Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2016., 13:52   #4001
na koji način koristite Acidosalus?
špricnete na tjeme pa trljate kružno? Koliko dugo?
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 14:19   #4002
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
na koji način koristite Acidosalus?
špricnete na tjeme pa trljate kružno? Koliko dugo?
acidosalus pošpricam obilno tamo gdje su praznine i malo na vrhove i lagano umasiram, ma malo masiram, niti minutu i to je to, skupim kosu i stisnem kopčom i gotovo, neka stoji, pogotovo preko noći, samo acidosalus ti masti jer ima ricinus, pa ćeš morati prati kosu svaki dan ili ako je dugačka svaki drugi jer se u repu ne vidi baš toliko
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 16:32   #4003
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
acidosalus pošpricam obilno tamo gdje su praznine i malo na vrhove i lagano umasiram, ma malo masiram, niti minutu i to je to, skupim kosu i stisnem kopčom i gotovo, neka stoji, pogotovo preko noći, samo acidosalus ti masti jer ima ricinus, pa ćeš morati prati kosu svaki dan ili ako je dugačka svaki drugi jer se u repu ne vidi baš toliko
da li možeš da napišeš koji sastav ima taj serum? ima li alkohola?
ja sam pročitala da ima koprivu, ružmarin, limun i papar, ali ricinus se nigdje ne spominje
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 17:04   #4004
Opadanje kose

Quote:
vozač kaže: Pogledaj post
da li možeš da napišeš koji sastav ima taj serum? ima li alkohola?

ja sam pročitala da ima koprivu, ružmarin, limun i papar, ali ricinus se nigdje ne spominje

izvoli


ima ricinusa ali vrlo malo (na zadnjem mjestu)!


Sent from my iPhone using Tapatalk
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 17:23   #4005
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
izvoli


ima ricinusa ali vrlo malo (na zadnjem mjestu)!


Sent from my iPhone using Tapatalk
hvala
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 22:38   #4006
meni zbilja taj acidosalus pomaže, ne znam koliko je cijena, mislim oko 240 kuna, treba pogledati na njihovoj službenoj stranici, to je naš proizvod, ja tu cijelu bočicu potrošim u jednom mahu, znači za oko mjesec dana, ne štedim je, dok se ne isprazni ja se špricam i onda sam mirna pola godine, onda kad krene opet razdjeljak veličine autoputa na glavi, krene i nova bočica
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 15:11   #4007
taj Acido stvarno tako dobar? jel bi pomogao zaliscima?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 15:31   #4008
Ja ću pričekati da mi javite da li taj acidosalus stvarno djeluje kod više ljudi jer iskreno sumnjam da djeluje ili je možda u pitanju placebo?! Toliko sam toga isprobala i toliko novaca potrošila da se stvarno već osjećam glupo
Jedino što djeluje u mom slučaju je rogaine 2% ali treba biti uporan i redovito upotrebljavati, čim se prestane s upotrebom, kosa otpadne.
Redovito koristim ricinusovo ulje kao masku jer rogaine strašno isuši kosu i ponekad kokosovo ulje... to je provjeren recept za rast kose i stvarno djeluje, u sve ostalo jako sumnjam jer sam skoro sve i isprobala. odlučila sam da više neću kupovati nove proizvode dok ne budu dokazano djelovali.
rimkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 18:23   #4009
Gdje kupujete taj Acidosalus? Ja sam u Google, i našla neku stranicu s probiotikom
Rhubin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 19:30   #4010
Quote:
Rhubin kaže: Pogledaj post
Gdje kupujete taj Acidosalus?

gradska ljekarma
rijec je o Acidosalus losionu


Sent from my iPhone using Tapatalk
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 19:35   #4011
Quote:
Gusfraba kaže: Pogledaj post
Prije nekoliko mjeseci sam bila u potpunoj panici oko opadanja kose (period od 9. do sredine 11. mjeseca). Nitko mi nije vjerovao da mi pada puno kose, kao duga je pa se to meni čini. Ispadale su mi po 2-3 šake kose kod češljanja ili pranja, a kod bojenja kose možda i više. Kose je bilo po svuda - jastucima, garderobi, hrani... Bila mi je svezana, a letjela je naokolo. Svaki put kad bih prošla prstima kroz rep, ostalo bi mi 5-6 dlaka minimalno. Kad bih stavila regenerator, imala sam osjećaj da ju izvlačim u pramenovima!
Ovo kao da sam ja pisala, totalno me podsjeća na moj problem.
Uz sve, inače imam i PCOS i u MPO vodama sam, pa opadanje kose djelomično pripisujem i tome.

