Već je objavljeno da neće biti ni redaljke u kanalizaciji, neće biti ni Dillingerove bande, kao ni požara u Black Spotu. A već je i iz trailera vidljivo da će biti hrpa scena koje uopće ne postoje u knjizi. King hvali i novi The Dark Tower tako da što se toga tiče...
Redaljke očekivano neće biti. Požara će biti, imaš i prikazano. King je senilan i često pretjeruje u izjavama kao oko Isijavanja to jest licemjeran je, a onda ne zamjera svim modernim ekranizacijama od serija (under the dome) do filmova (the dark tower) što ne prate knjige, ali važno da svaki put sere oko Isijavanja. Mislim, ja volim i knjigu i Kubrickov film. Nije dobra ekranizacija, ali film kao film mi je odličan kao i knjiga. Samo mi to smeta kod Kinga što ne sere ostalim lošim ekranizacijama. Uvijek Isijavanje, naporan je više.

Al daj mi reci koje su to scene vidljive iz trailera, a koje nisu iz knjige. Knjiga ima preko 1000 stranica, par scena ako ih uopće ima a koje nisu u knjizi neće ništa promijeniti. Od svih ekranizacija, jedino su Zelena Milja i Shawshank vjerno točno. Dobro, neću reći da su sto posto kao knjige, ali su jako blizu. Stand By Me film je vjeran oko 80-ak posto, a opet imaš dojam da je vjeran sto posto jer je najbitnije stvari Reiner prenio na film. King je i sam rekao da je taj film prva prava vjerna ekranizacija iako nije sto posto.

Želim reći da većina bitnih stvari će biti stavljena u film. Tako je Fukunaga zamislio i to su ispoštivali. Meni je važno da je Pennywise onaj pravi. Mnogi koji nisu čitali knjigu, a gledali su samo mini seriji - iznenadit će se koliko je ovo drugačiji Pennywise. Baš kao iz knjige. Bolesni psihopat koji se ne zajebava kao onaj iz mini serije.

Ovo za čudovišta ne znam. King je i sam rekao da je išao na universal čudovišta kad je pisao te djelove knjige. Kod tog dijela nemam ništa protiv da umjesto wolfmana vidimo vukodlaka ili da bude neko bolesnije čudovište.

Ono što me zanima je drugi dio. Prvi dio kad su klinci će trajati preko 2 sata, vjerujem da će dobro zaraditi. Drugi dio će odmah biti potvrđen i po meni moraju za odrasle izabrati A listu glumaca jer ovo će biti veliko. Ne govorim sad o kvaliteti filma već o tome da će biti hit. Sve sugerira da će biti, a i nije da knjiga nije poznata + klaun je jedan od rijetkih horor negativaca koji je izazvao traume čitavim generacijama tako da je on još uvijek tu, svi ga se sjećaju.
Bilješka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 06:48   #2288
Quote:
Bilješka20 kaže: Pogledaj post
Al daj mi reci koje su to scene vidljive iz trailera, a koje nisu iz knjige.
Penywise u onom skladištu s gomilom lutaka-klaunova. Ako pažljivije pogledaš vidjet ćeš i homage Timy Curryju.

Quote:
Od svih ekranizacija, jedino su Zelena Milja i Shawshank vjerno točno.
The Dead Zone, The Dark Half, Christine, Firestarter se sve vjerno drže knjige, Dead Zone skoro u samo slovo.

Quote:
Tako je Fukunaga zamislio i to su ispoštivali.
Osim što Fukunaga nema veze s ovim filmom. On je želio to napraviti, pa se posvađao sa studijom i otišao jer je studio želio natrpati što je više moguće scena-cimalica, što on pak nije želio. Što pak znači da se nisu držali njegove vizije.

