Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2010., 16:56   #1
Nino Raspudić

Vidim da nije nitko otvorio temu o danasnjoj emisiji nedjeljom u dva.Stankovicu je gost bio profesor sa filizofskog fakulteta,34-godisnji Nino Raspudic.
Doista se nemogu sjetiti kada me neki gost tako odusevio sa svojim javnim istupom,a sve na osnovu cinjenica i argumenata.Pravo osvjezenje u vidu demagogiju,floskula i mantri koje nam se svakodnevno serviraju,a narocito u zadnje vrijeme smo svjedoci sovinizma i ksenofobije takozvane gradjanske opcije.Ogolio je i oglodjao sve te nebuloze koje cirkuliraju medijima u Hrvatskoj do te mjere,da mi je bilo zao odredjenih ljudi..
Zao mi samo sto nije jos vise raskrinkao toboznju multikulturalnost od svi znamo koga,ali iovako je ok ispalo.
Nino Raspudic-takvi su Hrvati Herceg-Bosne
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:12   #2
Žao mi je što nisam stigao pogledati, o čemu je pričao?
despot is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:12   #3
Hoće bit reprizaili neki link?

Frend mi je rekao,da je totalno sjebao Stankovića...
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:18   #4
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
...Nino Raspudic-takvi su Hrvati Herceg-Bosne


I mene je u mnogočemu impresionirao.

Takvi su Hrvati iz nama susjedne Bosne i Hercegovine a ne kao Šušak, Vice Vukojević, Rojs, Ante Beljo...

Bravo Nino!
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:18   #5
Quote:
despot kaže: Pogledaj post
Žao mi je što nisam stigao pogledati, o čemu je pričao?
Pričao je manje više o BiH Hrvatima s tim da je Sanader zauzeo dio emisije . Ako imate priliku ponovno pogledat isplati se . Napokon da se na HTV-u pojavljuju ljudi koji imaju nešto kvalitetno za reći moram priznat ugodno iznenađenje je izbor gosta. Rekao je ono što svi već manje više znaju i što se sto puta pretipkalo na ovome forumu. Neće ovaj njegov istup vjerojatno odjeknut u HR medijima jer njegovi stavovi nisu zanimljivi koga zaboli krasni kurac za čovjeka koji zna sastavit rečenicu. Svejedno sam uživo slušajući ga.
juka_prazina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:20   #6
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
Vidim da nije nitko otvorio temu o danasnjoj emisiji nedjeljom u dva.Stankovicu je gost bio profesor sa filizofskog fakulteta,34-godisnji Nino Raspudic.
Doista se nemogu sjetiti kada me neki gost tako odusevio sa svojim javnim istupom,a sve na osnovu cinjenica i argumenata.Pravo osvjezenje u vidu demagogiju,floskula i mantri koje nam se svakodnevno serviraju,a narocito u zadnje vrijeme smo svjedoci sovinizma i ksenofobije takozvane gradjanske opcije.Ogolio je i oglodjao sve te nebuloze koje cirkuliraju medijima u Hrvatskoj do te mjere,da mi je bilo zao odredjenih ljudi..
Zao mi samo sto nije jos vise raskrinkao toboznju multikulturalnost od svi znamo koga,ali iovako je ok ispalo.
Nino Raspudic-takvi su Hrvati Herceg-Bosne

Šteta što nemamo više ovakvih ljudi u Hrvatskoj.

Ona današnja emisija je bila pravo osvježenje.

Pametan i mudar čovjek.

Stanković je htio izvući iz njega za koga je on od ova dva kandidata, ali tako mu ga je Nino spuštao argumentima jer mu apsolutno ništa nije mogao.

Nino normalno nije htio stati na stranu ni jednog kandidata!
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:20   #7
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Hoće bit reprizaili neki link?

Frend mi je rekao,da je totalno sjebao Stankovića...
Raspudić je odličan, ali neznam po ćemu je sjebao Stankovića kad je ovaj više s njim prićao kao sa starim prijateljm kojeg dugo nije vidio, toliko mlakog stankovića nisam dugo vidio, valjda je stvarno ostario i otupio od kad je dobio dijete.
benisio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:20   #8
Quote:
despot kaže: Pogledaj post
Žao mi je što nisam stigao pogledati, o čemu je pričao?
uglavnom o stvarima o kojima je pisao na svom vrlo dobrom blogu
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:21   #9
Napokon netko pametan na televiziji,a pogotovo kod Ace.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:22   #10
Quote:
conan12 kaže: Pogledaj post


I mene je u mnogočemu impresionirao.

Takvi su Hrvati iz nama susjedne Bosne i Hercegovine a ne kao Šušak, Vice Vukojević, Rojs, Ante Beljo...

Bravo Nino!
Pitaj Američku diplomaciju što misle o Šušku Imao je on svoju ulogu, i dobro ju je odradio.

