Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2011., 12:09   #381
Uh, da, moja kosa je gusta i teška i to samo visi.

Quote:
ivuschka kaže: Pogledaj post
budući da sam te vidjela uživo, definitvno ti najbolje stoji svezana kosa. dapače, super ti stoji. ja bi na tvom mjestu ostavila ovak d amožeš vezati i radila neke frizure

ne pomažem, znam
Nimalo... Al da, rep je najbolje riješenje kad si lijen prat kosu, samo svežem, nabacim ogromnu crtu tušem, duge naušnice i super sam si. Definitivno ću dužinu ostavit tak da mogu rep vezat i dalje, neću one skroz kratke slojeve, od početka glave. Još samo da se naučim frizure radit i sve pet, neki dan mi je 45 minuta za najobičniju poštenu pundu trebalo. Kreten sam za napravit si nekaj na kosi.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 13:15   #382
e jbg onda, to je već problem.
meni su danas pohvalili friz sam se ne mogu sjetiti na koju glumicu ih podsjećam

a probaj šiške, ja mislim da bi se to dalo srediti u rukama dobrog frizera
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 13:23   #383
Ma kažu mi svi da je samo bitno da se to dobro odreže, da to treba znat odrezat. Bumo vidli kaj bu rekla frizerka.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 15:16   #384
Yep, ja isto ne znam, uvijek baku gnjavim da mi riblju kost radi. Idiot sam za napravit bilo kaj sama na kosi, ono, naopako je sve u ogledalu i tak sam ko idiot.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 15:40   #385
Da, ovo zapravo nije isto ko riblja kost. Riblju kost nemrem nikak skužit, ona se s tri kraka plete i još se sa strane kosa uzima, prekomplicirano za mene. A ovo ću baš probat danas ili sutra, javim kak je ispalo.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 15:47   #386
ovu Fishtail Braid je jako jednostavno za napraviti a lijepo mi izgleda,,riblju kost sam par puta pokusavala sama na sebi i nitko nije kuzio da nije obicna pletenica osim mene
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 16:01   #387
Nemoj odustat', šteta duge kose.

Ući ćeš u štos, uzmi prednje pramenove i uplići dok prsti ne nauče , to fora izgleda i kad nije savršeno, štoviše.

žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 20:35   #388
Ja nisam skužila i stalno sam zaboravljala koji pramen sad trebam uzet i gdje prebacit, a i teže mi je jer imam postepeno a ne ravno ošišanu kosu pa su neki pramenovi kraći, neki dulji... Al dobro, vježbom do savršenstva.
__________________
Da li znate priču o dvije kutijice? Crnu kutijicu trebaš otvoriti kada ti je najteže, a bijelu kutijicu trebaš otvoriti kada ti je najbolje. A u svakoj kutijici stoji poruka: Proći će.
Gonissetri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 20:40   #389
Podijeliš na dva dijela i uzimaš sa stražnjeg dijela kosu kad prebacuješ. Znači, uzmeš manji pramen iz stražnjeg dijela lijeve kose i prebacuješ na desnu stranu i obrnuto. Kad skužiš zbilja je prelagano.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 21:07   #390
I kad prebacim taj manji pramen s desne strane spojim ga u onaj veći na lijevoj ili?
__________________
Da li znate priču o dvije kutijice? Crnu kutijicu trebaš otvoriti kada ti je najteže, a bijelu kutijicu trebaš otvoriti kada ti je najbolje. A u svakoj kutijici stoji poruka: Proći će.
Gonissetri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 22:11   #391
Da, da. Uzmeš manji pramen iz jednog dijela kose i preneseš ga u drugi dio kose.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 22:36   #392
Ajde, sutra se šišam... Još primam savjete...

http://faithfry.info/?p=578
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 23:30   #393
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ajde, sutra se šišam... Još primam savjete...

http://faithfry.info/?p=578

Ja sam ti za šiške. Stvarno mislim da bi ti dobro stajale, pogotovo tako neke nestašne, u stranu, nemoj 'geometrijske', ravne.
Btw Bolja si mi s ravnom kosom. I- lijepa boja!
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 23:55   #394
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ajde, sutra se šišam... Još primam savjete...

http://faithfry.info/?p=578
I ja se sutra šišam!
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 23:57   #395
@TheEmpress moje mišljenje je da probaš sa šiškama i ovim načinom kao kod Hayley, mislim da bi ti lijepo stajalo..
Titki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 00:04   #396
Tnx na savjetima. Vjerojatno i budem tak napravila. Javim se ja sutra, bez brige. I super ti je boja ispala.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 12:57   #397
Stepenasto ošišana kosa

Htjela bih se ošišati stepenasto,ali neznam bi li mi to stojalo.Imam skorz ravnu kosu i šiške ošišane na stranu,a dužina kose mi je negdje do kraja lopatica.Ta mi frizura stoji,a razdjeljak na po glave ne mogu da imam jer mi ne stoji.Bi li se mogla ošišati stepenasto,a da ostavim šiške?Lice mi je pomalo okruglastog oblika i dosta sam tamna,pa....
Rosaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 15:30   #398
ja sam se danas ošišala :
iz ovoga : u ovo :

trenutno mi nije žao, a nadam se da bude i tak ostalo kosa mi je ¨izgubila ljepotu¨ bila je duga, ali 5min nakon češljanja postala je ko slama, bez obzira na to kaj je friško oprana. a i već dugo imam želju da se ošišam, 5 godina sam imala dugu kosu, vrijeme je za male pormjene
gamer314 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 18:23   #399
imas prekrasnu kosu! dobro da si je malo "olaksala" , narast ce brzo na tu duzinu!
svidjaju mi se siske
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 23:47   #400
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post

Jaako lijepa pletenica, nakon par pokušaja uđeš u štos pa ide lakše
ruby20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.