Quote:
Ono što me zanima je drugi dio. Prvi dio kad su klinci će trajati preko 2 sata, vjerujem da će dobro zaraditi. Drugi dio će odmah biti potvrđen i po meni moraju za odrasle izabrati A listu glumaca jer ovo će biti veliko. Ne govorim sad o kvaliteti filma već o tome da će biti hit. Sve sugerira da će biti, a i nije da knjiga nije poznata + klaun je jedan od rijetkih horor negativaca koji je izazvao traume čitavim generacijama tako da je on još uvijek tu, svi ga se sjećaju.
Drugi dio će se snimati tek kad se vidi koliko će prvi zaraditi. Još nije ni potvrđen, kao ni jedno glumačko ime. Ako prođe kao The Dark Tower, piši kući propalo što se toga tiče.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 03:14   #2289
Quote:
Bilješka20 kaže: Pogledaj post

...

Meni je važno da je Pennywise onaj pravi. Mnogi koji nisu čitali knjigu, a gledali su samo mini seriji - iznenadit će se koliko je ovo drugačiji Pennywise. Baš kao iz knjige. Bolesni psihopat koji se ne zajebava kao onaj iz mini serije.
Svakome svoji utisci.

Meni je npr. naj bilo zabavnije da je P. bio upravo tek "običan" klaun. Koji bi te onda svejedno pojeo, je li...

Quote:

... a i nije da knjiga nije poznata + klaun je jedan od rijetkih horor negativaca koji je izazvao traume čitavim generacijama tako da je on još uvijek tu, svi ga se sjećaju.
Novi Pennywise je samo monstrum, i to je to. Stari je bio nešto uzeto iz sretnog djetinjstva i transformirano u krvožednu noćnu moru. Novi P. neće doći djeci na rođendan, doći će stari. A onda će se djeca s užasom razbježati...

My 0.02$.

Još, zanima me hoće li biti nešto slično sceni kad se Bev vraća odrasla kući, i provede zanimljivo vrijeme u društvu dražesne bakice...
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 03:58   #2290
Da, ali ja govorim da ovaj novi Pennywise je baš kao onaj iz knjige. I zato su fanovi sretni zbog toga. Timov Pennywise nije ni izbliza bio kao iz knjige. Više parodija/komedija i niti malo strašan, barem meni. Ovaj izaziva jezu jer se ne zajebava i strašnije mi izgleda od Timovog. Kako je obučen, prljaviji je, kosa, čelo. To je Pennywise iz knjige.

Drago mi je da će pratiti scenarij iz Fukunage i što nisu izbacili puno toga. Ovo će biti vjerna ekranizacija, napokon.
Bilješka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 05:52   #2291
Quote:
Bilješka20 kaže: Pogledaj post
Drago mi je da će pratiti scenarij iz Fukunage i što nisu izbacili puno toga. Ovo će biti vjerna ekranizacija, napokon.
Fukunaga je napisao first draft, nakon čega su ga preradila dvojica drugih scenarista. Nijedna ekranizacija nije vjerna ako nešto mijenja i izostavlja. To se zove prilagođena ekranizacija.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 16:32   #2292
Joj, pa Fukunaga je u creditsima. Ne znam zašto imaš problem kad je netko drugi u pravu. Shvaćaš, Fukunagu su stavili u creditsce pod screenplay. Rade po njegovom sa malim izmjenama. To je i sam Fukunaga rekao, to je i taj iz tog studia rekao.
Bilješka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 17:28   #2293
Quote:
Bilješka20 kaže: Pogledaj post
Joj, pa Fukunaga je u creditsima. Ne znam zašto imaš problem kad je netko drugi u pravu. Shvaćaš, Fukunagu su stavili u creditsce pod screenplay. Rade po njegovom sa malim izmjenama. To je i sam Fukunaga rekao, to je i taj iz tog studia rekao.
U čemu je točno problem? Rade po njegovom s velikim izmjenama, zato je i otišao s mjesta redatelja. Da se razumijemo, meni je trailer čist okej, mislim da će film biti dobar i sa izmjenama, ali činjenice su da je studio izmjenio stvari te da će i još toga izmjeniti i izostaviti, što je po meni čisto okej jer neki dijelovi te knjige su čista kretenarija i smijurija. Ne vidim problem ni što su izmjene tu, ni što to nije baš kiruruški precizma ekranizacija, ako ništa drugo barem mogu popraviti one dosadnije djelove.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 13:43   #2294
Pročitao Duma Key! Pridružujem se onima kojima je knjiga super