Ja sam svoj problem svela na minimum uz Fitoval šampon protiv opadanja.
Sad je to u granicama normale.
Strašnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 10:12   #4012
Quote:
Rhubin kaže: Pogledaj post
Gdje kupujete taj Acidosalus? Ja sam u Google, i našla neku stranicu s probiotikom

acidosalus ti proizvodi MarinaLab Opus d.o.o., to je naš proizvođač.....u Zg imaš u ljekarni Lavanda mia u Jurišićevoj, a u Rijeci u ljekarni biljnoj Galena, ne znam koji je to grad ako ima u gradskim ljekarnama, ali super ako drže gradske, da ta firma ima i probiotike koji su im odlični
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 11:42   #4013
Quote:
Strašnaa kaže: Pogledaj post

Ja sam svoj problem svela na minimum uz Fitoval šampon protiv opadanja.
Sad je to u granicama normale.
Evo da i ja pohvalim ovaj šampon.

Kosa mi je očajno opadala od 5- 12 mj. Svako pranje kose je bilo noćna mora (i još je- jer imam traume). Kose posvuda. Nema što nisam isprobala od šampona, tonika. Bila dermatologu, endokrinologu, zubaru i ništa nije pomagalo.
Očajna i jadna sam kupila ovaj šampon samo zato jer sma imala popust iz dm-a pa kao nemam šta izgubiti.
I moram reći da mi se zbilja smanjilo opadanje. Da se razumijemo, nije prestalo, ali količina kose po kadi je troduplo manja. Ako je do ovog šampona - kupujem doživotnu zalihu.

Imam i jedno pitanje - ja trenutno više ništa od ovih tonika protiv opadanja ne stavljam na kosu - jer kad ih stavljam mi se brže masti kosa i češće je mroam prati - a pranjem mi najviše kose ispadne. također, dok to mažem po glavi - opet mi ispadaju dlake. Počelo me bit strah bilo što mazati po glavi.
Zar vama te stvari ne maste dodatno kosu?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 12:37   #4014
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Zar vama te stvari ne maste dodatno kosu?
maste naravno!
pogotovo acidosalus losion.. od njega kosa bude bas slijepljena i masnjikava


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zadnje uređivanje nateee : 11.01.2016. at 12:55.
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 20:05   #4015
Onda taj Acidosalus nije za mene, meni je ionak premasna kosa.

Danas sam kupila od Aromatice šampon za jačanje i rast kose. Javim rezultate
Rhubin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 23:20   #4016
Quote:
Strašnaa kaže: Pogledaj post
Ovo kao da sam ja pisala, totalno me podsjeća na moj problem.
Uz sve, inače imam i PCOS i u MPO vodama sam, pa opadanje kose djelomično pripisujem i tome.

Ja sam svoj problem svela na minimum uz Fitoval šampon protiv opadanja.
Sad je to u granicama normale.
Imam i ja PCOS. Ali pijem hormonske pilule, pa se nadam da to nekako regulira.
Meni je ova nova rutina stvarno jako pomogla,sad mi s kpse dnevno ispadne mozda kakvih 5 do 10 vlasi, za razliku od tri pune sake...
A Fitoval nisam isprobala, Subrina Recept je bila preporuka sa jednog drugog foruma, jednako kao i provjera stanja stitnjace.

Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Evo da i ja pohvalim ovaj šampon.

Kosa mi je očajno opadala od 5- 12 mj. Svako pranje kose je bilo noćna mora (i još je- jer imam traume). Kose posvuda. Nema što nisam isprobala od šampona, tonika.
...

