Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2012., 12:54   #81
Ovaj oglas predajem u ime prijateljice:

Imam 22 godine i majka sam 2,5 godišnjeg djeteta,dakle iskutvo sa djecom imam.Čuvala bi djete u svom prostoru,ili u vašem ako svog sina mogu dovesti sa sobom.Prema potrebu mogu obaviti i neke sitne kućanske poslove,do sad sam čuvala dvoje djece i odgovorna sam osoba kojoj možete povjeriti svoje djete.Živim u zagrebu malo iza dubrave.Javite se na pp za kontakt broj,unaprijed se zahvaljujem na ukazanom povjerenju.
misti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 10:01   #82
Quote:
neli5 kaže: Pogledaj post
Tražimo dadilju za našeg 17-mjesečnog dječaka:

Lokacija: Zagreb Vrbani III
Radno vrijeme: pon-pet od 8-17 sati od 01. rujna 2012 (najkasniji datum početka rada, moguće je dogovoriti i raniji ukoliko teti odgovara);
svako vrijeme izvan redovnog rada samo po prethodnom dogovoru i uz dodatno plaćenu satnicu
Rok na koji tražimo tetu: na duže vrijeme (1 god. ili duže)
Tražene osobine: nepušač, mlađa/vitalnija ženska osoba, energična, vesele naravi s puno strpljenja i ljubavi za djecu
(preferiramo mlađu osobu jer se sa sadašnjom vrlo mladom tetom odlično slaže i jedno drugo bez problema prate); obavezno prethodno iskustvo u čuvanju djece i kuhanju za njih te preporuke (mogućnost provjere kod prethodnih poslodavaca); od tete očekujemo da bude točna i pouzdana jer nemamo back-up opciju za čuvanje dijeteta te da joj nismo privremeno rješenje dok traži drugi posao
Zaduženja: kompletna brigu o djetetu (higijena, presvlačenja, izlasci, igra, čitanje slikovnica), primjereni odgoj bez psovki, vikanja i fizičkog kažnjavanja (moram li ovo posljednje uopće naglašavati?), kuhanje samo za dijete, pospremanje igračaka i posuđa nakon jela.

Napominjem da imamo vrlo dragog, čupavog psa koji je dresiran i prijateljski nastrojen prema svima. On uglavnom nije kod kuće jer ide sa suprugom na posao, no ukoliko osoba ne voli životinje (pse) ili ih se boji, svakako bolje da ne aplicira za ovaj posao jer povremeni susreti s četveronošcem su neminovni

Sve ponude i pitanja molim na [email protected] ili pp.

Također ćemo cijeniti svaku preporuku članova foruma...

Samo da javimo da smo mi našu tetu uspjeli pronaći!

Također se zahvaljujemo svim dragim tetama koje su nam se javile na oglas te članovima foruma na dobronamjernim i korisnim preporukama!
neli5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 14:46   #83
Smile čuvanje djece

Malo je nezahvalno ovako pričati o sebi, pa ću maksimalno skratiti i reći ono što nudim, a za detaljnije informacije se javite preko privatnih poruka.

Imam dosta iskustva s čuvanjem djece, volim djecu i ona odlično reagiraju na mene i naše zajedničko druženje.
Po prirodi sam dosta topla, empatična i optimistična osoba i vjerujem da djeca znaju to prepoznati, pa mi se uvijek vesele.
Nudim se za čuvanje djece pola radnog vremena u popodnevnim ili večernjim satima ili pak vikendima (tada može i puno radno vrijeme), a prednost imaju oni koji žive u zapadnom dijelu grada ili samom centru.
Mogla bih čuvati i puno radno vrijeme svaki dan, ali da čuvanje počinje oko 15h najranije, pa onda koliko već treba.
Trenutno čuvam par puta tjedno jednogodišnjeg bebača u jutarnjim satima i zato bih voljela da drugo dijete čuvam kasnije.
Od rujna sam slobodna, pa onda mogu čuvati dijete/djecu i od jutra.

