Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2015., 12:03   #481
Gospođa u 50.-toj godini, ozbiljna, slobodna i bez obveza, s osobnim iskustvom, čuvala bi u svojem stanu na Trnjanskoj Savici u Zagrebu, dječicu bez obzira na dob. Čuvanje i potrebna briga po dogovoru s roditeljima. Upiti na privatne poruke.
JustVeselka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 14:22   #482
Studentica ERF-a(20 god.) nudi usluge rada sa djecom s teškoćama u razvoju te povremeno čuvanje djece(petkom i vikendom, preko tjedna po dogovoru). Dolazim kod Vas,a iznimno može i kod mene u stanu po potrebi. Nalazim se u Novom Zagrebu(Središće) pa okolni kvartovi imaju prednost, no nisu mi problem ni ostale lokacije,pogotovo vikendom i na duže vrijeme.
Čuvala bih djecu svih uzrasta, pomagala u svakodnevnim aktivnostima, u učenju,pisanju zadaće, odlazak u park i sl.
Satnica po dogovoru!

Možete se javiti ovdje u privatne poruke,a onda u daljnjoj komunikaciji Vam dam broj mobitela.
Hvala!
LadyinBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 22:26   #483
Čuvanje djece/davanje instrukcija/pomoć u učenju

Magistra primarnog obrazovanja (26 god.), iz Rijeke nudi usluge čuvanja djece i davanja instrukcija/pomoć u učenju.
Iskustvo s djecom predškolske dobi i mlađe školske dobi te rad u školi godinu dana.
Molim zainteresirane u pp. Unaprijed hvala.
San4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 14:49   #484
Teta čuvalica

Trazim pouzdanu žensku osobu za ispomoć u čuvanju i brizi za dečkića od 10 mjeseci, preko tjedna, u našem stanu, lokacija Zagreb-Kruge, po 4 sata dnevno.

Molim ponude u pp, stojim na raspolaganju za upite.
__________________
Viktore, moj Viktore
black kitten is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 00:21   #485
Trazim pouzdanu i iskusnu tetu cuvalicu od 1.9.2015 za cuvanje decka od 9 mjeseci, puno radno vrijeme na duzi period. Lokacija Ravnice, Zagreb. Molim ponude na pp
LulicaBublica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 08:56   #486
Tražim tetu čuvalicu, može studentica koja bi za vrijeme ljetnog odmora, čuvala dijete od 8 god....što znači od 18.06. do 01.08. a 8 mjesec možda djelomično...

zapadni dio zagreba...

bitno je da se ide dosta vani sa djetetom, aktivno i kreativno provodi vrijeme u stanu, (ne TV, računalo, igrice) ....

ili druga mogućnost...

ako imate kuća ali nije uvijet i djecu...što znači da bi dovodila vama dijete ali uvijet da je zapadni dio Zagreba (Gajnice, Vrapče, Stenjevec, Jankomir itd.)
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 17:18   #487
Quote:
LulicaBublica kaže: Pogledaj post
Trazim pouzdanu i iskusnu tetu cuvalicu od 1.9.2015 za cuvanje decka od 9 mjeseci, puno radno vrijeme na duzi period. Lokacija Ravnice, Zagreb. Molim ponude na pp
Postovana, molim vas nazovite.me na br
091 16306-46 ili mi posaljite vas kontakt kako bih vam se mogla detaljnije predstaviti. Inace, imam 55 godina i veliko iskustvo u cuvanju djece, od beba do skolske dobi.vrlo lako uspostavljam kontakt s djecom, volim s njima provoditi vrijeme u parku ili ih, ovisno o njihovoj dobi, odvesti u dj.kazaliste,zoloski vrt i sl, naravno u dogovoru s roditeljima. Aktivan sam i dugogodišnji vozac sa vlastitim automobilom ,a zivim u obitelji sa 2 odraslih sinova i suprugom
Moje preporuke su vam uvijek dostupne i dobrodosle.
Lijep pozdrav, Jadranka Jelenek










u

Gracanima. Vec 2 godine čuvam dječaka koji u jesen krece u vrtic, pa sam od tada slobodna. Moje preporuke su vam uvijek dostupne i dobro d
malivrtic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 16:33   #488
Smile čuvanje

Dragi roditelji!

Ako vam treba dobra, i nježna teta da bude uz vaše školsko dijete dok
vi radite , možete mi se javiti pp.
Prednost,savica,folnegovicevo naselje, borovje , ali može i neki drugi dio grada u zoni tramvaja
Hobuscus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 14:41   #489
Ponavljam oglas....

Gospođa u 50.-toj godini, ozbiljna, slobodna i bez obveza, s osobnim iskustvom, čuvala bi u svojem stanu na Trnjanskoj Savici u Zagrebu, dječicu bez obzira na dob. Čuvanje i potrebna briga po dogovoru s roditeljima. Upiti na privatne poruke.
JustVeselka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 19:00   #490
čuvanje djece - zap. dio grada

Ako nekome treba povremeno čuvanje djeteta u zapadnom dijelu grada (Stenjevec, Gajnice, Vrapče...), stojim na raspolaganju (živim u Gospodskoj).

Friških iskustava kao teta čuvalica nažalost nemam (prije dosta godina bila sam au-pair u Engleskoj godinu dana, troje djece; ako nekoga zanima mogu dati podatke te obitelji za preporuku s obzirom da smo ostali u kontaktu).

