Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2010., 14:05   #81
sve bolja i bolja mi je serija.. jucerasnja epizoda super svida mi se kako u jednoj epizodi se asi i demir srecu vise puta pa imam kaj gledat, a njihova prepucavanja su mi zakon, oboje su kao ljuti, jedva se gledaju u oci onaj ples on je kao neki zlocko ali kad progovori ima mi glas dobrice, cudan glas ali dobar bit ce tu svasta muzika mi je takoder zakon, ambijent mi odgovara, farma, priroda, konji, obicaji..
fame chocolate is offline  
Old 23.12.2010., 14:15   #82
Quote:
Altina01 kaže: Pogledaj post
Jeste, a epizoda se zavrsila njegovom ponudom Asi da radi na njegovom imanju i otplati dug.
To sam vidla, kraj samo, ali zašto je on to kupio, ima neki konkretni razlog ili...?

Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
sve bolja i bolja mi je serija.. jucerasnja epizoda super svida mi se kako u jednoj epizodi se asi i demir srecu vise puta pa imam kaj gledat, a njihova prepucavanja su mi zakon, oboje su kao ljuti, jedva se gledaju u oci onaj ples on je kao neki zlocko ali kad progovori ima mi glas dobrice, cudan glas ali dobar bit ce tu svasta muzika mi je takoder zakon, ambijent mi odgovara, farma, priroda, konji, obicaji..
E to se i meni najviše sviđa, priroda, arhitektura, stvarno lijepo izgleda...jel zna možda netko gdje je to snimano?
V element is offline  
Old 23.12.2010., 14:30   #83
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
To sam vidla, kraj samo, ali zašto je on to kupio, ima neki konkretni razlog ili...?
Kako bi ih drzao u saci (tj. Asinog oca) jer zeli da osveti majcinu smrt. Meni nije bas najjasnije ko je iz porodice K.... (zaboravila sam prezime) kriv sto se ona utopila (Asin otac ili deda)?
Uglavnom, Demirova majka je bila radnica na njihovom imanju, a optuzili su je da je nesto ukrala. Kakva glupost ubiti sebe i DECU! zbog toga?
Sigurno postoje jos neki motivi i dogadjaji, sve je nedoreceno, naravno kako bi intrigiralo. Nije mi jasno gde je u celoj prici njen muz, tj. Demirov otac. Pomenuli su ga samo da je ziveo u onoj maloj kucici i da je on naslikao one ptice koje simbolizuju Demira i Melek.
Altina01 is offline  
Old 23.12.2010., 14:34   #84
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
To sam vidla, kraj samo, ali zašto je on to kupio, ima neki konkretni razlog ili...?



E to se i meni najviše sviđa, priroda, arhitektura, stvarno lijepo izgleda...jel zna možda netko gdje je to snimano?
Antakya - na jugu Turske, blizu Sredozemnog mora

