Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2012., 09:24   #201
Izrazito komunikativna i vedra, temeljita i ustrajna, snalažljiva u svim situacijama, odgovorna i pedantna obožavam djecu.

Vješta u obavljanju osobne higijene djeteta, oblačenja, hranjenja, uspavljivanja i igranja te djelovanja u situacijama kada je dijete bolesno.Ukoliko želite preporuku ili potvrdu o nekažnjavanju neće biti problema.

U obzir dolazi čuvanje djece u gradu Zagrebu a idealno bi bilo kvartovi Črnomerec ,Centar ili Trešnjevka.Imam odraslog sina.Slobodna sam i bez većih obiteljskih obaveza tako imam puno vremena za Vaše djetešce.Uz kvalitete koje posjedujem nadam se da ću imati priliku i osobno Vam se predstaviti pa mi se molim Vas ukoliko ste zainteresirani javite na PP.....
vellcome is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 17:37   #202
Quote:
PepaPig123 kaže: Pogledaj post
Tražimo tetu čuvalicu...
U Novom Zagrebu.
Mišek ima samo godinu dana i trebamo tetu za sljedeće dvije.
Htjeli bi tetu s iskustvom i dobrim preporukama.
Pa javite na PM ako ima nekog.
Hvala puno.
Poštovani,
javljam se na Vaš oglas za čuvanje Vašeg djeteta. Zovem se Ivana Ćubelić, imam 25 god, izvanredna sam studentica predškolskog odgoja u Zagrebu i imam 4 godine iskustva i naravno preporuke svih roditelja su dostupne. Eto toliko o meni u kratko, nadam se da ću dobiti priliku za razgovor i upoznavanje, te se iskreno nadam suradnji.

mail: [email protected]
mob: 098/ 181 3269

S poštovanjem,

Ivana Ćubelić
the ivana_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 15:47   #203
Dragi roditelji!

Cuvala bih dijete/djecu na podrucju Siska ili Petrinje svaki dan ili po potrebi.
Skolovala sam se u Engleskoj i imam 5g radnog iskustva u cuvanju i odgoju djece.

Za daljnje informacije molim da se javite na na e-mail: [email protected]
Noirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 00:07   #204
Tražim odgojiteljicu ili apsolventicu predškolskog odgoja sa viškom slobodnog vremena za pisanje završnog rada iz struke, dajem sve materijale te smjernice i upute.
Oprostite što se javljam ovdje ali na temama o pisanju radova se nitko ne javlja jer vjerojatno osobe tamo nisu iz ove struke.
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 10:53   #205
Quote:
vellcome kaže: Pogledaj post
Izrazito komunikativna i vedra, temeljita i ustrajna, snalažljiva u svim situacijama, odgovorna i pedantna obožavam djecu.

Vješta u obavljanju osobne higijene djeteta, oblačenja, hranjenja, uspavljivanja i igranja te djelovanja u situacijama kada je dijete bolesno.Ukoliko želite preporuku ili potvrdu o nekažnjavanju neće biti problema.

U obzir dolazi čuvanje djece u gradu Zagrebu a idealno bi bilo kvartovi Črnomerec ,Centar ili Trešnjevka.Imam odraslog sina.Slobodna sam i bez većih obiteljskih obaveza tako imam puno vremena za Vaše djetešce.Uz kvalitete koje posjedujem nadam se da ću imati priliku i osobno Vam se predstaviti pa mi se molim Vas ukoliko ste zainteresirani javite na PP.....
ili na mail:[email protected]

vellcome is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 20:57   #206
Dobar večer,

tražimo tetu čuvalicu koja bi čuvala našu djevojčicu (14 mjeseci) 2 dana u tjednu (7.30-16.30h). Početak čuvanja bi bio od 04.02.13.
Nalazimo se u Zagrebu, kvart Stenjevec.

Tražene osobine: nepušač, nekažnjavana mlađa/vitalnija ženska osoba, energična, vesele naravi s puno strpljenja i ljubavi za djecu, obavezno prethodno iskustvo u čuvanju djece i kuhanju za njih te preporuke (mogućnost provjere kod prethodnih poslodavaca); Bitno nam je da teta spremna u potpunosti pratiti želje i upute roditelja.

