Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2009., 08:57   #81
color tinta?

.. moze kakva preporuka za potamniti crnu kosu (kratko sisano) .. probao sam keune tinta color regenerator, ali se brzo ispire .. ima stogod drugo na trzistu?

.. u biti ne bih se farbao, dolazi u obzir samo nesto kao ta color tinta od keune

unaprijed zahvalan!
fango is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 17:29   #82
e mene zanima za color šampone..
koji su najbolji, dali ih uopce koristite?
imam prirodnu tamno smeđu,skoro pa crnu, i stavljala sam par puta one od palette ljubičaste ali se to meni niš ne skuži,već samo odsjaj..pa dali znate koji da je malo učinkovitiji..?
 
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 20:07   #83
kupila sam palette instant color,strah me stavit jer neki govore da je dobro,a neki ne.zanima me jel ostanu mrlje na jastuku ili na odjeći ili se boja ispire samo tijekom pranja
hannah25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 17:06   #84
Talking svijetlo smeda -------> crna XD

imam svijetlo-smedu kosu, plave oci i svijetlu put... ugl htjela bi promijenu, al me malo trta, jer ne znam kak će to ispast XD. razmišljam o color šamponu. ima netko iskustva?
This Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 21:06   #85
http://www.schwarzkopfpalette.com/ou...color-shampoo/

ja se ne sječam da sam ovo vidla kod nas.....u dm-u ili bilo gdje...
vi?
Uzurpatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 15:20   #86
da li netko probao Phytolumiere.
razmišljam o tamno smeđoj varijanti...da li daju ikakav tomn i sjaj kosi?
da li je netko koristio?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 23:14   #87
e ljudi imam pitanjee...
imam plavo-smeđu kosu....toe neka srednje zlatno plava tako nešto
uglavnom, svjetla je
mama mie rekla da mi da da stavim kolor šampon a meni se sviđaju oni čokoladni, ali što ako mi se ta boja neispere, jel to moguće?
doranitela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 12:00   #88
Kratkotrajna boja/sprej za kosu?

Pozdrav!
Pozvana sam na tulum na koji moramo doći maskirani i moja maska (ne želim sad otkrivati, nikad ne znaš tko sve čita) uključuje poznatu osobu sijede/srebrne kose. Je li moguće postići tako nešto nekim sredstvom, a da si ne uništim kosu i da sljedeći dan opet budem normalna brineta?
Moki77 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.04.2009., 19:46   #89
Quote:
doranitela kaže: Pogledaj post
e ljudi imam pitanjee...
imam plavo-smeđu kosu....toe neka srednje zlatno plava tako nešto
uglavnom, svjetla je
mama mie rekla da mi da da stavim kolor šampon a meni se sviđaju oni čokoladni, ali što ako mi se ta boja neispere, jel to moguće?
Je, colour šamponi su kao blaga boja, nema garancije da će ti se puno isprati, to zapravo nema veze sa šamponom , radije probaj s nekim preljevom
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 19:56   #90
sprejevi za kosu

znate ono kako klinci u osnovnoj školi na kraju školske godine sprejevima oboje kosu nekako šareno i ludo... zanima me ima li tih sprejeva za kupiti i ovako, i kada se ne bliži ljeto? postoji li takav crni sprej i bijeli sprej? Gdje se može kupiti? koliko košta?
__________________
Ukoliko Vam je stalo do Vaše slobode na internetu, stavite STOP ACTA u svoj avatar i ovaj link http://killacta.org/ u svoj potpis
CruellaDeVil91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 16:38   #91
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Je, colour šamponi su kao blaga boja, nema garancije da će ti se puno isprati, to zapravo nema veze sa šamponom , radije probaj s nekim preljevom
Nači.. moguće je s korištenjem trajno obojati kosu?

da bar

ima neko neku preporuku koji je dobar, koji nije???
Desert Pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 11:10   #92
Pjena za kosu

Da li netko zna gdje bi se mogle kupiti pjene za kosu u boji? Ne mislim na prirodne nijanse poput smedje, nego na one extremnije boje. Čula sam od frendice da ih se može kupiti u DM-u (Annyer) no neki dan sam bila tamo i ništa...
xXPaineXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 19:31   #93
e to i mene zanima , kopala sam po netu i sve kaj sam nasla je u srbiji
__________________
"jednom vlasnik staforda, zauvijek vlasnik staforda"
katari is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 20:09   #94
Quote:
xXPaineXx kaže: Pogledaj post
Da li netko zna gdje bi se mogle kupiti pjene za kosu u boji? Ne mislim na prirodne nijanse poput smedje, nego na one extremnije boje. Čula sam od frendice da ih se može kupiti u DM-u (Annyer) no neki dan sam bila tamo i ništa...
U kozmu ima tih pjena ali to se dost brzo ispere kolko ja znam.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 14:45   #95
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
U kozmu ima tih pjena ali to se dost brzo ispere kolko ja znam.
Heh, baš ću onda jedan dan tamo svratiti. Btw: Znaš li možda od kojeg su proizvođača te pjene u Kozmu (jesu li isto od Annyera ili...) i koliko od prilike košta?
xXPaineXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 15:08   #96
Annyer i manje su od 20 kuna
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 15:32   #97
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Annyer i manje su od 20 kuna
Hvala ti .
xXPaineXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 22:17   #98
isla ja danas vidit
u dm-u 17 kn imali su samo smeđu, srebrnu i mahagonij (sto se tice boja sve su mi lošiji)
u kozmu su 21 kn svih boja
__________________
"jednom vlasnik staforda, zauvijek vlasnik staforda"
katari is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 09:51   #99
Instant color gloss

kupila sam si color šampon , al piše da ne preporučaju korištenje šampona na izbjeljivanoj kosi ili na kosi s mnogo intenzivnih plavih pramenova.
Da li je ko probal stavit šampon na pramenove ?
angel08 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.07.2010., 00:35   #100
Question Kolor šamponi

Pozdrav ljudi,
zanima me par stvari. Muško sam i imam kestenjastu kratku kosu. E sada me zanima kako bi ju mogao mrvicu, samo mrvicu posvjetliti. Nešto kao kada si na suncu pa ti posvijetli. Čisto za nijansu. Nemojte se smijati i muškarci se farbaju. Probao sam sa bojom za kosu, ali je preagresivna i ispao sam za 500 nijansi svjetlij. Da oprostite na izrazu ko peder. Sada me zanima jer sam čuo i čitao po forumima za kolor šampone. Možete mi reći jel postoji koji koji malo a opet ne previše posvijetli kosu. I da nije tako agresivan da moraš stavljati gas masku kada ga nanosiš ili još gore da ti izgrize oči od tih peroksida i kemija. Dakle cure (i dečki ako ih ima) savjetujte mi neki kolor šampon koji mislite da je dobar a opet da ne napravi čudovište od mene. Gdje ga ima za kupiti i koliko košta. Malo bi posvijetlio kosu, da bude svijetlo smeđa. Molim vas savjetujte, bio bih zahvalan. Sve najbolje, Andrija. ;-) hvala!
__________________
Love is a doctor, music is the medicine.
Raven89 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:07.