Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2008., 23:06   #1
Akupunktura

Ima li tko iskustva s akupunkturom
__________________
Ako novac ne donosi sreću, vrati ga!
Aurora60 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 15:57   #2
kaj te zanima??
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 16:40   #3
bok,
da li možda netko ima saznanja i iskustva da li bi akupunktura mogla pomoći kod mucanja? Naravno, kod onog dijela mucanja što se tiče "stanja u glavi" - strah, anksioznost, panika itd..
behind is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 19:08   #4
Quote:
Aurora60 kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva s akupunkturom
da.
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 23:36   #5
aha , imam ja
imala sam teske migrene i na svetom duhu (bolnica, preko uputnice) super doktor mi je pomogao, migrene vise nema
__________________
život je lijep !
emanuela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 10:08   #6
Quote:
emanuela kaže: Pogledaj post
aha , imam ja
imala sam teske migrene i na svetom duhu (bolnica, preko uputnice) super doktor mi je pomogao, migrene vise nema
Mozes rec kako ti je napisana uputnica (na sto si upucena) i kako to funkcionira, moras se naruciti ili? I jos jedno pitanje kolko puta tjedno odlazis i koliko to sve traje da bi imalo efekta?
flora_sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 13:31   #7
Moćna stvar u rukama stručnjaka

Najčešće se radi 10-tak terapija, 2x tjedno, sa ponavljanjima cca 2x godišnje.
Ne znam vrijedi li isti princip i u bolnicama, s njima baš i nemam pozitivna iskustva
kolosrece1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 22:36   #8
Quote:
flora_sk kaže: Pogledaj post
Mozes rec kako ti je napisana uputnica (na sto si upucena) i kako to funkcionira, moras se naruciti ili? I jos jedno pitanje kolko puta tjedno odlazis i koliko to sve traje da bi imalo efekta?
evo redosljed:
1. dodes kod doktora/ice opce prakse
2. kazes da zelis na akupunkturu u bolnicu preko uputnice , zbog glavobolje ili migrene, zbog debljine, zbog reume...sto god vec...(bez puno filozofiranja zakaj bas tamo, mora ti dati, jer na to imas pravo , to pokriva hzzo)
3. moras se naruciti - provo se najvis telefonom, doneses uputnicu, pregleda te doktor i zakaze ti termin, odnosno odredi ti nakon razgovora koliko puta ces dolaziti...(veliki su redovi jer je mukte, cekas cca 1 mjesec)

a..kaj se tice mene ja sam isla cca 3 tjedna zbog glavobolje (koja je trajala po 3 dana,zivi uzas...), njije mi bilo potrebno vise, mada je doktor rekao da bi trebala ponoviti za otprilike god. dana, to je bilo prije 2 god. nisam ponovila, a glavobolje vise nema
kaj se tice ostalih nemam pojma koliko kome traje, jer ipak je sve to individualno, nekom treba vise , nekom treba manje, to je potpuno nebitno bitno je da rjesis problem bez tableta

probaj, nemas kaj izgubiti, samo mozes dobiti
__________________
život je lijep !
emanuela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 10:04   #9
Quote:
emanuela kaže: Pogledaj post
evo redosljed:
1. dodes kod doktora/ice opce prakse
2. kazes da zelis na akupunkturu u bolnicu preko uputnice , zbog glavobolje ili migrene, zbog debljine, zbog reume...sto god vec...(bez puno filozofiranja zakaj bas tamo, mora ti dati, jer na to imas pravo , to pokriva hzzo)
3. moras se naruciti - provo se najvis telefonom, doneses uputnicu, pregleda te doktor i zakaze ti termin, odnosno odredi ti nakon razgovora koliko puta ces dolaziti...(veliki su redovi jer je mukte, cekas cca 1 mjesec)