Zaduženja: kompletna brigu o djetetu (higijena, presvlačenja, izlasci, igra), primjereni odgoj bez psovki, vikanja i fizičkog kažnjavanja, kuhanje samo za dijete, pospremanje igračaka i posuđa nakon jela.

Sve ponude i pitanja molim na [email protected] ili pp.
tvrkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 21:42   #207
Čuvanje blizanaca uz mamu

Dobra večer!

Tražimo pomoć pri čuvanju blizanaca uz mamu koja je kod kuće. Pomoć bi uključivala brigu o dva dječaka (2 mjeseca stari), kuhanje i pospremanje stana.
Traženo vrijeme boravka kod nas je maksimalno od 8 do 17 sati od ponedjeljka do petka.
Prednost osobe s iskustvom, obavezno nepušačice.
Plaća 750 kuna tjedno.
Ako ste zainteresirani, molim javite na mail [email protected] ili mob. 091/4889001.
trter123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 16:01   #208
Quote:
trter123 kaže: Pogledaj post
Dobra večer!

Tražimo pomoć pri čuvanju blizanaca uz mamu koja je kod kuće. Pomoć bi uključivala brigu o dva dječaka (2 mjeseca stari), kuhanje i pospremanje stana.
Traženo vrijeme boravka kod nas je maksimalno od 8 do 17 sati od ponedjeljka do petka.
Prednost osobe s iskustvom, obavezno nepušačice.
Plaća 750 kuna tjedno.
Ako ste zainteresirani, molim javite na mail [email protected] ili mob. 091/4889001.
Poštovani, gdje se nalazite?
Zeksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 22:14   #209
Tražimo odgovornu dadilju s iskustvom za čuvanje 14 mjesečnog djeteta u Zagrebu, istočni dio grada.
Radno vrijeme 9 sati dnevno, vikendi slobodni. Trajanje zaposlenja: do jeseni 2014. Početak rada: odmah.

Kraći životopis s opisom dosadašnjeg radnog iskustva i kontakt telefonom molim na mail [email protected].
Ponude bez životopisa nećemo razmatrati.
Lunanuvolasole is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 13:05   #210
Quote:
anchizg87 kaže: Pogledaj post
Dragi roditelji,ja sam apsolventica Religiozne pedagogije na KBF-u sa iskustvom čuvanja djece. Spremna sam na čuvanje djece svaki dan 5-8 sati, ili prema potrebi, npr. par puta tjedno. Naravno na uvid dajem i preporuke. Ako vam treba netko u koga možete imati povjerenja možete me kontaktirati na pp.

Hvala i lijepi pozdrav!
Poštovana, obzirom da vam ne mogu poslati pp molio bi da mi javite da li je oglas još uvijek aktualan.
matheeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 15:14   #211
Dragi roditelji, svi vi koji morate na posao i nemate kome ostaviti djecu ili samo trebate pomoc, javite se na broj 092 149 5882 ili na e-mail
[email protected]

Spremna sam cuvati vase djete pola ili cijelo rano vrijeme, 5 dana u tjednu. U obzir dolazi i povremeno cuvanje. Preferiram cuvanje u vasem domu ali po potrebi moze i u mom stanu. U posao koji bih obavljala ulazi kompletna briga o djetetu (higijena, hranjenje, ako su stariji spremna sam pomoci u ucenju, igra (unutra i vani)...) Po dogovoru obavljam i sitne poslove po kuci. Lokacija: Zagreb

Zadnje uređivanje cocochanel959 : 15.01.2013. at 15:16. Reason: nepotpuno
cocochanel959 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 17:30   #212
Medicinska sestra, 20 godina, trenutno nezaposlena s godinom dana radnog staža na Odjelu pedijatrije čuvala bi Vaše klince i klinceze!

Neudana, bez djece, nepušač.

Izrazito komunikativna i vedra, temeljita i ustrajna, snalažljiva u svim situacijama, odgovorna i pedantna.

Vješta u obavljanju osobne higijene djeteta, oblačenja, hranjenja, uspavljivanja i igranja te djelovanja u situacijama kada je dijete bolesno.

U obzir dolazi čuvanje djece u Gradu Zagrebu te pojedinim dijelovima Krapinsko-zagorske županije.

