Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2009., 17:04   #61
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
pa raznim drapačozama je i 18 cm malo.

pojam "malog" je vrlo širok.
Mislis kratak je taj pojam
__________________
Jos bez potpisa
Mexican is offline  
Old 28.11.2009., 17:12   #62
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
to šta si ti opisa takve su bakice građene. ja znam dosta žena koje nemaju velike guze ni široke bokove ali lijepo oblikovane i zamamne. bokove i dobre noge a manje grudi i to na kraju ne izgleda kao kruškolika građa tijela jer nemaju uska ramena.
kruškolika građa tijela nisu male sise i izraženiji bokovi, to je građa "manje grudi" ili "nježna građa tijela", kruškoliki oblik tijela(gledaju se ramena i bokovi) su uska ramena i dosta širi bokovi.
Melpy,

pusti sada babe, morfologiju, antropometriju i konstitucijske tipove tjelesne građe,... ovo što si ti napisala u uvodnom postu potpisati će 70 - 80 % djevojaka i žena
zanzy is offline  
Old 28.11.2009., 17:16   #63
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
to šta si ti opisa takve su bakice građene. ja znam dosta žena koje nemaju velike guze ni široke bokove ali lijepo oblikovane i zamamne. bokove i dobre noge a manje grudi i to na kraju ne izgleda kao kruškolika građa tijela jer nemaju uska ramena.
kruškolika građa tijela nisu male sise i izraženiji bokovi, to je građa "manje grudi" ili "nježna građa tijela", kruškoliki oblik tijela(gledaju se ramena i bokovi) su uska ramena i dosta širi bokovi.

samo sam htio rec da se trebas voljet kakva kod da jesi a ne otvarat teme o malim sisama i malim kurcima ali okej mi je i ovo.....sta god pjesnik htio reci s time....

fala na pojasnjenju, sad necu morat zvat hrabri tel. da pitam sta je to kruska
suv is offline  
Old 28.11.2009., 17:25   #64
koja je ovo po redu tema o malim kukijima?i da nevolim male
mackiaaaa is offline  
Old 28.11.2009., 17:26   #65
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
to šta si ti opisa takve su bakice građene. ja znam dosta žena koje nemaju velike guze ni široke bokove ali lijepo oblikovane i zamamne. bokove i dobre noge a manje grudi i to na kraju ne izgleda kao kruškolika građa tijela jer nemaju uska ramena.
kruškolika građa tijela nisu male sise i izraženiji bokovi, to je građa "manje grudi" ili "nježna građa tijela", kruškoliki oblik tijela(gledaju se ramena i bokovi) su uska ramena i dosta širi bokovi.
Pročita sam ovo pet puta, al ne mogu shvatit šta oćeš reć
__________________
A šta sam napravija od sebe!
Yasmin Starwars is offline  
Old 28.11.2009., 17:29   #66
Quote:
Yasmin Starwars kaže: Pogledaj post
Pročita sam ovo pet puta, al ne mogu shvatit šta oćeš reć
Hoce reci da je jako detaljno proucavala ovu tematiku, obzirom da se drugi bave glupostima poput pronalaska lijeka za rak.

Hatsepsut is offline  
Old 28.11.2009., 17:31   #67
Melpy,

ti sa svojih 20 godina tek dolaziš u fazu seksualnog sazrijevanja i dobivanja samopouzdanja u tim osjetljivim muško-ženskim odnosima, i htjela si vjerojatno reći, da nakon upoznavanja s dečkom i prvog poljupca...i maženja...više voliš kada te dočeka oku ugodna i tijelu pogodna slika i prilika...penisa

