Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2010., 15:50   #41
ja imam problem,naime netko mi je provalio na skype account i promjenuo e mail adresu,tako da ni promenit pasword ne mogu vise,to se dogodilo ima 20 tak dana i ajde to sam sve zaboravio,napravio drugi acc i jutro gledam na internet bankarstvu da mi je skinuto oko 60KN sa racuna,radi nadoplate racuna na skypu,ovima na skypu sam pisao,pitali mi skype ime i vise se ne javljaju,ne znma sta da radim,zna netko nesto pametno da uradim?
josip122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 14:51   #42
Nije mi jasno kako su ti našli broj kartice ulaskom na skype account! Shvačam delikatnost situacije ali bih te ipak zamolio da nas izvještavaš kako se situacija bude razvijala. Naime, dosta nas koristi ili namjerava koristiti Skype, pa nas zanima razvoj ovakve situacije.
Unaprijed zahvaljujem i nadam se da češ ovo nekako riješiti bez neke značajnije štete!
Ambrozije is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 10:13   #43
Vjerujem da se s tim mailom koristio i sa internet bankarstvom, ili nesta kupovao i slicno, jer drukcije ne bi mogli saznat broj kartice!!
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 11:22   #44
Imam prijatelja s kojim nisam vise u dobrim odnosima i maknula sam ga sa skype(remove from contacts) i sad me zanima dal on mene i dalje može vidjeti ili ne? Ako može i dalje pomagajte i recite mi kako da ga se rješim
nina 55555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:34   #45
Moras ga blokirati (opcija block this person), a ne samo izbrisati ako ne zelis da te vise kontaktira.
Ciuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 21:07   #46
ja kad platim 10 eur za skyp i zovem nekoga na mob u HR (nisam u HR) jel onda toj osobi ide roaming pozivi ili je isto kao da zoves unutar jedne drzave i da li je telefoniranje sa 10 eur neograniceno i za mob i fiksne ili kako?....hvala


Quote:
pongra kaže: Pogledaj post
evo prije nekoliko dana sam se malo vise igral sa skype-om i evo nekih stvari.

znaci: 1.pozivi sa skype na skype uvjek su BESPLATNI bilo di da ste na svijetu.
2.ukoliko uplatite 5 eura (traje 1 mjesec pretplata) mozete zvati bilo koga i kolko dugo zelite u europi na FIKSAN broj BESPLATNO naravno ukoliko imate flat internet.
3.pozivi na mobitel nisu ukljuceni u tu pretplatu makar u nekim zemljama npr. USA, CANADA je to moguce. (tj. zovete bilo koga na mob il fiksni cjeli mjesec za 5eura neograniceno)
4. pozivi na mobitel ostvaruju se jedino ako uplatite SKYPE CREDIT sa kojeg vam onda skidaju novce, isplati se za ljude koji puno putuju.

a kaj se tiče MOBITELA uvjet vam je da ukoliko zelite skype na njemu da imate pristup internetu (wifi), večinom se na svaki moze skype instalirat, ja ga imam na iphone-u i radi savršeno.

ZAKLJUČAK: isplati se
__________________
zasto jednostavno kad moze komplicirano
Blade76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 22:05   #47
najbolje ti je ako osoba ima smartphone, neka instalira skype, spoji se na bilokoji wifi (ne mora ga imat doma) i deri rođo
unseen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 11:15   #48
ja vas lijepo molim da mi netko objasnim kako da si promijenim boju fonta poruka na skype-u. stvarno ne znam jesam li ja retardiran ili što već, ali nikako ne mogu naći kako se mijenja boja. promijenio sam font pod options, vrstu ili veličinu. tamo nema. nema niti u prozoru od chata. friško je skinut skype, verzija: 5.8.0.154
lagano sam lud već
mamooth is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 11:32   #49
Quote:
mamooth kaže: Pogledaj post
ja vas lijepo molim da mi netko objasnim kako da si promijenim boju fonta poruka na skype-u. stvarno ne znam jesam li ja retardiran ili što već, ali nikako ne mogu naći kako se mijenja boja. promijenio sam font pod options, vrstu ili veličinu. tamo nema. nema niti u prozoru od chata. friško je skinut skype, verzija: 5.8.0.154
lagano sam lud već
na nekim verzijama se jednostavno neda mijenjat boja fonta

neznm zasto im je to problem napraviti, ali do njih je to, ne do tebe....

malo progooglaj pa ces vidjet da nisi jedini s tim problemom...
Buzz1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 18:06   #50
0,22

evo ja platio skyp credit od 10 dolara i ostvario poziv iz inozemstva prema T-mobile i samo sto se javila sekretarica ode 0,22 centa (dolar)......to bas i nije jeftino po minuti.......ne znam možda griješim.....
__________________
zasto jednostavno kad moze komplicirano
Blade76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 18:24   #51
može mi netko objasniti kako da uklonim stare objave koje mi se pojavljuju na skype home? hvala
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 12:53   #52
skype problem

Haj!

Imam problem sa skype prilikom pokretanja windowsa skype se pokrene dva puta te imam dva logon screena za skype . kako to riješiti?

hvala!
pibagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 22:29   #53
Problem, help!
Koju god poruku pošaljem nekome ona se ne isporuči (pojavi se znak sa crvenim uskličnikom) znate rješenje?
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 18:23   #54
Instalirao sam frendu web cameru ms + skype zadnja verzija,kamera je 1.3 megapix. kada ju uključimo na njegovom kompu slika je ok,čista,međutim kada se spojimo preko skypa slika je jedva prepoznatljiva,na svome kompu gledam i da ne znam tko je nebih ga prepoznao zna čak i zvuk prekidati.Win xp,internet brzina je 1.5-2 Mb/s ,a upload oko 230 kb/s mislim da je to sasvim dovoljno.Šta bi trebalo napraviti da se vidi normalno?
fala
darge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.