Imam i profil na dadilje.net, tako da ću vam poslati link ukoliko mi se obratite da malo više saznate o meni, a naravno sva pitanja su dobrodošla i na njih ću vam rado odgovoriti preko privatnih poruka...
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 15:58   #84
dobar dan, evo i ja trazim...malo posebno... - tj. trazim osobu za pomoc u kuci/babysittericu za mjesec srpanj (a vjerojatno i prvu polovicu kolovoza - po dogovoru) u vrboskoj, otok hvar.
posao nije "live-in", prema tome trebala bi mi osoba koja zivi u blizini (ima prijevoz, ili ne, imamo ga mi).
kratak opis posla: od ponedjeljka do petka, od 9AM do 4PM (ili manje, po dogovoru) - jednostavno pospremanje (oprat sudje, stavit prat robu), jednostavno kuhanje (juha ili manistra ili salata, nesto u tom smislu) i najvise babysitting trogodisnje kcerke - tj. veoma smo fleksibilni, ako bi bilo samo cuvanje kcerke i to bi bilo dobro.
posto radim skoro cijeli dan treba mi osoba koja bi se malo brinula o domacinstvu i igrala s malom. prilicno smo fleksibilna obitelj, vecinu vremena provodimo u vrtu (kucu skoro ne koristimo, a nije mi bit da se pod svaki dan glanca, nego da nije nered i da imamo nesto za pojest).
ako se jedni drugima svidimo, kolaboracija se moze produljiti, a moze postati i dugorocnija (npr. 3 mjeseca slijedece ljeto).
trazim pouzdanu lokalnu curu/zenu. ako mislite da imate volje za ovakav posao i zivite lokalno molim vas javite mi se na pp. (mozemo se dogovoriti o satnici, razdoblju (cijeli mjesec, pola mjeseca, vise od mjeseca, itd.)
unaprijed hvala! :-)
neutroroberts1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 17:35   #85
čuvanje djece/pomoć u kući

Pozdrav
Ako netko treba osobu za čuvanje djeteta ili više njih ili osobu za pomoć u kući (čisćenje, spremanje, kuhanje, peglanje) na području Zagreba neka mi se javi na pm

Naime ta osoba je moja mama, 55 godina, ima ogromno iskustvo u čuvanju djece i vođenju kućanstva, super se slaže sa svima, vedra je i vesela osoba, voli životinje, ma žena je zakon )
Radila je tako već kod par obitelji (čuvala djecu i brinula o kućanstvu) tako da se sve može provjerit i nikad nije bilo nikakvih problema ili neznam čega...

Slobodna je i sada već preko ljeta pa na dalje, i ako je netko zainteresiran neka mi se javi na pm.
Hvala pozdrav.
meganeplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 18:18   #86
Samo da malo komentiram ovo s preporukama i iskustvom. Naravno da ne omalovažavam ni jedno ni drugo, ljudima daje osjećaj sigurnosti, ali opet... Meni se čini da svaka majka koja je odgajala djecu samim time ima dovoljno kvalifikacija za čuvanje drugih kikića. A što se tiče preporuka, tko može provjeriti nisam li zamolila nekoliko prijateljica da mi napišu preporuku, umjesto da priznam da ju nemam jer to još nisam radila. Što se kaže, papir sve podnosi. Ja mislim da je najvažniji onaj "klik" između mene i druge strane ( djeteta i njegovih roditelja ), koji govori da sam prava osoba za taj posao.
Ujedno bih nešto pitala drage članice foruma. Naime, imala sam neke ponude, ali ne kužim koji je omjer između babysit. i kućanskih poslova, nekako sam stekla dojam da me zapravo žele za ovo drugo, a to ne bih radila.
__________________
samo hrabro...
Mislava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 22:25   #87
Hey!

Hejjj!
Imam 18g iz Zagreba sam. Završila sam četverogodišnju umjetničku školu i tražim nekoga tko treba vedru, mladu i umjetnicki nastrojenu dadilju
Vrijeme fleksibilno prema vašim potrebama a cijena po dogovoru

ako vas još nešto zanima [email protected]

P.s. Ukoliko se radi o malo starijoj djeci pa treba pomoć sa zadaćom nema problema

Iskustvo: Čuvanje mnoštvo bratića i sestrićni te od nedavno i nečakinje
__________________
..."You said: "hey, my love, I'm sorry but we can't go on 'cause...I'm in love with someone else"...Tell me, what do you want me to say.....When you treat me this way"...
SethNephilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 20:22   #88
Pozdrav!

