Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2011., 21:17   #61
Kupila sam u Rijeci za nekih 880 kn, ali sa 14 rupa. Imam 3 godine vec i odlicne su mi. Malo su na pocetku zuljale ali to se razgazi i poslje nosis bez beda.
A sto se tice marta na curama, ako ti se svidja kupit ces. Nece mi drugi govorit sta da obucem.
crazygirl4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 22:02   #62
Ne misli na slusanje glazbe, vec stil oblacenja.
A izmedu ostalog, martensice su odvratne. Ako bas moras kupit nekakve ''rok-metal'' cizme, uzmi steelsice koje su i kvalitetnije i jeftinije.
Ja nosim (nazalost) martensice samo radi toga jer nemam para kupovat nove cizme za sljedeca 3 mjeseca. Mislim da cu prezivjet s tenisicama i debelim carapama.
__________________
I own everything I see and everything that please me. I own the entire world.
Chyraeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 22:03   #63
Talking

Quote:
kaichi kaže: Pogledaj post
vako ljudi...prvo, nisam vidjela ni jednu ovakvu temu -u stvari da budem iskrena nisam ni trazila
vaaaaaaaaako tacno me iznenadilo koliko je postalo hladno i to tako naglo ,prakticno u roku od mjesec dana je bilo i 40 stepeni, a sad zima uzasno!
tako da sam skontala da sebi kupim neke martinke, posto mi i onako trebaju cizme neke i za posle, a i ponekad sada ..a one su mi jedino pale na pamet, jer realno ako njih ne kupim ne znam sta cu naci u svom fazonu ...
ugl. imam 17 god. i roker-metalac sam-a i da nisam nea veze.tak da mislim bi martinke bile u mom stilu....
sta vi rokeri i ne rokeri mislite o njima? i imate li ih vi? vasi drugari? stavite slike nekih koje vam se svidjaju..ili kakve imate? cisto da bi mi pomogli
p.s sta mislite kada devojke nose martinke? odbojno ili kul?
i da li neko zna za one zenske martinke -bez onog velikog debiiiilnog naprijed ?
Nisam roker ni metalac,al ih imam.Ja imam one srednje visoke(iznad gležnja) i zkn su.Crne su i stvila sam si zebraste žnjiravce xD al uglavno zkn su,ne propuštaju vodu i tople su.I imaju kapicu tak da jako boli kad lupiš nekog(neekog idiota iz razza).Uglavnom obožavam ihh <3
Miss Salvatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 22:13   #64
Quote:
Luna Lovegood kaže: Pogledaj post



moje su ovakve samo crvene
moje su iste takve(airwair) tak neš,moje us crne
Miss Salvatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 10:51   #65
Quote:
Miss Salvatore kaže: Pogledaj post
Nisam roker ni metalac,al ih imam.Ja imam one srednje visoke(iznad gležnja) i zkn su.Crne su i stvila sam si zebraste žnjiravce xD al uglavno zkn su,ne propuštaju vodu i tople su.I imaju kapicu tak da jako boli kad lupiš nekog(neekog idiota iz razza).Uglavnom obožavam ihh <3
bi ti dobila svoje da mene lupiš s tim sranjem čeličnim...


svašta si cure zamišljaju danas...
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 11:30   #66
ja bi ih tila kupit, al san dosta neodlucna bili ih nosila.
tako da ostajen u starkama
__________________
da mi je nešto slatko...
Bube2fd4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 14:24   #67
Quote:
Bube2fd4 kaže: Pogledaj post
ja bi ih tila kupit, al san dosta neodlucna bili ih nosila.
tako da ostajen u starkama
starke izgledaju puno lijepše neg tam neke čizme za močvaru
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 16:09   #68
Quote:
kaichi kaže: Pogledaj post
vako ljudi...prvo, nisam vidjela ni jednu ovakvu temu -u stvari da budem iskrena nisam ni trazila
vaaaaaaaaako tacno me iznenadilo koliko je postalo hladno i to tako naglo ,prakticno u roku od mjesec dana je bilo i 40 stepeni, a sad zima uzasno!
tako da sam skontala da sebi kupim neke martinke, posto mi i onako trebaju cizme neke i za posle, a i ponekad sada ..a one su mi jedino pale na pamet, jer realno ako njih ne kupim ne znam sta cu naci u svom fazonu ...
ugl. imam 17 god. i roker-metalac sam-a i da nisam nea veze.tak da mislim bi martinke bile u mom stilu....
sta vi rokeri i ne rokeri mislite o njima? i imate li ih vi? vasi drugari? stavite slike nekih koje vam se svidjaju..ili kakve imate? cisto da bi mi pomogli
p.s sta mislite kada devojke nose martinke? odbojno ili kul?
i da li neko zna za one zenske martinke -bez onog velikog debiiiilnog naprijed ?

