Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2010., 16:47   #41
Iskreno dvoličan si..prvo ostavi curu to ti je korak br.1 a onda pređi na korak br.2..naći stariju ženu koja je voljna kao i ti..Sve drugo nema smisla..dok ne riješiš sa curom ..nemaš poštovanja prema njoj,a to je loše.Na to si trebao prije misliti..
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 15.04.2010., 17:54   #42
Quote:
S@ntiago kaže: Pogledaj post
ma to je subjektivno skroz,ne treba generalizirati
imao sam 23,ona 39
10 dana pregenijalnog jebanja,ona je imala potentnog dripca za vrijeme godišnjeg odmora-ja sam vozio njen cabrio i radio što sam god želio. Ona je uglavnom financirala te naše putešestvije tih par dana i sve u svemu bilo je super iskustvo.
Izgledala je jako lijepo,bila je super u krevetu i meni je bila skroz nešto novo u usporedbi sa srednjoškolkama i studenticama s kojima sam se natezao do tada
Slažem se da ne treba generalizirati - osobe ili kliknu ili ne...

Dali on ima 23, a ona 39, da li on 35, a ona 48 - nebitno ako su se naši i ako im to odgovara.

Naravno da dečko od 29 godina koji hoće djecu dugoročno nema što tražiti s, po pitanju potomstva sterilnom ženom od 49 godina...ali reci mi samo jednog normalnog 30-godišnjaka koji ne bi spavao s Madonnom...i koji ne bi provozao nešto iz njenog voznog parka...
zanzy is offline  
Old 15.04.2010., 18:58   #43
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Iskreno dvoličan si..prvo ostavi curu to ti je korak br.1 a onda pređi na korak br.2..naći stariju ženu koja je voljna kao i ti..Sve drugo nema smisla..dok ne riješiš sa curom ..nemaš poštovanja prema njoj,a to je loše.Na to si trebao prije misliti..
Muški s dovoljno slobodnog vremena furaju paralelke, to je tak... No, mladi gospodin bi dame možda i međusobno upoznao... Zabavi nikad kraja...
Garth is offline  
Old 15.04.2010., 19:08   #44
Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Slažem se da ne treba generalizirati - osobe ili kliknu ili ne...

Dali on ima 23, a ona 39, da li on 35, a ona 48 - nebitno ako su se naši i ako im to odgovara.

Naravno da dečko od 29 godina koji hoće djecu dugoročno nema što tražiti s, po pitanju potomstva sterilnom ženom od 49 godina...ali reci mi samo jednog normalnog 30-godišnjaka koji ne bi spavao s Madonnom...i koji ne bi provozao nešto iz njenog voznog parka...
Jooj, bas si nasla groznu babu (ne toliko po godinama koliko je ruznaaaaa...).

Prevelike razlke su smijesne i nepotrebne. Pa ne bi ni te gospodje vjerojatno htjele neke balavce bez iskustva, ne znam.
Ako je u pitanju samo seks bez drugih aspekata zivota i to mi je smijesno. Seks sam po sebi nema ugodu ako ti se neko ne svidja i u ostalim stvarima.
Slizim is offline  
Old 15.04.2010., 19:15   #45
Ajd sta zajebavate coveka.
kad sam imao <30 odvaljivao sam povremeno jednu gospodju od 50+ (nije htela tacno da kaze godine). Sjajan seks.

Quote:
Seks sam po sebi nema ugodu ako ti se neko ne svidja i u ostalim stvarima.
Govori u svoje ime i ne generalizuj.
Skot is offline  
Old 16.04.2010., 08:13   #46
Quote:
S@ntiago kaže: Pogledaj post
ma to je subjektivno skroz,ne treba generalizirati
imao sam 23,ona 39
10 dana pregenijalnog jebanja,ona je imala potentnog dripca za vrijeme godišnjeg odmora-ja sam vozio njen cabrio i radio što sam god želio. Ona je uglavnom financirala te naše putešestvije tih par dana i sve u svemu bilo je super iskustvo.
Izgledala je jako lijepo,bila je super u krevetu i meni je bila skroz nešto novo u usporedbi sa srednjoškolkama i studenticama s kojima sam se natezao do tada
Ta je opcija predobra da bi se cjepidlačilo oko sitnica.I tata bi sine
kingsize is offline  
Old 16.04.2010., 10:44   #47
Nadam se da se ova tema neće pretvoriti u već tralalalalalala koje su bolje: mlađe ili starije.........