Nego, on topic. Što je Nino rekao o Mesiću i Pusićki? Je li što spominjao 90-te?
despot is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:24   #11
Quote:
benisio kaže: Pogledaj post
Raspudić je odličan, ali neznam po ćemu je sjebao Stankovića kad je ovaj više s njim prićao kao sa starim prijateljm kojeg dugo nije vidio, toliko mlakog stankovića nisam dugo vidio, valjda je stvarno ostario i otupio od kad je dobio dijete.
nije, nego se prepao Nina, jer zna da mu
- je Nino intelektualno superioran,
- neće ostat dužan ako ga nagazi a tu Aco sigurno gubi
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:24   #12
Nino Raspudić je bio totalno sjajan. Stanković ga nije ni pokušavao provocirati - od početka je bilo vidljivo da ima respekt prema njemu - iako ga je djelomično uspio navući da troši vrijeme na trivijalnosti tipa spomenik Bruce Leeu u Mostaru. No budući da je Nino i ugledni diskutant ovog Foruma možemo samo pozdraviti kolegu i čestitati mu. Nema zajebancije kada diskutira Forumaš Forum.hr-a
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:26   #13
Quote:
benisio kaže: Pogledaj post
Raspudić je odličan, ali neznam po ćemu je sjebao Stankovića kad je ovaj više s njim prićao kao sa starim prijateljm kojeg dugo nije vidio, toliko mlakog stankovića nisam dugo vidio, valjda je stvarno ostario i otupio od kad je dobio dijete.
tako je, ovo je bio iznenađujući nastup od strane Stankovića ako znamo da Nino više naginje na "desno" koliko god čovjek sam po sebi totalno ruši i negira te umjetne posjele koje vladaju kod nas.
Moram priznati da je Stanković danas bio ok, nema ga što provocirati niti je pokušavao. Imao sam osjećaj kad da mu je Pusićka u gostima, a ne Nino Raspudić bio je tako dobar i miran
tutlek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:27   #14
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
No budući da je Nino i ugledni diskutant ovog Foruma možemo samo pozdraviti kolegu i čestitati mu. Nema zajebancije kada diskutira Forumaš Forum.hr-a
Ozbiljno ...
juka_prazina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:28   #15
Quote:
despot kaže: Pogledaj post
Pitaj Američku diplomaciju što misle o Šušku Imao je on svoju ulogu, i dobro ju je odradio.

Nego, on topic. Što je Nino rekao o Mesiću i Pusićki? Je li što spominjao 90-te?
Zna se tko je Šuškov prijatelj bio i ostao..

Ninu zbog hrvatskog entiteta i pljuske narečenima zbog Rusije, Tadića i RSa..
Fino im je kroz tu sličicu poručio kako se brane interesi Hrvata u BiH..
i kad je rekao mnogi Hrvati iz BiH su dragovoljno došli branit Hrvatsku iako nisu bili njezini porezni obveznici .. toliko o pravu glasa

ma svaka mu je na mistu..
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:30   #16
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Šteta što nemamo više ovakvih ljudi u Hrvatskoj.


Nino normalno nije htio stati na stranu ni jednog kandidata!
ali je rekao, bilo koji da pobijedi nemože bit gori od dosadašjneg.
benisio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:31   #17
Quote:
despot kaže: Pogledaj post
Pitaj Američku diplomaciju što misle o Šušku Imao je on svoju ulogu, i dobro ju je odradio. Nego, on topic. Što je Nino rekao o Mesiću i Pusićki? Je li što spominjao 90-te?
Američki špijun
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:31   #18
Quote:
despot kaže: Pogledaj post
Pitaj Američku diplomaciju što misle o Šušku Imao je on svoju ulogu, i dobro ju je odradio.

Nego, on topic. Što je Nino rekao o Mesiću i Pusićki? Je li što spominjao 90-te?
Onaj lik iz algoritma mu je prebacio i njegov negativan stav vezan za studentske prosvjede za besplatno studiranje, nije se baš referirao o tome. Zaboravio je da je on besplatno studirao.
DebeliXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:31   #19
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Hoće bit reprizaili neki link?

Frend mi je rekao,da je totalno sjebao Stankovića...
evo ga :
http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews[tt_news]=58435&tx_ttnews[backPid]=23&cHash=767c74d43a

sjajan je taj Raspudic
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:32   #20
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Nino Raspudić je bio totalno sjajan. Stanković ga nije ni pokušavao provocirati - od početka je bilo vidljivo da ima respekt prema njemu - iako ga je djelomično uspio navući da troši vrijeme na trivijalnosti tipa spomenik Bruce Leeu u Mostaru. No budući da je Nino i ugledni diskutant ovog Foruma možemo samo pozdraviti kolegu i čestitati mu. Nema zajebancije kada diskutira Forumaš Forum.hr-a

najbolji smo.........
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.