Ne znam od kud početi.
- Likovi su zakon! Edgar i Wireman su baš vrhunski opisani i imaš filing ko da su prave osobe. Također i ostali sporedni likovi.
- Opis Floride i tog mjesta nešto predobro.
- Opis dok Edgar crta svoje slike. Ful si lagano možeš zamisliti te slike koliko su detaljno opisane.
- Nije mi pretjerano strašna ali ima jezivih scena i upečatljivih.
- Blizanke, lutke, Perza, događaji iz prošlosti.
- Da ne spominjem usporedbu na IT ili Dark Tower

Stvarno vrlo vrlo dobra knjiga. Mogu shvatite one kojima se ne sviđa. Isplatilo se pročitati nakon toliko godina čekanja.
__________________
"When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives."
Eddard Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 07:20   #2295
Za one koji ne znaju, trenutno se prikazuje serija Mr. Mercedes.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:03   #2296
Vidla sam pocetak prve epizode, izgleda mi dobro.
Ovdje se mogu pogledati prve dvije epizode free.

The Mist su stavili na Netflix. Pogledat cu i to, ali prilicno je losa serija.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 09:06   #2297
Svi koji su već vidjeli na ranom prikazivanju hvale film i da je vrlo vjeran knjizi što se naravno i očekivalo kad je Fukunaga radio scenarij :klap:

"I can say I saw #IT tonight. And IT was great. Cast is excellent. And, yes, 🤡is scary! This will be a, ahem, monster at the box office." -Jim Vejvoda (of IGN)

"IT is creepy, bloody, super funny, adorably romantic and hands down among my favorite movies of the year" -Erik Davis (of Fandango

"Thrilled I can now say that IT is spectacular. Totally terrifying, but also "amazing fun (the Losers are PERFECT). Top 10 candidate for me." -Eric Eisenberg (of CinemaBlend)

"#ITMovie is everything I hoped for & more. Has heart, laughs & TONS of incredible scares. Fell in love w/ The Losers. Didn't want it to end." -Perri Nemiroff (of Collider)‏

"Just saw IT. Really well done. Cast were all great with some twisted visuals. Going to make a ton of money. Ready for the sequel tomorrow." -Steven Weintraub (of Collider)

"Saw #ITMovie I loved it. Then took trash out in my empty, dark, stairwell... SHIT FREAKED ME OUT CAUSE THAT MOVIE SCARED ME LIKE FOR REAL" -Mark E Reilly‏ (of ColliderVideo)

"#ITMovie was spooktacular. Great cast, surprisingly funny, and genuinely unnerving scares. You'll still be freaked out when you get home." -Dan Casey (of Nerdist)

"LOVED #ItMovie. Captured the spirit of the book & still created something new. Perfect combo of dark & fun. & The Losers Club was PERFECT!" -Rachel Heine (of Nerdist)

"Can't post specifics yet but #ITMovie is GOOD. beep beep, Richie. Full review coming soon!" -Mike Rougeau (of GameSpot)

"Bottom line: go make #ITMovie an enormous success. It's an A+ prestige film that's sure to make its mark in horror history. @ITMovieOfficial" -Drew Dietsch (of FANDOM)

“OK, saw #IT and it's definitely best horror movie of the year imo (yes, better than Get Out). Screening erupted into a standing ovation.” -Kurtis Smejkal (of Three Angry Nerds)

"The cast of #IT is just perfect, not a weak link in the chain. @jaedenlieberher and @FinnSkata are especially memorable." -Eric Walkuski (of JoBlo)‏

“#ITMovie is a very handsome, polished execution of a story you know inside out. The big surprise is Finn Wolfhard. Really earns his spot.” -Phil Nobile Jr.‏ (of Birth.Movies.Death.)

