Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2008., 23:33   #41
Dzizus ženo, ko da je štene. POpij apaurin i pusti čovjeka da živi.
Ja bi ti da sam na njegovom mjestu vrat zavrnula ujutro.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 23:46   #42
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Dzizus ženo, ko da je štene. POpij apaurin i pusti čovjeka da živi.
Ja bi ti da sam na njegovom mjestu vrat zavrnula ujutro.
Jel ti imas dijete? Ocito nemas ! Jesi kad radila odgovoran posao po zapadnim mjerilima? Ocito nisi!

Jel ti znas koji je uopce napor trcat ujutro na posao, pa s posla trcat po dijete, pa vodit dijete na aktivnosti, pa zatim kuhat prat i cistit i ic lec umorna ko stoka i sutra opet tako, ne mozes spavat od deadline-a, stresa, umora itd itd..

Pa da te jos netko u noci i probudi? Jer se zapio s frendivima dok ti crncis?

A tu se podobro radi i o postovanju.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 23:48   #43
osvecujem se samo ako mi se netko fakat zamjeri.i do sada sam se osvetila samo jednoj osobi i to na tako sladak nacin da sam i danas ponosna na njega nakon 9 godina.fakat nisam mogla bolje u datom momentu...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 00:18   #44
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
E, ja stvarno nisam osvetoljubiva..
Ponekad sam dišpetoža..
Ma ne treba se osvećivati, to je uostalom i bolesno..
Nekako život složi situacije da svi plate svoje greške upravo onako kako mora i biti..


edit: Ako sam kad u međuljudskim odnosima i osjetila da bih mogla napraviti nešto pakosno, okrenula bih se i otišla..
Spriječila bih sebe..
potpis! do zadnje riječi, i mirka potpisujem
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 04:13   #45
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
a kad bi dosao poslije ponoci nakon izlaska onda je morao spavat u autu, to se znalo.
Jebate, reinkarnacija Hitlera.

Ovo mi ne zvuči uopće kao osveta, ovo je čisto maltretiranje. Prenesi iskrenu sućut frajeru. I ne, ne opravdava te to što imaš dijete i posao. Imaju ga i mnogi drugi pa uz to nađu i poštovanja i tolerancije za partnera, a nisu hladnokrvne kuje.

OT u pravilu nisam osvetoljubiva. Ali dođe mi ponekad pomisao...jao, kako bi bilo dobro... ali najčešće tu i ostane. Previše truda za mene.
Walpurgas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 04:19   #46
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
a kad bi dosao poslije ponoci nakon izlaska onda je morao spavat u autu, to se znalo.


Jadan.

Prije sam bila osvetoljubiva, više nisam toliko.
Ali pamtim.

I kada mi netko učini neko zlo, namjerno, samo poželim da mu se vrati istom mjerom. Čudno, ali funkcionira.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 05:47   #47
i grohotom se nasmijaše.neznam dal da se smijem ili da plačem. pa ovo nije istina.što ste vi neki s/m kad h kažnjavate, to nije osveta,nego ovo prvo.joj.šta koristiš i bić uz daljinski.jadan s tobom, a nije ni svjestan
__________________
M i M
jjeejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 15:01   #48
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Jel ti imas dijete? Ocito nemas ! Jesi kad radila odgovoran posao po zapadnim mjerilima? Ocito nisi!

Jel ti znas koji je uopce napor trcat ujutro na posao, pa s posla trcat po dijete, pa vodit dijete na aktivnosti, pa zatim kuhat prat i cistit i ic lec umorna ko stoka i sutra opet tako, ne mozes spavat od deadline-a, stresa, umora itd itd..

Pa da te jos netko u noci i probudi? Jer se zapio s frendivima dok ti crncis?

A tu se podobro radi i o postovanju.
Ne tu se radi o turbo ženi imberlanoj.. Pazi ona ima job, jebote, ona ima job. Koliko žena znaš da danas ima job? Po zapadnim mjerilima? fak, pa to mora da je nešto. Jer ovdje sve žene mjese bureke. I dijete ima, kažeš? Pa koja koka danas još može imat dijete i još ga vodit na hobije? Pa još i oprat i kuhat i čistit?? sve to?? Pa gdje to još ima?? I onda takvoj jednoj urbanoj i osvještenoj turbo koki koja ima posao po zapadnjačkim mjerilima neki džabalebaroš da dođe navečer pijan doma budit je upravo nakon što je uhvatila minut odmora za sebe?? Oh, no , no, no..pardn maj frenč, taj će pizdek spavat u autu jer tako rade urbane koke sa poslovima po zapadnjačkom mjerilu.
Daj ženo. Popij apaurin i dođi kod nas sa sela na jedan burek.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 15:04   #49
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
nema to veze a kicmom nego kucnim pravilima. ako ja radim ujutro rano najbolje da me netko u noci probudi pa da poslije ne mogu zaspad.

