Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2003., 23:47   #21
[QUOTE]Uspon kaže:
[B]Leibniz je ovo izjavio jer ovo je JEDINI svijet kojeg imamo. Dobro je da je definirao ovaj svijet kao realan i jedini u kojem trebamo djelovati. Realnije to nego da se Voltaire (koji mi je mrzak) sprda u Kandidu. Nije stvar u optimizmu nego u cinjenici da smo na ovaj svijet osudjeni, sve do izbavljenja; a ono se opet stice ovdje. Znaci, ovaj je svijet jedini i kao takav je najbolji. Jer "bolji je vrabac pod rukom nego golub na grani (iznad glave)"
Svatko dobija ovaj svijet ovajzivot, pa neka izvoli od njega napraviti najbolje sto moze.
__________________________________________________ _


Slazem se!
__________________

Ich bin der Meister !!!
A.
Aganor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 07:48   #22
zakaj mislim da je Uspon u biti drugi aganorov nick?

ZATO JER SE AGANOR SLAŽE JEDINO SAM SA SOBOM !!



aganor, ostavi te jebene sobove na miru.

a ako ćemo se šamarat njemačim krilaticama, evo i tebi jedna:


ARBEIT MACHT FREI !!

zato prestani srat i idi radi. budi koristan.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 16:22   #23
[QUOTE]slafko kaže:
[B][COLOR=darkblue]zakaj mislim da je Uspon u biti drugi aganorov nick?

__________________________________________________ __

Kad bi ti znao sto pises, moglo bi jos uvjek nesto postati iz tebe. Ovako ostavi svaku nadu!
__________________

Ich bin der Meister !!!
A.
Aganor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 16:32   #24
Question

abbandon all hope...?

to je pisalo na jednom lovcu rase vanzemaljaca čiji je pilot skidao zemljaske letjelice kao od šale.

nagradno pitanje: serija se zove ....??
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 16:37   #25
pokušal bum ti objasnit svoje logičko zaključivanje. tako me je profesor naučio u školi.

aganor je najpametniji.
aganoru su svi budale osim njega.
aganorovo mišljenje je jedino istinito.
aganor se slaže s Usponom.
______________________________________

aganor je uspon.


flawless...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 16:46   #26
Ovaj svijet je leglo zla i poroka, po mom skromnom mišljenju.
 
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 20:24   #27
[QUOTE]slafko kaže:
[B][COLOR=darkblue]pokušal bum ti objasnit svoje logičko zaključivanje. tako me je profesor naučio u školi.

__________________________________________________ _

Pusti ti svoga profesora na miru, i kazi mi svoje vlastito misljenje. Logika se ne uci, nego se logika primjenjuje!
__________________

Ich bin der Meister !!!
A.
Aganor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.