Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2016., 16:02   #881
Santa Jaws

Slasher-horror u kome tip obucen kao Deda Mraz ujeda svoje zrtve.

Radnja se moze desavati u NY a ubistva se mogu desavati na svakih 7 dana. Ono to mi je fora vise nego da bude bilo koji dan pa kad napadne napadne ne bolje je ovako i onda policija bude pod uzbunom kad svhate da ubija svakog 7-og dana ali caka je sto ne znaju gde ce napasti ni kada te ne mogu pokriti ceo grad i tu je ubica u prednosti.
A vreme odvijanja radnje moze biti smesteno u '80-ima cisto da bude napetije jer tada nije bilo kamera buhaha ali ok moze i u sadasnjosti te on bude oprezan pa kostim oblaci neposredno pred ubistvo ili ga vec ima na sebi te onda policija motri one koji nose torbe ali on kostim vec ima na sebi buhaha.

Ideja mi je pala na pamet kada sam se setio onog negativca iz 007 te volim horrore s Deda Mrazevima i eto dobitne kombinacije.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 16:20   #882
Baš sam jučer pričao s frendovima kako bi bilo dobro da snime Fury prequel s tenkovskim borbama u sjevernoj Africi.

Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 16:47   #883
Mali offtopic, ali treba lektorirati naslov: Koji film BISTE voljeli da bude snimljen?

Ontopic: Voljela bih da se snimi, netko je već spomenuo, kvalitetan i objektivan film o Tesli. Mislim da svijet nikada nije imao većega genijalca od njega. Ako i postoje izvanzemaljci, onda je Tesla bio najbliži toj sorti.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 18:00   #884
o hannibalu,ne znam šta je sa onim projektom vin diesela,volio bi to vidjeti
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:41   #885
Sleeping Dogs

Da se radnja igre prenese na film ja bi to rado gledao sa stvarnim glumcima, moze i jedan film a moze i trilogija.

Ok moze da se osmisli i nova radnja. Ali obavezno da bude brutala kada je rec o tucama i ubistvima ono lomljenje ruku i nogu, stavljanje tipu facu na plin ili u vartu i tako te stvari.

Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Mali offtopic, ali treba lektorirati naslov: Koji film BISTE voljeli da bude snimljen?
Srednji offtopic.

Bi je skracenica za BISTE.
Volim te - Te je skracenica TEBE.
Umij se - Se je skracenica za SEBE.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 04:50   #886
Pomalo se i ja ukljucujem na ovaj podforum....

Ja bih volio da vidim vise filmova sa automobilima u prvom planu ili sa kvalitetnim scenama potjere, utke i sl..

FF ne racunam, da se razumijemo.

Zelim nesto poput Bullitta, Vanishing Pointa, Dirty Mary Crazy Larry i ima jos 10tak kvalitetnih filmova na tu temu.

Zadnji u kojem sam uzivao je bio Drive sa Goslingom koji je uspjesno docarao atmosferu ranijih filmova koji se bave slicnim temama. Mozda je nedostajalo malo vise scena za volanom no dobro....
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 08:14   #887
Island in the Sea of Time

Roman S.M.Strilinga govori nam o otoku Nantucket, koji se cijeli godine 1999. nekakvom silom prebaci u brončano doba, ali ostatak svijeta ostane isti kao tada.
Otok kao lokacija je izabran zato što ima malo brodogradilište i pomorsku tradiciju, ali je također i vrlo popularna destinacija među sveučilišnim profesorima, tako da se u trenutnu nestanka otoka nađu i lingvisti, astronomi, povjesničari i stručnjaci za razna polja. Tu je i brod američke obalne straže čime je Nantucket postao najveća sila svijeta.

Otočani se podijele u dvije skupine - onu koja želi sa ljudima iz brončanog doba živjeti u miru i onima koji im žele vladati kao kraljevi koristeći superiornu tehnologiju i oružje.
Roman, točnije tri romana, su izuzetno filmični, likovi su odlični a ne manjska događaja, bitki ili niza vrlo zanimljvih tema.

Oo bi zbilja mogao biti jedna vrhunska mješavina SF-a i povijesnog filma, ili još bolje kao HBO/Netflix serija.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 08:24   #888
Uhuhu, znam znam
Nisam neki ljubitelj knjiga ali jedna me je skroz oduševila (kao što je došla na sami vrh najboljih knjiga kod frendice koja je ogroman čitalac...)
Radi se o The Gargoyle od Andrew Davidsona. Žanr je mješoviti, između misterije i mistike, nadnaravnog, romantike te mjenjanje kronoloških linija u radnji..ne znam kako bi to izgledalo ekranizirano, ali bih itekako volio pogledati.