Uz kvaliteta koje posjedujem nadam se da ću imati priliku i osobno Vam se predstaviti.
__________________
Tebe nitko nije više jedva čekao od mene!
Nurse20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 19:44   #213
Lijep pozdrav svim mamama ovdje...

odlučila sam da je bolje ostaviti svoj oglas pa kome se dopadne nek se javi, nego da se ja javljam vama kad ne znam Vaše jasne preferencije.

Nudim izrazitoveliki prostor (čitavu kuću na raspolaganju koja je preko dana većinom prazna- slike su dostupne na zahtjev ili možete doći osobno), još veće dvorište gdje se vaši klinci pod mojim nadzorom mogu nesmetano igrati, a imaju jedinistvenu priliku upoznati i par koka koje imamo na brizi. Pravi seoski ugođaj.
Nudim potpunu fleksibilnost oko čuvanja, princip je: vi ostavite klinca/klincezu i dođete po njega, a mogu i ja eventualno (ako smo u relativnoj blizini) ih pokupit i vratiti.

Ujedno, naglasila bih da fino kuham i spremna sam se prilagoditi svakom vašem uvjetu i vjerujem da bi se vaši klinci jako ugodno osjećali kod mene.

Lokacija: Zg Istok (sesv.kraljevec)

Obzirom na situaciju koja nam je svima teška, spremna sam svim roditeljima maksimalno izać u susret i ne tražit nekakve cijene koje su nerealne u današnje vrijeme.
Uglavnom, sve po dogovoru.

Mala napomena: obzirom da s bebama nemam iskustva nego s kikačima od 2+ god molim da se to uzme u obzir kao neka dobna-donja granica.


Izvanredna sam studentica ekonomije, 26god i imam iskustva u čuvanju djece.
Za svaki dogovor slobodno se javite u PM.

Zadnje uređivanje berlin lover : 16.01.2013. at 20:17.
berlin lover is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 09:27   #214
dadilja

Majka 3 i pol godišnjaka čuvala bi vaše dijete 4-6 h na području Zagreba, obavljala kućanske poslove-kuhala,čistila, vedra sam i pouzdana osoba,odgovorna.Okružena malom djecom. 095-850-2843
silva177 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 17:05   #215
Poštovani!
Čuvala bi vašu djecu u svom domu na Savici.Udana,majka 3 velike djece.Imam dosta iskustva,radila sam kao teta u vrtiću i privatno čuvala djecu čiji su roditelji dostupni za preporuke.Možete me kontaktirati na e-mail:[email protected]
koret is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 15:33   #216
http://tetacuvalica.webs.com/
cocochanel959 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 00:35   #217
Tražimo tetu za čuvanje dvogodišnjeg dječaka i vođenje kućanstva (manji opseg poslova), 9 sati dnevno, pon-pet... nepušač, starija osoba sa iskustvom, po mogućnosti sa preporukom... zapadni dio grada (zg)...molimo ponude sa životopisom i kracim opisom dosadašnjeg iskustva na pm.
Hvala i pozdrav!
simonp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 12:39   #218
Zovem se Jelena , te imam 19 godina ..
Možda jesam mlada , ali sam , komunikativna i druželjubiva ..
Imam iskustva u čuvanju djeteta, tako da imam preporuku , a što je po meni najvažnije volim djecu
Inače sam iz Splita , a čuvala bih vašu djecu na području Splita(cijeli Split) i Solina .. Na duži period .. U obzir dolaze i kratki , i dnevni
Hvala unaprijed .. Javite mi se na poruke ili na mail: [email protected]
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 22:43   #219
Dadilja

Poštovani roditelji!
Moje ime je Ivana i apsolventica sam razredne nastave na Učiteljskom fakultetu u Zagrebu. Imam trogodišnje iskustvo u čuvanju i pomoći u učenju djeteta nižih razreda OŠ. Živim u zapadnom dijelu grada, točnije, Jarunu. Možete dobiti i preporuke roditelja djece koju sam čuvala. Za ostale informacije, slobodno me kontaktirajte.
Hvala i lijep pozdrav!
elliesabb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 19:48   #220
tražim tetu čuvalicu na području Zagreb, zapadni dio (Stenjevec) za čuvanje male djevojčice od 2 god. ...puno radno vrijeme od pon-pet...
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.