Volim provoditi vrijeme s dječicom i imam mnoga iskustva s čuvanjem djece.
Nepušač sam,komunikativna,vesela,optimistična,spremna prilagoditi se djetetu i poštovati odgojne metode.
Čuvala bih djecu preko ljeta na području Čakovca.
Možete me kontaktirati na mail [email protected]
lacrimossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 00:28   #89
Tražim mlađu ženu za čuvanje 6-godišnjaka u Hvaru. Mlađa naglašavam zato jer je dečko jako aktivan i treba nam netko s dosta energije. Posao bi obuhvaćao kuhanje ručka djetetu i igru s njim. Najbitnije mi je da je to netko tko se zbilja želi i voli baviti djetetom. Hrana i smještaj osigurani. Sve ostalo na PM.
Garf is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 17:40   #90
Poštovanje
Ja samTeta Meri ,po struci odgajateljica,čuvala bih Vaše dijete,vedra i vesela 50godišnjakinja
[email protected]
tetameri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 10:17   #91
Quote:
neutroroberts1 kaže: Pogledaj post
dobar dan, evo i ja trazim...malo posebno... - tj. trazim osobu za pomoc u kuci/babysittericu za mjesec srpanj (a vjerojatno i prvu polovicu kolovoza - po dogovoru) u vrboskoj, otok hvar.
posao nije "live-in", prema tome trebala bi mi osoba koja zivi u blizini (ima prijevoz, ili ne, imamo ga mi).
kratak opis posla: od ponedjeljka do petka, od 9AM do 4PM (ili manje, po dogovoru) - jednostavno pospremanje (oprat sudje, stavit prat robu), jednostavno kuhanje (juha ili manistra ili salata, nesto u tom smislu) i najvise babysitting trogodisnje kcerke - tj. veoma smo fleksibilni, ako bi bilo samo cuvanje kcerke i to bi bilo dobro.
posto radim skoro cijeli dan treba mi osoba koja bi se malo brinula o domacinstvu i igrala s malom. prilicno smo fleksibilna obitelj, vecinu vremena provodimo u vrtu (kucu skoro ne koristimo, a nije mi bit da se pod svaki dan glanca, nego da nije nered i da imamo nesto za pojest).
ako se jedni drugima svidimo, kolaboracija se moze produljiti, a moze postati i dugorocnija (npr. 3 mjeseca slijedece ljeto).
trazim pouzdanu lokalnu curu/zenu. ako mislite da imate volje za ovakav posao i zivite lokalno molim vas javite mi se na pp. (mozemo se dogovoriti o satnici, razdoblju (cijeli mjesec, pola mjeseca, vise od mjeseca, itd.)
unaprijed hvala! :-)
hvala svima, nasli smo tetu
neutroroberts1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 00:46   #92
Book svima !!!
Ja sam teta čuvalica iz Splita. Imam 23 godine, jako sam brižna, oobooožavaaam djecu i sve u vezi dječice. Studentica sam 5.godine, po prirodi sam vedra i zabavna osoba. Imam prilično iskustva u radu s djecom te po potrebi mogu dati i preporuke mama kojima sam čuvala djecu. Voljela bih povremeno čuvati jedno ili dvoje djece u vašem stanu, svi zainteresirani javite se na pm
Pozdrav svima
Talia22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 13:48   #93
Teta čuvalica - Osijek

Teta čuvalica ( Osijek ) , 35 god. ,nepušač , majka jednog odraslog djeteta , čuvala bi jedno djete u vašem stanu , može i u mojem ako djeca nisu alergična na životinje ili ih se boje . Dob djeteta nije bitna . Mogućnost povremenog čuvanja na par sati ili više satno ( 8 sati ) itd Javite se na pm za ostale informacije , kontakt broj, unaprijed se zahvaljujem na ukazanom povjerenju
Anabella08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 09:10   #94
Quote:
Kines kaže: Pogledaj post
I mi želimo pomoći našoj teti čuvalici u pronalasku novog djeteta, budući da naš mališan od jeseni kreće u vrtić.
Teta je pouzadana, puna ljubavi i razumijevanja za našeg mališana, pedesetih godina, vrlo vitalna, nepušač. Od rujna je slobodna. Od srca ju preporučujemo.
Za kontakt broj telefona molim javite mi se na pp.
Ponavljam oglas. Naša teta traži dijete koje bi čuvala od rujna na području Novog Zagreba (nije uvijet). Trenutno je još uvijek kod nas do 1.9.i htjeli bi ju proslijediti u dobre ruke.
Kines is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 10:33   #95
Quote:
sanja cizic kaže: Pogledaj post
Poštovanje!
Zovem se Sanja Čižić .Živim u Španskom -oranice u ulici Josipa Strganca 6. Posjedujem vlastiti auto. Imam 46 godina i majka sam četvero odrasle djece u dobi od 12,14,17 i19 godina. Moja majka je odgojiteljica u mirovini. Dobitnica je nagrade grada Zagreba za odgajatelje. Od nje sam nasljedila ljubav prema djeci, a i veoma bogato iskustvo jer sam od malih nogu pomagala majci u izradi raznih predmeta za potrebe vrtića.
Bavim se čuvanjem djece od malih nogu, mog mlađeg brata ,pa do bratića i sestrične koji su blizanci, i nakon školovanja (dvije godine škola primijenjene umjetnosti,i grafička škola stekla sam zvanje grafičar pripreme) počinjem čuvati djevojčicu Loretu Gudelj -kći poznate dizajnerice Grete Gudelj , koja je tada bila u dobi od pet godina. nakon toga dobila sam posao u tiskari "Naša djeca" i stekla staž od oko petnaest godina.
Nakon toga Loreta, sada već udana i majka, zove me da li bi htjela čuvati sedmomjesečnog sina u obitelji Šipek. I tako sam se ponovo našla u tom poslu. Zbog oštećenja sluha doktor je zabranio rad u buci.
Malenog Brunu sam čuvala do vrtića- pet mjeseci.
Nakon toga čuvam povremeno preme roditeljskoj potrebi. Prošlo ljeto sam imala veliku sreću da radim za obitelj Medić gdje sam čuvala malenu Evu u dobi od dvije i pol godine.Tamo sam ostala dok djevojčica nije krenula u vrtić. Mama od malene Evice , psiholog Nika Medić-napisala mi je pisanu preporuku. ako sam vas zainteresirala molila bi vas za mail kako bi vam mogla poslati preporuku i brojeve mobitela za ostale preporuke ako treba. a ujedno i neke slike radova koje sam izradila.
A sada malo o osobnosti. Blage sam prirode i izuzetno strpljiva. Nisam kažnjavana, ne koristim nikakve ovisnosti osim što volim slatko. na djecu djelujem smirujuće. Volim crtati ,pjevati, šetati, i biti u društvu najmanjih ! Volim more i prirodu, i vjerujem u Boga ! Što se tiće zdravlja mogu nabaviti potvrdu doktorice o sposobnosti ! Kažu da dobro kuham - ako zatreba. I bila bi vam zahvalna ako me uzmete u obzir.
Lijep pozdrav i hvala teta Sanja
Mail [email protected]