Ali sam zato mama jednog zahtjevnog ADD predškolca kojeg treba loviti za glavu i za rep

Imam također vozačku i auto. Nepušač sam.

Trenutno sam dosta vremena slobodna, moje dijete ide u vrtić, pa ako je netko slučajno zainteresiran sve daljnje info na pp.
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 11:58   #491
Thumbs up Čuvalica na Vrbanima

Od rujna dostupna teta čuvalica sa 5-ogodišnjim iskustvom u čuvanju djece.
Okupljam malu grupu djece za čuvanje na području Vrbana u za to prilagođenom prostoru. Učimo plesati, pjevati, kreativni smo, vrtlarimo i učimo engleski. Hranimo se zdravo, jedemo obroke spravljene od organskih namirnica.
Moguće čuvanje i za vrijeme ljetnih praznika, prema dogovoru.
Ukoliko ste zainteresirani, javite se [email protected]
Dostupne preporuke zadovoljnih roditelja.

Zadnje uređivanje vestigium : 15.05.2015. at 12:09.
vestigium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 15:43   #492
teta cuvalica

Quote:
LulicaBublica kaže: Pogledaj post
Trazim pouzdanu i iskusnu tetu cuvalicu od 1.9.2015 za cuvanje decka od 9 mjeseci, puno radno vrijeme na duzi period. Lokacija Ravnice, Zagreb. Molim ponude na pp
Postovani roditelji
Javljam se na vas zahtjev sa veseljem.
Vec 10 godina cuvam djecaka od jedne doktorske obitelji. Sa mnom je prohodao i progovorio naucio prva slova i brojke. U tih divnih 10 g smo se smijali,loptali,setali,vozili,druzili i dosao je kraj tog druzenja. Sada je vrijeme za novog kikaca i novo veselje. Spremna sam za nove izazove,vesela sam i brizna. Budite slobodni odgovorit mi na mail ili mob 0922634207. Preporuke donosim sa sobom na nase upoznavanje.
Sa veseljem vas iscekujem
Željka Burkovac
leonariela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 11:45   #493
Tražim tetu čuvalicu za sljedeći tjedan od 01.06. - do 05.06. (čet zbog praznika ne trebamo) koja bi čuvala djevojčicu od 4 god. koja se oporavlja od vodenih kozica u Stenjevcu.
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 09:54   #494
Tražim pouzdanu tetu čuvalicu za 3,5 godišnjeg dječaka, zasad u strogom centru grada, kroz dva tjedna Park dr F. Tuđmana. Usluge bih trebala povremeno, nakon vrtića (poslije 16 sati), za vrijeme vikenda pod uvjetom da teta dolazi kod nas.
sonjuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 20:44   #495
TRAŽIM

TRAŽIM DJEVOJKU ZA ČUVANJE DVOJE DJECE 2-3 SATA DNEVNO U CENTRU ZAGREBA.
ZA UZVRAT NUDIM KOMPLETAN SMJEŠTAJ , A KASNIJE POSTOJI MOGUĆNOST ZA STALNO ZAPOSLENJE UZ DOHODAK

PONUDE NA MAIL:

[email protected]
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 19:27   #496
Pozdrav svima,

evo, slobodna je jedna teta čuvalica za područje Grada Zagreba. Imam dugogodišnje iskustvo u čuvanju djece, nekoliko sam ih dovela do prvog razreda osnovne škole, prošli smo sve što se proći dalo, pelene, osip, odbijanje hrane, temperature. Ali sva su moja dječica sada već veliki mali ljudi i krenuli su u novu fazu svog života.

Budući ne idem na more niti planiram bilo kakvo putovanje, mogu odmah početi s radom i veoma sam prilagodljiva. Inače ne pijem, ne pušim i super se snalazim i sa kućnim ljubimcima. Što se pak kuhanja tiče, nije mi nikakav problem pripremiti obrok za cijelu obitelj i jako se trudim da to bude što zdravije.

Ako imate kakvih pitanja slobodno mi pošaljite poruku u Inbox. Molim samo ozbiljne ponude od ozbiljnih obitelji.

Vaša Mila
WiseMila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 19:37   #497
Teta cuvalica:)

Dragi roditelji, klinci i klinceze!
Ako trebate veselu i komunikativnu tetu cuvalicu spremnu za igru i druzenje, ovdje sam upravo zbog Vas
Nudim usluge cuvanja predskolske i skolske djece od ponedjeljka do petka cca 5 sati dnevno ili po dogovoru od lipnja do pocetka rujna. Zovem se Ivana, imam 29 godina, apsolventica sam Uciteljskog Fakulteta u Zagrebu sa petogodisnjim iskustvom cuvanja djece. Zivim u zapadnom dijelu grada ( Jarun ). Preporuke takoder dostupne Eto, toliko od mene, za sve ostale informacije me slobodno kontaktirajte na mail: [email protected] i pitajte sto Vas zanima
Lp
elliesabb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 20:00   #498
E da, zaboravih napomenuti, moze i na duzi period, a dolazi u obzir i puno radno vrijeme ako bude potrebno Uglavnom, sve po dogovoru
elliesabb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 15:59   #499
tražim od pon. 06.07. do kraja 7 mjeseca tetu čuvalicu za animaciju i čuvanje djevojčice od 8 god. - kvart Stenjevec (između Vrapča i Gajnica)
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 11:15   #500
Teta čuvalica s iskustvom traži posao!
- od 1.9.2015.
- Lokacija: na potezu od Dubrave do centra
- sve ostale info u privatne poruke.
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.