Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2007., 08:36   #61
za trudnice se preporučuje čaj od breze za izbacivanje suvišne tekućine i smanjivanje edema. tako kaže dr. harni, a ja još pitala i u par apoteka tete magistre, sve rekle da je to ok i da ne može nikako štetiti
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 00:07   #62
ja još uvijek natečena,tablete baš i nisu nešt pomogle,primjetila sam da kad duže stojim onda mi jače nateknu,i onda mi je srašno hodati
al imam novosti,pa da se pohvalim dobila sam neki osip po stopalima i prstima,svrbi da postajem histerična,sve peče koliko svrbi, najrađe bi si odrezala i ruke i noge,ako prolupam od svraba možda još i odem po motornu pilu pa se riješim muke,al mislim da ću si jednu ruku ostaviti jer ako pila ne pomogne da se bar imam s čim češkati
__________________
naše slikice
Mirjana.P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 11:32   #63
evo podižem temu samo zato da prijavim oticanje ruku i nogu ruke su mi koma ujutro, noge navečer. ma ustvari, noge stalno. zadnji tlak 130/80. proteini u redu. valjda je onda to oticanje normalno
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 14:17   #64
i nitko nije skužio da postajem slonica nelica
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 14:20   #65
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
i nitko nije skužio da postajem slonica nelica
.
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 14:21   #66
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
.
nije mi stomak natekao (ili je???)
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 07:58   #67
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
nije mi stomak natekao (ili je???)
.
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 08:29   #68
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
evo podižem temu samo zato da prijavim oticanje ruku i nogu ruke su mi koma ujutro, noge navečer. ma ustvari, noge stalno. zadnji tlak 130/80. proteini u redu. valjda je onda to oticanje normalno
Da, draga moja, to ti je skroz normalno, sada pred kraj... meni su noge stalno otečene, ali pomalo...stanem samo u jedne tenisice i jedne stare razgažene cipele. Nemoj jesti puno slanog, to malo pomaže.
Ako bi jače naoticala ( i lice, usnice....) onda se trebaš javiti liječniku, pa ćeš dobiti tablete za izbacivanje tekućine...
ixi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 09:41   #69
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
i nitko nije skužio da postajem slonica nelica
Ma skužili smo mi... ali smo pristojni
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:03   #70
Oticanje u trudnoci

Noge i clanci su mi ko dva balvana,a inace sam mrsavica.Od koljena na vise visi celulit il je to od vode ne znam,nisam nikad imala celulit.

Cure da li vi oticete?
Meni su prsti otekli,ne mogu skinuti prsten...Citala sam na nekom drugom forumu da su jednoj trudnici prsti toliko otekli da nije nikako mogla skinuti prsten,na kraju su joj odrezali prsten...
Imate li kakve ideje da ih skinem posto imam 2,a bojim se da ne krenem oticati jos vise.
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:06   #71
Quote:
sunny55 kaže: Pogledaj post
Noge i clanci su mi ko dva balvana,a inace sam mrsavica.Od koljena na vise visi celulit il je to od vode ne znam,nisam nikad imala celulit.

Cure da li vi oticete?
Meni su prsti otekli,ne mogu skinuti prsten...Citala sam na nekom drugom forumu da su jednoj trudnici prsti toliko otekli da nije nikako mogla skinuti prsten,na kraju su joj odrezali prsten...
Imate li kakve ideje da ih skinem posto imam 2,a bojim se da ne krenem oticati jos vise.
jesi probala,da namazes prst oko prstena sa sapunom?trebalo bi da onda ide dolje,ako nije prst bas puno otecen.
Zaljubljena i sretna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:08   #72
Oticanje ti je normalno,ja sam bila kao buhtla od vode,sve mi je na porodu otišlo. Probaj skinuti sa sapunom ili nekom kremom,mašću
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:08   #73
ja otičem već dva mjeseca i to ful pa sam prstenje skinula na vrijeme!probaj ruke dobro nasapunati
jarezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:09   #74
ha ha eto dva ista savjeta u istoj minuti poslana
jarezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:13   #75
Ja sam počela naticati prije 10-ak dana i odmah sam skinula prstenje. Ni ti više prstenje ne na ruke probaj sa nekom masnijom kremom za ruke pa malo-pomalo dolje...
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 13:46   #76
ili s uljem
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 14:08   #77
superrrrrrrrr.uspjela sam skinuti prstenje,bilo je tesko jer na jednom prstu imam 2 tj.burmu i jos jedan prsten preko burme,tj.on zakljucava burmu/obicaj muza.
Bas glupo izgleda prst sad,kao da je gol
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 16:19   #78
Kad ste počele oticati?

ja sam prošli tjedan primijetila malo stopala da mi otiču, a sad sam u 27 tjednu. no ništ još strašno previše, još uvijek nosim prstenje i skidam ih bez problema.
__________________
Prodaja
Sara...
Sara je konačno s nama! :):):)
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 16:30   #79
ja sam u 25 tjednu. prije 2 dana sam skinula prsten jer sam primjetila da su mi prsti ko čevapi, a bojala sam se da kasnije nebi mogla. noge i stopala ko balvani.
strašnoooooo!
Ladybug is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 16:46   #80
Quote:
sunny55 kaže: Pogledaj post
Noge i clanci su mi ko dva balvana,a inace sam mrsavica.Od koljena na vise visi celulit il je to od vode ne znam,nisam nikad imala celulit.

Cure da li vi oticete?
Meni su prsti otekli,ne mogu skinuti prsten...Citala sam na nekom drugom forumu da su jednoj trudnici prsti toliko otekli da nije nikako mogla skinuti prsten,na kraju su joj odrezali prsten...
Imate li kakve ideje da ih skinem posto imam 2,a bojim se da ne krenem oticati jos vise.
Ja sam ih skinula navecer jer bi mi prsti ujutro bili vise nateceni. I zadnjih tjedana i prvih mjesec dana poslije poroda dok nisam splasnula nisam ih nosila. Bila sam puna vode. Celulit sam dobila u trudnoci i sada ga se polako rjesavamPocela sam oticati u 28.tjednu.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.