@altina - Asin deda je kriv
sortiadictos is offline  
Old 23.12.2010., 14:41   #85
Quote:
Altina01 kaže: Pogledaj post
Kako bi ih drzao u saci (tj. Asinog oca) jer zeli da osveti majcinu smrt. Meni nije bas najjasnije ko je iz porodice K.... (zaboravila sam prezime) kriv sto se ona utopila (Asin otac ili deda)?
Uglavnom, Demirova majka je bila radnica na njihovom imanju, a optuzili su je da je nesto ukrala. Kakva glupost ubiti sebe i DECU! zbog toga?
Sigurno postoje jos neki motivi i dogadjaji, sve je nedoreceno, naravno kako bi intrigiralo. Nije mi jasno gde je u celoj prici njen muz, tj. Demirov otac. Pomenuli su ga samo da je ziveo u onoj maloj kucici i da je on naslikao one ptice koje simbolizuju Demira i Melek.
Asin djed, otac od njenog oca je bio taj neki opaki i zao lik zbog kojeg se Demirova majka utopila.
Ovo ostalo je sve još nedorečeno, ono da imamo kaj gledati do 70e ep
V element is offline  
Old 23.12.2010., 14:44   #86
Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
sve bolja i bolja mi je serija.. jucerasnja epizoda super svida mi se kako u jednoj epizodi se asi i demir srecu vise puta pa imam kaj gledat, a njihova prepucavanja su mi zakon, oboje su kao ljuti, jedva se gledaju u oci onaj ples on je kao neki zlocko ali kad progovori ima mi glas dobrice, cudan glas ali dobar bit ce tu svasta muzika mi je takoder zakon, ambijent mi odgovara, farma, priroda, konji, obicaji..
Definitivno sam se navukla-bolja od Gumus koju gledam samo zato jer je popodne pa nemam šta drugo.BG mi je već pala u drugi plan-mislim da je RTL strašno falio šta je prikinio....
Makar is offline  
Old 23.12.2010., 14:54   #87
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Asin djed, otac od njenog oca je bio taj neki opaki i zao lik zbog kojeg se Demirova majka utopila.
Ovo ostalo je sve još nedorečeno, ono da imamo kaj gledati do 70e ep
Mislim da ce biti jako zanimljiva. A tek njih dvoje! Prelepi su mi
A Asin deda i Asin otac nisu otac i sin. Kako sam razumela, on je otac Asine majke. Dakle Asin otac je zet ovom dekici (oh, naucicu im valjda imena do 50. ep :P)
Altina01 is offline  
Old 23.12.2010., 15:00   #88
A Asinog djedu glumi onaj Ramiz iz Ezela? Čini mi se da je to on.
moriturite is offline  
Old 23.12.2010., 15:01   #89
Quote:
Altina01 kaže: Pogledaj post
Mislim da ce biti jako zanimljiva. A tek njih dvoje! Prelepi su mi
A Asin deda i Asin otac nisu otac i sin. Kako sam razumela, on je otac Asine majke. Dakle Asin otac je zet ovom dekici (oh, naucicu im valjda imena do 50. ep :P)
da, Džemal aga je otac od Neriman, Asine majke, glumac je isti iz Ezela
sortiadictos is offline  
Old 23.12.2010., 15:04   #90
Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
sve bolja i bolja mi je serija.. jucerasnja epizoda super svida mi se kako u jednoj epizodi se asi i demir srecu vise puta pa imam kaj gledat, a njihova prepucavanja su mi zakon, oboje su kao ljuti, jedva se gledaju u oci onaj ples on je kao neki zlocko ali kad progovori ima mi glas dobrice, cudan glas ali dobar bit ce tu svasta muzika mi je takoder zakon, ambijent mi odgovara, farma, priroda, konji, obicaji..
Lijepo si ti to sve srocila! Potpisujem svaku rijec! Zaista, glavni likovi su dobri, Asi je simpaticna , na Demira mi je trebalo malo vremena da se naviknem, al' i on je iz epizode u epizodu sve bolji i zanimljiviji. Cine mi se kao dobar par, oboje ljutice i ponosni do bola! Imaju dosta zajednickih scena sto je super jer nije dosadno. Serije se ionako gledaju radi glavnih likova, ostatak familije me ne zanima, osim Defne.

Ambijent ... u svakoj sceni je bas zivopisan, prekrasan. Ocito je Turska zemlja s prelijepim krajolicima i pejzazima.

