Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2003., 16:51   #1
Hulk

Je li tko gledao ovaj film?

Ja ću ukratko opisati svoj doživljaj: BOŽE SAČUVAJ!

Stvarno sam očekivao puno od ovog filma, jer Hulk je jedan ok strip luđak, badass mofo


Radnja filma toliko je otegnuta da su mi se za vrijeme fillma skoro i jaja otegnula, osjećao sam se kao da ubrzano starim

Toliko mraka i toliko otegnutog razgovora, sranja od njegovog oca i sama njegova pojava koja te iritira u dušu.

I taman tada, kad skoro počneš povraćati i dobivati probavne smetnje (sjetite se starenja), dolazi mali tračak akcije i oči ti zabljesnu od sreće.
Jedini problem je što to traje 7-8 minuta i opet se vraćamo na tešku filozofiju, da bi na kraju vidjeli "borbu" između oca i sina koja te totalno ubije i počinješ moliti Boga da ugasi TV jer više ne možeš to gledati, a paraliziran si od silne gluposti.

Ukratko.. ljudi dragi, žalim osobu koja će platiti odlazak u kino, a ima IQ iznad 15

Nadam se da će biti nastavak, jer u njemu ne bi više trebalo biti filozofije oko upoznavanja glavnog lika i, što je najgore, njegovog oca.

Dokaz da "Svetodrvo" može učiniti nešto uistinu strašno od nečega dobrog i zabavnog.

Ne bih se čudio i da budem impotentan od ove muke...
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 22:33   #2
kao i svaki drugi blockbuster koji nam dolazi uz veliku pompu "hulk" je takodjer sranje.
kao citatelj stripa sam se dobro razocarao
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 11:33   #3
Kompjuterska igra je sasvim solidna
__________________
Žena pokušava muškarcu oteti sve atribute muškosti, da bi tako muškarca kontrolirala i vršila nad njim biovlast, ili … seksualnu manipulaciju!
muerte is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 02:11   #4
hulk

ne vidim da ga itko ne spominje, pa cu ja.

isao sam ga pogledati i iznenadio se koliko je film dobar. ne samo zbog kamere, koja je najbolji nacin prenosenja stripa na film koji smo do sad vidjeli, nego jos vise zbog toga sto je film *drama*. i bio bi dobra drama i da nisu prikazali hulka u akciji.

a akcija je napravljena tako da ni jedno vozilo ne explodira.

stvarno vrlo ugodno iznenadjenje.

ljetopisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 14:02   #5
ma prvi sat filma se mirna duše može preskočiti jer se njegova radnja može sumirati u 2 rečenice....

ostatak filma je nešto bolji ali ne popravlja dojam i na kraju ispada da je film (po)dosta loš.....

ali onome tko je fan stripa će se sigurno svidjeti.....

meni se baš nije iako ima nekih zanimljivih scena....
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 16:20   #6
Kao fan stripa (Gamma-charged muscles, aaaaaaaaaaaa...) nisam ni toliko razočaran. Možda zato što sam očekivao notorno smeće, a film samo nije dobar.
Sa tehničke strane (kinematografija/fotografija, stripovsko preklapanje kadrova) je dosta OK. A i Nick Nolte se izvrsno uživio u ispijenog luđaka
__________________
First to go, last to know.
Cpl. Hicks is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 20:12   #7
Kao covjek koji je ocekivao ultimativno smece moram priznati da sam ugodno iznenadjen. Neusporedivo bolji od Spidermana, Daredevilea i X-Men. Lici na pravi film, a ne na igrani crtic kao ostali navedeni.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 22:20   #8
Nisam čitao ni strip ni gledao film a već sam razočaran

Quote:
robybaggio kaže:
Kao covjek koji je ocekivao ultimativno smece moram priznati da sam ugodno iznenadjen. Neusporedivo bolji od Spidermana, Daredevilea i X-Men. Lici na pravi film, a ne na igrani crtic kao ostali navedeni.
Spiderman - OK
X-Men (2) - OK
Daredevil - tip me podsjeća na jebenog dupina (one fore - vidi pomoću zvuka i sl...)
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 23:00   #9
X-Men 1,2 -> legenda, kao i strip...

Spiderman -> glumci mi nisu dobri! nemogu zamisliti onoga Maguirea ko Spidermana, niti Kate Dunst ko njegovu curu. Film izgleda ko teen romanca (ak se izbaci cool kickin ass dijelovi)

Daredevil -> dobar. Nije odličan, ali je dobar. drago mi je da frajer nema super human snagu ko svi ostali i kaj nije neranjiv ko svi ostali, realistično (koliko to može biti)

Hulk -> Očekivao sam više, ali pretpostavljam da je ok. Isti nivo ko i Daredevil
__________________
"Reaching for his saddlebag
He takes a battered book into his hand
Standing like a prophet bold
He shouts across the ocean to the shore
Till he can shout no more..."
Gordon Lightfoot, Don Quixote
Kierlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 09:48   #10
Film nije loš, ali ga ipak nebi išao gledati u kino. Tolko dobar ipak nij.
__________________
potpis
Ventrue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 18:53   #11
Bezveze..
Ko je ubio babu, kriza identiteta...DOSADNOOOO!!! Da sam htio "Zločin i kaznu" išao bi u knjižnicu, tamo me godišnja članarina košta koliko me ovdje koštao ovaj 2 i pol satni zločin i kazna u kinu. Mislim da sam u ta dva i pol sata ja pozelenio (od dosade) više puta nego Hulk.
Sve je to lijepo, mislim kamera, strip atmosfera itd. ali Hulk (iz stripa) se nije proslavio zbog svojih fleševa iz prošlosti niti nekih moralnih i štatijaznamkakvih dilema nego zato šta je velik, zelen i razbija sve oko sebe, točka. I to su trebali naglasiti u filmu. Kako su lijepo u igri napravili, samo uzmeš auto i lupaš drota po glavi s njim, bez očeva, majki i trauma iz prošlosti. Tu nisu trebali eksperimentirati. Mentalni podsjetnik, Ang Lee je dosadan.
Jedva sam čekao da iziđem iz kina.

