Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 20:38   #7721
Sto se dogodilo da BCH odjednom toliko raste?

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
NewOrder is offline  
Old 18.08.2017., 20:50   #7722
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
https://www.bloomberg.com/news/artic...sh-job-in-2017


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Zlato je u Njemačkoj trebalo biti preko noći a ne za 3-4 godine. Manipulacija valutana i zlatom je na vrhuncu i ja osobno ne ulažem u ništa što nije u fizičkom obliku. Jedino što dolazi u obzir su plemeniti metali, nekretnine i eventualno umjetnine ali na žalost nemam previše para za taj sport.
__________________
Politically Incorrect - And Always Right
Hugh Mungus is online now  
Old 18.08.2017., 21:52   #7723
Quote:
zgrules kaže: Pogledaj post
Mislim da smo ga i Kucilo i ja spominjali prije tjedan-dva. Kako je dotakao dno i da mora gore kad tad, pogotovo jer je sklon manipulaciji.



Moja torba od najvrijednijeg do najmanje... ARK nisam još prodao, ali mi se čini da formira descending triangle, ako to slomi ode dole. NEO, OMG i CVC držim radi potencijala kojeg ima jako puno, ALI... Ako ovaj vikend BTC ode jako gore, a mogao bi doć blizu $5k, sve ostalo pada. DGB i SC imam još nešto malo u zalihi, generalno sam u plusu s njima, ali nažalost puno prekasno prodao ostatak.

EDIT: BCC sam prodao po 0.34 kad sam ga dobio, ulaz mi je cca 0.08. Moja procjena.... Negdje oko 05.BTC-a kroz mjesec-dva, nakon toga ne znam... Ne bih se začudio i da u jednom trenutku prestigne BTC.
Prognoza za BTC: ovaj vikend $5000, od sredine tjedna snažna korekcija cca $3500-$4000. Ovo nije savjet, samo moj predosjećaj, ako pogodim nek ostane zapisano, isto tako ako fulam generalno
Hahaha, imaš pravo, jebo temu na kojoj nitko ništa ne čita osim svojih tekstova.......

Pa lijepo smo im napisali da će Jihan i Roger svoju govnaru napumpati i to prilično.........eto i to se upravo ostvaruje.......+100% u dva dana.........:klap:

"It's almost like you started pumping BCash yesterday just to be able to tweet this."

Roger Ver‏Verified account @rogerkver
The original economic code that led to Bitcoin's great success is alive and well in the form of #BitcoinCash. Watch what happens next:

Btw za sve one koji imaju ARK i cijene moje mišljenje, moj im je prijedlog da ga ni slučajno ne prodaju na ovim cijenama, eventualno ga mogu prodati kad ode preko 100-120.000 Satoshija.......
Zapravo obzirom da on nosi lijepi prinos stejaknjem najbolje bi ga bilo ne prodavati uopće, obzirom da uskoro od tamo stižu fenomenalne vijesti..........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 18.08.2017., 22:01   #7724
Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
Sto se dogodilo da BCH odjednom toliko raste?

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
Ljudi shvaćaju da je profitabilan za mining, underpriced je od početka i očekuju svi još rast, hajpa se. A i par servisa je unijelo kao svoj support plaćanja BCC.

I za dva dana je opet adjustment.
Heavy is offline  
Old 18.08.2017., 22:02   #7725
Quote:
NewOrder kaže: Pogledaj post
Sto se dogodilo da BCH odjednom toliko raste?

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
Problematika majnera me ne zanima pa ih baš ne pratim, ali ako je ovo istina onda je to razlog rasta cijene........

https://www.coindesk.com/bitcoin-cas...ampaign=buffer

Iako, ako mene pitate, prije bi moglo biti da je dizanje cijene BCHa za 100% učinilo odjednom rudarenje isplativim
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 18.08.2017., 22:11   #7726
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Btw za sve one koji imaju ARK i cijene moje mišljenje,..
Svaka čast svima koji žele pokazati svoj portfelj coinova drugima. Pogotovo je to dragocjeno onima koji tek počinju, kao ja. Teško se na početku snaći u šumi stotina i stotina coinova. Jedno pitanje za tebe a i za sve zapravo: gledate li samo likvidne coinove, recimo 30-40 najlikvidnijih ili to nije važan faktor?
hevi is offline  
Old 18.08.2017., 22:54   #7727
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
I za dva dana je opet adjustment.
Sorry, još nisam pohvatao terminologiju...
To bi zdravo seljački značilo....? Pad cijene?

Naime, dolazim u napast da prodam btc za bch, al to se sve okrene preko noći pa nisam pametan.
NewOrder is offline  
Old 18.08.2017., 23:32   #7728
Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
...Manipulacija valutana i zlatom je na vrhuncu i ja osobno ne ulažem u ništa što nije u fizičkom obliku. Jedino što dolazi u obzir su plemeniti metali, nekretnine i eventualno umjetnine ali na žalost nemam previše para za taj sport.
Čini mi se da brkaš špekuliranje i investiranje. Traderi špekuliraju dionicama, valutama i npr. spot zlatom, pa evo sad i kripto valutama kako bi zaradili novac, dok investitori kupuju nekretnine, fizičko zlato i umjetnine kako bi već zarađeni novac sačuvali.

