Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2016., 01:09   #41
Ajme majko oće li ikad prestat sa ovim film-sranjima glede ovog serijala .

Ikad?...

Mislim nikad, dokle god je IQ mnogih u analogiji prosječnog ispijača u kvartovskoj birtiji.
Ryan333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 01:31   #42
Hoće, odreći će se novih cca 800 milijuna dolara da bi Ryan333 sa forum.hr bio zadovoljan.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 01:33   #43
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Hoće, odreći će se novih cca 800 milijuna dolara da bi Ryan333 sa forum.hr bio zadovoljan.


Šalu na stranu, naravno.

Nego ipak... ono brate... FAST AND FURIOUS.. uuu haha
Ryan333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 01:35   #44
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Hoće, odreći će se novih cca 800 milijuna dolara da bi Ryan333 sa forum.hr bio zadovoljan.
Misliš da bi Dragon bio zadovoljan.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 22:08   #45
Quote:
Ryan333 kaže: Pogledaj post
Ajme majko oće li ikad prestat sa ovim film-sranjima glede ovog serijala .

Ikad?...

Mislim nikad, dokle god je IQ mnogih u analogiji prosječnog ispijača u kvartovskoj birtiji.
jeap ...

bolje da snime nes kak spada, novi film, za to nemaju muda, pa snimaju nastavke, dok se ljudima nezgadi, a i vin diesela ne voli niko bas, moze jedino u ovom filmu glumit
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 22:43   #46
broj lajkova na face stranici vin diesela govori drugu stvar

ja se nadam da će snimiti još 5 filmova u serijalu,najbolji film za opuštanje
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 23:16   #47
10 ce ih biti sigurno(to jest najavljeni su sluzbeno).
Profesor X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 12:56   #48
Znam da je prošlo neko vrijeme od zadnjeg posta, ali ovu temu sam i otvorio za objavu novih informacija kako vrijeme bude odmicalo.

Naime, dobio sam informaciju od osobe s kredibilitetom, dakako, ''ispod stola'', pa sam odlučio podijeliti ju s onima koji prate ovaj serijal. Fast 8 priča će se kompletno bazirati oko jednog oblika urote. Lik Kurta Russella, Mr. Nobody biti će jedan od glavnih karika filma za razliku od uloge koju je imao u 7. dijelu.

Toliko zasad.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 13:03   #49
nice, nastavi nas obaviještavati
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 21:14   #50
To se znalo još kad je FF7 izašao da će Russel biti glavni u ovom filmu i da su ga u 7 ubacili čisto da bi ga na neki način upoznali.

Dosta neizvjesnosti oko ovog filma,može vrlo lako ispasti čista katastrofa a može biti nešto dobro,zarada je upitna također,prošli film je masivno zaradio rekao bih zbog Paula najviše a ovaj teško da će dostići to i blizu.
Profesor X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 22:49   #51
Quote:
Profesor X kaže: Pogledaj post
prošli film je masivno zaradio rekao bih zbog Paula najviše a ovaj teško da će dostići to i blizu.
Ovo nece niti pola od toga.
Pogotovo ako glasina za potragom zamjene Walkerova lika postane istina. Onda ce samo past u ocima fanovima.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 05:38   #52
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Pogotovo ako glasina za potragom zamjene Walkerova lika postane istina. Onda ce samo past u ocima fanovima.
Zašto bi pao ako angažira njegovog brata, kako se pričalo?
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 07:34   #53
Fanovima to nece biti to bez Walkera. Ukratko.
U njihovom lancu fali nezamjenjiva karika.

A ideja ako bi opet koristili Codya kao body doublera sa CGI facom Paula bi bila uzas i ocit pokusaj da zgrnu vise love na njemu (Paulu).
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 07:47   #54
smece od filmova ali ima zabavnih dijelova, 5 mi je skroz ok - a iz svakog filma bi izbacio walkera i onu iritantnu zenskicu koju bajba, te scene s njom su razlog da postoji ff gumb.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 12:13   #55
Imam informacije odavno već u vezi ovih špekulacija u zadnjih par komentara. Nema zamjene za Briana O'Connera, Brian i Mia su povučeni iz filmova i nastavljaju normalan obiteljski život skriveni od svih. No, s druge strane, lik Scotta Eastwooda će biti novi član Domovog tima iako mu je šef Mr. Nobody. Lik Scotta Eastwooda će biti dodijeljen Domovom timu kao što je i Ramsey bila u 7. dijelu.

S druge strane, pročitao sam također ''ispod stola'' dio prvog i drugog akta 8. dijela, ali naravno zbog diskrecijskih razloga, ne mogu objaviti pojedinosti, samo ću reći da će Fast 8 biti sve što je posljednja trilogija FnF franšize predstavljala i biti će definitivno za većinu publike najbolji film u franšizi. Možda neće proći milijardu dolara na Box Officeu, ali će biti blizu u najmanju ruku. No, reći ću tri dodatne sočne informacije koje imam pravo reći.

Prva je da će Deckard Shaw (Jason Statham) biti oslobođen iz zatvora od strane Cipher (Charlize Theron) te će joj se naravno pridružiti jer su svi oni dio te urote koju Cipher i njezin tim provode.

Druga je okvirna informacija o liku Cipher. Ona je fenomenalan lik, daleko najbolji antagonist u franšizi što se mene tiče. Lik je takav da je slična na jedan način Magnetu iz X-Mena, za one koji su gledali. Pri tome mislim da je lik koji će podvojiti publiku. Lik je za koji će se dosta publike moći vezati iako je antagonist jer po svemu što sam pročitao, daje vibru ''želim da uspije, ali ne želim da uspije''. Toliko o njoj.

Još jedan vrlo opak lik se pojavljuje u priči, vezan je za Island (kao što znamo, Fast 8 će se odigravati i na Islandu). Bradati lik, poput vikinga, ali ima obilježja specijalca (nešto kao Deckard Shaw), nastupa uz Cipher i biti će ogroman problem za Doma.

Toliko za sada.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 12:34   #56
Oho cijela paleta legendarnih glumaca.....biti će to spektakl

Pojavljuje li se Dwayne? On je nekako donosio dodatnu dimenziju filmu, iako se je u 7dmici veoma kratko pojavio.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 12:57   #57
Naravno. Štoviše, Hobbs iliti Dwayne Johnsonov lik u osmom nastavku ''zahvaljujući'' Cipher završava u zatvoru te sam bježi iz njega gdje će ga pri tome praktički cijeli zatvor napadati, a on će ih samo sređivati jednog po jednog.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 15:12   #58
Da li je film već u postprodukciji ili se još uvijek snima?
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 19:56   #59
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
A ideja ako bi opet koristili Codya kao body doublera sa CGI facom Paula bi bila uzas i ocit pokusaj da zgrnu vise love na njemu (Paulu).
Glasina je bila da bi Cody glumio brata od Briana, novi lik. Glasina, kako rekoh, nepotvrđena.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 07:54   #60
Quote:
Cyathea Roka kaže: Pogledaj post
Da li je film već u postprodukciji ili se još uvijek snima?
Film je po insideu ljudi s kojima sam ja u kontaktu ''zapakiran'' bio 4.9. Snimala se post credits scena koja će biti kao tunel prema Fast 9. Isto tako, trailer za Fast 8 izlazi sredinom 12. mjeseca ove godine.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.