Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2015., 18:41   #21
Bravo cure!!!! :klap:
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 20:46   #22
i hvala ruskinjama
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 21:15   #23
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
i hvala ruskinjama
Živi smo

Nova grupa:
Rusija 2-0
Španjolska 2-0
Slovačka 1-1
Srbija 1-1
Litva 0-2
Hrvatska 0-2

Znači, čekaju nas mečevi protiv Španjolske, Slovačke i Litve. Prve 4 idu u 1/4 finale. Teško da možemo proći, ali već je i ovo premašilo moja očekivanja, uz sve ove probleme koji su nas zadesili.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 23:44   #24
-43 protiv Španjolske, očekivao sam poraz od oko 25 razlike, na baš ovakav debakl

Ali svakako se to očekivalo. U subotu igramo protiv Litve i cure moraju dobiti to ako misle ostati u kakvim takvim šansama za prolaz. Uz to, Ruskinje su nam opet saveznice, bilo bi dobro kada bi dobile Slovačku, jer protiv njih naše igraju u zadnjem kolu.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 00:13   #25
šut za tri 0/6
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 09:09   #26
Cure su se ispuhale.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 11:06   #27
Novi uvjerljivi poraz, ovaj puta od Litve, je značio ispadanje. Sutra cure igraju sa Slovačkom i opraštaju se od Eura. Mislim da ovo ujedno znači i oproštaj od OI, neka me netko ispravi ako je bolje upućen.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 11:47   #28
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Novi uvjerljivi poraz, ovaj puta od Litve, je značio ispadanje. Sutra cure igraju sa Slovačkom i opraštaju se od Eura. Mislim da ovo ujedno znači i oproštaj od OI, neka me netko ispravi ako je bolje upućen.
U pravu si. Prvih 6 s EP ide na dodatne kvalifikacije za OI.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 16:18   #29
jel mi može neko objasniti
kaj se na onoj tablici crta kad se gubi sa 100 razlike u prvoj četvrtini
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 20:28   #30
Odlična košarka na EP-u. Srbija dobila Bjelorusiju u SF na krilima odlične obrane i igre 1na1, sad počinju Francuska-Španjolska koje su obje visile u QF. CG je u zadnjoj minuti stigla i okrenula veliko vodstvo Španjolki ali tada primaju koš i faul i to je bio kraj. Ruskinje su napravile nešto slično protiv Francuskinja ali u zadnjim sekundama suci izmišljaju tehničku Ruskinji i tu više nije bilo šansi za Rusiju. Sve polufinalistice idu u kvale za OI baš kao i petoplasirana ekipa tako da je i to razigravanje superuzbudljivo. CG je danas protiv Rusije opet stignula veliko vodstvo ali u zadnjoj minuti kod -3 promašuju 3 šuta i ništa od OI za njih. Jučer Litva-Turska isto na nož i pobjeda Turkinja tek u samoj završnici. Turska-Rusija sutra za 5. mjesto i OI, borba za medalje u nedjelju.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 22:24   #31
Jebeno i u susretu za 5. mjesto, prvo Rusija pred kraj stigla -5 za produžetak o onda Turska okrenula -5 i dobila u OT. Rusija bez OI.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 20:39   #32


Eto nama još jednog dočeka na Trgu republike
gaborovicmario is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 17:48   #33
Quote:
HRVATSKA ženska seniorska reprezentacija u kvalifikacijama za sljedeće Europsko prvenstvo, koje će se igrati 2017. godine u Češkoj, igrat će u skupini B s aktualnim doprvakinjama Francuskinjama, Estonkama i Nizozemkama.

Plasman na EP izborit će pobjednici svih devet kvalifikacijskih skupina, te šest najboljih drugoplasiranih reprezentacija.