Quote:
Altina01 kaže: Pogledaj post
... Meni nije bas najjasnije ko je iz porodice K.... (zaboravila sam prezime) kriv sto se ona utopila (Asin otac ili deda)? ...
I ja mislim da je rijec o djedu jer je on beskrupulozni gad, dok mi otac izgleda kao neki dobricina! Djed je da Bog sacuva! Sveti se zetu, ocu svojih unuka - sto je odvratno i potpuno nenormalno. Da bi srozao i napakostio zetu dovodi do propasti njegove obitelji, a kao obozava unuke! Uzas!
monimalu is offline  
Old 23.12.2010., 15:19   #91
Quote:
Altina01 kaže: Pogledaj post
Mislim da ce biti jako zanimljiva. A tek njih dvoje! Prelepi su mi
A Asin deda i Asin otac nisu otac i sin. Kako sam razumela, on je otac Asine majke. Dakle Asin otac je zet ovom dekici (oh, naucicu im valjda imena do 50. ep :P)
Ma ovaj živi deda, glumac iz Ezela, on je otac od Asine majke.
A ova se bacila sa mosta radi oca od Asinog tate....ja sam još uvijek smiješna sama sebi kad se tako uživim u turske sapunice
V element is offline  
Old 23.12.2010., 22:30   #92
sviđa mi se serija, jako. baš mi je nekako opuštajuća, krajolikje savršen...ovaj uvodni dio serije, razvijanje odnosa između asi i demira.. početci su uvijek najslađi, a i vjerujem da će kroz cijelu seriju bit zanimljivo.. u svakom slučaju, još jednu tursku seriju moram ugurat u raspored gledanja
SHIRI007 is offline  
Old 23.12.2010., 23:11   #93
Serija je predobra baš san se navuka inaće ne volim baš turske ali eto ova me privukla
zepina is offline  
Old 24.12.2010., 00:03   #94
Quote:
SHIRI007 kaže: Pogledaj post
sviđa mi se serija, jako. baš mi je nekako opuštajuća, krajolikje savršen...ovaj uvodni dio serije, razvijanje odnosa između asi i demira.. početci su uvijek najslađi, a i vjerujem da će kroz cijelu seriju bit zanimljivo.. u svakom slučaju, još jednu tursku seriju moram ugurat u raspored gledanja
Potpisujem

Danas mi je bila najbolja epizoda do sada.

Asi & Demir ...super su mi dok se svađaju, a opet svako malo se gledaju...

Dobar kraj, baš me zanima šta će sada Asi napraviti kad joj je otac saznao istinu. Nadam se da će ostati kod Demira, uživam u njihovim scenama. I još jednom, Asi je prekrasna, stvarno prelijepa žena. Ni Šehi mi nije tako lijepa. A Demir mi je iz epizodu u epizodu sve bolji. Danas sam napokon vidjela malo glume od njega. Prehladan mi je bio do sada, bez nekih mimika lica, pretjeranih emocija, iako njegove suzne oči ponekad i dovoljno govore. Ali i dalje mi ima čudan glas

Onaj Aislan je scary...neki psihopat...potencijalni ubojica...od njega ništa dobroga ne očekujem...

Malo mi je antipatična i Demirova teta, ali i ona jadna puno toga drži u sebi...

Defne & Kerem su oki-doki...

Otac od Asi mi se ne sviđa, ali baš volim starog Ramiza ili kako se već zove u ovoj seriji...

Glazba standarno

Zaključak: Nastavljam gledati
marina lombardo is offline  
Old 24.12.2010., 00:09   #95
i meni je Demir sve bolji, u onoj prvoj epizodi je sav bio izgubljen, ništa se nije moglo pročitati iz njega, sada je već zanimljiviji. slažem se i za Aslana, stvarno je freaky. zaljubljena sam u Asinog konja. divan je, baš nekako poseban

sada će mi već biti žao kada ovo ukinu
__________________
...
u prolazu... is offline  
Old 24.12.2010., 10:05   #96
Quote:
u prolazu... kaže: Pogledaj post

sada će mi već biti žao kada ovo ukinu
Zašto misliš da će ukinuti?!
Makar is offline  
Old 24.12.2010., 10:10   #97
Quote:
Makar kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da će ukinuti?!
Možda jer će vjerojatno pasti gledanost kad vrate 1001 noć...
natural♥blonde is offline  
Old 24.12.2010., 11:31   #98
Quote:
Makar kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da će ukinuti?!
tradicija NoveTV
__________________
...
u prolazu... is offline  
Old 24.12.2010., 12:00   #99
Quote:
tradicija NoveTV
hahahahahahhh nece valjda. Kod nas se BG zavrsila, pa vise nemam sta da gledam (( Taman sam se navukla na Asi.
A sto su vam ukinuli BG?
Altina01 is offline  
Old 24.12.2010., 12:47   #100
Zašto bi ukinuli. BG je već dosadila, Onuh i Šeh nisu toliko ni zanimljivi.
Barem meni, a nisam se ni navukla na nju.
Uostalom, mogu i neki drugi termin naći. Koliko znam ona počinje kad BG završava, a dolazi Ezel. A ne znam koliko je Ezel gledan.

OT. Meni je serija prekrasna, glazba, parovi su mi super, Kerim i Defne
Demir i Asi
Ja i muž se navukli na nju. Ne propuštamo
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.