ja ih nemam, imam kožne starke. jedna moja frendica ima neke niske, kao starke, i mnogo su tanje, meni se jedino takve i sviđaju, tako da ako ih nađem kupujem
__________________
Destroy what destroys you.
bebicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 16:17   #69
Kupi ih. Meni su super, ne propuštaju vodu, udobne su, nije mi ni vruće ni hladno i ne skliže ti se u njima.
Ja imam bordo s 20 rupica i sad si planiram kupit crne s 8 rupica. Ja ih obožavam i meni su presexy!
__________________
SnowDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 20:40   #70
Ponosna vlasnica 3 para. 2 su stare (made in England), a nedavno sam kupila nove, full visoke. Meni ne promaču, a žuljaju samo na početku ili na jako tanke čarape i to tek pri kraju cjelodnevnog hodanja.
bloody sorrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 22:10   #71
Ja sam također vlasnica 3 para. Dvoje sam nasljedila od tete i te su made in England. Treće (one koje su baš moje) nosim evo već četvrtu zimu. U njima mi je taman toplo, promočile nisu nikad, a nisu me ni nažuljale. Jednom sam provela u njima 20 sati u komadu (bili smo na izletu i hodala sam cijeli dan po snijegu) i uopće mi nisu bile neudobne.
__________________
Give yourself over to absolute pleasure.
Ginny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 11:30   #72
Quote:
stinson kaže: Pogledaj post
starke izgledaju puno lijepše neg tam neke čizme za močvaru
a znan, fala.
odustala san od njih, ustvari meter mi je rekla da mi nece kupit cizme koje su za kopat po vrtu.

samo tila bi kupit neke cizme za zimu, a sve mi je ruzno
__________________
da mi je nešto slatko...
Bube2fd4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 03:05   #73
ja sam neko vrijeme nosila marte made in england ( nisu bile moje) pa mi je dečko na hreliću za 80kn uzeo obične crne, mejd in čajna. e te su imale pojedene uloške naprijed, miševi il štakori al sam nagurala vatice tam di fali i fino. izvana se ne vide tragovi nošenja ali me svejedno nisu žuljale baš zato kaj nemam uložak naprijed, već vatu (postolar ga nije mogo ščupat i zamijenit -.-) ne usudim ih se nosit po kiši jer brijem da bi i kroz najmanju rupicu ušla voda i vata popila i namočila mi prste a za to kak nekome izgledam u njima me tak zaboli, bitno da se meni sviđaju.
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 22:02   #74
Quote:
bebicha kaže: Pogledaj post
ja ih nemam, imam kožne starke. jedna moja frendica ima neke niske, kao starke, i mnogo su tanje, meni se jedino takve i sviđaju, tako da ako ih nađem kupujem
ja imam 12 pari starki ...dvoje koznih,plave,tirkizne,bijele,zelene,crne,smedje,si ve,crvene,zute i bordo hah
ma i meni se ne svidja ono napred na martinkama....uf uf
kaichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 19:54   #75
ma ovdje je sve stvar šta voliš ili ne, nekomu se sviđa kako izgledaju, nekomu ne. ja imam obične crne, već evo treću godinu i ono nekad ih obučem i usred ljeta. žuljale ispočetka, poslije i ne osjetiš, ide uz svu odjeću ( okej, uz svu moju odjeću ), udobne nisu neš posebno, ali ne možeš očekivati da ćeš hodati po oblacima. i da, nikad mi nisu promočile, a nema gdje ih nisam nosila i nijednu lokvu ne izbjegavam, nego ravno u nju- pljas!

ako ih uzmeš sigurno se nećeš pokajati
__________________
When it snows, you have two choices: shovel or make snow angels^^
MissPiano. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 11:06   #76
Imaš sad full slatkih Martensica i na petu.. još uvijek su onako strong..
a prekrasne i baš za curke.
Scrolaj skroz do dna ima i polučizmica i ovih do koljena.
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 14:49   #77
Quote:
sjajna07 kaže: Pogledaj post
Imaš sad full slatkih Martensica i na petu.. još uvijek su onako strong..
a prekrasne i baš za curke.
Scrolaj skroz do dna ima i polučizmica i ovih do koljena.
hah petu izbjegavam...imam 185cm, ali hvala
kaichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 19:56   #78
http://www.shoebuy.com/dr-martens-ma.../411580/876072

ove "klasične" su mi prekrasne i tila bi ih imati ali nemam šoldi
delete8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 20:07   #79
imam crne 2(1 od 14 jedne od 8) i ljubicaste od 8

ali ove su mi pre http://thumbnail.image.rakuten.co.jp...s/purple_f.jpg

i ove http://www.wearoffyoursandals.com/pr...e66ca07d0f.jpg
__________________
. .. ~ Nada je san budnih ~ ... . ~My soul is where the rivers flows frozen~ .
BetweenWorlds is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:26   #80
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Nesto najnajnaj turn off na curi...
najnajnaj na kvadrat
Quote:
kaichi kaže: Pogledaj post
zaaanimljivo okej..prihvatam misljenja
smrt fenseraju xD
da,bolje je hodat u martama
Winnner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:24.