Zadnje uređivanje El Nino9 : 18.04.2016. at 09:07.
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 12:40   #889
po knjizi:

Pokopani na nebu

po igrici:

Baldurs gate I i II
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:12   #890
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Sleeping Dogs

Srednji offtopic.

Bi je skracenica za BISTE.
Volim te - Te je skracenica TEBE.
Umij se - Se je skracenica za SEBE.
Full offtopic: ne, nije
Koji film biste (vi) voljeli da bude snimljen?
Koji film bi (oni) voljeli da bude snimljen?
Koji film bismo (mi) voljeli da bude snimljen?
...
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 08:45   #891
X-Men vs Avengers mokri san

Borba između Magneta i Iron Mana,Mystique i Nat,QuickSilver protiv QuickSilvera...

Mislim da bi "gorilo"
Profesor X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 14:58   #892
Pizza & Beer

Dramedy u stilu one scene iz Kengura kada ona dvojica dzabolebare i opijaju se e tako nesto znaci mogu biti dva tipa ili dve ribe ili da pratimo vise likova iz razlitog dela grada ili zemlje uglavnom poenta je da nista ne rade vec samo jedu i piju i pricaju gluposti.

Moze biti lepo letnje vreme to bi islo uz ovakav film.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 16:51   #893
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Pizza & Beer

Dramedy u stilu one scene iz Kengura kada ona dvojica dzabolebare i opijaju se e tako nesto znaci mogu biti dva tipa ili dve ribe ili da pratimo vise likova iz razlitog dela grada ili zemlje uglavnom poenta je da nista ne rade vec samo jedu i piju i pricaju gluposti.

Moze biti lepo letnje vreme to bi islo uz ovakav film.
Pa celu su seriju snimili u tom stilu (Men Behaving Badly).
Eartwormjim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 17:55   #894
Slobodnu, labavu avanturističku adaptaciju života Željka Malnara.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 13:48   #895
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Nažalost, strip je popularan samo u Italiji i ex YU.

Možda kao talijanski film jedino
Ako će ga snimati Italijani, i to onako kako su snimili Texa Willera, bolje je da se odmah ušutimo da nas ne bi čuli...Šta su napravili s Texom, ono zaziva novi potop
Nije mi isto jasno kako sve do danas niko nije odlučio napravit film o Hanibalu, isto tako nemamo ni jednog jedinog pristojnog filma o Napoleonu, valjda je to prevelik zalogaj za bilo kog...
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 14:33   #896
Star Wars GOT style baby.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 02:47   #897
Human Species / Ljudske Vrste

Vrste ljudi, znaci nesto kao kod pasa ili majmuna na primer da se tako i ljudi razlikuju. Recimo imamo ljude od 3 metra, dlakave ljude...

Oduvek sam se pitao kako bi svet izgledao da smo kao zivotinje razliciti u toj meri kao recimo razlika izmedju civave i bernandinca ili simpanze i gorile i tako u tom smeru.

A moze i film sa ljudima koji imaju krila, rogove.... Ovako na prvo ce verovatno mnogima sve ovo zvucati jako glupo i bezveze ali mislim da bi se mogao napraviti dobar sf film.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 00:01   #898
Confederation Gold Saga od Charliera i Girauda, sa Javier Bardemom kao Lt. Blueberry, Jack Nicholsonom kao Jimmy McCluire, Harrison Fordom kao Red Wooley, Johnny Deppom kao Gobernador Lopez, Ralph Fiennesom i Ben Kingsleyem kao Finlay & Kimballom i Charlize Theron kao Chihuahua Pearl.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 15:31   #899
Trilogiju Dune - Children of Dune - God Emperor of Dune

Svijet zaslužuje pravu, u rangu LOTR-a, ekranizaciju ovih romana. Lynchevu abominaciju i low budget SyFy-ove projekte ne računam.
__________________
You have square thoughts which resist circles. - Frank Herbert
Rapttor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 18:37   #900
Prequel filma 'Fun with Dick and Jane', u kojem Dick još nije upoznao Jane, a nosio bi naziv 'Fun with Dick'
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.