a..kaj se tice mene ja sam isla cca 3 tjedna zbog glavobolje (koja je trajala po 3 dana,zivi uzas...), njije mi bilo potrebno vise, mada je doktor rekao da bi trebala ponoviti za otprilike god. dana, to je bilo prije 2 god. nisam ponovila, a glavobolje vise nema
kaj se tice ostalih nemam pojma koliko kome traje, jer ipak je sve to individualno, nekom treba vise , nekom treba manje, to je potpuno nebitno bitno je da rjesis problem bez tableta

probaj, nemas kaj izgubiti, samo mozes dobiti
Hvala
flora_sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 23:08   #10
molim!
__________________
život je lijep !
emanuela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 15:06   #11
Evo ja sam treci put u zivoti na seriji od 15 tretmana, kod svoje doktorice. Prvi put me spasila operacije i to prilicno opasne a sad me rijesava bolova u ledjima.

No danas je bila neka medicinska sestra na zamjeni i raskvarila me svu kod micanja igala mlazic krvi je potekao iza potkoljenice, pa iz ruke, inace dosad sve pet.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 21:20   #12
bok svima.
bolujem od izuzetno teskih migrena, ima li netko ime i prezime doktora u zagrebu koji obavlja akupunkturu ali da je 100% profesionalno...malo se bojim, ali treba mi pomoc, umirem od bolova vec godinama, a napadi su sve cesci.
hvala.
talestrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 17:03   #13
Quote:
talestrija kaže: Pogledaj post
bok svima.
bolujem od izuzetno teskih migrena, ima li netko ime i prezime doktora u zagrebu koji obavlja akupunkturu ali da je 100% profesionalno...malo se bojim, ali treba mi pomoc, umirem od bolova vec godinama, a napadi su sve cesci.
hvala.
Bok svima!
Imaš dr.Savića na svetom duhu,dr.Goran Car koji radi privatno i također dr.Zrinka Buljan.Pozdrav !
Svjetlost is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 20:17   #14
Akunpuktura

Ima li tko za podijeliti iskustva sa akumpukturom? Gdje bi se u Zg moglo otici na istu?
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 04:55   #15
Quote:
emanuela kaže: Pogledaj post
evo redosljed:
1. dodes kod doktora/ice opce prakse
2. kazes da zelis na akupunkturu u bolnicu preko uputnice , zbog glavobolje ili migrene, zbog debljine, zbog reume...sto god vec...(bez puno filozofiranja zakaj bas tamo, mora ti dati, jer na to imas pravo , to pokriva hzzo)
3. moras se naruciti - provo se najvis telefonom, doneses uputnicu, pregleda te doktor i zakaze ti termin, odnosno odredi ti nakon razgovora koliko puta ces dolaziti...(veliki su redovi jer je mukte, cekas cca 1 mjesec)

a..kaj se tice mene ja sam isla cca 3 tjedna zbog glavobolje (koja je trajala po 3 dana,zivi uzas...), njije mi bilo potrebno vise, mada je doktor rekao da bi trebala ponoviti za otprilike god. dana, to je bilo prije 2 god. nisam ponovila, a glavobolje vise nema
kaj se tice ostalih nemam pojma koliko kome traje, jer ipak je sve to individualno, nekom treba vise , nekom treba manje, to je potpuno nebitno bitno je da rjesis problem bez tableta

probaj, nemas kaj izgubiti, samo mozes dobiti
Mene kolju sa tim iglama al nema krvi
sharpie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 22:01   #16
Odvikavanje od pušenja

Bila sam na odvikavanju od pušenja na Su-Jok akupunkturi, samo za 5 dana prestala sam pušiti i nemam više želje.Pušila sam 1 kutiju na dan.
Super je !
Lajma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 21:37   #17
toplo preporučam Dr. Reljanovića na Kaptolu. Mene čovjek spasio evo sad već drugi puta, za dvije totalno različite stvari. On je inače specijalista opće medicine i akupunkture. Suuuper tip!
Cllubby is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 21:59   #18
a kolko to kosta?????
Justyna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.