Imam i jedno pitanje - ja trenutno više ništa od ovih tonika protiv opadanja ne stavljam na kosu - jer kad ih stavljam mi se brže masti kosa i češće je mroam prati - a pranjem mi najviše kose ispadne. također, dok to mažem po glavi - opet mi ispadaju dlake. Počelo me bit strah bilo što mazati po glavi.
Zar vama te stvari ne maste dodatno kosu?
Meni Subrina Recept losion nista ne masti. Jesi i to probala? Dapace, imam osjecaj da mi je zbog njega kosa tako dugo cista - mogu je komotno prati jednom tjedno. Stavim ga samo na vlazno tjeme nakon pranja kose, ne stavljam svaki dan.

Pisala sam na stranici prije i stavila link na rutinu koju radim i slike. Sada mi ispadne desetak vlasi, a padalo mi je gotovo u pramenovima, osobito kod pranja!

Ricinus masti, ali to stavim samo nekad prije pranja.

Probala sam Fructis losion i on mi malo masti kosu, al barem lijepo mirise.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 19:21   #4017
Quote:
Gusfraba kaže: Pogledaj post
Imam i ja PCOS. Ali pijem hormonske pilule, pa se nadam da to nekako regulira.
Meni je ova nova rutina stvarno jako pomogla,sad mi s kpse dnevno ispadne mozda kakvih 5 do 10 vlasi, za razliku od tri pune sake...
A Fitoval nisam isprobala, Subrina Recept je bila preporuka sa jednog drugog foruma, jednako kao i provjera stanja stitnjace.

Meni Subrina Recept losion nista ne masti. Jesi i to probala? Dapace, imam osjecaj da mi je zbog njega kosa tako dugo cista - mogu je komotno prati jednom tjedno. Stavim ga samo na vlazno tjeme nakon pranja kose, ne stavljam svaki dan.

Pisala sam na stranici prije i stavila link na rutinu koju radim i slike. Sada mi ispadne desetak vlasi, a padalo mi je gotovo u pramenovima, osobito kod pranja!

Ricinus masti, ali to stavim samo nekad prije pranja.

Probala sam Fructis losion i on mi malo masti kosu, al barem lijepo mirise.
Nisam probala - probat ću - hvala!

Nego, ako smijem pitati, koliko dugo piješ pilule, jesi li primjetila da one pojačavaju/poboljšavaju stanje s kosom?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 15:50   #4018
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Nego, ako smijem pitati, koliko dugo piješ pilule, jesi li primjetila da one pojačavaju/poboljšavaju stanje s kosom?
Pijem ih valjda vec 7 godina. Nisam primijetila da mi one rade neku razliku na kosi, barem ne ove zadnje koje uzimam. Najbolja mi je kosa bila kad sam pila Diane 35, a sad dal je to bilo od njih, ne znam.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 21:32   #4019
Pozdrav:-)
Imam 18 godina i kosa mi nenormalno puno opada i bojim se da cu postati celava i bas mi se primjeti na glavi veliki razdjeljak i onak vidi se da mi je slaba kosa skroz. Kad sam bila mala mogu reci da sam imala grivu na glavi, ali doslovno nikada nije ispadala i bila je jako gusta i frckava, a sada nista. Isla sam doktorici i vadila nalaze i hormoni stitnjace su okej, ali mi je doktorica dala uputnicu da oddm na pregled stitnjace, ali je to za mjesec dana, a do tada cu ostati celava..pa molim vas pomozite ako ste imali slican problem. Zaboravila sam reci da mi opada vec oko godinu i pol, ali zadnju godinu jako.
Kvaka5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 18:24   #4020
Meni je kosa jedno vrijeme bila dosta tanka i nekako jadna cijela, ovaj sampon mi je bio ok, hvalili su ga bili na forumu pa sam ga bila uzela.

A pila sam bila i vitamin b5 (ima za uzeti u dm-u ili ljekarnama), samo jos nisam probala tinkturu od koprive, jel valja to sta?

Sampon se ima za uzeti u Muller-u, nisam ga vidjala nigdje drugdje..

__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:50.