Zadnje uređivanje sanja cizic : 08.07.2012. at 10:35. Reason: Zainteresirana sam za rad u inozemstvu
sanja cizic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 11:39   #96
da li postoje u zagrebu agencije preko kojih bi mogli naći tetu čuvalicu? ili ja ne mogu naći ili nema...
uglavnom, tražimo tetu čuvalicu za jednogodišnjeg dečka.. tj 1.12. puni godinu dana pa će nam od tada trebati teta čuvalica.. a suprug ide na neko vrijeme raditi u inozemstvo pa će mi trebati i dodatna pomoć, npr. nekad će trebati koji sat dulje ostati i sl, možda tu i tamo skuhati i popeglati, počistiti.. što će se, naravno, i dodatno platiti...
jako smo skeptični i oprezni jer se radi o malom djetetu, a i svašta se događa u današnje vrijeme, pa ćemo biti posebno oprezni u potrazi..
dakle, ako itko ima ikavih sugestija, preporuka i sl.. sve je dobro došlo..
-katrin- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 18:38   #97
Dvije tete čuvalice s dugogodišnjim iskustvom i pedagoškom naobrazbom u svom domu u Maksimiru čuvaju nekoliko mališana svaki radni dan 7-17h. To je prizemni stan u obiteljskoj kući sa velikom okućnicom koji je namijenjen djeci i isključivo za djecu, te prilagođen njihovim potrebama; opremljen mnogim sadržajima koji su im interesantni, potiču njihovu kreativnost i znatiželju. Prehrana se bazira samo na zdravim namirnicama, te svaki dan imaju doručak, voće, kuhani ručak i užinu. Grupa djece nikada nije veća od šest, upravo iz tog razloga da bi se svakom djetetu mogli posvetiti individualno, te da bi mogli zadovoljiti njegove želje i potrebe. Posebno nam je važno i inzistiramo u provođenju higijene, redovitom pranju ruku, pranju zubića i premotavanju. Soba za popodnevni odmor i poćinak odvojena je od sobe za igru što pruža mogućnost da djeca koja su već starija i kraće spavaju da se mogu nesmetano igrati i zabavljati.
U vrtu koji se nalazi u hladovini voćaka nalazi se dječji park (ljuljačke, tobogan, klackalica, dječja kućica, pješčanik,dječje guralice, ljetni bazen...)
Trenutno se u grupi nalaze djeca od 15mj, 17mj i 2god.
Također posjedujemo preporuke od svih dosadašnjih roditelja.
Ukoliko ste zainteresirani za naš mini vrtić kontaktirajte nas na 099/848-7259 ili 091/222-8236
U isčekivanju novih klinceza i klinaca srdačno Vas pozdravljamo!
Bubica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 19:14   #98
Pozdrav mamice i ja sam mama, ako vam treba čuvanje vaše dječice na području otoka Krka obratite mi se u inbox za sve informacije!
more1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 13:20   #99
Teta čuvalica u Zadru

Baka čuvalica u Zadru, 60 godina, aktivna, sa velikim iskustvom u čuvanju i velikom ljubavlju prema djeci. Javite se na 0991916508, slobodna sam od rujna...
Ivana MeiMei is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 19:40   #100
teta u vrtiću, sa dugim stažom i iskustvom čuvanja djece sa poteškoćama, traži neki honorarni posao čuvanja djece po potrebi. zagreb.
broj telefona u inbox.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:54.