Svaka vrsta špekulacije je podložna manipulacijama, a što je veća mogućnost zarade manipulacija je veća. Veliki koji kreiraju igru kupe vrnje, a mali mrvice. No, sa obzirom na veličinu tržišta i mrvice znaju biti veliki kolač ako ih dovoljno skupiš.

Problem je 'samo' što jako mali postotak špekulanata amatera zarađuje, a puno veći dio njih gubi. Profitabilna špekulacija zahtjeva jako veliko iskustvo i znanje koje se stječe godinama na marketu i toga mnogi nisu svjesni. No, postanu svjesni svega jako brzo, čim vide kako je lako izgubiti novac na tržištu, te kako ga je jako teško vratiti, kao i zaraditi.

Ja početnicima znam reći slijedeće: "nakon što nakon nekoliko godina steknete iskustvo i naučite trejdati, trebat ćete naučiti kako zaraditi novac". To je nešto sasvim drugo. Pa, kome se sviđa, a kome ne. Neka svi probaju, zašto ne.
__________________
"Puno lakše je pričati o novcu, nego ga stvarati" - Voltaire

Želiš saznati istinu o forexu? Klikni ovdje!
CroBroker is offline  
Old 19.08.2017., 10:57   #7729
Koji potop XBT

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 19.08.2017., 10:59   #7730
Šta reći Kraket prema cryptocompare.com trguje, a ljudi se ne mogu logirati već satima! I sada ako imate neku poziciju koju želite zatvoriti ...

Jel znate neki exchange koji prima eure? Svi ovi veliki ne primaju koliko sam vidio.
abusaef is offline  
Old 19.08.2017., 11:34   #7731
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Koji potop XBT

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
Gdje?
Freek is offline  
Old 19.08.2017., 11:50   #7732
long term, Bitcoin ili Bitcoin cash?
Taroth is offline  
Old 19.08.2017., 11:54   #7733
Quote:
Freek kaže: Pogledaj post
Gdje?
i mene zanima
nije ni 10%
mijur is offline  
Old 19.08.2017., 12:25   #7734
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
long term, Bitcoin ili Bitcoin cash?
Po meni je bitcoin napuhan.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 19.08.2017., 16:51   #7735
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Šta reći Kraket prema cryptocompare.com trguje, a ljudi se ne mogu logirati već satima! I sada ako imate neku poziciju koju želite zatvoriti ...

Jel znate neki exchange koji prima eure? Svi ovi veliki ne primaju koliko sam vidio.
isti hebeni problem nema poštene burze

bitstamp pre mala burza, kraken šteka, bittrex samo preko btc ili eth 0.25% fee, bitfinex te poloniex riziki, gdax za EU građane zabranjeno trgovati sa USA wtf, uglavnom smeće ne znam kakva su azijska koliki je rizik za držati tamo novce. Uglavnom čeka se neka dobro burza šteta što se desilo poloniex da su dotjerali bila bi top
mr. X is offline  
Old 19.08.2017., 18:32   #7736
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Šta reći Kraket prema cryptocompare.com trguje, a ljudi se ne mogu logirati već satima! I sada ako imate neku poziciju koju želite zatvoriti ...

Jel znate neki exchange koji prima eure? Svi ovi veliki ne primaju koliko sam vidio.
Coinbase prima eure. A koliko sam shvatio sa novcima uplacenim na coinbase mozes trgovati na gdax.com.
Ali imaju samo sa btc, ltc i eth

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
NewOrder is offline  
Old 19.08.2017., 18:59   #7737
Da ima par exchenga koji primaju eure, ali imaju jako mali izbor novčića. Kraken mi se čini super sigurnim i to mi je na prvom mjestu, ali sve ostalo nije na razini.
abusaef is offline  
Old 20.08.2017., 08:10   #7738
Ne znam ali sve nekako ide za time da će BCH srušiti BTC - bar na neko vrijeme.

It is currently 128.5% more profitable to mine on the Bitcoin Cash blockchain.

http://www.trustnodes.com/2017/08/19...g-bitcoin-cash

One of bitcoin’s biggest mining pool, which currently controls 11% of the network, is to start mining Bitcoin Cash this Monday after the currency rose to become 119% more profitable to mine than Bitcoin Core.

“You can mine BCC on btc.top soon. You can change your pool to btc.top. We have over 1000 P hash power right now. We will start to mine BCC on Monday officially. It’s convenient and simple.

Our pool will switch to the most profitable chain automatically, let you make 30% more profit everyday,” said a BTC.TOP personnel according to a rough translation obtained by trustnodes.
abusaef is offline  
Old 20.08.2017., 17:14   #7739
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post

Btw za sve one koji imaju ARK i cijene moje mišljenje, moj im je prijedlog da ga ni slučajno ne prodaju na ovim cijenama, eventualno ga mogu prodati kad ode preko 100-120.000 Satoshija.......
Zapravo obzirom da on nosi lijepi prinos stejaknjem najbolje bi ga bilo ne prodavati uopće, obzirom da uskoro od tamo stižu fenomenalne vijesti..........
možeš nam reći koje su te fenomenalne vijesti?
ethalfa is offline  
Old 20.08.2017., 17:53   #7740
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Po meni je bitcoin napuhan.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
a sto ce biti sa Bitcoin Cashom i njegovom cijenom?
Taroth is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.