Ne razumijem kako pokretač teme ne može naći ono što traži.

S obzirom na to da pomno planira svoje korake ( ima curu, ali bi htio ovo probati dok se veza ne razvije u nešto ozbiljno ), djeluje mi vrlo sposobno.

Jednostavno ne mogu vjerovati kako ne može naći neku zrelu ženu kad je on, eto, privlačan čak i mlađahnijima. Što jednoj teti uopće više treba? Treba biti polaskana da on uopće želi s njom u krevet...

Eh, te tete....
Crna dalija is offline  
Old 16.04.2010., 13:06   #48
Evo malo tko ima iskustava koje bi mene moglo čekat,Ajde pomozite sto mislite o ja 28godina a ona ima 48godina,drzi do sebe i očuvana je haha,nije se bas trosila puno...
Alphagan is offline  
Old 16.04.2010., 13:13   #49
Quote:
Alphagan kaže: Pogledaj post
MKBJ? to znači
Mama
Koju
Bi
Jebo
__________________
covjek bez potpisa
sinke_28 is offline  
Old 16.04.2010., 14:50   #50
Quote:
Alphagan kaže: Pogledaj post
Evo malo tko ima iskustava koje bi mene moglo čekat,Ajde pomozite sto mislite o ja 28godina a ona ima 48godina,drzi do sebe i očuvana je haha,nije se bas trosila puno...
Ne vidim u čemu je problem ..ti slobodan? ona slobodna ?
Oboje to hoćete?
Odrasli ste ljudi pa odlučite sami...
A kaj će biti poslije...to niko ne zna
A to da se nije trošila to si ti samo zamišljaj...
Moguće si joj ti tek drugi
mimoza40 is offline  
Old 23.04.2010., 22:59   #51
Jebacina sa starijim gospodjama je dobra dok si mlad i ne znas mnogo pa mozes diskretno nauciti mnogo toga, drugo starije zenske ti bolje uzdisu i stenju /znaju/ kak se to rasdi i manja je mogucnost da ti se desi da ti kurac popusti zbog nesigurnosti ili straha partnerice.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 24.04.2010., 21:50   #52
Pusti ti ove priče rođeni.Nikoga ti ne ostavljaj,a vamo tamburaj koliko i gdje možeš.I to si dobro reka,35-55 ili 17-20 Jahre.I ja sam imao nekoliko iskustava sa ozbiljnijim damama i nema boljeg posla.Samo je pusti da radi i da te cijedi.A amo kad ti se stresa nakupi,imaš se gdje ispucat Samo je malo poteško naći nešto ako učestalo,jer su to uglavnom milostive sa nekim obvezama,djeca i to.(bar u mom slučaju)A ako ti se i to ukaže,osvojio si Jackpot.

Najčešće češ ih pronaći u nekim administracijama,samo budi jako uglađen i pristojan (ljubim ruke,poštovanje gospođo i to).Nema veze ako joj kolegice primjete,i one su tu negdje.A može ti se zalomiti i u nekoj pekarni ili sendvić baru.To moraš ocijeniti.Vidiš malo ako se dobro drži,pa malo pomalo.Ja baš se sad motam oko neke iz pekarne jedne.Još malo samo fali

Živ bio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Zadnje uređivanje Egoran : 24.04.2010. at 21:57.
Egoran is offline  
Old 24.04.2010., 21:55   #53
Quote:
Alphagan kaže: Pogledaj post
Evo malo tko ima iskustava koje bi mene moglo čekat,Ajde pomozite sto mislite o ja 28godina a ona ima 48godina,drzi do sebe i očuvana je haha,nije se bas trosila puno...

Najbolje da nije!!!!!Da li bi se ti više trošio da si mogao?Zato ne lupetaj.
Da se nije trošila ne bi ni držala do sebe,nego bi bila domaćica sa 20 kg viška.