__________________
Bite my shiny metal ass!!!
-=kofein=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 21:26   #12
Exclamation

Quote:
M@rio kaže:

Radnja filma toliko je otegnuta da su mi se za vrijeme fillma skoro i jaja otegnula, osjećao sam se kao da ubrzano starim
Toliko mraka i toliko otegnutog razgovora, sranja od njegovog oca i sama njegova pojava koja te iritira u dušu.
hehe

meni se upravo zbog toga svidio film...
upravo to mi je falilo u spidermanu.
a opet... u hulku su ipak možda i pretjerali...
na momente sam imao osjećaj kao da je režiser umislio da snima oskarovski film..

u spidermanu..sve je nekak bezlično, bez ljudskih emocija...kao da gledam u strip na pomičnoj vrpci..
možda čak i strip ima više ljudskosti...

možda bi idealni film o strip junacima bio kada bi se izmješala ta dva filma..

sve u svemu, hulk je ok film..

~ ~ ~
There is something inside you: so special, some kind of greatness. I'm sure some day you'll share it with the whole world.
film HULK
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 23:01   #13
Meni je filma pravo cool bas zbog toga sto nije samo akcija akcija , kao na primjer Matrix 2 i 3
__________________
Life is a game. With complicated rulez ....
BoLa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 00:15   #14
Sranja

Hulk je bio film od kojeg sam očekivao nešto više. Kad sam ga nažalost gledao u kinu bezveze sam platio ulaznicu ionako sam otišao na pol filma (mogao sam si kupiti jedno pivo od toga bar nebih ostao razočaran).
Daredevil čisto sranje (vjerojatno je drkao pa mu je sperma ušla u oči pa je ostao sljep......
Jedino od tih filmova je DOBAR X-MAN 2 to su jedino napravili kak treba.

Mislim da danas nema više dobrih filmova (jer izmišljaju nemoguće)

The_Devil Peace
Devil_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 15:37   #15
Unhappy

Uh-oh! opcenito ne volim MARVELOVE strip junake tako da ovdje ne mogu biti objektivan! Drugo, jadan Ang Lee! Jedni dizu film u nebesa ali, ja se ipak ne bi slozio! Redatelj se doista izvukao iz kliseja nekim pametnim dosjetkama ali, sve to skupa nije dovoljno! Fino je portretirao likove ali, opet, cemu sve to kad je sve tako nezanimljivo i, jasno mi je da nisu mogli naci glumca visokog cca 5. metara i nabildanog poput Velebita ali, CGI kreiran lik kod mene je samo izazvao salve smijeha! Uzas!
Undertow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2004., 01:54   #16
Quote:
Mlaen kaže:

Daredevil - tip me podsjeća na jebenog dupina (one fore - vidi pomoću zvuka i sl...)

a ja mislio da su to slijepi miševi...

sve u svemu...film je sranje...previše doktora, premalo hulka, predosadno...
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2004., 14:06   #17
Ang Lee je pokušao napraviti nešto što je dosad bilo nezamislivo. Realan film na temelju imaginarnog strip-junaka. I čovjek je to uspio. Netko je gore spomenuo da se redatelj pretjerano zanio pa pokušao napraviti oskarovski film. S tim bih se složio, zaista se osjeti da je film rađen ozbiljno i s namjerom da što više pobjegne od klišeja akcija-eksplozije-nerealnost i sve to na kvadrat. I to je za svaku pohvalu, stvarno mi je već dosta besmislenih strip-junaka. Pogledajte samo koja sranja rade: Scooby-Doo i Garfield u filmskim verzijama
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 09:54   #18
Quote:
Mlaen kaže:
Nisam čitao ni strip ni gledao film a već sam razočaran



Spiderman - OK
X-Men (2) - OK
Daredevil - tip me podsjeća na jebenog dupina (one fore - vidi pomoću zvuka i sl...)

Hulk je totalna gadarija...
Spiderman mi je jedan od najdrazih strip junaka ali film.... katastrofa glupa ljubavna drama sa iritantnim glavnim glumcima i na kraju kad se zakaci za americku zastavu fuuuuuuj
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2004., 09:58   #19
Quote:
juriel kaže:
Hulk je totalna gadarija...
Spiderman mi je jedan od najdrazih strip junaka ali film.... katastrofa glupa ljubavna drama sa iritantnim glavnim glumcima i na kraju kad se zakaci za americku zastavu fuuuuuuj

Trebao bi otvoriti topik o pojavama američkih zastava u filmovima...ipak se radi o 99% slučajeva.
__________________
Di si? Šta ima?
Superhrabar Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2004., 11:38   #20
Eto..
Pogledah ga na DVD.
Film je 10 klasa iznad Spidermena a 20 iznad Daredevila.
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.