Hrvatska će kvalifikacije otvoriti 21. studenoga domaćom utakmicom protiv Nizozemske, a četiri dana kasnije uslijedit će gostovanje u Estoniji. U veljači sljedeće godine Hrvatska će igrati na svom terenu protiv Francuske i gostovati u Nizozemskoj, dok je posljednji blok utakmica zakazan za studeni 2016. kada naše igračice očekuje domaća utakmica protiv Estonije i gostovanje u Francuskoj.
Francuskoj broj jedan, preostaje nam borba za drugo mjesto.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 17:12   #34
Počele su kvalifikacije za Euro. Hrvatska ih je otvorila porazom u Amsterdamu 76:67. Naše košarkašice su u drugom kolu slavile u Estoniji 55:67 (Shavonte 21 poen). Dakle, nakon dva gostovanja omjer 1-1. Francuskinje su ostvarile dvije lagane pobjede, doma su pomele Estonke a ništa teže im nije bilo ni u Nizozemskoj.

Po svemu sudeći, naše će morati stići zaostatak od 9 razlike protiv Nizozemske doma da bi osigurale drugo mjesto i nadale se Eurobasketu (od 9 drugoplasiranih, 6 najboljih ide dalje). Olakšati nam može Estonija, i to tako da dobije Nizozemsku, pa da našima igra bilo kakva pobjeda kući. Ili da naše dobiju Francusku, ali to je maltene nemoguće.

U veljači se nastavljaju kvalifikacije, dočekujemo Francusku i Nizozemsku (osim ako i taj dio rasporeda nije promijenjen, jer su ovaj prvi izmjenili).
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 21:06   #35
Nastavljaju se kvalifikacije, danas su naše cure poražene 9 razlike od Francuske pred punom dvoranom u Slavonskom Brodu. Za 4 dana u Osijeku igramo protiv Nizozemske, tu moramo dobiti s +9. Tako bi se izjednačili s njima ali imali bolji međ. omjer.

Ako bi do kraja kvalsa sve teklo kako se očekuje (mi gubimo od Francuske, dobijamo Estoniju, Nizozemke isto tako), onda bi mi bili drugi i nadali se da ćemo u poretku drugoplasiranih imati dvoljno dobar plasman za odlazak na Euro. Nizozemke su se danas izvukle u Estoniji, dobile su samo 3 razlike, usporedbe radi, mi smo ih dobili 12.

Iva Ciglar daleko najbolje igračica danas, klasa više u našoj ekipi.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 19:48   #36
Poluvrijeme Hrvatska Nizozemska 46:27
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 22:15   #37
14 razlike za cure na kraju.
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 23:51   #38
Stigle su potrebnu razliku za krug s Nizozemskom ali sada gledam druge grupe, 6/9 drugoplasiranih ide na EP a šanse naših su ravne nuli ako ne pobijede Francusku vani. Skoro sve drugoplasirane ekipe će imati omjer 2-2, naše će vjerojatno biti na 1-3, u grupama sa 4 ekipe utakmice sa zadnjom ekipom se ne uzimaju u obzir na tablici drugoplasiranih. Francuska će uoči zadnjeg kola već biti unutra što nam daje 1% šansi.

Nadam se da sam u krivu a ovaj specijalac u pravu:
http://www.vecernji.hr/kosarka/kosar...a-euro-1063133

Zadnje uređivanje fortaleza : 25.02.2016. at 00:02.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 12:44   #39
Nažalost, vrlo vjerojatno si ti u pravu, po svemu sudeći će nam trebati pobjeda nad Francuskom. Pošto prolazi 6 od 9 drugoplasiranih, jedina nam je šansa da u minimalno 4 grupe (uključujići i našu), drugoplasirani bude na 1-3, pa da se tu izvučemo na koš razliku, ali baš gledam poredak, takva situacija će biti još samo u jednoj ili eventualno dvije skupine, ništa od toga.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 12:30   #40
Naše dobile Estonke doma i za plasman na EP će im trebati pobjeda protiv Francuske vani što se znali i prije.

Međutim lako se može desiti da ni to neće biti dosta. 6/9 drugoplasiranih ide dalje i koliko vidim samo će drugi iz grupe I i H biti sigurno iza. Znači treba nam još jedan rezultat a tu igra još jedino grupa A gdje Slovenija koja se već plasirala mora vani dobiti Latviju kojoj igra samo pobjeda.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.