Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 14:54   #1
Raspada mi se bend

Evo, kao što i sam naslov kaže, raspada mi se bend i ne mogu reći da me to ne pogađa. Već sam neko vrijeme deprimiran zbog tog i zanemarujem neke svakodnevne zadatke. Okupili smo se prije dvije i pol godine, imali smo svoju rupu i svirali nekakav stoner rock. Imali smo pet autorskih pjesama bez teksta. Nismo nigdje nastupali. U početku smo imali često probe i to me ispunjavalo. Ali s vremenom sve se to prorijedilo i nije više bilo one kemije s početka. Kao da smo se otuđili i samo odrađivali te probe. Evo sad probe već nije bilo par mjeseci i ja se ne mogu pomirit s činjenicom da je bend možda gotova priča. Ne znam šta ću radit kad bend raspadne.
Harry Haller is offline  
Old 27.06.2017., 15:10   #2
Zašto niste nastupali? Nije vam se dalo ili vas nitko nije htio?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 27.06.2017., 15:15   #3
Nismo nikad završili te stvari, odnosno nismo napisali tekstove i nismo našli vokalista. Mislim da je toj pasivnosti i neradu kumovala i velika količina lake droge koja je konzumirana uoči proba.
Harry Haller is offline  
Old 27.06.2017., 15:16   #4
Nismo nikad završili te stvari, odnosno nismo napisali tekstove i nismo našli vokalista. Mislim da je toj pasivnosti i neradu kumovala i velika količina lake droge koja je konzumirana uoči proba.
Harry Haller is offline  
Old 27.06.2017., 15:20   #5
Quote:
Harry Haller kaže: Pogledaj post
Ne znam šta ću radit kad bend raspadne.
osnuj drugi bend. budi solo izvođač. uglavnom, ne trebaš psihologiju za rasprad benda stoga ovo ide pod ključ.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.