Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2008., 14:08   #221
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 14:14   #222
evo moje ultimativne idolke, ovo bih već mogla prekopirati



Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 16:44   #223
ima savršene obrve, moje su jake i guste pa sam ih skratila malo i docrtavam ih prema gore. to mi je savršeno
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 19:33   #224
ispričavam se odmah što sam off topic,nije me 2 dana bilo doma pa sam da odgovorim...:
@Elektra-ne sjećam se točno di sam čitala taj članak o njoj,uglavnom,na kraju je ekipa imala baš ružne komentare,mislim,meni je to čisto ispucavanje frustracija na najlakši način,neizravno,anonimno,ko ti kaj može.naravno da je i sama svjesna da se s takvim nečim može susretati,al me iznova iznenadi radikalno ponašanje i reakcije ljudi,na nešto tako banalno kao što je izgled,kad ima toliko bitnijih stvari.pobogu,frendu su mi slomili nos jer ima plavu kosu,kao, pederčina,kaj ima takav hodati po svijetu...
za nizozemsku se slažem sa svime što si rekla....
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 21:39   #225
Meni je super ekscentričan stil šminkanja i te nacrtane obrve mogu nekada efektno djelovati..ali opet uvijek imam scenu u glavi tipa ženska koja ima nacrtane obrve čim se jako zaznoji,padne kiše,ode na kupanje ili jako protrlja ,odu i obrve
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 22:31   #226
Innocent kako se zove ova ženska gore?
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 22:31   #227
nisu sve olovke tako slabe da ne drže, a i ne događa se baš često da posve pokisneš i toliko se saznojiš da se sve obriše. zbilja nije tako komplicirano kao što zvuči.
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 00:16   #228
pa isto vrijedi i za sjenila, okupaš se, oznojiš, padne kiša, snijeg...sjenilo ode u nepovrat. zato postoje fiksatori. a postoji i trajna šminka, al to nema smisla.
ženska se zove Diamanda Galas neprevaziđeni genije (sad znate zašto mi je avatar dijamant)
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 00:32   #229
upravo sam poslušala jednu njenu pjesmu...o moj bože u kojeg ne vjerujem! morala sam se sabrat da mi suze automatski ne poteku na prvu notu koju je otpjevala... mislim da moćniji, mračniji, potresniji glas još nisam čula. strašno. prelijepo....


oprostite na offu, al morala sam reći... poslušajte ju.
__________________
And there's the dark, begins to rain
The sound is heavy on me
Supika! :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 00:37   #230
da, baš je prava umjetnica, ah
ona pjesma gloomy sunday je navodno urokljiva i billie holiday je morala mijenjati tekst jer nije bio prihvatljiv mainstreamu, a Diamanda pjeva izvornu verziju
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 00:42   #231
e to sam slušala da kako bolesno zvuči... bolesno je dobro, u ovom slučaju
__________________
And there's the dark, begins to rain
The sound is heavy on me
Supika! :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 00:43   #232
ja je bas slusam...bas cu cuti i drugu verziju sad.
Ali uzas mi je kad tako neku posebnu i ekscentricnu pjesmu zele prilagoditi mainstreamu...npr Bjork ima onu pjesmu Hunter koju je obradila ona grupa sa Jaredom Letom na celu,30 seconds to mars.Meni je njihova verzija presmijesna i nevjerovatno lame,iako su komentari na youtubeu uglavnom da je njihova verzija bolja...
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 00:52   #233
billie isto ima dojmljiv tekst, vrlo direktan, daje jasnu i snažnu sliku, ali kad ga se pročita, ne kad ga ona pjeva. ne osjećam ništa u njenom glasu ili u glazbi što ima veze s teksom
__________________
And there's the dark, begins to rain
The sound is heavy on me
Supika! :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 00:57   #234
baš mi je drago kaj vam se sviđa
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 01:06   #235
meni je sto drago kad nađem nekog novog umjetnika koji mi je zanimljiv a baš mi je nešto ponestalo materijala za preslušavanje, nisam dugo našla ništa novo da mi se sviđa

hvala innocent


btw. jaredov hunter je presmiješan, mali dečkić hoće bit cool i mističan
__________________
And there's the dark, begins to rain
The sound is heavy on me
Supika! :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 01:16   #236
Je li neko od vas gledao ovaj film/anime?Neko je na njega(ne cijeli film) dodao Ravelovu Pavanu za umrlu princezu...nisam nista tuznije gledala/slusala odavno...film se btw zove Grave of the Fireflies http://youtube.com/watch?v=gIFTJnpR_oQ

da ne budem skroz u offtopicu
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 11:44   #237
erm, nisam gledala ni film, ni slušala Jareda (who the fuck is Jared )
nekak sam u offu u zadnje vrijeme
al sam zato bila na Christian Deathu, koncert je bio zaaaaakon
50 ljudi u publici, hehe
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 11:51   #238
svidio mi se sevkin make up na ocima sinoc u farmi al nemam sliku
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 12:56   #239
A ja razmišljala da odem u cetvrtak na C.Death.....a dobro da nisam da isla... s obzirom na tako malo ljudi.Mislim da nije isto kada ti se sjenilo izbriše sa očiju i kada nacrtane obrve nestanu...svi ljudi da oobriju potpuno obrve "malo" čudno djeluju( u neg. smislu)
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 14:59   #240
šteta kaj nisi bila, koncert je bio super, fakat su profesionalci...mislim, svirat tako zdušno za tako malobrojnu publiku, svaka čast
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.