"#ITmovie social embargo is up, so I will say... I liked it! Kids are great. BSkars is great. Also, surprisingly, it's pretty dang funny." -Rebecca Pahle (of Film Journal)

"So, the #ITMOVIE social embargo is up? So I can finally tell you it's fucking horrendous, yet at the same time.. wild and worth seeing lol." -Jason (of Fantastic Film Fans)

"#ITMovie: a carnival funhouse of a film; loud, scary, funny. And best of all: it has heart." -Chris Evangelista (of CutPrintFilm)

"#IT definitely captures frights of the novel whilst adding a new fears. Major set pieces are bone-chilling -even summons a splash of tears" -Courtney Howard‏ (of Fresh Fiction)

“#ItMovie is one of the few film adaptations of a Stephen King novel that actually works. IT is fun, scary, and comedic. IT will be a hit.” -WeLiveEntertainment‏

"IT makes me nostalgic for when I used to get scared by things because I don't anymore. But man oh man, if you still do..." -Franchise Fred‏ (of We Live Entertainment)

"been wanting to tweet this for some time now. To Andy Muschietti and the rest of #ItMovie cast, you made something terrifying w/ a heart ... One of my favorite movies this year. Chemistry was phenomenal and the imagery scary throughout. Loved it." -Luis Alvarez (of The Nerdwork)‏

"#ITMovie peaks in the first 10 minutes and never reaches that height again. Lots of nostalgia, but not much else." -Cinema Snopes

"Sophia Lillis as Bev was the standout of #ITMovie for me. A star turn. No way anyone but Amy Adams plays Bev as an adult." -Jenelle Riley (Variety)

"#ITMovie was spectacular in every possible way and SCARY AS HELL. Get ready for this one, folks, the hype is real and Pennywise is coming" -LukeOfHorror

"You'll float too! @ITMovieOfficial is sensational! The cast is terrific and yes, it's very scary! One of the best #StephenKing adaptations." -JimmyO (Joblo)

"Can say what I thought of @ITMovieOfficial!! It is astounding. It is moving. It is scary as hell. It has a sensational cast. #ImALoserBaby" -Joel D Amos (The Movie Mensch)

Nevjerojatno mi je da svi kritičari od poznatih časopisa do cijenjenih kritičara hvale film. Nije da to inače nešto znači, ali sviđa mi se kako su svi složni. Uglavnom se slažu da je ispunio očekivanja što ne znači da će i gledatelje zadovoljiti, ali opet je lijepo pročitati kako su svi složni.

I ovo je vrlo važno. Drew je veliki geek i jako veliki fan knjige i vrlo kritičan, ali je oduševljen sa filmom.

Drew Dietsch 🎈‏ @DrewDietsch 26. kol

Bottom line: go make #ITMovie an enormous success. It's an A+ prestige film that's sure to make its mark in horror history. @ITMovieOfficial
Drew Dietsch
🎈‏ @DrewDietsch 26. kol

Seriously, take kids and teens who can handle some horror to see #ITMovie. It will make them horror fans for life. @ITMovieOfficial
Drew Dietsch
🎈‏ @DrewDietsch 26. kol

#ITMovie is going to be a milestone horror film for this generation. Hope young kids see it like kids saw horror in the 80s @ITMovieOfficial
Drew Dietsch
🎈‏ @DrewDietsch 26. kol

There are plenty of plot and character changes, but the spirit, tone, and intensity of the book is all there. #ITMovie @ITMovieOfficial
Drew Dietsch
🎈‏ @DrewDietsch 26. kol

Bill Skarsgard is darkly funny, hypnotically scary, and has created the definitive on-screen Pennywise. #ITMovie @ITMovieOfficial
Drew Dietsch
🎈‏ @DrewDietsch 26. kol

Bill Skarsgard is putting in a performance that is going to turn him into the Freddy Krueger of a new generation. #ITMovie @ITMovieOfficial
Drew Dietsch
🎈‏ @DrewDietsch 26. kol

The dynamic between the kids is astounding. They are fully formed characters with real pathos. You will love them. #ITMovie @ITMovieOfficial
Drew Dietsch
🎈‏ @DrewDietsch 26. kol

#ITMovie isn't "date night" horror. It's epic, strongly character focused, and feels like a "superhero" horror movie. @ITMovieOfficial
Drew Dietsch
🎈‏ @DrewDietsch 26. kol

The amount of violence and horrific imagery in regards to children is SHOCKING. They didn't hold back. It's great. #ITMovie @ITMovieOfficial
Drew Dietsch
🎈‏ @DrewDietsch 26. kol

