Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2012., 23:01   #4501
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
A ne ti ćeš.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 17.06.2012., 13:48   #4502
http://www.youtube.com/watch?v=qXIJ0xEu7fI

Skoro kao Ofra Haza.

Stoka spava.
znashtikosam is offline  
Old 17.06.2012., 15:33   #4503
ovako se ja osjećam svuda otkako je počelo ovo ludilo s nogometom, čak i ovdje na forumu se ne usudim baš previše pričati dobra slika!
realan prikaz odnosa ljubitelja nogometa i mene, osjećaj je pomalo kao da ću ovako završiti ako ne šutim dok to sve ne prođe
Marcus Antonius is offline  
Old 18.06.2012., 08:38   #4504
...kafe...kafe...

Jutar
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 18.06.2012., 12:38   #4505


Možda bi bilo bolje da pitam hoće li Irska pobijediti Italiju
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 18.06.2012., 14:53   #4506
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
ovako se ja osjećam svuda otkako je počelo ovo ludilo s nogometom, čak i ovdje na forumu se ne usudim baš previše pričati dobra slika!
realan prikaz odnosa ljubitelja nogometa i mene, osjećaj je pomalo kao da ću ovako završiti ako ne šutim dok to sve ne prođe
http://i46.tinypic.com/2iw5xtf.jpg
Ja sam se u takvoj poziciji našla kad sam rekla da bih voljela da naši izgube.
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post


Možda bi bilo bolje da pitam hoće li Irska pobijediti Italiju
Who cares?
Anida is offline  
Old 18.06.2012., 22:44   #4507
Dečki su bili super. : ponosna :
Fish 1968 is offline  
Old 19.06.2012., 07:57   #4508
Eh, a baš sam mislio staviti zastavu na motor
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 20.06.2012., 10:24   #4509
Bitno da je ta drama gotova. Jutro svima
kachunchica is offline  
Old 21.06.2012., 08:56   #4510
Jutar kach, šta se radi?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 21.06.2012., 11:50   #4511
Uživam u neradu
Ustala rano, pospremila stan i sad razmišljam koji film da pogledam
Ti? Ostali Pričalići? Ko se vratio sa plaže možda? :Sanjaovodi:
kachunchica is offline  
Old 21.06.2012., 12:12   #4512
Ja iz bazena izasao upravo i pijem kavicu na balkonu. Mala pauza pa nazad na prekuhavanje uz učenje... Toliko dugo studiram a još nisam shvatio kako je najteže preko ljeta učiti. Treba me tuči

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Marcus Antonius is offline  
Old 21.06.2012., 14:54   #4513
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
i sad razmišljam koji film da pogledam
Meni se ovo gleda. Fora mi zgleda Cruise u toj ulozi.



P.S. Inače mi je on super s tim fizičkim odmacima kao npr. u Magnolia-igdje je glumio onog gurua.

Ili u Tropic Thunderu, tamo je neprepoznatljiv.
Fish 1968 is offline  
Old 21.06.2012., 21:24   #4514
Kako je prokleto vruče! a komaraca u slavoniji nenormalno, kao da 5 godina nisu jeli nego samo čekali ovo ljeto da se najedu. Bio maloprije u konzumu, ljudi trčali od auta do ulaza u konzum kao da oluja mlati po njima, a ono bježe od komaraca. Mene na motoru dok sam išao nekih 40 na sat, zabiju se u mene i počnu piti krv kroz majicu, oni koji prežive udar... ma ludnica...

kako je dalje po Hrvatskoj sa komarcima? Zg, Istra, Dalmacija, ... jel slično kao ovdje?


ps: sad mi palo na pamet, našao sam svakakve horoskope gdje po životinjama, stablima, biljkama, i sličnom određuju "znakove", nisam naišao ni na jedan sa insektima i kukcima, baš me zanima jel postoji. Nekako mi se čini da ako postoji, djevice su mravi... idem potražit
Marcus Antonius is offline  
Old 21.06.2012., 21:42   #4515
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
Ja iz bazena izasao upravo i pijem kavicu na balkonu. Mala pauza pa nazad na prekuhavanje uz učenje... Toliko dugo studiram a još nisam shvatio kako je najteže preko ljeta učiti. Treba me tuči

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Nada umire zadnja, zato se svi uvijek nadaju da će obaviti hrpu posla u toku ljeta
kachunchica is offline  
Old 21.06.2012., 21:43   #4516
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
Uživam u neradu
Ustala rano, pospremila stan i sad razmišljam koji film da pogledam
Ti? Ostali Pričalići? Ko se vratio sa plaže možda? :Sanjaovodi:
A eto, malo se vozika uokolo, radi, gleda more iz sigurne daljine...
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 21.06.2012., 21:48   #4517
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Meni se ovo gleda. Fora mi zgleda Cruise u toj ulozi.
I meni isto Djeluje mi baš zabavno, mada je Jurica P. napisao da nije onako dobar kao Mama Mia. Vidjećemo

Quote:
P.S. Inače mi je on super s tim fizičkim odmacima kao npr. u Magnolia-igdje je glumio onog gurua.

Ili u Tropic Thunderu, tamo je neprepoznatljiv.
Je, samo ja još uvijek nisam pogledala Tropic Thunder
kachunchica is offline  
Old 21.06.2012., 21:59   #4518
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
A eto, malo se vozika uokolo, radi, gleda more iz sigurne daljine...
Sve razumijem osim ovog sa morem, baš ste vi sa mora malo čudni. :kontinentalac:
kachunchica is offline  
Old 22.06.2012., 17:59   #4519






znashtikosam is offline  
Old 22.06.2012., 18:07   #4520
BTW, ja i medvjed smo se okupali u Jarunu prošli vikend. On u boksericama, ja fully clothed. Nisam željela preplašiti turiste.

Uslikasmo šape, moje bijele i damske te njegove medvjeđe, dlakave.

Dost me podsjećaju na Nanashijeve.
znashtikosam is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.