Zadnje uređivanje zanzy : 28.11.2009. at 17:50.
zanzy is offline  
Old 28.11.2009., 17:42   #68
Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Melpy,

ti sa svojih 20 godina tek dolaziš u fazu seksualnog sazrijevanja i dobivanja samopouzdanja u tim osjetljivim muško-ženskim odnosima, i htjela si vjerojatno reći, da kada nakon upoznavanja s dečkom i prvog poljupca...i maženja...više voliš kada te dočeka oku ugodna i tijelu pogodna slika i prilika...penisa
..a i cice rastu i sa trideset.
Amy Mc23 is offline  
Old 28.11.2009., 17:47   #69
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
jel vas pogodi kad muškarac ima mali penis? meni je to žalosno..
imam srecu što moj partner ima vecega, ali ono, nikako me ne privlaci mali penis.

ima li vas još?vas ženskih koji to ne vole..
imamo temu "male sise" i tamo osudu ljudi koji se tome rugaju...dakle čemu osuda muških koji imaju "mali"
k-kekec is offline  
Old 28.11.2009., 17:49   #70
pa niko se tu nije rugao malima, samo iznose svoje misljenje
mackiaaaa is offline  
Old 28.11.2009., 17:52   #71
Žene uzvracaju udarac.
Melpina is offline  
Old 28.11.2009., 17:57   #72
U obranu malokuraca moram ipak ovo iznjeti... sve žene koje smatraju da im ne odgovaraju mali nek dođu i poseksaju se s pripadnicima malokuraca...
Tri prosječna malokurca će zadovoljiti vašu potrebu za normalnih 22 cm koje sve imaju u vidu svojih partnera i nisu probale manje....

Ja opet gledam ovako.. da vam mali stavi u krivu rupu... doživljaj veličine bi se naglo promjenio......
__________________
Nije nego...
misonix6 is offline  
Old 28.11.2009., 17:59   #73
imala sam lika koji je imao cca 13 i nije ta veza potrajala, ipak mi treba malo veci kuki, a sad vi muskio dio populacije slobodno napadajte da imam veliku picu il kaj god, ali takva sam i kaj mogu, kaj sam mogla sa njim kaj ima 13 da ga gledam pa da cekam da mi namigne.
mackiaaaa is offline  
Old 28.11.2009., 18:01   #74
a zasto mislite da mi tj sve zene imamo potrebu za famoznih 22, to niko nije rekao, 22 je ipak previse, ali nekih pristojnih 16 pa nadalje do nekih 19-20 je vrlo dobrodoslo.
mackiaaaa is offline  
Old 28.11.2009., 18:02   #75
Quote:
mackiaaaa kaže: Pogledaj post
a zasto mislite da mi tj sve zene imamo potrebu za famoznih 22, to niko nije rekao, 22 je ipak previse, ali nekih pristojnih 16 pa nadalje do nekih 19-20 je vrlo dobrodoslo.
Baš to...i po mogućnosti da je vrlo mesnat
leptirica 2 is offline  
Old 28.11.2009., 18:03   #76
a normalno da mora bit mesnat, pa nece mi bit glistica hehehe
mackiaaaa is offline  
Old 28.11.2009., 18:04   #77
moj penis je tolko ljep da su neke doslovno plakale od toga kolko je to jedan ljep penis
suv is offline  
Old 28.11.2009., 18:04   #78
daj nam ga pokazi koliko je lijep
mackiaaaa is offline  
Old 28.11.2009., 18:05   #79
Važna obavijest! Uočena je nova životinjska vrsta, potpuno nepoznatog podrijekla - sumnja se da je pobjegla iz nekog labosa u kojem se vrše radikalna genetska istraživanja! Koliko je nama poznato, još nije uočena na partijima, ali svakako je proučite u detalje, kako biste se u situaciji slučajnog susreta znali postaviti u adekvatnu obrambenu poziciju. A možda i ne?!? Procijenite sami…

http://img29.imageshack.us/img29/3795/swinger.jpg

Zadnje uređivanje grejp_ : 28.11.2009. at 18:10.
grejp_ is offline  
Old 28.11.2009., 18:05   #80
Quote:
suv kaže: Pogledaj post
moj penis je tolko ljep da su neke doslovno plakale od toga kolko je to jedan ljep penis
Daj link ljepotice
leptirica 2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger