Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2010., 16:40   #1
Što ste sve voljni učiniti za voljenu osobu?

evo kao sto u naslovu pise sto ste sve voljni uciniti za vaseg decka/curu, muza/zenu (da vas sve obuhvatim ). zanima me da li uvijek priznate svoju pogresku, do koje ste razine spremni ici na kompromis dali znate biti tvrdoglavi pa i kad znate da pogijesite drugoj strani svejedno ne date za pravo nadalje zanima me koliko cijenite vasu voljenu osobu koliko joj vaznosti pridajete da li cijenite sto je uz vas mozda kad nitko nije da li to primijetite?
evo ja npr imam djevojku s kojom sam dugo dugo 6 god iako smo poceli kao vrlo mladi ja 16 ona 18 i eto punih 6 godina trajemo naravno bilo je uspona i padova ali svejedno prebrodili smo sve to i dalje smo skupa. sto bih zelio reci , daj a evo npr znam da je ona prava osoba za mene jer smo sve te mladenacke godine bili skupa kad mnogi u tim godinama mijenjaju cure decke i tako.nadalje imali smo i jedan prekidod cak godinu dana gdje smo opet nakon toga poceli furati i nikad nam nije bilo bolje nakon tog prekida, zapravo kao da se on morao desiti da spoznamo zapravo prave vrijednosti jednog i drugog da vidimo koliko si puno znacimo. eto znam da sam malo oduzio ali zelio sam reci da li imate takva iskustva kad znate da je netko bas za vas ....kad ste za njega/nju sve spremni uciniti..
roki_2 is offline  
Old 31.05.2010., 16:57   #2
a sto to spada pod sve?
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 31.05.2010., 17:12   #3
a pod sve spada sve..sto god ti mislis da bi ucinila...
roki_2 is offline  
Old 31.05.2010., 17:21   #4
pod to sve ne spada nista tko je sa 16 godina zreo da bude u vezi,ovo su lazi o idilicnoj vezi sigurna sam da si ju izvarao vise nego sto se i sam sjecas jer tako funcionira vasa polovica mozga
ERSA is offline  
Old 31.05.2010., 17:30   #5
Quote:
ERSA kaže: Pogledaj post
ne lazi
to je i meni prvo palo na pamet

paa ne znam baš što to znači sve, prilično je opširan pojam

nikad se nisam našla u situaciji da se bacam pred svog dečka da ga spasim od metka pa ne znam kako bih reagirala u tom trenutku.

ali da mu ne daj bože treba donirati neki organ/krv/bilo što!, pristala bih bez razmišljanja, iako se straaašno bojim operacija i odlaska pod nož općenito. isto tako, da nam se dogodi nesreća na nekom nepristupačnom mjestu , nosila bih ga koliko je to fizički moguće, do najbliže pomoći....itd itd...

i ono najvažnije, nikad ne kupujem kikiriki jer je on alergičan, pa radije odaberem grickalice koje oboje možemo grickati zajedno, iako obožavam sve od kikirikija. koja požrtvovnost

doduše, smatram da nisu toliko važne one ekstremne situacije koje sam nabrojala, nego su više važne one svakodnevne sitnice koje svaki dan radimo da ugodimo svojim voljenima i život im učinimo ljepšim.
dečko mi uvijek kupi najdraže gumene bombone kad gledamo film zajedno, popravlja mi frizuru na vjetru i miče kosu sa lica, masira stopala kad sam umorna i na nogama cijeli dan, sa divljenjem gleda koliko raznih stvarčica nanosim na lice dok se šminkam i onda izgledam još ljepše , sam predloži da obiđemo sajam knjiga jer zna da volim čitati, vodi me na seks&grad2 ( ) itd. isto tako, obzirna sam prema njemu kad je umoran zbog posla/treninga, često mu spremim lijepu marendu ili topli obrok pa mu donesem na posao, brinem se da uvijek ima sve što mu treba, iako se meni u tom trenutku baš ide vani, u kino, na piće, ostanemo doma jer znam da je umoran (iako neće priznati, zato da meni ne 'pokvari' večer), pa gledamo tv na kauču i odspava mi sat vremena u krilu... kad treba oprati auto ako imam vremena uvijek mu pomognem jer ga ionako i ja prljam, umjesto da mu kažem nek plati nekom da mu očisti auto iznutra općenito poštujem njegov novac, i njegovu radišnost, on poštuje to što studiram i moram odvajati dosta vremena za učenje u vrijeme ispita...
Starbuck* is offline  
Old 31.05.2010., 20:03   #6
mislim da je o tome uopće glupo govorit. otprilike znam što bih za njeg aučinila, ali ne možeš o tome govorit dok se ne nađeš u datoj situaciji. to je druga priča...
volim čokoladu is offline  
Old 31.05.2010., 20:29   #7
bas nista jer mi se neda
ubicaaa is offline  
Old 31.05.2010., 20:41   #8
Spreman sam odlogirati se s foruma.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 31.05.2010., 21:35   #9
Quote:
Starbuck* kaže: Pogledaj post
to je i meni prvo palo na pamet

paa ne znam baš što to znači sve, prilično je opširan pojam

nikad se nisam našla u situaciji da se bacam pred svog dečka da ga spasim od metka pa ne znam kako bih reagirala u tom trenutku.

ali da mu ne daj bože treba donirati neki organ/krv/bilo što!, pristala bih bez razmišljanja, iako se straaašno bojim operacija i odlaska pod nož općenito. isto tako, da nam se dogodi nesreća na nekom nepristupačnom mjestu , nosila bih ga koliko je to fizički moguće, do najbliže pomoći....itd itd...

i ono najvažnije, nikad ne kupujem kikiriki jer je on alergičan, pa radije odaberem grickalice koje oboje možemo grickati zajedno, iako obožavam sve od kikirikija. koja požrtvovnost

doduše, smatram da nisu toliko važne one ekstremne situacije koje sam nabrojala, nego su više važne one svakodnevne sitnice koje svaki dan radimo da ugodimo svojim voljenima i život im učinimo ljepšim.
dečko mi uvijek kupi najdraže gumene bombone kad gledamo film zajedno, popravlja mi frizuru na vjetru i miče kosu sa lica, masira stopala kad sam umorna i na nogama cijeli dan, sa divljenjem gleda koliko raznih stvarčica nanosim na lice dok se šminkam i onda izgledam još ljepše , sam predloži da obiđemo sajam knjiga jer zna da volim čitati, vodi me na seks&grad2 ( ) itd. isto tako, obzirna sam prema njemu kad je umoran zbog posla/treninga, često mu spremim lijepu marendu ili topli obrok pa mu donesem na posao, brinem se da uvijek ima sve što mu treba, iako se meni u tom trenutku baš ide vani, u kino, na piće, ostanemo doma jer znam da je umoran (iako neće priznati, zato da meni ne 'pokvari' večer), pa gledamo tv na kauču i odspava mi sat vremena u krilu... kad treba oprati auto ako imam vremena uvijek mu pomognem jer ga ionako i ja prljam, umjesto da mu kažem nek plati nekom da mu očisti auto iznutra općenito poštujem njegov novac, i njegovu radišnost, on poštuje to što studiram i moram odvajati dosta vremena za učenje u vrijeme ispita...
A kaj imaš koju frendicu koja je ko ti??
__________________
Kako oblikovati potpise
Aleks24 is offline  
Old 31.05.2010., 22:14   #10
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Spreman sam odlogirati se s foruma.
a jaki ti je to dokaz ljubavi
ERSA is offline  
Old 31.05.2010., 22:17   #11
Quote:
Starbuck* kaže: Pogledaj post
to je i meni prvo palo na pamet

paa ne znam baš što to znači sve, prilično je opširan pojam

nikad se nisam našla u situaciji da se bacam pred svog dečka da ga spasim od metka pa ne znam kako bih reagirala u tom trenutku.

ali da mu ne daj bože treba donirati neki organ/krv/bilo što!, pristala bih bez razmišljanja, iako se straaašno bojim operacija i odlaska pod nož općenito. isto tako, da nam se dogodi nesreća na nekom nepristupačnom mjestu , nosila bih ga koliko je to fizički moguće, do najbliže pomoći....itd itd...

i ono najvažnije, nikad ne kupujem kikiriki jer je on alergičan, pa radije odaberem grickalice koje oboje možemo grickati zajedno, iako obožavam sve od kikirikija. koja požrtvovnost

doduše, smatram da nisu toliko važne one ekstremne situacije koje sam nabrojala, nego su više važne one svakodnevne sitnice koje svaki dan radimo da ugodimo svojim voljenima i život im učinimo ljepšim.
dečko mi uvijek kupi najdraže gumene bombone kad gledamo film zajedno, popravlja mi frizuru na vjetru i miče kosu sa lica, masira stopala kad sam umorna i na nogama cijeli dan, sa divljenjem gleda koliko raznih stvarčica nanosim na lice dok se šminkam i onda izgledam još ljepše , sam predloži da obiđemo sajam knjiga jer zna da volim čitati, vodi me na seks&grad2 ( ) itd. isto tako, obzirna sam prema njemu kad je umoran zbog posla/treninga, često mu spremim lijepu marendu ili topli obrok pa mu donesem na posao, brinem se da uvijek ima sve što mu treba, iako se meni u tom trenutku baš ide vani, u kino, na piće, ostanemo doma jer znam da je umoran (iako neće priznati, zato da meni ne 'pokvari' večer), pa gledamo tv na kauču i odspava mi sat vremena u krilu... kad treba oprati auto ako imam vremena uvijek mu pomognem jer ga ionako i ja prljam, umjesto da mu kažem nek plati nekom da mu očisti auto iznutra općenito poštujem njegov novac, i njegovu radišnost, on poštuje to što studiram i moram odvajati dosta vremena za učenje u vrijeme ispita...
i meni je sve poput ovoga sasvim normalno ponasanje.

tesko da postoji nesto sto ne bih ucinila za nekog koga volim. za prijatelje, a pogotovo za nekog s kim dijelim zivot (koliko god kratkorocno to bilo).
Zoey is offline  
Old 31.05.2010., 22:36   #12
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
i meni je sve poput ovoga sasvim normalno ponasanje.

tesko da postoji nesto sto ne bih ucinila za nekog koga volim. za prijatelje, a pogotovo za nekog s kim dijelim zivot (koliko god kratkorocno to bilo).
slazem se svaka cast na odgovoru,nema veceg bogatstva od osjecaja ljubavi
ERSA is offline  
Old 31.05.2010., 22:44   #13
a cijenim ga mnogo, vise su mi bitne te svakodvnevne sitnice, da se uvijek osjecam voljenom, ali da se i on osjeca voljenim
volim poeziju,a on nije nimalo stovrena za to ali se stalno trudi da napise neki stih
uvijek mi ugada gdje zelim otici sta raditi
nosi kisobran i sav poskine jer ga skroz nagne na moju stranu
a i ja isto tako citam dosta iz povijesti, jer to njegova struka, idem u muzeje s njim, pokusavam mu sve ugoditi, obradovati ga stinicama, pazljivo slusato neke njegovoe zelje i ispuniti mu ih, mrzim tene nositi, a obucem ih nekada samo za njega
cak cu se izgleda morati seliti u dr drzavu jer zeli tamo da zivi.....

Zadnje uređivanje niinaa : 31.05.2010. at 22:52.
niinaa is offline  
Old 31.05.2010., 22:48   #14
za ljubav ja dao bi sve... na-na-na-na
za ljubav ja dao bi sve.. na-na-na-na
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 31.05.2010., 23:45   #15
ovo sto pise da sto biste sve ucinili za njegu /nju je naravno metaforicki postavljeno..vise je znacilo sto volite uciniti za voljenu osobu od malih sitica poput kikirikija do davanja organa i bacanje pred metke

a ersi bi porucio da malo smiri strasti, ja ovdje otvaram dusu govorim kako imam dragu osobu pored sebe koju cijenim i volim i postujem je na kraju sto sam iznimno sretan sto imam takvu osobu a ona pljuje po meni da ju varam..
ersa duso to sto ti nemas osjecaja to je tvoja stvar..ti si neki robot ili tako nesto ti nisi ljudsko bice
roki_2 is offline  
Old 01.06.2010., 16:15   #16
Ne tražim ništa, a dala bih sve... tra la la...
Reče Vlatka...

Pa dajem uvijek puno i tražim puno...ako stvari nisu u ravnoteži - ne valja...

Puno ljudi misli da bi dali i učinili sve, a onda padnu na prvoj prepreci...

Tako da... te su spike fakat nezrele...
Daj koliko možeš i uzmi koliko se nudi - to je realnost...
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 01.06.2010., 16:18   #17
Quote:
roki_2 kaže: Pogledaj post
ovo sto pise da sto biste sve ucinili za njegu /nju je naravno metaforicki postavljeno..vise je znacilo sto volite uciniti za voljenu osobu od malih sitica poput kikirikija do davanja organa i bacanje pred metke

a ersi bi porucio da malo smiri strasti, ja ovdje otvaram dusu govorim kako imam dragu osobu pored sebe koju cijenim i volim i postujem je na kraju sto sam iznimno sretan sto imam takvu osobu a ona pljuje po meni da ju varam..
ersa duso to sto ti nemas osjecaja to je tvoja stvar..ti si neki robot ili tako nesto ti nisi ljudsko bice
blago tvojoj curi kad ima tako dobrog momka!!!!!
ERSA is offline  
Old 01.06.2010., 16:23   #18
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Ne tražim ništa, a dala bih sve... tra la la...
Reče Vlatka...

Pa dajem uvijek puno i tražim puno...ako stvari nisu u ravnoteži - ne valja...

Puno ljudi misli da bi dali i učinili sve, a onda padnu na prvoj prepreci...

Tako da... te su spike fakat nezrele...
Daj koliko možeš i uzmi koliko se nudi - to je realnost...
uzmi sve sto ti se nudi.....kakva ljubav i iskreni osjecaji...prijetvornost!!!-to je realnost
ERSA is offline  
Old 01.06.2010., 16:37   #19
10 sklekova i pet trbušnjaka!

Odkud da ja znam što je sad to baš sve. Nisma bio u svakoj prilici pa ne znam.
Dragonborn is offline  
Old 01.06.2010., 19:30   #20
Quote:
ERSA kaže: Pogledaj post
blago tvojoj curi kad ima tako dobrog momka!!!!!
ti vjerojatno nemas nikoga pa tako pricas
roki_2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger