Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2010., 16:43   #21
Quote:
stoneisland kaže: Pogledaj post
razbit cemo ih s 1-0. pirja ce sljakat
necemo mi te splitske izmisljotine
mi napadamo sa trakturom
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
Old 02.08.2010., 16:48   #22
Sviđa mi se kaj smo izgubili od Rijeke, jer će sada momčad biti ozbiljnija u pripremi i neće biti bahati (naaaaaaaaadam se)... Ako bude tako i ako Zeko postavi normalnu taktiku, možemo proći i to elegantno
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 02.08.2010., 17:02   #23
jebemu govno moram na put u sredu, nemrem na tekmu. ljudi očekujem max 7.000
reza 3-1
Sladokusac is offline  
Old 02.08.2010., 17:08   #24
kaj nije njihov kapetan dobio drugi žuti? ne dva žuta i crveni nego da ne može igrati u zg.
sci fi is offline  
Old 02.08.2010., 17:09   #25
Quote:
Galijun kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se kaj smo izgubili od Rijeke, jer će sada momčad biti ozbiljnija u pripremi i neće biti bahati (naaaaaaaaadam se)... Ako bude tako i ako Zeko postavi normalnu taktiku, možemo proći i to elegantno
aha. tak sam i ja mislio nakon 3-0 u kopru, da vise nece bit olako.


traktur u napad
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Old 02.08.2010., 17:25   #26
Rukavina mora igrat sam u spici. Osim ako ovi imaju neke sprintere u obrani, sto cisto sumnjam. Napunit sredinu i nek Rukavina odvalci igrace. Badelj i Sammir su cisto dovoljni da zabiju bar 1 gol, ako iza sebe imaju defanzivca, a valjde ce Ademi igar iza i Rukavina bi trebao zabit bar 1. Čića mića.
Šiftenzigefufne is offline  
Old 02.08.2010., 17:31   #27
kaj ti još nisi baniran


ima da su modovi na godišnjem
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Old 02.08.2010., 18:05   #28
Koja je šema s kartonima u pretkolima? Dva žuta pa utakmica kazne? Jel to važi za sva pretkola ili ima faza kad se brišu kartoni?

Kod nas su zasad kartonirani;

Mesarić
Sivonjić
Sammir
Chago
Calello

Plus Mandžukić, koji više nije tu, te Bišćan i Barbarić koji su dobili crvene. Bišćanu je kazna izbrisana pretpostavljam, Barbarić kaznu odrađuje sad protiv Sheriffa. Znači, ako netko od ovih iznad dobije žuti karton, propušta prvu utakmicu idućeg pretkola, bar pretpostavljam da je tako.
Luyindula is offline  
Old 02.08.2010., 18:33   #29
UEFA Regulations

Quote:
22.01
As a rule, a player who is sent off the field of play is suspended for the next match in a UEFA club competition. The Control and Disciplinary Body is entitled to augment this punishment. For serious offences the punishment can be extended to all UEFA competition categories.

22.02
In case of repeated cautions:
a) before the group stage, a player is suspended for the next competition match after two cautions in two different matches, as well as after the fourth and sixth caution;
b) from the first match in the group stage, a player is suspended for the next competition match after three cautions in three different matches, as well as following any subsequent odd-numbered caution (fifth, seventh, ninth,
etc.).

22.03
Single yellow cards and pending suspensions are always carried forward either to the next stage of the competition or to another club competition in the current season.

22.04
Exceptionally, single cautions that are received before the group stage and have not resulted in a suspension expire on completion of the play-offs.

22.05 Cautions and pending yellow-card suspensions from club competition matches expire at the end of the season.
Dakle, kartoni se uvijek prenose u sljedeće kolo, bez obzira na natjecanje.
mitch is offline  
Old 02.08.2010., 19:32   #30
Quote:
Tijs Verwest kaže: Pogledaj post
kaj ti još nisi baniran

ima da su modovi na godišnjem
Pa tko tu mene moze banat tele jedno? Ja sam tvoj tata.
Šiftenzigefufne is offline  
Received Infraction
Old 02.08.2010., 19:39   #31
ispadamo
balkanski pastuh is offline  
Old 02.08.2010., 19:41   #32
Quote:
Šiftenzigefufne kaže: Pogledaj post
Pa tko tu mene moze banat tele jedno? Ja sam tvoj tata.

Proud to be is offline  
Old 02.08.2010., 20:42   #33
Nadam se što većem broju golova u mreži Šerifa
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 02.08.2010., 20:42   #34
Uostalom pa nije nitko lud dam me bana. Pa ja im bar 3 godine unaprijed tocno kazem kak ce se sve dogodit. Raspitaj se malo. Ovi tu kaj znaju citat ti mogu rec.
Šiftenzigefufne is offline  
Old 02.08.2010., 21:03   #35
čini se da ce Callelo sigurno igrat, u tandemu s Badeljom.
dakle ademi i chago na klupi.
napred mislim da solo Slepi, Sammir iza njega, a dva krila jedno je sigurno Rukavina, a za drugu stranu Zeko još dvoji Morales ili Sivi ili Dodo
Vrsaljko je siguran na jednoj strani, mislim da stoperi su Biščan i Cufre, a strana Ibanez ili Šimić (ili Cufre ako Šimić bude stoper)
uglavnom, ja očekujem

Slepi
Morales Sammir Rukavina
Badelj Callelo
Ibanez Cufre Biscan Vrsaljko
Butina
Sladokusac is offline  
Old 02.08.2010., 21:07   #36
Calello je ozlijeđen.
mitch is offline  
Old 02.08.2010., 21:27   #37
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Calello je ozlijeđen.


dinamo stvarno ima srece ove sezone.
ode kruno, vrdoljak, sad se i ovaj ozljedil...
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Old 02.08.2010., 22:00   #38
Ma i Callelo je loš.Nek se igra bez zadnjeg veznog.
nar.kO is offline  
Old 02.08.2010., 22:20   #39
i butina out

http://www.jutarnji.hr/butina-ozlije...erifa-/874292/
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Old 02.08.2010., 22:31   #40
Kockice se polako slažu
fortaleza is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.