Imao sam jednu tetu,radila je u državnoj službi.Odlazak na misu 2x tjedno,konzervativnog stajališta,dvoje djece...
Dok se nismo kresnuli prvi put,a onda...Nego i ti rođo navali,da ne bi voz otiša
Egoran is offline  
Old 28.04.2010., 14:10   #54
aaa

pazi ovo,rastavljena je ima 38godina i troje djece,sve super na mob poruke al nece da se nade,sto mislite strah je da okolina ne prica svasta,jel ima i ona potrebe znam da bi se jebala al nesto je blokira.Ima tko neko bolje iskustvo ili slicnu situaciju........
Alphagan is offline  
Old 28.04.2010., 14:14   #55
Quote:
Alphagan kaže: Pogledaj post
pazi ovo,rastavljena je ima 38godina i troje djece,sve super na mob poruke al nece da se nade,sto mislite strah je da okolina ne prica svasta,jel ima i ona potrebe znam da bi se jebala al nesto je blokira.Ima tko neko bolje iskustvo ili slicnu situaciju........
ma to te tetka zajebava
od tog seksa nema nista ko ni od lanskog snijega
edi_bosanceros is offline  
Old 28.04.2010., 14:27   #56
Quote:
Alphagan kaže: Pogledaj post
pazi ovo,rastavljena je ima 38godina i troje djece,sve super na mob poruke al nece da se nade,sto mislite strah je da okolina ne prica svasta,jel ima i ona potrebe znam da bi se jebala al nesto je blokira.Ima tko neko bolje iskustvo ili slicnu situaciju........
Sada ima 38 godina ... Par postova prije si napisao da ima 48 ... Pa će imati 28 ... Pa 18 ... I na kraju ćeš od nekoga tko želi sex/vezu sa "starijom" ženom doći do pedofilije
__________________
Now I know I'm pretty, but I ain't as pretty as a couple of titties.
explainer is offline  
Old 28.04.2010., 19:49   #57
sky is the limit, MILF=MKBJ
Knorac is offline  
Old 29.04.2010., 08:22   #58
a E

DA iman jednu od 48,Jedna 38 i 34 i jos jedna se sprema,ali nista nemogu realizirati sve se misle pa sto ja znam............strah ih mozda mojih godina............
Alphagan is offline  
Old 01.05.2010., 08:13   #59
Staro je staro drži se ti piletine. http://www.net.hr/zvijezde/page/2010/04/30/0723006.html
__________________
Kad tražite savjet, razmislite o mogućnosti njegova prihvaćanja.
Orion99 is offline  
Old 02.05.2010., 02:37   #60
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Iskreno dvoličan si..prvo ostavi curu to ti je korak br.1 a onda pređi na korak br.2..naći stariju ženu koja je voljna kao i ti..Sve drugo nema smisla..dok ne riješiš sa curom ..nemaš poštovanja prema njoj,a to je loše.Na to si trebao prije misliti..
nemojte napadat dečka potpuno razumijem njegovu želju, mene je to godinama mučilo dok nisam ostvario. uostalom radi se o drugoj generaciji pa ni sama prevara nema pravu težinu

nažalost nemam neki pametan savjet gdje ih naći. meni je ta došla sasvim slučajno kao klijent na prošlom poslu, par puta smo u razgovoru asocirali o seksu i kad sam došao kod nje na posao pitao sam ju da joj ga pokažem i uzela ga je u usta. s njom nisam nikad došao dalje od oralnog (još jedanput mi je popušila u autu iz zahvalnosti što sam joj prepeljao neke registratore) ali me zato preporučila kod 3 prijateljice sve između 45 i 50 gdje se otišlo do kraja. i to bez ikakvog nagovaranja. ta prva bi nazvala: "evo ti broj, reci da te ja šaljem, muža nema, sin je na maturalcu, sama je doma, večeras jebeš." i tak je bilo.
s dvije je bilo sasvim solidno a s trećom sam u autu doživio pušenje života. nikad bolje, dugo, nježno, rekla je da bi ga ponijela za doma. a "molim te, stavi mi ga u ribicu" pamtim još i danas.

poslije me to prošlo pa sad više ne bi.

u svakom slučaju vrijedi probati, želi ti sreću da ostvariš želju.
__________________
heja heja cibosi
Ginekolog Djuro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger