Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2012., 18:43   #1
Prijenos sporta na TV-u

Prošlu sezonu su NOVA i HRT prenosili ligu. Ove godine je prava zakupio T-com i izgleda da za gledatelje koji nemaju MAX TV nema ove godine ništa od prijenosa. Zna li se išta o mogućnosti od strane HRT-a. Plaćam pristojbu (porez) dvostruko veći nego za auto a program sve tanji i lošiji. Ukinuli su F1 pa sada i nogomet, što je ostalo Dnevnik i prognoza?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 18:54   #2
HRT ima pravo izbora utakmice Lige prvaka koju će prinosit srijedon,dok Arena ima 4 utakmice utorkon i 4 srijedon te četvrtkon također dosta utakmica Europa Lige
Dinamo će bit kad bude igra srijedon na prijenosu,a kad bude utorkon hrt ga neće prinosit nego će davat snimku dan kasnije
19ivan50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 19:55   #3
Možda mi nitko neće vjerovati, ali ja sam pročitao Zakon o HRT-u gdje piše da je HRT dužan prenositi polufinala i finala Lige prvaka i Europske lige ako u njemu sudjeluju hrvatski predstavnici. Po tome znači da HRT nije dužan prenositi Dinamo. Realno, polufinale bi bilo ravno ispadanju Barcelone u Segundu. Do polufinala realno mogu doći: Barcelona, Real, Bayern, Chelsea i uz mnogo sreće Milan i Manchester City, znači ukupno 6 klubova iz 4 države.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 20:58   #4
nema dinamo šanse,svaki bod in je ko da su prošli grupu isto ko šta milan nema ni najmanje šanse za polufinale al to sad nije tema
19ivan50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 21:12   #5
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Prošlu sezonu su NOVA i HRT prenosili ligu. Ove godine je prava zakupio T-com i izgleda da za gledatelje koji nemaju MAX TV nema ove godine ništa od prijenosa. Zna li se išta o mogućnosti od strane HRT-a. Plaćam pristojbu (porez) dvostruko veći nego za auto a program sve tanji i lošiji. Ukinuli su F1 pa sada i nogomet, što je ostalo Dnevnik i prognoza?
Točno sam znao da će se ovakva tema otvoriti pred početak Lige prvaka

Ne kužim zašto si ljut na HTV, pa oni su i prošlih godina imali LP srijedom, a utorkom je prenosila Nova. Ako se na nekoga hoćeš ljutiti, ljuti se na Novu. Pa normalno da je prije 15 godina sve bilo na HTVu i to iz jednostavnog razloga - nije bilo konkurencije

Što se tiče tekmi utorkom, imaš više opcija:
1. Hrvatski radio 2 će imati prijenos Dinama
2. Na internetu uvijek bude stream
3. Bosanskohercegovački kanali BHT/FTV/RTRS prenose tekme utorkom, sutra će biti Real-City. Čuo sam da su neki IPTV operateri blokirali prijenos na BH kanalima kad su igrali pretkolo Maribor-Dinamo, zato ti je vjerovatno najbolja opcija Total TV

Prava su otkupljena na 3 godine tako da se ništa po tom pitanju neće mijenjati do 2015. Ako želiš gledati LP, na tebi je da se prilagodiš.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 15:15   #6
nemam max tv pa muku mučim kad hoću pogledati koju tekmu.srećom bosanci(FDTV)prenose nešto pa si pogledam na kabelskoj..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 15:25   #7
Drago mi je da sad progledavaju svi oni pametnjakovici koji su se prije par godina veselili "vecoj konkurenciji TV kanala" i "cvjetanju tisucu cvjetova".

Mislili su da ce se raditi o "zestokoj borbi stotina televizija za gledatelja-cara", da ce odjednom drasticno skociti kvalieta svega, da ce biti puno vise izbora. A drek.

Dogodilo se logicno. Svaka od 100 televizija emitira po jedan zanimljiv sadrzaj. Pa "gledatelj-car" mora poplacati reket svima, da bi slozio koliko-toliko zanimljiv program, onaj koji je nekad imao na jednom mjestu.

Formula 1 je na jednom kanalu, film na drugom, dokumetarac na trecem, serija na sedmom, Dinamo na dvanaestom, HNL na dvadesetom...

...a svaki od tih kanala/"provajdera" ne nudi dovoljno preostalog sadrzaja da bi ga se isplatilo placati.

Ako se covjek, uz pomoc trojice vrhunskih matematicara i odluci, vrlo brzo pametnjakovici ponovno pomijesaju karte...

Zaista jebeni" razvoj".

I dajte prestanite pljuvati HTV, ona zaista ne moze nista protiv tog "razvoja".
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 15:31   #8
Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
nemam max tv pa muku mučim kad hoću pogledati koju tekmu.srećom bosanci(FDTV)prenose nešto pa si pogledam na kabelskoj..
Zar ne zamračuju kad su utakmice...
Ko ima satelitsku,ima prenos na Puls4 austrijski kanal,prenose Real,samo ukucati ključeve i ožeži.
katana12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 15:33   #9
dinamo kad je igrao pretkolo nisu zamraačivali.
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 16:55   #10
Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
dinamo kad je igrao pretkolo nisu zamraačivali.
jesu osim max-tv koji ionako ima prava prijenosa.
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 17:09   #11
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
Možda mi nitko neće vjerovati, ali ja sam pročitao Zakon o HRT-u gdje piše da je HRT dužan prenositi polufinala i finala Lige prvaka i Europske lige ako u njemu sudjeluju hrvatski predstavnici. Po tome znači da HRT nije dužan prenositi Dinamo. Realno, polufinale bi bilo ravno ispadanju Barcelone u Segundu. Do polufinala realno mogu doći: Barcelona, Real, Bayern, Chelsea i uz mnogo sreće Milan i Manchester City, znači ukupno 6 klubova iz 4 države.
Pa polufinala i finala će se ionako igrati u srijedu (bez obzira koji klubovi igrali) zar ne? A to znači da će ih HTV prenositi.
sandra555 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 18:00   #12
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Pa polufinala i finala će se ionako igrati u srijedu (bez obzira koji klubovi igrali) zar ne? A to znači da će ih HTV prenositi.
Finale ti se igra subotom i htv ima pravo na prijenos, a polufinale ces moc gledat sam one koje ce se igrat srijedom,
giovanni006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 18:48   #13
fianle lige prvaka je tjedna dana nakon eurosonga, dakle 25.5
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 22:11   #14
Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
nemam max tv pa muku mučim kad hoću pogledati koju tekmu.srećom bosanci(FDTV)prenose nešto pa si pogledam na kabelskoj..
Bosanci (FTV) na b.net-u zamračeni!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 22:44   #15
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Bosanci (FTV) na b.net-u zamračeni!
ima li kakav live stream din-por
Dirk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 22:45   #16
Pogledaj dolje pdf Nogomet
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 23:43   #17
Quote:
katana12 kaže: Pogledaj post
Zar ne zamračuju kad su utakmice...
Ko ima satelitsku,ima prenos na Puls4 austrijski kanal,prenose Real,samo ukucati ključeve i ožeži.
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
jesu osim max-tv koji ionako ima prava prijenosa.
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Bosanci (FTV) na b.net-u zamračeni!
evo sad vidim da su i bosanci zamračili..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 01:26   #18
ima nešto stabilnih i neopterećenih streamova preko ruskih sajtova navodno...
a ima i na talijanskom skycalcio8HD-u (CS ), slika do jaja, gledao večeras u jednoj birtiji.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 10:13   #19
Vratit ce se ono lijepo vrijeme iz 1960-tih godina kad smo se svi skupljali kod susjeda koji je jedini imao televizor i gledali neku utakmicu...
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 10:55   #20
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Bosanci (FTV) na b.net-u zamračeni!
I na Total TV je bilo zamračeno

Ali pošto živim blizu granice s BiH, stari dobri analogni zemaljski signal ne možeš zamračiti

Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Vratit ce se ono lijepo vrijeme iz 1960-tih godina kad smo se svi skupljali kod susjeda koji je jedini imao televizor i gledali neku utakmicu...


__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.