#ITMovie is riffing on Nightmare on Elm Street in the best ways. Fantasy horror at its peak. Feels like a modern 80s movie. @ITMovieOfficial
Drew Dietsch
🎈‏ @DrewDietsch 26. kol

#ITMovie is an epic fantasy film that just happens to be in the horror genre. It knows its an important story. @ITMovieOfficial
Drew Dietsch
🎈‏ @DrewDietsch 26. kol

OK, my thoughts on #ITMovie. Get ready for a lot of tweets, but the basic gist is this: it's an all-timer. @ITMovieOfficial


Oprostite na dužem postu, ali baš sam sretna zbog ovoga.

"OK, saw #IT and it's definitely best horror movie of the year imo (yes, better than Get Out). Screening erupted into a standing ovation.While the film is frightening, it's also really funny and fun. It's about the loss of childhood innocence and that's reflected in the film " -Kurtis (Three Angry Nerds)

"#ItMovie is one of the few film adaptations of a Stephen King novel that actually works. IT is fun, scary, and comedic. IT will be a hit. #ItMovie is an 80s horror throwback that perfectly blends fear with atmosphere. Great energy with plenty of scares & laughs along the way." -We Live Entertainment

"#ITMovie is a very handsome, polished execution of a story you know inside out. The big surprise is Finn Wolfhard. Really earns his spot." -Phil Nobile Jr. (Birth.Movies.Death.)
Bilješka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 11:11   #2298
Pogledao sam prve 3 epizode Mercedesa i meni je super. Vjerno prati knjigu iako su dodali malo nekih scena da gledatelji lakše shvate neke stvari.
Glumci su kvalitetni, vidi se da se nije stedjelo na buđetu. Jedino je trebalo biti manje epizoda. 8 maksimum jer radnja ide proprično sporo.

Mistu sam se ful veselio jer mi je knjiga odlična kao i film. Pogledao sam 4 epizode i serija je tako loša da to nisu istine. Nema veze s ničim i sve je loše, od glume do specijalnih efekta, do priče. Šteta jer je bilo potencijala.

Baš mi je drago da je IT ispao super. I dalje najdraža Kingova knjiga. Prošlo je već 5 godina od prvog čitanja tako da bi sljedeće mogao ponoviti gradivo
__________________
"When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives."

Zadnje uređivanje Eddard Stark : 28.08.2017. at 11:30.
Eddard Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 17:45   #2299
Quote:
Bilješka20 kaže: Pogledaj post
Svi koji su već vidjeli na ranom prikazivanju hvale film i da je vrlo vjeran knjizi što se naravno i očekivalo kad je Fukunaga radio scenarij :klap:
A jesi ti naporna osoba s tim Fukunagom. ČITAJ. Dva scenarista su još radila na tom scenariju, od čega je treći unosio izmjene. Izgleda da su pogodili dobro, ali brate, daj ljudima kredite gdje ih zaslužuju. Ja bi radije da je on ostao sam i još snimio film, ali već kad nije moglo, dobro je što je ispalo dobro.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 09:22   #2300
Premijera jučer u los angelesu, svi oduševljeni ukratko. Na rottenu 100% - 33 kritičara trenutno. Uglavnom, svi oni kakti stroži kritičari hvale film. I obična publika. Govore da je redatelj uspio prenijeti ono nevino iz knjige i da su klinci super (najbolji klinci nakon stand by mr) te da je Bill super kao Pennywise. Bit će sigurno hit, radit će se i drugi film (već u produkciji).

Nekom se naravno neće svidjeti, ali trenutno svi imaju samo pozitivno o filmu. Uglavnom, film je odlično prihvaćen.

Evo iChrisu se sviđa i to jako baš mi je drago jer je on HC horor fan i uvijek argumentirano objasni. Užitak ga je slušati. Na početku govori i o mini seriji koja nije dobro ostarila https://www.youtube.com/watch?v=HjMTqZA6un8

Zadnje uređivanje Bilješka20 : 06.09.2017. at 09:50.
Bilješka20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.