Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2011., 14:21   #281
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
Nije, znat ćeš kad dođe po komentarima



Slažem se
Aha..ma pitam; zato što nisam mogla gledati dns..pa sam mislila da su ga makar malo prikazali...u kojoj se epizodi prikazuje; tj.jel'blizu ta epizoda?
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:22   #282
Quote:
U vezi torbe, Alonso je skužio da je ovaj vidio torbu tek kada se okrenuo i sad kako bi se izvukao, zvao ga je nazad i indirektno mu rekao da to nije Ivana kod njega, već da Valentini odnese nalaze i da vidi Ivanu, jer Ivana je po njegovom kod kuće , ali eto zajebo se.
svejedno, jako glup potez ovako za jednog negativca odma na početku. oni počinju griješiti u 3 epizode PRIJE KRAJA,A NE na početku. Pa moga je pretpostavit da ako ovaj ide vidit I kod V,pitat će je di je I. uglavnom - jako nepromišljeno.

a španićkin glas - a ne znam šta bi rekla, osim da tek sad vidim iritantnost. ne sićan se da li je isto govorila i u otimačici i dr. i nije baš da ću ić saznavat, neka mi ostane u vrhu meksičkih glumica.
a šta se njene plastike tiče. ja ne znam šta je tim venezuelkama pa svi idu pod nož. i onda se unakaze. pa i ona i ona Astrid Carolina Ferero (Endrina iz Emperatriz) su bile toliko prekrasne, i obe misice Venezuele, a sad su korak do negledljivosti. obe
splićanka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:23   #283
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Čungu nisu prikazali, ne smijem reći kad će se pojaviti, jedino ti mogu poslati pm ako oćeš.

Da, Valentina i mene nervira sa svojom dobrotom i naivnošću.
može; pošalji mi
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:25   #284
Quote:
ephinsajder kaže: Pogledaj post
Ima ovdje sadrzaj svih epizoda na engleskom http://www.telenovelas4you.com/index...-Tu-Duena.html
hvala ti

inače nikada ne mogu izdržati, a da ne pročitam što će se dogoditi u slj.epizodi, pa ću onda probat ovu gledat bez da znam što će biti jer mi se čini baš zanimljivom i po mom ukusu , a i napetije je

al vidjet ću koliko ću izdržati...tvoj link me zainteresirao
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:25   #285
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
može; pošalji mi
Poslano.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:27   #286
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Poslano.
Hvala...

Nisam ništa dobila... ...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 15:29   #287
e i ja gledam ovu seriju i evo me da iznesem dosadašnje dojmove

Valentina se zasad čini tipična glavna jadnica, naivna dobrica kojoj će se svijet srušiti kad skonta da ju njen Alonsito ne voli ne volim te takve... ali zato ova serija ima nešto što mi se puno više sviđa, a to je legendarna IVANA DORANTES moja Gabrielita, legenda moja draga i lijepa, po prvi put u ulozi negativke (ako ne računamo La Usurpadoru gdje je imala i pozitivnu ulogu) baš je preprepreprekrasna i predobra, već sada ju obožavam!!

Alonso mi je isto legendaran, kako samo laže svakome u facu... i kako je Ivanu otpušio mada nju volim ali mi je scena bila legendarna danas...
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 15:30   #288
Isabel Ivanita, hija, blah blah blah iritantna matora dobrica baš mi je bilo legendarno kako ju je Ivana spizdila danas kad je htjela reći sve Valentini

Benita isto dosadna ko proljev sa svojim propovijedima nadao sam se da će joj Ivana izliti ono mlijeko u facu

nego, gdje je Fernando Colunga? prošle već tri epizode, a od glavnog lika ni traga ni glasa
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 15:37   #289
Quote:
Belinda Carlisle Fan kaže: Pogledaj post

nego, gdje je Fernando Colunga? prošle već tri epizode, a od glavnog lika ni traga ni glasa
Doći će bez brige
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 16:13   #290
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
Doći će bez brige
a nego šta nego će doći, pitanje je kad, iako me to uopće ne brine. nagledat ćemo ga se vjerojatno. meni je spanicka odlična, super mi je glumica, i izgleda baš zgodno. draga mi je.
jel se meni čini ili se zepeda nekako osušio, pogotovo u obrazima, nisam baš gledala magičnu privlačnost al sjećam se da je tamo izgledao vrhunski. dobro nije da i sad izgleda loše.
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 16:29   #291
moze ^li meni isto na PM gdje se moze gledati online??????????????
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 20:02   #292
Quote:
samarra kaže: Pogledaj post
moze ^li meni isto na PM gdje se moze gledati online??????????????
ja san ti pokusala poslat al vjerovatno ti je inbox pun, izbrisi neke poruke pa cu probat opet
Aura<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 20:18   #293
Sve sam izbrisala
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 20:35   #294
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
iz grada Osijeka hvala na pitanju (a i da sam iz sela, jel bi me to trebalo uvrijediti možda ), gdje se između ostalog volimo zabavljati smišljenjem kojekakvih skraćenica i žargona, da ti prevedem, "tranzla faca" bi značilo otprilike to da ima lice kao transvestit. jasnije?
Pa da trebalo bi...

To je čista laž i glupost...ona ima prelijepo žensko liceJesi slijepa?!

Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Soy tu dueña = teški shit
Sunday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 20:46   #295
Dobra je soy tu duena

Odgledala jednu i vidi pa to je serija za odrasle
Radnja se brzo ovdvija za nepovjerovat

HVala HRT
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 21:07   #296
Quote:
samarra kaže: Pogledaj post
Sve sam izbrisala
onda cu sad probat
Aura<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 21:35   #297
može neko reć koga ovde glumi sergio goyri? koliko san skužila po entradi, čini mi se da je negativac?

Zadnje uređivanje superfly01 : 09.03.2011. at 21:46.
superfly01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 21:40   #298
Quote:
superfly01 kaže: Pogledaj post
može neko reć koga ovde glumio sergio goyri? koliko san skužila po entradi, čini mi se da je negativac?
Da, Sergio Goyri glumi negativca, ali on će se pojaviti nešto kasnije.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 21:43   #299
Quote:
superfly01 kaže: Pogledaj post
može neko reć koga ovde glumio sergio goyri? koliko san skužila po entradi, čini mi se da je negativac?
Ne znam jel ti smijem tu reći..poslat ću ti na Pm..može?

Zakasnila...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 21:44   #300
pretpostavljan da se zaljubljuje u valentinu
entrada puno toga otkrije kad smo već kod entrade, moran reć da mi je muzika iz nje odlična... zna neko možda ime pisme?
superfly01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.