ja ga nisam dozivljavala ko papka, cak naprotiv, imao je neke savrsene osobine al imao je i lose
ma oh, a jel smio ić pišat po noći? jesi ga tukla novinama? jel se zvao floki?

pravo muško koje zna popravljat stvari bi te poslalo u k
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 17:07   #50
Ja nisam osvetoljubiva i mi je jako krivo sto nisam t.e.divim se ženama koje jesu,ali to je dio mog karaktera i nemogu se promjeniti, iako mi nekad prestavlja težinu,jedem samu sebe, a mogla bih drugog.
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 20:29   #51
Quote:
snezana mk kaže: Pogledaj post
Ja nisam osvetoljubiva i mi je jako krivo sto nisam t.e.divim se ženama koje jesu,ali to je dio mog karaktera i nemogu se promjeniti, iako mi nekad prestavlja težinu,jedem samu sebe, a mogla bih drugog.
i bolje da nisi osvetoljubiva... ja bih htjela da nisam jer mi je kasnije zao zbog mojih postupaka kad se ohladim i shvatim da je u pitanju neka glupost.
Miss Coffee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 11:09   #52
Quote:
Samo sam jednom jednom tipu koji nije dosao na veceru poslala istu u paketu
haha

to je vishe ono dostojanstveno podjebavanje nego osveta ali svidja mi se
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 11:42   #53
nisam, uopće ne želim trošit ni svoje vrijeme ni živce na takve emocije.

kada sam u vezi, želim da bude lijepo i meni i njemu, nekakvim podmetanjima i takvim prljavim igricama, nema mjesta u zdravoj vezi. ne mogu biti sretna u vezi, ako činim onog pored mene nesretnim. ako me u njegovom ponašanju nešto smeta, a to ne uspijevamo riješiti, onda radije odem.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 12:05   #54
nisam od onih koji kažu da bla bla treba servirat hladno. Naime, ne mogu dočekat da se ohladi. Kratak fitilj, šta'š.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 12:31   #55
Nikad se nisam nikome osvetila.

Nisam taj tip.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 13:12   #56
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ma oh, a jel smio ić pišat po noći? jesi ga tukla novinama?
pravo muško koje zna popravljat stvari bi te poslalo u k


Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
jel se zvao floki?
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 00:26   #57
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Nekako život složi situacije da svi plate svoje greške upravo onako kako mora i biti..
Ovo je velika istina. I ma koliko nekad bila ljuta znam da će se život svima osvetiti mnogo bolje nego što bih ja to mogla smisliti. A nekako uvek sve dođe na svoje i sve bude naplaćeno - i dobro i loše - samo možda ne na onaj način na koji smo mi mislili ili, pak, ne prepoznamo kada se to dešava, već mnogo kasnije. Vreme je zaista najveći osvetnik.

Dešava mi se da sam ljuta i besna i da poželim svašta da uradim kada me neko (zlo)namerno povredi, čak i smišljam svakakva zlodela , ali ih ne sprovedem. Prođe me samo od sebe nakon nekog vremena. Kada se ohladim i mogu da se osvetim, a da me to više ne uznemirava - uradim to samo ako me druga strana opet isprovocira. Onda joj vratim, nekad i višestruko. Ako me ta osoba, pak, ostavi na miru i više ne dira, onda najčešće ne reagujem nikako, često čak i zapadnem u stanje nekog sažaljenja i saosećanja prema njoj. No, obnovi li svoje loše ponašanje prema meni opet, opet uzvraćam. Nikad ne zaboravljam naneto zlo, čak iako pređem preko njega. To mi je baš velika mana.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 22:54   #58
JAKO!
Ajme kak je osveta slatka, taj osjećaj...
StuckMojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 22:35   #59
pa zapravo moglo bi se reć da i jesam.. držim se one "oprosti, ali ne zaboravi.." pa u prikrajku čekam svoju priliku
__________________
per aspera ad astra..
Štrumfica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 07:02   #60
Kad je već bio moj bivši, saaznala sam da me varao sa najboljom (njegovom) frendicom. Išla sam nekoliko puta noću da mu probušim gume na autu (nisam jer nikad nije bilo dovoljno sigurno da me netko vidi) pa sam mu na kraju izgrebla novi auto. Napominjem da je od spoznaje o varanju do osvete prošla godina dana.
Jako sam osvetoljubiva, a drži me jaaaako dugo, dok ne smislim nešto pametno, ili se samo vrati.
__________________
Ne mogu se previše družiti kada sam samo do neke mjere saopćiv...
kunda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.