Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2008., 19:24   #1
Question Navlake za stolice

gdje mogu nac navlake za stolice, H E L P !!!
zwiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 19:53   #2
Quote:
zwiga kaže: Pogledaj post
gdje mogu nac navlake za stolice, H E L P !!!
Probaj pitati u salama za svadbu koje ih imaju da ti iznajme
Aurora.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 22:04   #3
...gle kupi novine vjencanja i unutra moras imati par oglasa...ne znam od kuda si..znam da ima neka zena u samoboru...imaju i agencije za vjencanja pa pitaj kod njih...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 22:22   #4
Hej ... evo teta je iz kutine. Roses & Flores:
http://www.roses-flores.hr/index.php?id=22
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 11:03   #5
http://www.noidue.hr/

Rijeka
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 14:40   #6
iz vukovara sam, za sad sve sto sam nasla je u zagrebu... zanima me ima li gdje blize....
zwiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 14:47   #7
"Romantika", Zg - oni ih imaju na tisuće komada, 2 vrste - satenske i još neke s reljefastim( ne znam kak bi drukčije objasnila) uzorkom,
rade dostavu u bilo koji dio Hrvatske a mogu ti i poslati busom- čula sam da su tako radili s nekim parom s Korčule!!!
blueM is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 15:33   #8
ova tetaiz kutine ti može doći i u vukovar.ona ti svuda ide. a ako kod nje uzmeš i cvijeće, aranžmane i to, navlake ti da još jeftinije. ima i sve moguće oblike vaza.

meni je radila u mojim svatovima.
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 08:49   #9
Ja sam si jučer rezervirala navlake za stolice kod "tete iz Kutine". Ja sam u Puli, ali nije nikakav problem. Jedino treba dogovoriti na vrijeme, jer imaju dosta rezervacija već.
__________________
Jan i Noa - mamine ljubavi ♥♥♥
Lady_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 09:04   #10
joj ja sam luda u vezi tih navlaka, naš hotel ih ima i ako ih želiš koštaju 20kn u biti 25kn ali kao mogu mi dati za 20. Za 170 stolica to je velika cifra. A ja ne mogu sad iznajmiti npr kod te tete iz Kutine (čula sam da je kod nje dosta povoljno) i donesti navlake u hotel jer oni imaju svoje. Sala je i inače lijepa, ali navlake stvore totalno drugu sliku. btw koliko koštaju kod tete iz kutine?
Pa da pokušam navući još popusta u hotelu.
mala_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 10:57   #11
Ovako, kod "tete iz Kutine" (sačuvaj Bože da žena vidi ovo "teta iz Kutine"!), ti koštaju 15 kn/komad sa mašnom u boji koju želiš. Mislim da je to OK cijena, iako priznajem, nisam se baš drugdje ni raspitivala jer mi se tu posrećilo.
__________________
Jan i Noa - mamine ljubavi ♥♥♥
Lady_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 10:59   #12
Upsss! Sad mi je došlo tek do mozga da ti zapravo to dođe skoro 500 EUR-a samo za navlake! Puuuno! Meni ih treba 70, mi imamo manji pir - nužna rodbina i ostalo frendovi, pa je to prihvatljiva cifra za navlake.
__________________
Jan i Noa - mamine ljubavi ♥♥♥
Lady_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 11:18   #13
Quote:
Lady_X kaže: Pogledaj post
Ovako, kod "tete iz Kutine" (sačuvaj Bože da žena vidi ovo "teta iz Kutine"!), ti koštaju 15 kn/komad sa mašnom u boji koju želiš. Mislim da je to OK cijena, iako priznajem, nisam se baš drugdje ni raspitivala jer mi se tu posrećilo.
hvala! i ja mislim da je cijena ok, evo npr 5kn razlike x170 je 850,00kn uštede npr kod mene. probat ću ići još jednom do hotela žicat još popusta
mala_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 11:36   #14
a ako uzimaš kod nje i cvijeće -onda ti ih da po 10kn!
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 13:11   #15
Quote:
Lady_X kaže: Pogledaj post
Upsss! Sad mi je došlo tek do mozga da ti zapravo to dođe skoro 500 EUR-a samo za navlake! Puuuno! Meni ih treba 70, mi imamo manji pir - nužna rodbina i ostalo frendovi, pa je to prihvatljiva cifra za navlake.
500 eura???...za to mogu "nahraniti" 50 gostiju...uuu...skupo,skupo...
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 13:50   #16
meni teta iz kutine dolazi u subotu. kaze da nema problema sto sam iz vukovara, stize. od nje cu uzimat sve...cvijece,navlake,stolnjake,nadstolnjake... cim je sve u kompletu cijena je manja.
nadam se da cu bit zadovoljna, jer se s tim navlakama mucim vec dugooooooo
zwiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 14:08   #17
Quote:
Amric kaže: Pogledaj post
500 eura???...za to mogu "nahraniti" 50 gostiju...uuu...skupo,skupo...
pa da kažem vam, to je strašno! preskupo. ne znam šta ću, najvjerovatnije ih neću ni imati, ako ne uspijem srediti još neki popust
mala_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 22:50   #18
Mi navlake za stolice dobijemo besplatno u restoranu, i mašne isto....... a iznajmljivanje toga je čista pljačka.....
mala 23 kamo ti imaš pir?
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 12:02   #19
a mi ćemo isto dobiti navlake u restoranu, ali ne besplatno, već ih moramo platiti 12 kn komad, i uopće mi nisu lijepe niti malo, neki kruti materijal i uopće nema one mašne u boji...
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 12:07   #20
Quote:
ane_007 kaže: Pogledaj post
a mi ćemo isto dobiti navlake u restoranu, ali ne besplatno, već ih moramo platiti 12 kn komad, i uopće mi nisu lijepe niti malo, neki kruti materijal i uopće nema one mašne u boji...
mislim da ti bulin iznajmljuje navlake, al nemam pojma kakve su.
ancibella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.